Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

a poza tym to bylam ja tylko nick mi sie podmienił:D:D:D:D:D:D buziaki dla wsiech 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,witajcie :) pogoda u nas calkiem ładna ,tylko wiatry jakieś niespokojne wieja :O jak to nad morzem ;) cronos-Benia pieknie ci podpowiedziala jak zmienić barwy nicka,zatem powodzenia :) Beniu sloneczka życzę w tym Kołobrzegu :) jeśli chodzi o zajęcia pozaplanowe w czasie ciemności egipskich to ...powiem tylko ,że czasami powinny zdarzać się takie awarie ;):):D a mój Yeti orzekł że chyba sam będzie co jakiś czas główny bezpiecznik wykręcał ;):):D zmykam ,bo ciacho z truskawkami sie piecze na dzień ojca ;) a młodzież się na wieczór zapowiedziała więc nie wypada spalić :):P;) miłego popołudnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!! dziś znowu jest chmurno i gburno od rana bo słoneczka brak :O ciacho sie nie spaliło,mlodzież wpadła wieczorkiem,obdarowała tatusia pachnidlem i fajną bluzą ,zjadła ciasto i pojechala do domu :) Lutek - twoje ciasto zrobilo u mnie prawdziwą furorę ;) wypróbowałam je na milion sposobów :z owocami , z kakaem ,białe z waniliom , nawet jako spód pod galaretkę :) raz jeszcze dzieki za twój przepis :) a tak wogóle to gdzie Ty zniknęłaś?! :O miłego dnia życzę i spadam do pracy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Nietoperz tak głośno krzyczałaś ,że chciał czy nie usłyszałam :) U mnie też pochmurno,bez deszczu co prawda.. Ja tez poproszę o ten przepis Nietoperz,bo mój z maślanką mi już bokiem wychodzi:) a jest teraz "dyżurny",bo łatwy.W związku z Dniem Ojca miałam "wymianę":D,bo i piekłam i byłam u taty na ciachu.Fajny dzień był... Benia!,,ależ Tobie dobrze!Jedziesz sobie do Kołobrzegu!Poza katedrą jest piękny park i port i molo i...prawie wszystko!Dużo słonka Ci życzę i pogody! Tej ducha najbardziej👄 Witam też nowe wodniczki🖐️Fajnie jak się "zaszczepicie"na dłużej.Ja dalej nie mam sprecyzowanych planów wyjazdowych... pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne kolezanki:) w kolejny dzien urlopu.Puki co nie pada ale w nocy za to dawało nieźle do wiwatu:O Zakupy prawie udane tylko mi jeszcze jakieś buty zostało kupić i moge zacząć sie pakwać;) isa----------->plażowanie to podstawa ale ileż można ;):P Trzymaj tylko kciuki coby mnie green pice nie zwinal z tej plaży :P Gofra --------->co do Katedry to bede musiala koniecznie bo ostatnim razem jak bylam w Kołobrzegu to mnie nie wpuścili za nieodpowiedni strój 😭mialam pół gołe plecy :P chcialam sie zamaskować plecakiem ale młody diakonik nie dał sie nabrać na ten numer :D Przecież kupiłaś przyczepę kampingową to chyba gdzieś pojedziecie ,co ;)? Ja myślałam o jakimś rejsie po morzu ale nie takim 20-min jakie proponują z mola .Mialam nadzieje ,ze może Sarkana ma tam jakieś spady albo zna kogoś ktoby mi taką wycieczke \"zafundował\" bo to co znalazłam w sieci to albo rejsy wędkarskie albo 2-3 dniowy rejs na Borholm a ja bym chciala na jachcie na pare godzin ;) cronos1 ----------> coś sasiedziałas się dziewczyno u tego fryzjera :D czekamy ,czekamy na nowy kolorek :) nietoperz-------->to moze rzuć jakimś przepisem ,może w ramach urlopu coś spróbuje poeksperymentować ;) Może nie wyjdzie mi takie jak te ptysie ktore robilam jakiś czas temu 😭 Pod warunkiem ,ze coś w tej kuch jeszcze da sie zrobić. Dzisiaj zeszłam na dół a tam połowa szafek wyniesiona:o Och jakie czarne chmury znowu nadciągają :o czy kiedyś to sie skonczy? Miłego dnia życze .Pracującym milej pracy a wypoczywającym miłego urlopu 🖐️😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benia - grin pis nie taki straszny, od tygodnia strasze nad morze i jeszcze nie zareagowali:P moze dlatego ze papierki po batonikach wrzucam do kosza na smieci... juz mi kregoslup odpada od plywania na desce:O ale co robic jak to slonce tak slabo grzeje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam dziewczyny ten przepis to nie mój tylko Lutka :) a jest na str.367 ja go tylko modyfikuje :) Gofra dawaj ten przepis z maślanką ...jak łatwy to i ja dam rade ;) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dziewczyny! mam nadzieje że Was nie pozalewalo ,bo u nas dziś przed południem to prawdziwe oberwanie chmury było :O ale teraz jest już ok. jest co prawda pochmurno ale cieplo i nie pada :) oby tylko Kigana miala super pogodę na tym swoim wyjeżdzie :) cronos zabłądziłaś u tego fryzjera? ;) jak tam sprawy z córką ? a tak wogóle to z jakiej części polski do nas piszesz? Gofra co z tym przepisem? Gosia poproszę o nowy horoskop pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tak w międzyczasie, bo rano padało ok 10 wyszło słońce i tak dawało czadu, że myślałam cop mi łapę wypali do kości przez okno w samojeździe a tak 20 minut temu jak się zaciągnęło zapadało no i gulgocze tak dookoła. Ja jestem podobnego zdania jak moje dziecię, że meteorolodzy już tyle razy nam zapodawali, że burza z piorunami a tu d..pa. Witam nowe twarze na naszych stronkach oraz te starsze co powracają czasami na łono wodnikowe :P Nietoperku - ciasto teraz wałkuję w wydaniu truskawkowym albo ambarbarowym, tak mnie wychodzi, że najlepiej co dwa dni jakby się piekło . Córka uważa, że można wpaść w nałóg, bo jak otwiera lodówkę a tam ciasto z pojemnika woła: weź mnie, weź mnie wręcz samo do rąk skacze no i jak tu takiemu odmówić, a wiesz mamo w czasie sesji to potrzeba odpowiedniej ilości glukozy we krwi coby wyniki były lepsze :D wypoczywającym - miłych wrażeń Wsiem pozostałym --> miłego weczera, no to nazrazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:D No i jak wam to teraz powiedziec :D? Wzialam i wypróbowałam ciasto Lutka :classic_cool: Bossssssssz....coż, ze mnie kucharka to nigdy nie była i chyba nie bedzie żadna :o Zrobiłam pierwszy placek ,wszystko Ok :classic_cool: z wiśniami bo akurat mam. Sprzatam ze stołu i oczom nie wierze.Co ta szkalanka oliwy robi na stole:D Też zjedli :D ale zeby nie było wersję z oliwa też zrobiłam :D Normalnie produkcja masowa :D Jeśli chodzi o pogodę to w tej chwili jest cisza(chyba przed kolejną burzą:o Wczoraj wieczorem nie było zmiłuj( z piwnicy wypompowuje sie teraz woda) Nie ciekawie to wszystko wyglada :( Jedyne pocieszenie ,ze w poblizu nie mamy żadnej rzeki. Przyjemnego wieczorku :)🖐️😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w parny dzień. U mnie dziś pogoda jak w tropikach,wilgotno i duszno,ale dobrze,że nie pada:) Podaje przepis na ciasto z owocami sezonowymi z kruszonką, składniki: -2 szkl mąki -2 jaja -0,5 szkl oleju -szkl cukru -szkl maślanki -3łyżeczki proszku do pieczenia na kruszonkę : -pół szkl cukru -pół szklanki mąki -3 łyżki masła ---------------------------------------------------------------- Ubić jajka z cukrem,dodać olej,dodać maślankę,mąkę z proszkiem,ubijać do połączenia składników. Wyłożyć na blachę,na ciasto ułożyć truskawki ,posypać kruszonką.Piec ok 50min w 180stopniach.To wszystko,wychodzi zawsze,wszystkim i wszędzie:D Dostałam sms od koleżanki z Chorwacji i napisała,że mają super pogodę,wiec myślę,że Kigana będzie zadowolona:) Benia fajnie Cię widzieć na topiku! Co do mojego urlopu to fakt,że mamy przyczepę i o noclegi w związku z tym się nie troskam;)ale planów co ,gdzie i kiedy dalej nie ma:D:D:D-szukam inspiracji hihi.To by było na tyle dzisiaj:) pozdrawiam ciepło wszystkie wodniczki!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze załapiemy się na dzisiaj:) 20.01 - 18.02 25-06-2009 Wodniki mają dziś szansę pozbyć się części przykrych obowiązków. Uważajcie jednak, żeby przyjaciele czy rodzina nie poczuli się dotknięci waszym zachowaniem. Wieczorne randki okażą się bardzo udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten na jutro:D:D 20.01 - 18.02 26-06-2009 Wodniki odkryją dzisiaj, że domowe sprawy mogą być wielką przyjemnością. Szczególnie kontakty z dziećmi sprawią, że popatrzycie na życie z lepszej strony. Nie zaniedbujcie bliskich, mimo zabiegania i wielu obowiązków poświęćcie im więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Michael Jackson nie żyje:( Dziwak z niego był,ale dużo wniósł...Szkoda go,miał tylko 50 lat.Smutna to wiadomość od rana.Dobrze ,że tyle płyt po sobie zostawił. U mnie dalej pochmurno.. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie :) pogoda sie klaruje wiec jest ok. Beniu- :D nie dygaj,z tym olejem :) ja kiedyś gotowałam fasolową zupę i dopiero jedząc zauważyłam że fasola dalej moczy sie w garnku :D :P Gofro- wypróbuje jutro twój przepis z truskawkami :) a co do horoskopu to jeśli chodzi o mnie to zawsze poprawiają mi humor wizyty dzieci :) a teraz są u nas częściej hehe bo mama dobre ciasta piecze :):D Lutek-mój Yeti nie ma sesji ale mówi to samo ;)...ciacho na niego mruga i on biedaczek musi je zjeść :P:)...a potem 100kg jak nic :);):P a Jakson to chyba sam sobie winien :( gdyby się nie wybielał to może żył by dalej w dobrym zdrowiu :) a pozostawil po sobie dużo fajnej muzyki:) cronos-gdzie jesteś?🖐️ miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki! Nigdzie sie nie zgubiłam,ale ja mam w pracy taki głupi system, że aby wejśc na internet to muszę wylogować się ze swojego systemu, a jak mam dużo ludzi to nie ma takiej możliwości. nietoperz... Z córką ok.dzięki że pytasz. nie miała operacji bo w środę ( tydzień temu ) dostała okres no i po zawodach. teraz nie wiadomo kiedy będzie następny termin, bo urlopy i takie tam. Ja jestem z północy a dokładnie z Elbląga. u nas pogoda beznadziejna . jest duszno i parno i nie można oddychać. przepis na ciasto na pewno wypróbuję tylko jeszcze nie wiem kiedy . jak coś to dam znać jak wyszło. chociaż ja wolę piec mięsko:) postaram sie jeszcze dzisiaj zajrzeć na stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CRONOS1--------->brawo 🌻 no prosze jakie to proste:) Na dodatek dobrze ci w czarnym :) Teraz to już jesteś rasowa forumowiczka.Witaj:)🌻 nietoperz---------->:D:D:D:D:D Noc przeszła spokojnie bez burz:) wiec oby tak jak najdłuzej. Przyjemengo piątku :)😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Obiecałam i jestem. U mnie od poniedziałku urwanie głowy. Przyjeżdżaja dzieci mojego obecnego. Dziś w nocy przyjechał jego syn z Irlandii, a w poniedziałek przylatuje jego córka z mężem i moim ukochanym ( przybranym ) wnusiem. Będzie sie działo:p Najbardziej to sie stęskniłam z tym malcem.❤️ Ostatnio byli na święta Bożego Narodznia, a teraz będą dopiero za rok, więc muszę się tym małym kajtkiem ;) nacieszyć.... benia.........> co do rasowej forumowiczki t mi jeszcze daleko🌻 dużo musze ćwiczyć ale dzięli z słowa otuchy. Tak w ogóle to jestem pierwszy raz na takim forum. Ale fajnie jest, jesteś fajne babki:classic_cool: pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc po pracy :) Beniu miałam jeszcze kilka innych wpadek kulinarnych ale o tym cicho sza :):P cronos cóż za piekny kolorek ;) 🌻 skoro jesteś z Elbląga to my tak raczej bliziutko bo ja z Gdańska :) a w Elblągu mam troche rodzinki :) fajne miasto :) pozdrawiam 🖐️ a wprawy nabierzesz z czasem :) jak ja zaczynałam to też zielona byłam ...zresztą do dziś techno-pierdoła ze mnie do potęgi ;):) ale tu są fajni ludzie i jak trzeba to pomogą :) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo szanowne szuwarowe towarzystwo:) Po wczorajszym slonecznym dniu mamy dzisiaj iście lisopadową aure:o a ja dziś idę na spotkanie klasowe i w co tu sie ubrać :D? Tam na szczęscie gotować ani piec nic nie bede musiala:D:P zapłacilam i podadzą mi pod nos:classic_cool: i całe szczęście:D Udanego weekendu dla wszystkich w gronie rodzinnym i nie tylko:) 🖐️🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam!!!!!!!! Beniu..................> miłej zabawy:) Ja się sobie w pracy, ale na szczęście tylko do 13. Pozdrowionka dla wszystkich 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ witam całe wodne grono z pogodnego póki co Gdańska :) Beniu jak szkolne spotkanie to granatowa spódniczka i biała bluzeczka i obowiązkowo tarcza ! ;):)...i juniorki :P:) fajne są takie spotkania po latach :) ja moje mialam w ubiegłym roku :) Cronos to ci się ciekawie weekend zapowiada :) a zatem dobrej pogody życzę ! ... a buziaczki i serduszka to już opanowalaś do perfekcji ;):) udanego weekendu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) 🖐️ Dzisiaj rano wróciliśmy, trochę doszłam do siebie po tej morderczej jeździe. Powrót był ciekawy i obfitujący w wiele wrażeń. Prawie całą drogę towarzyszyły nam opady deszczu, burze, grad nawet, a kulminacją był wjazd do Kłodzka. Nikt nas po drodze nie zatrzymał i nie powiedział, żebyśmy tam nie wjeżdżali, a policja już stała przy wjeździe do miasta. Przejechaliśmy most, kierując się w dół, ale kierowca stanął na zjeździe, bo na jezdni i na chodnikach było pełno wody. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak bardzo sytuacja była poważna. Dopiero, jak się rozejrzeliśmy dookoła to zobaczyliśmy ludzi wylewających wodę z domów i brodzących w wodzie prawie do kolan. Jakaś dobra miejscowa dusza wyszła ze swojego obejścia i kazała się nam wycofać, bo w mieście powódź. I jeszcze most grożący zawaleniem .... tak szybkich manewrów autobusem nie widziałam. W ciągu kilku sekund kierowca wycofał i przeleciał przez most z prędkością światła i już nas tam nie było. Wydostaliśmy się stamtąd przez Polanicę Zdrój, Wrocław też był przejezdny. Widok przerażający - nie widziałam na żywo czegoś takiego. Ciekawa jestem, gdzie są te osoby, które obiecywały po powodzi w 97 roku budowy zbiorników, regulację rzek i co tam jeszcze się robi. Skandal jednym słowem mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sam pobyt w Chorwacji - fajny. Zawsze to jakieś nowe doświadczenia. Jakkolwiek pogoda była taka sobie. Parę razy nas pokropił deszczyk, a upałów wielkich nie było. W sumie, jak ktoś chciał pozwiedzac, tak jak my - to idealnie. Gorzej, jak niektórzy nastawili się głównie na plażowanie. Ale to już ich problem. My byliśmy na Istrii, zahaczyliśmy w jeden dzień o Dalmację i Jeziora Plitvickie - dużo pozytywnych wrażeń, pięknych widoków, chociaż niektóre miejsca były zwiedzane w dość szybkim tempie. Ale od czego w aparacie fotograficznym tryb sportowy? Idealne rozwiązanie - polecam :) Miłego wieczoru życzę i do zobaczenia - zmęczona nadal jestem .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :D Częstuję kawką i ciasteczkiem - herbatniczkiem, wiezionym tyle kilometrów. Jak napiszę, że wróciliśmy poprzeziębiani, to też mi nie uwierzycie, prawda?? Przez dwa dni miałam tak straszny katar, jakiego dawno jesienią i zimą nie miałam :o teraz już mi mija, ale kaszelek został :o Może to od klimatyzacji w autobusie ... Dziś u nas pochmurno, ale zyczę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia, jak po spotkaniu klasowym ?? A kiedy Ty jedziesz do Kołobrzegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również witam skoro świt :) kawusie mam i częstuje ciachem z truskawkami własnej roboty :) Kigano witaj :) z tego co piszesz to pogoda i zdrowie nie bardzo dopisało :( ale mam nadzieje że chociaż humor byl wspaniały i ogólnie wycieczka się udala ;):) przywitala Was polska rzeczywistość! trochę deszczu i toniemy :O u nas też Sopot deczko zalało :( w czasie Twojej nieobecności sie trochę działo: - umarl krol :( -mamy nowa koleżankę :) - Benia nam sie uaktywniła :) -i bylo nam smutno bez ciebie 😭 miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko ----> dzięki za ten skrót informacji :D:D:D zwięźle i na temat hehe .... Piękne widoczki zrekompensowały mi złe samopoczucie. Jeziora i wodospady - cudne :D O teraz mi przyszło do głowy, że mam konto na fotosiku i powrzucam trochę zdjęć. W drodze powrotnej zwiedzaliśmy jaskinię Postojna w Słowenii - miodzio :D czegoś takiego nie widziałam jeszcze, a parę jaskiń już zwiedziłam. Cudna :D A przy okazji, pamiętacie tę piosenkarkę? Tak mi się niedawno przypomniało ;) http://panthera25.wrzuta.pl/audio/abRe62CP9or/14._gayga_-_ja_ruchomy_cel_1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×