Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Zresztą wcale mi nie zależy na rozpoczęciu jakiejś tam stronki :P Kto rozpocznie ten... ten.. gapa do kwadratu! ;) No... goście już jutro wyjeżdżają.... ehh jak mi smutno z tego powodu... ;) :P zdążyłam sie do nich przyzwyczaić... :) 2 tygodnie u nas siedzieli w końcu.... ale brat przyjeżdża na weekend...... więc samotna nie będę.... :D Lecę bo dziewczyny pewnie demolują szuwarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek intensywnie pracuje nad wyslaniem rodziny na wczasy:D i ......... chyba w koncu w piatek wyrusza!!:D:D:D male opoznienie........ jakies 2 tygodnie, ale lepiej pozno niz wcale;) ja sobie morza poslucham w tym roku przez tel:) i to mi musi wystarczyc......... moze jakies fotki z morzem przyslecie??? to sobie jeszcze poogladam:D i nareszcie nie jestem jedyna z 16 lutego!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie! W szuwarach pusto! Pędze jak szalona, wpadam na czat a tam cisza jak makiem zasiał! 😠 co to sie porobiło.... :) hej Isa! Fotki z morzem?.... moze coś wyszukam ;) Słońce przynajmniej świeci pięknie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy pracują? Nie może być! :D W wakacje?! ;) Z wydarzeń ciekawszych dzisiejszego dnia - urwał nam sie żyrandol w kuchni :( Całe szczęście że nikomu sie nic nie stalo... ale stół do wymiany bo skubanek ciążki był ... A jaki hałas... ehhh... a wisiał pare lat... dobrze ze to sie stało przed śniadaniem a nie w trakcie aż strach pomyśleć... brrrr... I jeszcze ciekawostka przyrodnicza :) Moja ciocia wparowała do kuchni z ogromną purchawką myśląc ze to pieczarka :) Taaaaaka wielka! Jak sie później okazało była to purchawica olbrzymia - jeden z największych grzybów na świecie :) Bardzo młode owocniki są jadalne i odznaczają się właściwościami leczniczymi. Purchawica podlega jednak ochronie ścisłej (nie wolno jej zrywać ani niszczyć) Mam takich 7 w ogrodzie :D tylko ciiiii ;) :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie boje ze stronke otworze, bo tam wczesniej jakies epitety byly pod adresem takiej osoby;) ever dzieki za fotki........ chociaz troche morza........ ale ja naprawde nie martwie sie tym ze nie wyjezdzam:D a numer z zyrandolem.......... hmmmmmm....... moze to jakis znak?? zna sie na tym ktos??? a teraz pedze do ksiegowej:) a co tam:) trzeba miec do piatku wszystko zalatwione i urlpowac w domu:D buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa i jeszcze jedno , nie mam javy😭 nie moge malzonka poprosic o zainstalowanie jej bo bedzie komentarz ze oczywiscie nocami na onecie bede siedziec:D::D:D:D:D prosze mi tylko powiedziec czy tatwo sie to instaluje;) jak tak to zawalcze niech pijawki tylko wyjada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim razem i każdemu z osobna, nowym i już nie całkiem nowym no to narazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi Lutek jest ... gapa do kwadratu :P Ja niestety nie mam fotek z morzem, przynajmniej nie na kompie :( Więc cie Isuniu nie poratuję, ale mogę ci troche poopowiadać :D Kto wie co się z Szuwarkiem dziś dzieje?? Wolne ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Droga Tailtiu 🌻, mnie to nie przeszkadza gapa- też stworzenie boskie, :D biorąc pod uwagę tłok panujący na tych stronach ostatnio, 😴 ktoś musiał być pierwszy, aby drugim mógł być KTOŚ, :) a gdzie słowa wdzięczności za odwagę i poświęcenie dla ludzkości !!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaa może to magiczne zaklęcie miało być, coby zniechęcić WODNIKI do pisarstwa????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no zaczęłam ! Gratulacje dla naszej szczęśliwej gapy :) Ewa! Wolne masz czy co? Nic nie mówiłaś.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkuma40
Czesc Jestem wodnikiem z 6 lutego. Przeczytalam troche Waszych wypowiedzi i musze przyznac ze jestem zdumiona trafnoscia opisu tego znaku. Nie rzadko mialam wrazenie jakbym czytala opis swojej osoby. Pamietam jak jakies 20 lat temu w charakterystyce zankow zodiaku pisano ze najlepszym zankiem dla wodnika jest drugi wodnik lub waga... Tak sie mi wtedy wydawalo - moj byly maz jest spod naku wagi. Ale dla ciekawostki pisano tez ze raczej wiekoszosc zwiazkow zawartych przed 30tym rokiem zycia jest raczej nie udanych wtedy sie smialam z tego, a dzisiaj czeto to wspominam. Moj zwiazek rozpadl sie po 17 latch malzenstwa i dopiero teraz doceniam znaczenie tych slow.... ale pocieszam sie bo ponoc wg horoskopow udane zwiazki wodnikow sa dopiero te DRUGIE. Ja swoj pierwszy mam za soba i zyje z mysla i nadzieja ze moze jeszcze bedzie ten drugi i to SZCZESLIWY, pozdrawiam wszystkich wodnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurkuma nie strasz mnie:) ja bym wolala zeby ten pierwszy i to przed trzydziecha zawarty byl ostatnim i szczesliwym:D no ale ja mam skorpiona:P udalo mi sie byc ostatnia na poprzedniej stronie:P:D:D:D:D Paula nie martw sie:D beda mi pijawki zdjecia podsylac:) a ja bede im opisywac jak ja tesknie i zaluje ze mnie tam nie ma;):P buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurkuma też kiedyś coś podobnego czytałam, ale nie ma reguły znam wagi płci obojga i raczej kontakty z nimi są nader udane, rozumiemy się dobrze, wiele wspólnych tematów, zainteresowań, podobne poglądy, choć coś jest w tym o związkach po trzydziestce, :D Tailtiu :D nie ma się co przejmać, trza się obejmać 🌻 najważniejsze, to dobry nastrój i zdrówko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodniki :) wpadam z szybkimi pozdrowieniami......... Witaj wsród swoich Kurkuma :) Też mi niezłego stracha napędziłaś... ;) Ale przecież wcale nie musi tak być. U mnie nie będzie \"do dwóch razy sztuka\" ! Ma być raz a porządnie! :D Chociaż... jeśli potraktować moją krótkotrwałą aczkolwiek intensywną znajomość z pewnym Kropkiem jako \"związek\" ;) to rzeczywiście... klapa :P porzucił mnie skubany i uciekł w siną dal :( Wiedziałam, że z wysyłaniem mojej fotki to był głupi pomysł :P :D Ehhh ci mężczyźni... orły, sokoły, herosy :P taaaa... A co do wag, to potwierdzam - bardzo dobrze się z nimi rozumiemy :) A! i jeszcze strzelce uwielbiam strasznie :D Mykam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadam na chwilę ( tak aby nie wybić się z rytmu ). Urlopu w tym roku w wakacje nie mam ( tak wyszło ) i jak zdarza się taki weekend jak ten ostatni to czułam się prawie jak po miesiącu laby. I okazuje się, że człowiekowi to niewielle do szczęścia potrzeba :-D Ale, ale mam wolny piatek, zapomniałam, więc jutro po pracy jadę na łono natury cieszyć się wolnością:) Aż do niedzieli:) Pozdrawiam serdecznie \"starych\" i nowych wodników> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie nareszcie poerót lata u nas, ja tak jak jakaja nie mam urlopu w wakacje, ale weekend zapowiada się słoneczny, a że u mnie na wsi jak na wczasach to spoko. Tylko musze sobie kogoś do koszenia trawki załatwić, cobym mogła sobie poleżeć na leżaczku, a nie ciężką pracą rączki zajmować. Mój gamoń po zdjęciu gipsu natychmiast znowu ruszył w Polskę. Oj pomocy od niego wielkiej to ja tego lata nie miałam, ale niech tam...za niedługo szkoła, to musi mieć siły, jeszcze osstanie chwile wakacji -niech wypoczywa. Za to mnie szykuje się wyjazd w październiku, ale na razie nic nie powiem coby nie zapeszać. Październik w ogóle zapowiada mi się interesujaco, bo i na wesele zostałam zaproszona, a to była niespodzianka. Na razie praca, praca i praca.... Kurkuma ja jestem z wagą już 17 lat i jest Ok, ale to mój drugi związek tyle, że z mojej strony zawarty przed 30-stką. Natomiast pierwszy to był z Panną, oj nie układało się z tym znakiem, chociaż teraz po latach jak już nie jesteśmy razem, to stosunki pomiedzy nami można zaliczyć do poprawnych, z tym że są one więcej niż sporadyczne. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych bywalców naszego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście narobiłam troche błedów, więc tutaj koryguję: 1. powrót lata-1 linijka 2. muszę sobie-2 linijka 3. ostatnie chwile-6 linijka, 4. mniej niż sporadyczne - przedostatnia linijka :) :classic_cool: sorry za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkich ciepło choć ranek nie był zbyt przyjemny :) Koliberek ja myślałam że ty masz dużo pracy, a ty masz czas na przeliczanie swoich błenduf. A na szuwarki nie łaska :> Ever z tym kropkim rzeczywiście nieciekawie się zrobiło. Może ścigniemy skubańca :D Chociaż wydaje mi się podejrzane, że taki wysyp wodników z 17 lutego nastąpił i to w tak krótkim czasie ;) może to nasz ścigany :P Witam nową wodniczkę, chyba nie podszywaną, bo i data się nie zgadza i jakoś tak dużo napisała :D Kurkuma jak już masz tlena to zaglądnij na czaty pokój szuwarki :D Dobra to ja lecę się dotleniać :) Może w końcu te dwie okropne baby wlezą do wody. Oczywiście mam na myśli Habę i Koli, bo jakoś się dziś ukrywają :P SZUWAREK POSZUKIWANY ŻYWY LUB MARTWY! KTOKOLWIEK WIDZIAŁ LUB WIE CO SIĘ Z NIĄ DZIEJE JEST PROSZONY O INFORMACJĘ POD NUMEREM TELEFONU POKAZANYM NA EKRANIE :P ALBO JAK KTO WOLI MOŻNA TEŻ TUTAJ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zmykam zaraz niestety... No gdzie ta moja siostra szuwarkowa?! Już sie zaczynam martwić :( Paula - nalot osobników z 17.II mi też wydawał sie podejrzany... A co do kropków i przecinków to chyba nas na dobre opuścili :( ehhh te chłopy... ale ja mam plan... ;) ... wiecie co sie stało? Goście wyjechali :D wiem wiem... niedobra jestem i to nieładnie tak sie cieszyć z tego powodu :P Ale 15 dni to była lekka przesada z ich strony! Fajnie było, ale tęsknić nie będe! :P Pozdrawiam ... jeszcze na dwie minutki na szuwarki go go go ;) sie przywitać trzeba przecież po kulturalnemu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, fakt mam dużo pracy, ale strasznie mnie wkurzają te błędy. Dobra, lecę na chwilkę na szuwarki. Co tam przerwa w pracy tez jest potzrebna. Zresztą nie uwzglednili mnie przy podwyżce, to : \"jaka płaca....\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek
Hej! Żeby Zodica nie była sama i ja jestem z 30 stycznia. Cieszę się, że WODNIKI łączą się. Mam 26 latek i jestem z Mazowsza.Pozdrawiam wszystkich WODNICZKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to ja gapa :D witamy NERWUSKA ;) pozwalam sobie użyć liczby mnogiej, bo z tego co me piękne oczęta widzą, to a feeeee, tak zaniedbywać się :( dziewczęta w pisaniu oczywizda :D sprawozdanie: od rana mam dobry humor, tylko mija czas i nic bez zmian, bo do tanga trzeba dwojga, no to se pójdę a co tak bede stał w siną dal, w siną dal............................. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoć :D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️ Moze ostatnie słowo bedzie dzisiaj należało do mnie :D:D:D:D;););) 😘😘😘😘😘😘 a jeszcze jedno :D:D:D socha--------> wracaj do nas ,bo wieśniaczka zostaniesz na tej wsi ja tam bedziesz tak długo siedziała :D:D:D:D:Di zapomnisz jak się kompa obsługuje ;););) a teraz juz mykam spac :D:D🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze o tej porze mnie tutaj nie było Witajcie w nowym dniu, cziekawe co nam przyniesie, czy będzie lepszy, czy gorszy od tego, który minął, ale jedno jest pewne,że będzie kolejnym dniem naszej wędrówki, którą ludzie życiem zwą, dla wszystkich, którzy pracują wytrwale przez cały tydzień-miłego odpoczynku dla tych, którzy odpoczywają- nie myślcie o tym , że już niedługo koniec laby, ale dla wszystkich razem słonka, dobrego nastroju i miłych wrażeń ;) to napisałam ja -LUTEK 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj mnie wcieło, niestety. Wyskakiwał mi komunikat, że są problemy ze stroną :/ Witam dzisiaj naszą nerwuskę 🌻 to dla ciebie :) Dziś mam trochę latania i nie wiem jak długo to wytrzymam. Trzymajcie kciuki za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×