Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

dzień dobry :) nastąpiło u nas załamanie pogody bo juz w nocy zaczęło padać . Nie są to jeszcze ulewy i burze które zapowiadają ale mokro już jest :O Miałam rację że,młodzież coś knuje ;) wpadli o 20-tej z kwiatami,książką Ludluma i płytą Janowskiego :) a na deser mamy bilety na sobotę do kina na tą samą wojnę co Gofra ;):) Kigano a może wypad do jakiegoś spa dla lepszej regeneracji ?...a jakby nie chcieli dać urlopu to zawsze możesz wykorzystać pomysł \"na grype\" przesyłam buziaczki i zmykam do pracy...bo jak ogólnie wiadomo : dzień bez pracy to dzień stracony ;):P:) miłego dnia :D🖐️ jeszcze życzenia dla Pauliny🌻 chociaż spóżnione to szczere wszystkiego najpiekniejszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłabym sobą gdybym czegoś nie skopała :P Paulino miało być 👄 muszę potrenować ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. BYŁO to skandaliczne zachowanie i PRZEPRASZAM cie za to nietoperz. Głowę posypuję popiołem i tak do jutra będę trwać i prosić cie o wybaczenie. Hustawka pogodowa w taki stan mnie wprawiła ale ja jestem temu winien,ze nie oponowałem. Miłych i spokojnych dni ci życzę.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Tego e-maila proszę Gofra nie czytać byłaby to z mojej strony HIPOKRYZJA i tez cie bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli okazecie odrobinę dobrej woli to niebawem po swoistych katorgach sie pojawię.❤️🌻🌻❤️ Katorgą jest to czy wyrazicie na to ochotę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej tutaj nie będe tego wykonywał, gdyz narazam sie na nieetykietę.\"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniałego wieczoru i poranka jak i całego jutrzejszego dnia życzę ,gdyż bedę sie do wieczora jutrzejszego dnia umartwiał:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) po nocnym i porannym deszczyku pogoda sie wyklarowała i jest cieplo i słonecznie :) moje piwonie w ogrodzie wyrosły na metr w góre i mają już piękne,duże paczki :) kaczuszki rosną i śmigają po stawku aż miło :) milłego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To pięknie muszą te piwonie wyglądać :) o kaczkach nie wspomnę ;) Piwonie kojarzą się mi z sypaniem kwiatków w procesjach, jak kiedyś dawno temu chodziłam .... trochę tego towaru trzeba było zebrać, by rzucić księdzu pod nogi. Trochę dziwny zwyczaj, jakby tak się zastanowić .... ale bardzo malowniczy :) Desznik, głowy już dawno zostały posypane popiołem i umyte, więc nie musisz. Biczować też się nie musisz, chyba że lubisz takie masochistyczne zabawy. Ale to już w zaciszu własnego domu może ;) Miłego wieczoru życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ooo wystarczy jeden dzień nie być na kafe a tu tak barwnie!:D Myślę ,że emocje, te mało twórcze opadły to spokojnie mogę zdać meldunek;) z tego iż na Dzień Matki nie wybrałam żadnego filmu i tym samym w kinie nie byłam.Powód prozaiczny-zasiedzieliśmy się u mojej mamy na działce i zrobiło się po 21 i nie poszliśmy:D Wczoraj ostro kibicowałam Barsie( mąż Angolom) i też z kina nici,dziś myślę ,że się uda:) Decyzja w 80procentach na Anioły i demony jednak,bo na wojnie bardzo klną:D a ja z dzieckiem...:) tyle odnośnie meldunku:) Bardzo lubię piwonie,ich zapach mnie się kojarzy z ogródkiem mojej babci-tam ich było pełno.Teraz na miejscu ogródka jest szkoła:( i w ogóle osiedle wielkie a wówczas to był tzw koniec świata:) U mnie dziś pogoda super,bo i ciepło i słonecznie.Na 7.06 mamy zaproszenie na absolutorium u zięcia czy na tę okoliczność poza kwiatami coś się daje?? Jakaś maskotka w "bireciku"czy coś? Truskawki u mnie po 7 zł wczoraj były:D,a jak u Was?podobnie? Desznik dzięki za odp.odnośnie nicka!:) Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki po 5 zł czyzby w wawce najtaniej bylo?:D teraz ide poczytac bo dawno mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis pogoda iście gastronomiczna :O pada i czasami grzmi :O ogrod wygląda pieknie :) a piwonie też mi sie kojarzą z sypaniem kwiatkow :)i zakwitła ta najwieksza magnolia :D zmykam jakiś obiad połknąć miłego dnia :D🖐️ a,jeszcze zapomnialam dodać ze u nas truskawki po 3,50 ! :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro dzieki za fotki :) bardzo ładna z nich para :) a córcia podobna do ciebie :) nawet uśmiech ma taki sam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Haba, Paula zaległe sto lat 🌻 🌻 🌻 witam naszego nowego pisarza właśnie przebija jakieś słoneczko, a całe popołudnie zasuwał deszcz we wtorek truskawki były po 5 pierwsze małosolne ogórki własnej produkcji już dziś kąsałam i jak co roku mogę stwierdzić,że wciągają i jam nałogowy ich pożeracz szczególnie na początku po pracowitym weekendzie jakoś nie mogę się zebrać w sobie, ale to zapewne minie w końcu w przyrodzie musi być równowaga pozdrawiam Wsiech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Truskawki kupił wczoraj Postrzeleniec i kosztowały 7 zł !!! Normalnie nie wierzę w to, co piszecie :D u nas najdrożej :o drożej niż w stolicy ?? Aż wierzyć się mi nie chce ... ale takie są fakty. Gofra ---> dzięki za zdjęcia :) Bardzo ładne no i ładna para z Twojej córki i zięcia. A przyjęcie weselne przy zastawie z Bolesławca to normalnie mistrzostwo świata :D super to wyglądało :D Ty zresztą też wyglądałaś bardzo elegancko :) Nietoperko, o tym SPA to już kiedyś myślałam, ale jakoś nie mam pomysłu dokąd i z kim ?? Może coś znajdę i się wybiorę. Co do równowagi, to narazie przeważa praca, ale za niedługo będzie tylko wypoczynek hehe .... Mój bratanek pojechał na wycieczkę klasową w góry. Oczywiście wszyscy przeżywkę mieli, bo dziecko po raz pierwszy bez kogoś z rodziny z domu wybyło. Sądzili, że po długiej podróży i przegonieniu towarzystwa podczas zwiedzania, dzieci grzecznie usną. Nie wyprowadzałam ich z błędu :D:D:D co się mieli na zapas denerwować hehe ... jak przewidywałam, młodzież ;) zasnęła nad ranem i o szóstej już wstała. Skąd ja to znam :D:D:D Ciekawe do której dziś wytrzymają, ale będą mieli weekend na regenerację sił. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z deszczowej Ziemi Lubuskiej.Pada z małymi przerwami od wczoraj,buuu weekend tez taki zapowiadają,buuu U mnie wieczorem truskawki były po 6 zł a małe po 4zł, ogórce małosolne też już kąsałam:D,teraz się czaję na tańszą fasolkę szparagową.Cieszę się ,że fotki młodzi się podobali a ta młoda dama ze mną na zdjęciu a z panią młodą w tle to moja młodsza córka.Pozdrawiam i słonka życzę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u nas zimno,szaro i wietrznie :O co prawda jeszcze nie pada ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to że będzie :O:( wczoraj truskawki po 4zl byly a fasolka o,zgrozo! 22zl miłego dnia życze i biore sie za porządki przed pracą ;) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jeśli czujesz sie nietoperz tak mocno zraniona więcej prosić cie nie będe.Przyznałem się do błedu a ty trwasz.trochę luzu.pokaż mi tu takiego,który tak błagał o przebaczenie. Oczywiście za niekulturalne wyrazenie się trzeba zapłacić,więc płacę. Co nie oznacza ,że się tutaj zjawię Miłego dnia choc deszczowego na południu.🌻:classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas truskawki po 6 złotych. No i popaduje sobie od czasu do czasu :o Gofra, tak myślałam, że to Twoja młodsza pociecha. To już podlotek :) Pamietam ją z któregoś wczesniejszego zdjęcia jako malą dziewczynkę. A piosenka oczywiscie adekwatna. Miłego dnia również życzę, jeszcze do pracy śmigam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik nie trwam w milczeniu bo czuję się urażona tylko cytując Bogusia Linde \"nie chce mi się z Tobą gadać\" miłego dnia bat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno tu nie bylo tak gorąco :D Pozdrawiam😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą :) straszyło przez caly dzień ale nie padało :) ale zimno sie zrobiło bardzo. Beniu witaj,kochana 👄 gdzie sie podziewasz tyle czasu? skrobnij slowko co tam u ciebie :) Kigano fakt, dzieci mają nie spożytą energię na wszelakich wycieczkach a juz zawsze ożywiają sie jak nauczyciele idą spac ;)no cóż młodość ma swoje prawa :) miłych snów :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×