Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

A cóż to znowu za lenistwo sie szerzy na naszym topicku ;););););) Jeszcze jak ja jutro wyjade to juz wogóle nikt do poniedziałku pisać nie bedzie ????????????????:D:D:D:D:D:D:D Dziewczyny ,no poprawic mis ie z tym pisaniem>:D:D:D:D:D Ja rozumie ,że Alan wije swoje nowe gniazdko ,wiec jego nieobecność jest usprawiedliwiona. Alan_pol-------> Jak tam robota postepuje ;);););????????? Moze wprosimy sie na parapetówkę ;););) Ja przywiozę Martini :D:D Jakaja-------> pozdrawiam a o bytnosci na topicku juz nic nie powiem. Fotki poprosze ,sesja zdjeciowa juz pewnie za Tobą ;););) socha --------> to juz chyba nam całkiem na tej wsi sie zgubiła:(:(:(:( Co Ty sobie nie myślisz a ktobedzie stronki rozciągał;);););) Paula--------> nie bede sie obrazać ale to ja ostatnio Cie oszczędziałam,wiec nie spodziewałam sie tego po tobie :D:D:D:D:D:D Tak apropo`s to dzieki nawet nie zauwazyłam :D:D:D:D:P: ale też mam takie dnie ,że wszystkiego i wszystkich sie czepiam :o:o:o koliberk-------> gdzies sie zawieruszyła,czyżbyś sie aż tak przejeła tym moim e@milem Nie ma powodo ,wszystko jest w jak najlepszym porządeczku:D:D:D:D:D:D.Od jutra do poniedziałku bede tylko pod komórką:D:D:D:D:D nietoperz---------> chciałabym mieć takiego syna który tak dobrze zna sie na kompach>:D:D:D:D U mnie nikt się nie zna:(:(:(:( i jak cos padnie to sie potem trzeba prosić obcych:(:(:( Na dodatek jeszcze teraz nie moge sobie sama na bierząco czyscić kompa, bo nie działa mi skaner mks_vir czy ktoś coś wie na ten temat ,co z tym skanerem sie dzieje??????????? Myśle ,że to by było na tyle:D:D:D:D:D:D Trzymajcie sie ciepło i poręczy :D:D:D:D:D Jutro napewno nie bede już miała czasu tutaj zajrzeć więc. Milutkiego weekendu i popracowac mi troche ,zebym miała co czytac po powrocie ;););););) 🖐️🖐️🖐️🖐️🌻🌻🌻🌻😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór jeśli nie zaczęłam dnia to moze Go chociaz zakończe? :) Poważnie to ja mam wariactwo w pracy więc prosze o zastępstwo na topiku w sprawie otwierania strony. Paula :( no zajechana jestem Nietoperku-Ciebie ostatnio cos tutaj klonuje :) a to mnie by się wypadało sklonować, zeby wyrobic tą robote na czas Benia-no ja myslę, że u Ciebie ok, uważaj na siebie podczas tego weekendu. No i czekam na relację. No ide troche na szuwarki. Dobranoc. Rano może mnie nuie być, ale może jednak uda mi się otworzyc topik??? :) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak obiecałam, otwieram dzień. Dziś piatek więc przed nami weekend, nie wiem tylko czy słoneczny, u mnie raczej nie zapowiada sie pogodnie. Wczoraj w nocy na szuwarkach było sporo ludzi. No to lece sie klonowac i do roboty. Pozdrawiam wszystkich. Paula pozdrów wszystkich znajomych na szuwarkach ode mnie. Uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge ! co sie z tymi wodniczkami dzieje ostatnio? no ja wiem ze lato i urlopy... ale zeby az tak topik zaniedbac to do wodnika niepodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz....>Ups!!! ale Cię odczytałam hihihi niech to chudy byk! Ale i kompa badziewiem nie nazywaj,bo widzisz jak za karę fiksuje:D;) Niby weekend,a roboty nie ubywa...:( a i pogoda byle jaka jak u mnie:( Niby od czwartku już ma być spowrotem lato:) więc czekam z utęsknieniem.Prawie pół wieczoru przesiedziałam przed TV jak wariat i oglądałam relację z Kostrzyna gdzie jest teraz Wodstok:),bo u mnie to na kablówce zapodają,jest super z tego co pokazują,oby tak dalej..:) Benia---->chociaż zaocznie;) aż tu czuję Twoje dreszczyki emocji tego weekendu:D-udanej zabawy i przepięknych wrażeń❤️ Właśnie przyszła córka i ..oczywiście ma sprawę"niecierpiącą zwłoki":),więc kończę i pozdrawiam ciepło cały szuwarowy stawik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy!! Dziś jadę sobie nareszcie na spływ kajakowy na Dobrzycy, na lewo od Człuchowa :) Szuwcio trzymaj się i strasz wszystkich mną, bo jak wróce to nie będzie litości :P Nie mogę dużo pisać bo muszę się jeszcze spakować :( Wszystkim życzę miłego weekendu i przyszłego tygodnia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wodniczki, witam was serdecznie! Budzę się a tu deszczyk w tej mojej południowo - zachodniej Polsce, ale powiem, że lubię kiedy sobie tak pada. Wtedy atmosfera taka refleksyjna, zaszywam się w kąciku i czytam to co lubię. No i po nawale pracy przyszedł czas na zaszycie się w tym kąciku. Nie jestem co prawda zadowolona ze swoich efektów, ale wodniki są raczej krytyczne wobec siebie. Co wy na to, też takie jesteście? Potem roztrząsam milion razy dlaczego nie tak albo, albo... Coś tu o jarmarku dominikańskim dojrzałam, ale bym poszperała - a co tam konkretnie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor i dobranoc w jednym widze ze atmosferka urlopowa;) a ja bez urlopu i bez czasu na cokolwiek:( mam nadzieje jutro tu pobuszowac chyba ze szpieg znow pokrzyzuje moje plany;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i jak Isa dobranoc:D,nie mam dostępu do kompa:(,ale to chwilowe:D,idę oglądać żużel na Polsacie:D-już wiem ,że nasi mają Drużynowego Mistrza Świata!!,ale teraz chcę obejrzeć w jakim stylu:D Byłam dziś na grzybach i....nie ma się czym chwalić:),ale sosik będzie! a tak poza tym...zimno:( Pozdrawiam i mykam,bo 3 min zostały do transmisji:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brr, ale u nas pogoda :( prawie jak październik. Ciekawe jak u Pauli na spływie, mam nadzieję, że ma lepszą. Rzeczywiście widać sezon urlopowy w ilości tych wpisów. Za to ja dalej zapracowana :( , ale mimo to postanowiłam otworzyc tydzień. Gofra- ja też lubię zbierać grzyby, bywały lata że miałam 50 słoików zrobionych, ale w tym roku jeszcze nie było okazji gdzieś pojechać. Na spacerach z psem czasami uda mi się znaleźć jeden czy dwa, ale to suszę sukcesywnie.A dlaczego napisałaś, ze nie ma się czym chwalić? Mało grzybów czy Ty tak mało znalazłaś :) Na razie w sobotę zakisiłam 20 kg ogórków. No, Haba mozesz przyjeżdżać nawet w zimie na ogórki. Więcej zapraw nie przewiduję, chyba że te grzyby by mi sie udało. Jedynka- a co Ci szuwarek zrobił, ze Go tak poszukujesz? Ja wiem gdzie ona może być, ale nie napiszę, bo nie wiem czy by sobie tego życzyła :) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego tygodnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku Gdzie ją mogę dopaść? Nic mi nie zrobiła. Szukam jej bo ją polubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :o chyba mnie nie zauwazy! a wiec instrukcje jak mnie znalezc: musisz miec komunikator tlen, jak juz go masz to wchodzisz na czaty, pozniej zakBadka prywatne i dalej wpisujesz szuwarki, ok ijuz jestes u mnie od 9 do 18 mozna mnie tam zastac :) a wiec czekam jedynka. do zobaczenia w szuwarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Mam Cię!!!!!!!! Ale cholera tlenu nie mam!!! Gdzie ten Twój topik? Dawaj link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie jestem na szkoleniu 🌻 pilnie się uczę :) gorąco pozdrawiam 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dobry moje kochane ,no nie popisałyście sie swoja twórczościa przez ten weekend.Wiec nie bede sie rozpisywac na temat mojego cudownwgo weekendu.Powiem wam tylko tyle ,ze w życiu nie czułam sie bardziej szczesliwa. Teraz sobie słucham prezentu,przepiekna muzyka.Oczywiści łzy ciekną mi po policzkach ,bo to se uż wrati.. Milego popołudnia🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor!!! gofra i w jakim stylu jestesmy mistrzami??? ja tam wole cztery kolka:) a dokladnie formule 1:) koliberek dobijam sie do Ciebie po tlenie zeby Ci w koncu opowiedziec co i jak ..... bo chyba na szuwarkach sie rozmijamy:( zreszta cos czasu ostatnio w ciagu dnia mi brak:( podziwiam za prace domowe:) ja ogorki wlasnej roboty mam od mamy, grzybki tez albo od cioci:) troche z lenistwa a troche ze zlej wody:P tak mnie mama usprawiedliwia;) twierdzi ze woda z mojego kranu do niczego sie nie nadaje a do przetworow mineralnej tez nie wolno:) a grzybow po prostu nie umiem szukac, zdepcze a nie zobacze:( Gosia👄 ucz sie ucz! i wracaj do nas! Benia🌻 nareszcie szczesliwa! to opowiadaj ! ja chetnie o tym poczytam! A ja mam dzis dzien przeplatany tj. jak pogoda raz slonce raz deszcz oj, niech mi juz do nocki slonko swieci;) i tego tez Wam zycze i zmykam:) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córkooooo Rybaaakaaaa, Maaazuuura z Maaaaaazuuuuurrr....wrocilem!!;) Bylo zajefajnie! Słonce, spiew, piekne kobiety, spiew, szuwary oczywiscie, spiew i duuuuzo bimberku sliwkowego.....niedobre lekarstewko, a tatus musi...:) wiosla, kajaki, rzeka, dzikosc przyrody, łabędź, pani łabędziowa, dzieci łabędziowe (brzydkie kacątka tzwane), bimberek śliwkowy, krem do opalania - filtr 25 (!!!) - opalenizny właściwie brak choć słońce bylo...do czwartku...potem kap kap płyną łzy...w łez kałużach ja i ...bumberek śliwkowy:). Trzy siniaki, przepalony przewód pokarmowy (bimberek śliwkowy), seria kompromitujących zdjęć (bimberek śliwkowy), spanie z bykami na pastwisku (to już na szczęście nie bimberek śliwkowy;) (rano dobierały się do konserw - spacyfikowane), szuwary, szuwary, szuwary...piosenka przewodnia - (z góry przepraszam wszystkich Ślązaków za kiepski przekład) - \"...przy piecu stooooła, krupniki grzoooła, a on ją mykmykmyk, a ona się smiooooła...\" - ot i taki mały urlopik....:) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie imieniny tak obchodzimy, toż dziś 08-08 ;) ;) 🌻 trochę trzeba podładować baterie, bo tak zimno w tym stawiku :( och ❤️ ❤️ ❤️ moje kochane pa,pa,pa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wróciłam :( buuuuuuuu na kaszuby nie dotarłam przez moich facetów:( gór im się zachciało choinka:(!!!!! ale za to byłam w Żywcu nad jeziorkiem, pod namiotem..... wróciliśmy bo moknąć to my możemy pod domu i to za darmo ;) niestety (albo stety;) ) ja nie miałam bimberku śliwkowego jak nasz joeee ale nie chciałam demoralizować młodzieży ;) hmm.... chociaż...sama nie wiem czy nie jestem bardziej zdemoralizowana przez młodzież:>...jedna para wychodziła z namiotu tylko do łazienki i tyle ich widziałam;):D:D:D Benia!!!!! opowiadaj!! chcę znać każdy szczegół ;):D:D idę spać...resztę przygód opowiem jutro (łącznie z tą gdzie mała pijawka zatrzasnęła kluczyki od samochodu w środku :D:D:D ) dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani!!! Wróciłam! :D Nad morzem było suuuuuper, ale wiecej napiszę jutro bo padnięta jestem po 9 godzinach spędzonych w autobusach, pociągach i trolejbusach... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek czyzbys miala dzis imieniny???? jesli tak to niech Ci swieci slonce zawsze:)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!!!!!!!! a to co?? strajk????? rozumiem ze pogoda do bani ale moglby ktos dzien rozpoczac:) milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Isa 🌻 za szczere życzenia, ja jestem lutowa ze wszech miar odwalam imprezy hurtowo, i wcale nie mam imienia zgodnego z datą swoich urodzin, ale jak się towarzystwo odpowiednie trafi:D, to mogłabym prawie co 2 miechy imieniny wyprawiać, tak zwyczajnie wczesnym wieczorkiem do mnie dotarło:classic_cool:, że to sierpień ma imieniny, a przecież nikt nie zaprzeczy, że pogoda ostatnio iście barowa :), to nasz stawik by się dopiero rozkręcił nara 👄!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×