Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam! Cronos cześć! U mnie ostatni okres był bardzo czynny rodzinnie i na gruncie towarzyskim.Uczestniczyłam w Absolutorium mojego zięcia,przyleciała przyjaciółka z Anglii i była troszkę u nas i ..już "odfrunęła".Wakacje zbliżyły się już bardzo i za 2 dni laba.Właściwie to już jest laba,bo oceny już powystawiane.Nie mam sprecyzowanych planów odnośnie wakacji ani urlopu...Tak sama się zastanawiam,kiedy zacznę planować wszystko wcześniej a nie tak na spontana! No ,ale..!Pozdrawiam Was ciepło. i czas do pracy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, crons czesc, pogoda zmienna i męcząca, pracy mnóstwo, weny twórczej brak, pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nareszcie, koniec, wakacje :D Świadectwa rozdane, nagrody, kwiatki, uśmiechy i do zobaczenie za dwa miesiące. U nas dziś było zakonczenie ze względów organizacyjnych i wielkościowych szkoły. No i dobrze. Gofra, tak myślałam, ze wpadłas w jakieś towarzyskie zawirowania i dlatego nie piszesz :) Miłego popołudnia wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano-udanego odpoczynku w ciepłym kraju!!!!!!!!!!!!!!:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
Witam wszystkich. Co ja mogę napisać o sobie. Mam 2 córeczki. Jedna jest moja 13 lat ma, a druga przybrana ma 15 lat. Właśnie z tą drugą mam teraz kłopot. W skrócie. Miała mieć operację 12 czerwcana kręgosłup. Lekarze przłożyli ją na 16 . Potem na 17 bo mieli osobę z wypadku. 17 dostała okres i operację przesunięto na za tydzień. Ona od 15 leżała w szpitalu i to na sali pooperacyjnej i patrzyła na to co tam się dzieje i jak to wygl ada po wszystkim. Teraz jest w domu i nie chce już tej operacji. Przestraszyła się , a my nie możemy jej namówić. ńie wiem jak mam ją przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To dziś - wieczorem wyjazd :) Musze się jeszcze spakować, oby tylko pogoda dopisała, bo jak patrzyłam na prognozy to przeplatane deszczem te dni w Chorwacji mają być. No ale co tam. Byle ciepło było, to się będziemy w deszczu kąpać. Hehe. Cronos ---> jak się piętnastolatka uprze to ciężko jej cokolwiek przetłumaczyć, nie? Ale z drugiej strony, jak to babcie mawiały - nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Nie piszesz na ile konieczna jest ta operacja, ale moze takie przekładanie to jakiś znak, że nie będzie konieczna? Tak było z moją bratową. W efekcie licznych operacji w jamie brzusznej, jelita - utworzył się jej na nerce wodniak. I czekała ją kolejna operacja, która miała to zlikwidować. Ale co poszła do lekarza, żeby umówić się na termin i nawet miała te terminy ustalone, to coś wypadało: a to się konkretnie przeziębiła, a to okres, a to lekarzowi nie pasowało i kiedy już miała iść do szpitala na pokrojenie - już skierowanie, badania krwi itp. , zrobiono jej badanie nerek - to z kontrastem i okazało się, że wodniaka NIE ma !! Przez ten czas się wchłonął. Opatrzność ją w ten sposób uchroniła przed kolejną narkozą i operacją. Więc może u Twojej córki też coś się wyjaśni? Jeśli to nie jest naglące, to moze warto jej odpuścić? Sama bedziesz najlepiej wiedziała. Gofra - kawę otworzyłam na fotosiku :) zrobiłam sobie, wypiję ją i zaczynam się pakować. Postrzeleniec od dwóch dni już jest gotowy do wyjazdu :D To narazie znikam, pewnie się jeszcze pojawię na chwilkę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam towarzystwo :) cronos1 przepraszam że przekreciłam twoj nick :)ale taka już jestem gapa że czasami zjadam literki :)napisz nam ktoś ty?a z córcią napewno wszystko się poukłada,Kigana ma racje że czasami czas działa na korzyść Kigano w dobrym towarzystwie to nawet w deszczu jest przyjemnie ;) baw się dobrze i oby słoneczko jednak dopisywało 🖐️ Gofro🖐️ Gosiu napisz,proszę jakiś pozytywny horoskop bo tego mi trzeba jak słońca :) a u nas pogoda nadal w kratkę ale głowa przestała mnie wreszcie boleć więc już sie chyba przyzwyczaiłam ;):P zmykam do pracy miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
Kigana życzę przyjemnego wypoczynku. Ja mam urlop dopiero w sierpniu. Już nie mogę się doczekać. Ta pogoda mnie wykończy. Siedzę przed tym komputerem a oczy same mi się zamykają, już nawet kawa nie pomaga. Zaraz zasnę. :) Kto mnie nauczy robić takie różne fajne rzeczy, buźki, kwiatuszki itp ? Jestem Wodnikiem z 4 lutego. Mam 35 lat . Pracuję w banku. Czasami nudzę się w pracy. Tak jak teraz. Mam dwie córeczki 13 i 15 lat. Jestem po rozwodzie i żyję obecnie w wolnym związku. Co mam Wam jeszcze napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
mam psa owczarka niemieckiego i kota. Kot nazywa się Garfield bo wygląda ja on i ma jego charakter. (: Jeszcze godzinka i weekend . Będę spała chyba cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
:) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia :) mam nadzieję, ze będzie miło. Już jestem spakowana, za jakieś dwie godzinki wyjazd. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia 🖐️ Koty są super :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
Uciekam do domku. Trzymajcie się cieplutko. Pa pa :) Wpadnę w poniedziałek, bo w domu przez weekend to nie mam szans na komputer. Mała kupiła sobie simsy 3 , więc rozumiecie. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda robi sie coraz ladniejsza wiec weekend zapowiada sie ciekawie. mamy umówione towarzystwo na grillowe party :) kiełbacha jest,mięso w marynacie czeka,browarki sie chłodzą ;):) zobaczymy co z tego wyjdzie. cronos-na str.11 naszego forum jest bardzo łatwa instrukcja robienia buziek,kwiatków i calej reszty zamieszczona przez naszego dawnego kolege Alana_Pola ,którego pozdrawiam 🖐️ miłej zabawy :);) miłego,słonecznego i pogodnego weekendu wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
Witam dziewczynki. co ta słychować/ nietoperz dzięki za instrukcję zaraz sobie wydrukuję.Jak tam imprezka udała się? Ja spędziła weekend na przkonywaniu Sylwii na operację. I się nie udało. Zobaczymy co powie dzis lekarz. Witaj Beniu!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwiaaa
Ja też jestem wodniczką i jestem z tego dumna! :) Jestem styczniową wodniczką dokładnie z 23 stycznia :))) i kocham mój znak :) cechuje mnie przede wszystkim niezależność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna ola
Ja jestem z ostatniego dnia wodnika ... ale cały opis jest strasznie podobny do mojej osobowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede zapeszac ale ja deszczu nei mam.. na razie... cholera, ide jakies czary odczyniac zeby deszcz nie przyszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada i pogoda byle jaka :O Kigana miłego wypoczynku :D 🌻 Horoskop tygodniowy 22-28.06.2009 Wodnik Trudno ci będzie zabrać się do pracy, choć szczęście będzie ci sprzyjać. Mimo sennego nastroju masz szansę pomyślnie załatwić trudną sprawę finansową lub niespodziewanie zyskać poparcie ważnej osoby. Weekend sprzyja miłości i dobrej zabawie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie stare i nowe wodniki :) troche nowej krwi na topiku by się przydalo,więc mam nadzieję ze zagościcie tu na dłużej :) cześć Beniu! 🖐️ cronos-proszę bardzo :) a jak już opanujesz te bużki i kwiatki to trzaśnij sobie jakiś bardziej twarzowy kolorek...np.czarny ;) na nicka :) w sobote zarowno pogoda jak i towarzystwo dopisało więc miło i wesoło spędziliśmy czas na grillowaniu :) natomiast w niedziele coś pierdykło i zostaliśmy bez prądu :O dopiero dziś usunęli awarie. wyobrażacie sobie! zero światła!,zero tv!,zero kompika !...i co tu się dziwić że dawniej jak nie bylo elektryczności ludzie mieli po 7-9 dzieci ;):P no bo co tu robić jak jest ciemno a spać sie nie chce?! ;):P:) miłego wieczoru wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala222
a jam jest wodnik z 14 lutego, i dobrze mi z tym :) dodam do opisu (pod którym się podpisuję!), że wodniki to świetni obserwatorzy. widzą więcej, niż inni ;) pozdrawiam wodniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
Hello Wodnice! U mnie dziś piękna pogoda, chociaż ja jestem nie zadowolona bo sie w pracy upiekę. Nie ma klimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cronos1
Już coś zchaniłam:d nietoperz ... nie wiem jak pokolorować nicka. Współczuję ci braku kompika, ale podejrzewam, że było ciekawie przy świecach. Zabawa napewno przednia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was koleżanki w kolejny pochmurny i co chwila deszczowy dzień:) cronos1-------> zeby pokolorowac nick musiesz wejsc w preferencje a te znadziesz z prawej strony u góry na stronie forum(chyba nizbyt zawile to napisalam ;) ) Mam nadzieje ,ze jak wróce to już bedziesz na czarno ;) Ja tym czasem zmykam poczynic jakieś zakupy bo wyjazd tuż tuż a ja jeszcze pustki w walizce 😭 nietoperz--------->nie ma złego coby na dobre nie wyszlo ;):P Sarkana ----------> jak tutaj zagladadz to moze podpowiedz mi co ciekawego można robić w Kołobrzegu ;) oprucz wylegiwania sie na plaży. Tym czasem pozdrawiam i zmykam 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×