Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam na chwile przed koncertem :) pogoda u nas jest dziś okropna! :O słońce przeplata się z deszczem,jest zimno i wietrznie :O brakuje tylko sniegu i byłyby 4 pory roku ;) ale nawet złośliwa aura nie jest w stanie nas powstrzymać przed udziałem w koncercie :) w miescie wszystko podporządkowane obchodom :) nawet komunikacja miejska jezdzi zmienionymi trasami ;) mam nadzieje że nie bedzie bardzo padało i cała impreza bedzie udana :) miłego popołudnia życzę i jutro napiszę co i jak bo przewidywane zakończenie imprezy jest na 2-3 w nocy,wiec do jutra :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będzie udana :) Trochę puścili w tv, walące się mury, piosenka Kaczmarskiego i rozbudzone wtedy nadzieje .... Wałęsa bardzo słusznie powiedział o burzeniu murów intelektem, ale z tym intelektem coraz gorzej w narodzie :o widocznie władzom oświatowym bardzo zalezy, by szkoły opuszczały same głąby i matoły. I nawet się im to udało, po tych śmiesznych reformach, a będzie jeszcze śmieszniej :o Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 💤 Kigano,zgadzam się z Tobą i wiesz jak tak wczoraj oglądałam filmy z tamtych czasów to nachodziły mnie rózne refleksje.A podsumowaniem jest wniosek że my-polacy zachłysnęliśmy się po prostu ogromem zwycięstwa a jest z nami jak z dzieckiem ,które na wystawie widzi piekny samolot z klocków,ale jak takie klocki dostanie to samo nie potrafi go złożyć! :( a teraz pare słów o koncercie.pogoda zrobiła nam prezent i chociaż było troche zimno to nie padalo :)wystepy polskich reanimowanych \"gwiazd\"sobie odpuścilismy,natomiast wystep Skorpions-ów bardzo nam sie podobał :)Było to prawdziwe,rockowe brzmienie! a ich popisy gitarowe to już wyższa szkoła jazdy! :D Jak dla mnie to był główny punkt wczorajszej imprezy ;):)Wystep Kylie byl bardzo barwny ale ja nie jestem miłosniczką takich slodkich śpiewów więc powiem tylko że było ok.A na koniec fajny pokaz fajerwerków. :) A potem powrot do domu i tu jest miejsce na długi wykład o komunikacji miejskiej :O...ale nie psujmy wrażeń:) było fajnie! :) a teraz powrót do rzeczywistości ...marsz do pracy :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miłego dnia życzę :) Dziś jedziemy na wesele do Postrzeleńcowej kuzynki, tym razem. Ten rok obfituje, póki co w takie różne rodzinne zjazdy. Było już wszystko oprócz chrzcin. Daleko nie mamy na ten ślub i wesele, jakieś 50 km, więc spoko. Pogoda narazie bardzo ładna, oby tak dalej. Nietoperzu ---> bardzo fajne określenie z tymi klockami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magdooosia , ja tez jestem 10 luty , jak czytam horoskopy to 100% ze mnie Wodniczek, ze skorpionem rozwiodłam się po 18 latach , teraz jestem z bykiem podobno związek z gatunku nie możliwych co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magdooosia , ja tez jestem 10 luty , jak czytam horoskopy to 100% ze mnie Wodniczek, ze skorpionem rozwiodłam się po 18 latach , teraz jestem z bykiem podobno związek z gatunku nie możliwych co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :0 Kiganko szampańskiej zabawy i tanców do bialego rana ;):) Gofra udanego weekendu :) moni.xx nie wiem jak to jest z bykami ale wodnik ze skorpionem to zwiazek skazany na niepowodzenie !podobno :O...a ja z moim skorpionem jestem juz 20 lat i jakoś trwamy :) życze zatem powodzenia :) miłego weekendu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko mi chodzi komp na cafe :( i dlatego rzadko tu zaglądam :O u mnie raz z górki, raz pod górkę :) Gofra zdjęcia ze ślubu super :D życzę Wszystkim więcej słońca :) bo u mnie zimno i pochmurno i taki mam nastrój :) a do tego jutro mam umówioną wizytę z moją sunią u psiego fryzjera i zastanawiam się co zrobić Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wróciłam, nawet trochę odespałam tę imprezkę. W sumie było dobrze, dawno nie wracałam do domu o świcie :D szkoda tylko, że było tak pochmurno. Jutro od nowa, praca, ale powoli finisz. Ciekawe, ilu uczniów przyjdzie jutro do szkoły - z tych oczywiscie, którzy mają już wystawione oceny. Co to za moda zresztą z tym niełażeniem do szkoły po wystawieniu ocen, to ja nie wiem :o Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:D dawno mnie nie było ale chyba to jakieś przesilenie wiosenne długo u mnie trwa jak się pogoda zmieni to może będzie lepiej:D truskawki po 4 zyla ale i po 3 można znaleźć humor mi poprawił wpis moni:D czyli jeszcze odrobina życia przede mną 11 czerwca mam 15 rocznicę ślubu ze skorpionem:D a za trzy latka......;) oczywiście sobie żartuje - to tak jakby Tygrys tu zajrzał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaa
je też wodniczka ^^ jak wiemy wodniki sa bardzo ,,dziwne'' taka też jestem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda u nas zmienna jak nastój panienki na pierwszej randce ;) Kigano do wakacji już coraz bliżej :) dasz rade!:) i fajnie że się dobrze bawiłaś na weselu :) troche odreagowalaś po maturach :) Iso ja z moim skorpionem w sierpniu 20 lat bedziemy świetować ,więc dla mnie już niema nadziei ;):P:) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też pada i słońce i leje, grzmi :o ...... a rano było tak pięknie, tylko mnie głowa pobolewała, więc wiedziałam, że coś w powietrzu wisi :o E tam, oceny wystawione, będzie full nagannych w mojej klasie, jak nigdy :o ale sobie panieneczki zapracowały na to własną głupotą. Nie będę o szczegółach pisać, ale kosztowało mnie to trochę nerwów, a potem stwierdziłam, że niech się ich rodzice denerwują :o Chyba coraz mniej nadaję się do tego zawodu :o Tak więc Nietoperko, matury się skończyły, ale młodzież nie daje odporu :P ale co tam, niedługo wakacje i : http://dano2005.wrzuta.pl/audio/7FHD4Sct4CA/antonio_vivaldi_-_gloria_in_excelsis_deo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) pogoda jak na razie dopisuje ,chociaż zdarzają się przelotne opady to jest raczej cieplo :) mam tylko nadzieje że w czasie procesji nie będzie padało czego sobie i Wam zyczę. miłego dnia :D🖐️ Iso 🌻 szczęścia,wytrwalości i cierpliwości do Twojego skorpiona na kolejne 15 lat...a potem na kolejne...itd.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Iso ---> wszystkiego, co najlepsze dla Was, na dalsze lata Waszego wspólnego życia 🌻🌻🌻 U nas też słoneczko, chociaz komputer pokazuje mi, że pada. Wczoraj, późną nocką padało i grzmiało, w ogóle środa była taka jakaś nerwowa :o Mieliśmy wczoraj radę, mam stos świadectw do napisania, nie mówiąc już o uzupełnieniu arkuszy ocen i dziennika. Cóż, niby wolne dni to moge pisać, ale na jutro kuzynka się zapowiedziała z wizytą, więc za dużo czasu nie będę miała do pisania. Ale jakoś damy radę :) Nie pierwszy to raz he he .... Miłego dnia życzę wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny podczas procesji i troche po niej bylo fajnie i słonecznie nawet zdążyliśmy małego grilka w ogrodzie zrobić bo córka z kicią przyjechała ,więc nie bylo tak żle :) dopiero tak koło 18-19 zaczęło padać ,potem trochę grzmieć a potem to juz prawdziwa burza z błyskami i grzmotami sie rozpętała :O a dziś jest już zdecydowanie chlodniej :( ale ponoć od jutra ma sie poprawiać na lepsze więc jest nadzieja na weekend na świeżym powietrzu ;):) chociaż niektorzy mają długi 4-ro dniowy wypoczynek ja śmigam do pracy więc miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również życzę miłego dnia :) mam co prawda wolne, ale nie do końca, bo kupa papierkowej pracy do zrobienia czeka. Wczoraj wypisałam prawie wszystkie świadectwa - w sumie one są najważniejsze. Reszta może trochę poczekać, w ostatnim tygodniu uczniów praktycznie w szkole nie ma, więc mamy czas, żeby dokumentację doprowadzić do porządku. Jakieś zajęcie trzeba sobie znaleźć. U nas narazie słońce za chmurami i straszliwie wieje. Wczoraj wieczorem oczywiście się rozpadało, a jakże ;) Zobaczymy, co się dalej z tego wykluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc w Gdańsku jest szaro,pochmurno,zimno , pada drobny deszczyk i nic mi się nie chce :O :(:O😠😡💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też od rana deszcz i zimno :O ale na pocieszenia mam słodziutkie czereśnie :D działkowe :) 🌻 Horoskop na czerwiec 2009 Wodnik Możesz liczyć na sympatyczne zbiegi okoliczności oraz miłe wiadomości. Zdobędziesz towarzyszką popularność i powodzenie w miłości. Podczas pełni Księżyca 7-8.06 podejmij ryzykowną, ale trafną zawodową decyzję. Potem nie osiadaj na laurach i załatw do końca czerwca pewną ważną sprawę. Odrobina odwagi odmieni na lepsze twoje życie. 🌻 pozdrawiam i słoneczka życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie też deszcz, zimno i ponuro :o Wybiegałam na chwilkę do miasta po małe zakupy - na większe nie miałam ochoty .... Gosia ---> bardzo fajny horoskop :) Ale pełnia już była i jakoś nie musiałam podejmować żadnej ryzykownej decyzji odnośnie pracy hehe ... Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) Przestało padać u nas, póki co :D Dziś wolne, bo uczniowie technikum piszą egzamin zawodowy, a że nasiedziałam się w komisjach, to już na zawodowym nie jestem. Miłego dnia życzę :) za chwilkę idę do miasta, muszę sobie coś dokupić na wakacyjny wyjazd do ciepłych krajów :D Do Chorwacji jedziemy z Postrzelencem :) już w piątek po południu. Super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) weekend był leniwy i deszczowy :O tzn.w sobotę padalo caly dzien a w niedziele co prawda juz nie ale byl taki wiatr ze złamal mi dwie gałęzie od śliwy :O po tym deszczu chwasty rosną szybciej niż kwiaty więc w niedziele troche poskubalam w ogródku. ta huśtawka ciśnieniowa daje mi tak do wiwatu że głowa to juz mnie od trzech dni boli :O ...i nawet Gożdzikowa nie pomaga ;):P Kigano życzę ci słoneczka i ciepełka :) zasłużyłaś sobie ;):) a wszystkim pozostałym pogodnego i miłego po południa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
Cześć Wodniki. Czy mogę się przyłączyć do Waszej społeczności? Jak widzę łączycie się już od kilku lat. Ja też jestem z pod Wodnika 4 luty dokładnie. Tekst o pani Wodnik na samym początku jest super i też się z nim zgadzam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cronos :) oczywiscie, że możesz. Napisz coś o sobie. Narazie co prawda forum się trochę zahibernowało, ale to normalne. Przyjdzie czas, to znów ruszy. Dokumentacja oddana, mam nadzieję, że wszystko jest ok. Jeszcze jutro i wolne :D Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×