Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość WodniCZka/../
boze nie wiem co mam robic jestem w zwiazku z rakiem od 6 lat, dzis sie rozstalismy !dwa przeciwne znaki , ciagle mi zarzucal ze nie ma we mnie uczuc, zima kobieta nie potrafiaca okazac uczuc! a ja sie staralam! Kto z was byl z RAKIEM?? co za ludzie boze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek słońca posyłam w ten pochmurny dzień🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas też pochmurno i deszczowo. Co zrobić .... Jutro wyjazd na komunię, jak tak zimno będzie to masakra :o zobaczymy. Miłego dnia póki co życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos tego rozpaczliwego posta nad Gofrą. Jak Cię gość nie szanuje to do wora z nim. Nawet po sześciu latach. Znajdziesz na pewno takiego, z którym będziesz nadawać na tych samych falach. Wodniczka z Rakiem też się dogada, ale muszą im się np. Księżyce zgadzać i inne aspekty planet w horoskopie. Widocznie u Was nie do końca była pełna zgoda i harmonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pod presją
Jestem wodniczko 37 lat w malżeństwie zona rak ja wodnik. z 14.02 tutaj muszę wyskakiwać niestety.jak w/w nick.Pozdrawiam pogniewane i nie ciało oraz wszystkie miłe panie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsem Netoperek
Dneska mam szpatny zizen.A ty jse Netoperku ne zloub ti hezka holka uczitelka a jsem blbec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik-ty znawco czeskiego:O NIETOPERZ po czesku to bat! a twoje zdanie może chinczyk by zrozumiał bo czech na pewno nie! nie jestem nauczycielka ale masz racje,ty jesteś głupi! a tak wogóle to chyba wyraziłam się bardzo jasno że,nie chce z tobą gadać bo nie ma o czym! napisz coś interesującego pod swoim nickiem to może pogadamy,bo twoje malowanki i przebieranki nie robią na mnie wrażenia:O po za tym podobno\" jedna osoba przeciw i znikasz\" :) to jest ostatni post jaki do ciebie napisałam ,więc nie czepiaj sie mnie jak pijany płotu bo nic z tego nie bedzie! :D🖐️:D🖐️:D🖐️:D🖐️:D🖐️:D🖐️:D🖐️ lubisz szlaczki to prosze bardzo ,moze w ten sposób do ciebie dojdzie jaki jesteś płytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek 1402
Masz rację nietoperz.to była gra,w którą się wkomponowałem.Takiego ekscentryka mnie zauważałaś jakiego chciałem to mi się udałoWięc jak chcesz na mój temat poczytać,gdyz odchodzę z cafe przyjdz na topic najwięcej postów-raz jeszcze.NIe byłas Ty pierwsza, w którą wciągnalem do sieci zła.Ale to miała byc tylko zabawa a TYs pociagnęła za mocno i taki efekt nastąpił.Jestes o p ół życia conajmniej młodsza odemnie mam 60 lat.więc zegnam was i proszę sie nie gniewać ale bylaś zmanipulowana a jeszcze to delikatnie podkręcałem. Miłej nocki.DOBRANOC🌻❤️[👄🌻❤️[👄🌻❤️[👄🌻❤️[👄🌻❤️[👄🌻❤️[👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet,myslałeś moze o jakimś leczeniu? czasami warto zaufać lekarzom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścislości ja sie języka czeskiego nauczyłem sam w mowie i piśmie w 1969r.od1984r-1989 byłem oprocz pracy zawodowej tłumaczem w zakładzie pracy jak przyjeżdzali z Czech.Od 1989r do 2008r nie miałem styczności i mozliwosci rozmawiania w tym języku.Ale jeszcze pamiętam bo jak byłem z żoną w ub.roku doskonale dałem sobie radę.Tutaj klawiatury czeskiej nie mam.Ciekawe jak byś sie nauczyłas jakikolwiek język i po19 latach nieużywania go byłby martwy.Tyle gwoli wyjasnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoje obrazania mnie nie ruszają.Musisz wstac prędzej od piekarza aby to odnioslo skutek.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) wczoraj wieczorem mieliśmy małą burzę ale dziś od rana świeci słoneczko i jest super ciepło :) zaliczyłam wczoraj kino i muszę Wam powiedzieć że ta cała WOJNA...jest dalece przereklamowana :O Gofro masz racje ze podstawą filmu są przekleństwa a fabuła taka raczej marniutka :( ale liczy sie rodzinny wypad do kina i dobre intencje ;):)fajnie było. na dziś zaplanowany grill i mam nadzieje że pogoda dopisze :) miłej zielono-świątkowej niedzieli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyslektyk z adhd
nietoperz to na grilla zaprosisz nas?Jest nas spora gromadka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniki :) wpadam jak zwykle z szybkimi pozdrowieniami u mnie kolejne zmiany, tym razem w pracy, ale na razie temat przemilczę żeby nie zapeszyć ;) w Kielcach już się zadomowiłam, choć nie obyło się bez nerwów, stresów, marudzenia... ale już lepiej - byle tylko pogoda dopisywała :) witam nowych osobników na forum :) pozdrawiam ciepło - prawie czerwcowo 🖐️dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na poczatku bardzo przepraszam HAbe i Paule, ze nie złozyłam zyczen imieninowych :( Przyjmijcie je jeszcze ode mnie spóźnione bardzo, ale ja Wam cały rok życze i tak wszytskiego najlepszego 🌻 🌻 🌻. Desznik i nietoperz - czytałam kolejno Wasez posty i jakos nie wiem o co Wam poszło, ale cóz ja blomdynka jestem. Jak mówi gamoń - sztuczna inteligencja ;) U mie prace ogrodowo budowlane opóźniaja się z powodu deszczów. Garaz został otynkowany, taras jest w trakcie roboty, ogród zwwirowy też. Przed domem mam 154 t. zwiru zwalone i troche piasku, wyglada to masakrycznie. dziś okazało sie,z e zamaist kwiatów posadziłam na zwirowisku koper włoski ;) Własnie sięzastanwiam czy go przenieśc do ziól, czy zostawic ;) mma do przerobienia taka jedna górka iglakową, tzn. ona ma byc iglakowa, na razie jest tam tylko jeden cyprys cięty w spirale i musze zmienic trochę kształt tej górki, bo \"wyglada jak kopiec kreta\" Roboty juz sporo zrobione, ale jeszcze duzo zostało do zrobienia, ale pogoda niezbyt sprzyja ;) Dzis jestem umówiona na kregle. Na dzien matki dostała róże czerwoną i zyczenia :) Dziś dzien dziecka, mój gamion na studiach to na razie tylko z zyczeniami zadzwonię, a prezent bedzie nieco później, nie wiem co, moze ksiązka Cejrowskiego, ale to chyba po sesji mu dam, bo inaczej zamiast się uczyc, to bedze czytał :) Pozdrawiam wszytskich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam ciepło dawno nie widziane wodniczki!🖐️ Wczoraj byliśmy w kinie z okazji dzisiejszego Dnia dziecka:D i ze względu na ten "ciężki słownik" w Wojnie...poszliśmy na Anioły i Demony.Mnie się film podobał,gdyż nie czytałam książki i nie porównywałam z niczym.Akcja wartka,intryga zaskakująca a fabuła? jak komu...Mnie nie przeszkadzają treści odkrywające coś..nie ważne czy fikcja czy fakt-obraz fajny a i tematu na tzw po filmie tez nie zabrakło,czyli inspirujący film:D.Chociaż i tak wolę azjatyckie kino:p:D Koliberku i tak piorunem idzie Ci ta robota! wyobrażam sobie efekt! z tego co piszesz to ogromne będzie! Poza tym ,że byliśmy wczoraj w kinie to wcześniej zrobiliśmy sobie taką małą wycieczkę nad Bóbr.Wpadliśmy w kałużę błotną i koło nam boksowało nim dało się. wyjechać.W efekcie mały do dziś auto ubłocone niczym jeep terenowy po jakimś masakrycznym enduro:D.Późniejszy deszcz nie zdołał zmyć więc przed pracą muszę pojechać na myjkę.. Aaa co jeszcze!? moja 8letnia jamniczka uroiła sobie już nie ciążę tylko ,że urodziła i za szczeniaka "robi"mój kapeć,którego wszędzie ze sobą wlecze,usiaduje go,zakopuje i ogólnie cuduje:)Mam nadzieję ,że nie potrwa to bardzo długo,gdyż jest to jednak kłopotliwe,bo zakopując czy moszcząc się kopie bardzo intensywnie w różnych miejscach.Jak do tej pory na straty idzie tylko koc,który był akurat do tego przeznaczony:)Ot taka tęsknota za macierzyństwem ją dopadła..:) Noo,a pogoda mglista,słonko próbuje się przedrzeć,truskawki w dalszym ciągu po 7 zł.:D,wiec wczoraj upiekłam drożdżwe ciasto leniwej gospodyni z rabarbarem a nie z truskawkami:D:P Noo to tyle na teraz,pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dniu pracy :O wczoraj pogoda dopisała i trzasneliśmy grilla aż miło :)dziś natomiast deszcz przeplatal sie ze sloneczkiem ale ponieważ caly dzień spędzilam w murach to mi to nie przeszkadzało ;) zmykam z piesem,potem cos na ząbek , obejrzeć \"muflona i teflona\"i lulu bo rano znowu pobudka i marsz do pracy . miłego wieczoru życze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w Gdansku zagościla prawdziwa jesień :O jest 9 stopni ciepła,leje deszcz a wiatr łamie gałezie :O ogólnie mówiąc jest paskudnie!:( ja jednak życzę Wam miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz-u mnie podobnie:) pozdrawiam ciepło tak czy siak!:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas też zimno, pada, masakra normalnie :o Już nie mówiąc o moim samopoczuciu, które jest do , no do kitu :o ale moze minie, oby, bo jeszcze trochę i zwariuję ja i wszyscy, którzy mają ze mną cośkolwiek do czynienia. Tym niemniej bądźmy dobrej myśli, że minie, jak wszystko w tym życiu. Miłego popołudnia życzę i narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperzu ---> wybierasz się dzisiaj na ten wielki koncert ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano koncert jest jutro :) i wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazuja na to ze bede tam imprezować z moją młodzieżą i ich znajomymi :) na pewno dam znać jak było :) przecież u nas się wszystko zaczęło więc nie wypada inaczej jak tylko przy stoczni obchodzić taką rocznicę :) głowa do góry,zły nastrój to wina pogody ;) jutro będzie lepiej :) miłej nocki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Racja, koncert jest dzisiaj, zatem miłej zabawy życzę :D Pewnie tak jest z pogodą i nastrojem, zresztą nie ma innego wyjścia, jak to przeczekać. Oczywiście uczniowie obudzili się na ostatnią chwilę i koncert życzeń 😠 co do ocen. No bez przesady!!! Ale to do końca tygodnia w zasadzie i podliczamy cały rok. Wreszcie. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×