Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

mam chyba skleroze :-D u mnie w robocie okociła się kotka są 3 śliczniutkie malutkie kociaczki jeszcze takie z nich ślimaki bo maja zaledwie 3-4 dni ale są słodziutkie ale bym je wyściskała dziś opowiadałam o ty jess spytałam się czy by nie chciała kotka ale baba nonna mało mnie nie zbiła :-D wkońcu to dość duży obowiązek nie wiem czy ja sobie jednego nie wezme ????????????? tylko że bym chciała czarnego jak smoła a one nie są czaerne tylko takie ciemno szare z białymi plamkami-paskami słodziki :-D pozdrawiam was z ostatnio mokrej itali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziki🖐️ co slychac???????? no gata bobi tam wciaz jest:) i szaleje chlopaczyna...dzis dzwonil,ze mi kupl nowe buty sportowe,ale nie na capo,a w gruciano czy tam jak-juz zapomnialam jak to sie pisze-ponoc maja tam extra ceny i super rzeczy,duzo taniej jak w usa:P hm....dzis bylam z pchelka w szpitalu,by skontrolowac czy wszystko dobrze po ostatnim zabiegu...dzieki bogu mala zdrowa jak rybka! kurcze gata ja juz mam przeczucie,ze ta paczke ktos lekko mowiac zajebal!!!!!!!!!!!!!!!!!! czuje to.....:( moje paczki doszly do polski,wyslylalam do francji i tez doszla,byl list do kolezanki w stanach i tez doszedl,jednym slowe przesylki byly w rozne czesci swiata i wszedzie szczesliwie dotarly-bez ubezpieczenia,a do mojego dziecka nie!!!!!!!!!!jebane wlochy-zlodzieje!!!!!!!!!!!!nigdy tych paczek nieprzeboleje to pewnie te gosciu z tej agencji wysylkowej podrabia wasze podpisy czy co,bo portier to raczej nie bo on nie ma prawa podpisac paczki poleconej zalamka:(:(:( co gorsza to juz kolejny raz😠!!!!!!! gata to extra,ze ci sie ukada ukochaj jessi ode mnie:D mam nowe zdjecia wysle wam w poniedzialek,bo nie mam duzych kopert tego formatu. u mnie upaly dzis z rana o 9 bylo juz ze 30 c na dodatek duchota nie ma czym oddychac:P co jeszcze..........moze stratus by sie przeszedl na poczte i zapytal co jest grane???mam duzo fotek destininki ale boje sie wam wyslac,bo po co maja zaginac-az szkoda,bede slala po 2 zdjecia:) MADZIK-czy doszedl list ktory napisalam dla babci??co z toba...nie ucz sie tyle:P netta👄 zwariowany👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się Nie mam siły już dzisaj nic pisać...ide już spać Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. nawet juz spac sie nie polozylem bo mi sie nie oplaca. Jutro ide na kurs wspinaczki skałkowej wiec mnie tydzien nie bedzie. Nie mialem zbytnio co do roboty wiec sobie zaszaleje chociaz :):):) a co u was?? mam nadzieje ze wszyscy zdrowi i humorek dopisuje. U mnie nic poza tym ciekawego sie nie dzieje. za oki 2 tygodnie wyjezdzam na spory okres do szwecji i nie wiem kiedy do Polski wróce. bede tesknil ale no coz. dobrze ze chociaz neta bede tam mial:):) to bede do was zagladal. spijcie slodko i pozdrawiam was cieplutko 👄 🌼 dla was moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello everybody!!!!!!!!!!! simonko dzis mu przypomne o tej paczce bo nie widziałam strata od wczoraj byłam na dyskotece wczoraj i było słabiutko no cóż fajne dyskoteki są co 2 tygodnie a więc w przyszłym tyg nie może mnie zabraknąć simonko powiadasz że układa mi się?????????? no nie wiem ja to mam tak zawsze że jak zaczyna się układać to nic nie zdąży się ułożyć a już się rozpada... ale nudy chyba idę spać bo nie zabardzo sie dziś wyspałam dzwoniłam wczoraj do doni... ale ja za nią strasznie tęsknie... mówiła mi że kaczorek strasznie fajny się zrobił,urósł,gada (napewno fajniutko) zrywa kwiatki dla doni... musi być fajnie miec takiego brzdąca ... taką osobe która kocha cię miłością bezgraniczną... zwariowany życzę ci udanej zabawy przy wspinaniu tylko uważaj żebyś nie spadł simonko desi jest strasznie do ciebie podobna i taka słodziutka!!!!!!!!!!!! a ja myślałam że bob w gaecie jest??????????????/ a on siedzi w griciniano?????????????? pewnie sie za nim stęskniłaś madzik dziś weekend przestań się uczyć bo od tych wiadomości głowa ci exploduje netta a jak tobie życie sie toczy??????????? pozdrawiam gorąco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczka doręczona nie było nikogo w domu poza arkiem a więc ci nie napisze dziś co powiedziała na prezent jess 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RANY GATA JESTES KOCHANA:) JAK JA CI SIE ODWDZIECZE...KONIECZNIE MUSZE CI COS KUPIC.... WIESZ TE RZECZY CO PRZESLALAM TOI OD NAS Z SUPER MARKETU,ZADNE FIRMOWE ZRESZTA ZOBACZYSZ SAMA....ALE DLA DZIECKA TO CHYBA W SAM RAZ! TOBIE TO MUSZE UCHODZIC KOSZULKE FIRMOWA:d,ALE TO DOPIERO JAK MAZ WROCI,BO WIESZ,ZE NIE MAM SAMOCHODU,A TU WIOCHA:( TAK JEST W GEADZIE,ALE SUPERMAN MA TAM SAMOCHOD WIEC NA VILLAGIO SA PRAWIE CODZIENNIE TYLKO PRZEJAZDEM,BO MALY STWIERDZIL,ZE MU BARDZO PRZYKRO JAK TAM JEST,BO MU SIE ZARAZ PRZYPOMINA MOJE CIEZKIE ZYCIE I WSZYSTKIE PROBLEMY...ITD....ON NIECIERPI VILLAGIO!ALE SUPERMAN JEZDZI TAM NA LODY:),JAK ZROZUMIALAM TO CHYBA DO TROPIKALU????NIE JESTEM PEWNA LUB LA VERAZZA...CZY TAM JAK TO SIE PISZE? TO FAJNIE,ZE DOSIA MA SIE DOBRZE I KACZOREK TAKI SLODZIUTKI SYNEK...PEWNIE TO MUSI BYC MILE UCZUCIE MIEC TAKIEGO MALEGO ,KOCHANEGO CZLOWIECZKA PRZY SOBIE:) DESTINKA WLASNIE BAWI SIE W SKLEP I ROZBIJA KASE NA PIENIADZE:p OGLADAMY FIML HULK CZY COS....KURCZE U MNIE PROBLEMY Z PISOWNIA,ROBIE CHOLERNE BLEDY ORTOGRAFICZNE Z POLSKIEGO,ZAPOMNIALAM CALKOWICIE WLOSKI,JUZ NIE WSPOMNE O ANGIELSKIM. CHCE ISC DO SZKOLY!!!NA UNIWEREK ROBIA KURSY:)-FAJNIE BY BYLO SIE DOKSZTALCIC ,ALE TEN ANGIELSKI....BARDZO KIEBSKI:( MADZIK PISZ CO TAM U CIEBIE??JAK ZOSIA I EDZIO-CALUJESZ ICH ODE MNIE ????NIE ZAPOMNIJ O SPECJALNYCH USCISKACH W IMIENIU JESSI EJ!CZY WAM SIE PODOBA NOWA KSYWKA-NICK NAME-JESSICA SHRIMPSON-ZAMIAST JESSICA SIMPSON:p OD TEJ PORY TAK BEDE NAZYWAC MOJA JESS-SHRIMPSON-JAK SHRIMP:p GATA JA ROWNIEZ ZA WAMI BARDZO TESKNIE❤️ NETTA-TYSIACE CALUSKOW ZWARIOWANY-PISZ WIECEJ CO TAM U CIEBIE????KIEDY WYBIERASZ SIE DO ITALII? PA KONCZE JUZ ,LECE DALEJ..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata tez mam nowego dzidziusia....kolejny raz w ciazy:) ma zaledwie kilka minut,doszlo do wirtualnego zaplodnienia...nic ciekawego:( lepsze w warunkach naturalnych....bo chociaz sie ma przyjemnosc:P jakis orgazmik itd...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka nie przeczytalam zasad tej gry :( tam trzeba placic za tego bobasa!!!!!!!!!!!!!!!!! a co jesli nie bede placila???? gata czytalas to o tych oplatach??chce sie wylogowac i skasowac moje konto..wiesz jak to zrobic? ja nie bede placic zadnych alimentow!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witajcie:) Ja dopieroi wytrzezwialam........, hahaha zanim przecztalam wszystkie wasze wiadomosci ktpre spłodzilisci podczas mojej nieobecnosci to zeszło mi z pol godziny. Ja wczoraj wrocilam z wycieczki z Ukrainy, Tam mozna kupic tylko wodke, jak jest uliczka ze sklepami to jest 10 monopolowych a jeden spozywczy i to taki tragiczny ze nie ma co tam kupic kawalek sera i jeden chleb. Najtansza wodka 4 złote!!! a najdroższa 10 zł!!! wiecie co tam sie dzialo, przez 3 dni nie trzezwialam wstawalysmy i pierwsze co to wodka na stoliku, a najgorsze jest to ze wodki kazdy mial pod dostatkiem a przepojki zawsze brakowalo1! poprostu paradoks NIe bylo nawet co kupic na pamiątke!!!! poprostu zadnego sklepu z pamiatkami, wiec kazdy kupowal po 2- 3 litry wodki:) hihihihihihi, jezeli chodiz o zwiedzanie to nie bylo nic ciekawego jakies koscioly standardowo cmentarz jakas opera i rynek ale zabawa byla doskonala, nauczycieli mielismy poprostu zajebistych lepsi nie mogli byc:) pilismy przy nich ale powiedzieli zbeysmy im nie proponowali bo sie nei moga z nami napic ale siedizelismy z nimi i sobie pilismy, oni z reszta tez szaleli ale sami:) oczywisice najgorszy burdel byl u nas w pokoju, z 10 pustych butelek za stolikiem a smieci to nie daj Boze, ledwo ze wstawalismy :) bylo naprawde super. NAuczyciele stwierdzili z ena dluzej by z nami ngdy nie pojechali bo potem to tylko na ODWYK musieli by nas dac:0 i ze nastepna wycieczka na Ukraine bedzie za 3 lata:) NIe mialam zasiegu, takie zadupie ze szok, nie moglam nawet nuikpmu smsa napisac, myslalam ze umre bez telefonu czulam sie jak bez ręki!:( A jaka bieda tam panuje to poprostune da sie opisac!!! okna brudne wszędzie, ludzie ubrani jak bezdomni, nei wyobrazam soebie zyc w takim chlewie!!!!! a jak smierdzi, oni chyba sie juz przyzwyczaili do takich zapachow!!!!! Ale jedyne co mi ise podpobalo to buty bOze weszlam do takeigo jednego skelpu ale to chyba dla bogatszych!!:( poprosu kazdy kolor, w jednych sie zakochalam ale cos kosztowaly ok 700 zlotych!!!!i moglam tylko pomarzyc o nich:( To tyle nie zanudzam was:) pozdrawiam buzka papapa do przeczytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!!! simonko bez przesady wiesz że na mnie zawsze możesz liczyć!!!!!!!!! byłam dziś u babci ale pojechały na wycieczke bo przyjechała mama i ciotka arka a więc sie z nimi nie widziałam jutro jade do neapolu do miśka trzeba pokazać mu troszke neapol bo nigdzie nie był zaraz idę gdzieś z koleżanką chyba na bułke bo mi się nie chce siedzieć w domu co do dzidziusia musisz grać w tą gierke i przechodzić poziomy na drugim dostajesz darmowe wizyty u ginekologa a jak przejdziesz czwarty to nie płacisz alimentów przez miesiąc ile razy przejdziesz poziom 4 tyle razy nie płacisz alimentów ja jestem już w 8 dniu i wczoraj miałam wirtualne nudności :-D w 15 dniu masz wizyte u ginekologa ja mam białe dzidzi zależy bo możesz miec białe,bliżniaki,murzynka i chińczyka zależy od koloru plemników ja gram zwsze kura domową bo ma najwiecej broni jesli przejdziesz 5 poziom to dostajesz tabletke po która mozesz użyć w ciągu 72 godzin i nie będziesz mieć dzidzi ale to jest naprawdę fajna zabawa!!!!!!!!! ciąże trwa 9 miesięcy a później wirtualny poród nie da się zlikwidować konta jak sie zalogujesz wejdz w moje konto tam jest usg dzidziusia albo na faq tam poczytaj sobie są najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi jeśli czegos nie wiesz to się pytaj albo mnie albo tam piszesz pytanie zwariowany ty też tam możesz zostać zapłodniony i zostać mamusią :-D madziu to nieźle się bawiłaś :-D szkoła to super lata a najfajniesze są zawsze wycieczki!!!!!!!!!!! netta i madzia a wy???????? lece zobaczyć dzidziusia 😘 dla wszystkich zróbcie sobie też wirtualnego dzidziusia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany przespalam.....caly dzien u mnie upal chyba ze 40C szmata-siostra bobika jechala dzis do miasta,ale kurwiszon sie nawet nie zapytal czy cos potrzebuje...pierdole ja nie bede sie do niej odzywac!!!!!! wlasciwie sie do niej juz nie odzywam od bardzo dlugiego czasu....ale teraz to tym bardziej!😠 maz wraca juz w srode...wiec pojade na miasto jak on wroci...nie bede sie nikogo o nic prosic! jeszcze zobaczymy!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ona to ciagle z nami zostawia syna,prosi meza o rozne pryslugi...niech on sprobuje cos dla niej zrobic to ja zrobie mu wielka wojne!!!popamieta mnie ta cala zasrana rodzina! DZIS JESTEM ZLA😠BARDZO ZLA!!!!!!!!!!!!WIEC KONCZE MOJE SKARBENKI IDE NA SPACER,TERAZ POD WIECZOR JEST JUZ DUZO CHLODNIE....POWIEDZMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziś w nie ciekawym humorze nawet mi się nie chce o tym pisać!!!!!!!!!! pozdrawiam was 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
hej dizewczynki gdzie wy sie podizewacie wszystkie!! cos tu pusto!!! U mnie nudy:( Buziaki pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonkaa
o rany tyle sie opisalam i wszystko sie skasowalo:( wczoraj rozmawialam z mama mowila,ze moj kuzyn bierze slub...czy wiadomo kiedy dokladnie???? ja mam juz lepszy humorek,bo moj wspaqnialy maz wraca jutro:P teraz to ktos mi pomoze przy dziecku...i golnie zwwsze we dwoje to latwiej:P ma dla mnie jakies prezenciki...zobzczymy co to??ponoc czarna torba i kilka paskow i nowe sportowe buty.... gata-skarbenku co sie stalo???napisz mi e-maila❤️ ja przesylam ci nowe fryzurki-napisz co o nich myslisz:) madzik-co u ciebie??jakie plany na wakacje???? gata co tam nowego u was???????????????? madzik napisz czy ten e-mail z listem do mojej babci ci doszedl,bo nigdy nic nie potwierdzilas ,a to juz kilka dni minelo?????????????? u mnie upaly🌼 nudy,ale to sie szybko zmieni jak maz wroci:P wczoraj na ironie losu i dzis tez musialam byc z siostrzencem meza....ha..ha..ha!!!!przyszla koza do woza-jego siostra musiala sie znizyc,bo nie miala wyboru,a ja no coz zgodzilam sie i zostalam z tym ,,padalcem,,:P to tyle ode mnie❤️ czekam na wasze nowinki..o wszystkim:classic_cool: madzik❤️ gata👄 netta❤️ zwariowany👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM ZALAMANA................😭 moj maz ani razu dzis do mnie nie zadzwonil:( nie wiem co sie stalo???bo codziennie dzwonil przed praca i po pracy i przed pojsciem spac:) a dzis gluchy telefo:(:(:( dlaczego?????????????????????????????????? moze mu sie cos stalo? moze mial wypadek samochodowy??-szczegolnie biorac pod uwage jak jezdza wlosi:( moze cos innego???a moze oblewa z supermanam ostatni dzien w italii i sie tal upil,ze do nieprzytomnosci????? malo prawdopodobne,bo jutro z samego rana ma samolot do rzymu,a i superman idzie do pracy na 7!!! wiec co sie stalo???dlaczego tel.nawet nie drynknie???? bardzo sie martwie:( obiecalam sobie,ze gdyby nie daj boze cos sie stalo to ja wracam do wloch,a potem na kilka miesiecy do stanow...i tak cale moje zycie spedze w samolocie na walizkach.............. no chyba,ze sciagne cala rodzine do usa:D hm...Boze co sie stalo??co on wykabinowal???? :(:(:( 😭😭😭😭 :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najgorsze,ze ja nie mam do niego nr tel. by sie upewnic czy wszystko jest ok:( a moze zadzwonie do niego na komorke????ta amerykanska...moze ma wlaczona???jak zobaczy moj nr to moze oddzwoni.......................................................................................??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? co sie z nim stalo???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się napewno wszystko jest ok w poniedziałek pojechałam do neapolu praktycznie na darmo on nie mógł się nigdzie oddalić a mieliśmy gdzieś jechać na dodatek nie wziełam dokumentów i nie wpuścili mnie na baze pajac poszedł się ubrać w wyjściowe ciuchy i dzwoni do nie że może wyjść dopiero o 20 bo coś tam z pracą a ja się wkurzyłam wysłałam mu smsa że nie mam zamiaru długo czekać i pojechałam do domu widzieliśmy się 15 min ja mam super szczęście chyba zaczne grać jak mówi przysłowie kto nie ma szczęścia w miłości ma szczęście do wygrywania kasy albo coś ze mną jest nie tak albo poprostu trafiam na nieodpowiednich chłopaków zobaczymy co będzie w piątek bo wielmożny pan ma być na dyskotece ale teraz jest ok już nie jestem tak strasznie zła jak w poniedziałek ok nie będe was zanudzać simonko nie martw się napewno jest wszystko ok zadzwonił??????????????? buziaki dla wszystkich lece zobaczyć jak tam moje dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratnia dusza
pozdrowienia dziewczyny wpadlam tu przez przypadek ale mi sie wydaje, ze wy tych waszych facetow to wcale nie lubicie, tak ironicznie sie o nich wyrazacie, czy oni o was tak naprawde dbaja, czy jestescie z nimi po to tylko, zeby z kims byc ? sorry ze sie wrtacam pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej Ewelinko nie amrtw sie list dostalam ale nie ma za bardzo czsu go zaniesc postaram sie to zrobic jutro:) nie martw sie o męża npewno zadzwoni, jak jeszcze tego nie zrobil, bediz eok!!:) Gata rzeczywiscie ci sie chlopy trafiaja:( ale moze bedize spoko jak sie spotkaxie w piatek ja jzu ma zakonczenie roku wybronilam sie na 2 dwojki:) jest calkiem dobrze, chociaz mama to mnie chce zabic:( ale ja sie ciesze ze zdalam Pozdrawiam wszystkich buzka papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia duszyczko -to pochwal sie swoim zwiazkiem.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak ty dbasz o swojego faceta??? aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moj maz wciaz nie dzwoni to juz drugi dzien:( Boze co sie stalo?????? wczoraj w nocy plakalam chyba ze 3 godziny,potem mialam bol glowy i nie moglam zasnac:( znalazlam pod lozkiem meza bacardi:P zrobilam sobie kilka drinow z coca cola and bacardi i troche lodu...na dodtek pilam to w dziecka kubeczku plastikowym w misie...ryczalam i pilam:( po dwoch kolosach-gata ty to wiesz jakie ja robie:P...........juz bylam podpita i przestalam tak ryczec...przeciez nie wiadomo co sie stalo!!!!!jeszcze nie umarl,a ja go juz oplakuje:P o rany znowu rycze😭 chyba musze sobie znowu z rana walnac kubeczek. okay...potem zaczelam pic 3 ale juz go nie dopilam bo usnelam.dzis wstalam o 11 i sie mecze co sekunde patrze na telefon...a ze mamy w domu dwa telefony o dwuch roznych numerach to obledu mozna dostac:) byl jakis dziwny tel,ale ja go nie odebralam..wiec ten mezczyzna zapisal sie na sekretarce..tzn...jego wiadomosc...slyszalam jak cos mowil shreveport cos tam,,,cos tam....rany moze to z bazy????????facet mial dosc powazny i oficjalny glos...moze dzwonil przekazac,ze cos sie stalo...no ale takich zlych wiadomosci nie zostawia sie na sekretarce wiec podal swoj nr tel...czekam na tesciowa kiedy przyjdzie i odczyta wiadomosci....mam nadzieje,ze sie myle!!!!!bo w sumie gadal tak szybko ,ze go nie zrozumialam:P telefon meza wciaz wylaczony...nikt nic nie wie...kiedy ma przyleciec???o ktorej godzinie???kazdy tylko czeka,ze moze hrabia sie odezwie....................z drugiej strony to pierdolony dupek bo 1) powinien podac nam numer tel.do hotelu gdzie mieszkal 2)juz dawno powinien poinformowac kogos-jesli sobie nie zyczy bym ja wiedziala-to chociaz swoja matke-kiedy wraca..itd... ale on najwyrazniej wcale sie tym nie martwi...wiec ja tez nie bede go oplakiwac-tak ogolnie to wcale nie jest idealem wiele razy bardzo mnie skrzywdzil,dreczy mnie psychicznie,jest wredny i egoistyczny,zabrania mi pracowac,zabrania mi kontaktow ze znajomymi itd...a co najwazniejsze jego beznadziejny stosunek do jessici-pierdole go!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak by mi sie cos stalo to pewnie nikt by sie o mnie nie martwil!!! pewnie by lezki nawet nie uronil..dupek! mam mieszane uczucia-zlosc i rozpacz...tak na przemian!!!! rany kiedy on zadzwoni??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratnia dusza
czemu mam sie chwalic? nie lubie sie chwalic, moj zwiazek jest zwyczajny, po prostu nie wyobrazam sobie bycia z kims, kto doprowadza mnie do takiej skrajnej zgrozy i rozpaczy, na pograniczu nienawisci ... jednym slowem, wdajecie sie w zwiazki z prostakami, ktrych poznajecie na dyskotekach, oni potem wami pomiataja oraz waszym prawem do wlasnego szczescia, wy narzekacie, a potem znowu na kazde skinienie jego byscie sie zesikaly, bo raczyl was laskawie obdarowac usmiechem czy dobrym slowem przepraszam za te okrutne slowa, ale nie moge patrzec jak kobiety same siebie tak ponizaja dla pary spodni... zycze wam jak najlepiej i nie gniewajcie sie, prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratnia duszo----jak można zapytać to ile masz lat? Simonka----może mąż Twój ma jakieś problemy z komórką? Na pewno wszystko się dobrze skończy!!! Pozdrawiam z deszczowej Wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratnia dusza
32 z hakiem, wiem, za stara jestem dla was pozdrawiam i co zlego to nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Ewelinko bedize dobrze zobaczys znie martw sie na zapas!!! odwiedze was pozniej, narazie tyle pozdrawiam buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ewelinko skarbie i co było na tej wiadomości na sekretarce???????????? weź przestań bo i ja zaczynam się martwić ale mam nadzieje że jest wszystko oki napisz czy wszysko ok kurcze zmartwiłaś mnie teraz będę zaglądać tu co 5 min skarbie 3maj się i bądz dobrej myśli bratnio duszo nikt nie jest perfekcyjny i każdy jest inny ty masz 32 latka a my trochę mniej każdy popełnia błędy i się na nich uczy a przynajmniej powinien z czasem przybywa doświadczeń dzięki którym dorastamy i później stajemy się silniejsi teraz może masz wspaniały związek a jakie były twoje wcześniejsze????????? nie powinnam być zła na tego chłopaka wkońcu to nie jest jego wina że musiał iść do pracy... ale wolałam wyżyć się tutaj poprzez napisanie tego niż na kimś mi bliskim... madziu to fajnie że wszystko ok ze szkołą przesyłam wam troszkę słoneczka z itali u nas rano było słoneczko ale zapowiada się na deszcz zwariowany znowu gdzieś zniknołeś a no tak jesteś na tej wspinaczkowej wycieczce 1000000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy wszyscy jesteście??????????????????? simonko no i??????????????????? pozdrawiam i śle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.C.
maz zyje! juz jest w domu! faktycznie mial problemy z telefonem,bo mu upadl i sie popsul:( gata ide do sklepu szukac bluzki dla ciebie o wszystkim opisze pozniej pozdrawiam was wszystkich:) ❤️ 🖐️ gata-obcielam wlosy-fotki w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.c.
hej witam was serdecznie🖐️ gata bylas na dyskotece??? jesli tak to koniecznie wszystko opisz:) madzik-co z toba??zanioslas mojej babci liscik?? netta-👄 zwariowany-znowu zniknal duszyczko-mile widziane wszelkie opinie:) nie zawsze jest latwo!!ty to sama pewnie wiesz skoro jestes troszke od nas starasz:) wczoraj bylam na zakupach nic nie kupilam -jedna bluzke addidasa i to zly numer jestem zla!!😠 no coz moze innym razem maz kupil sobie timberlandy...chcial mi kupic rozowe,a ja sie zastanawialam...bo po co mi te buty...kiedys o takich marzylam...a teraz to sama nie wiem???i ich nie kupilam,a dzis zaluje,bo jak ktos chce ci cos kupic to sie bierze,bo potem juz ich moze nie bedzie lub cos sie stanie i ich nie bede mogla kupic.... ahhhh!😠 no ale co ja bym do nich wlozyla???jaka kurtke??/ gata czy ta rozowa co bylam w niej ostatnio to by pasowala???nie za dziecinna??? oh!juz sama nie wiem..ide sprzatac pokoj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×