Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość ponawiam...
prosbe o jakoas rade na te przebarwienia na stopach prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby sie topik nie urwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
o jak fajnie ze topik odzyl chociaz troszke :) a co do pielegnacji wloskow to polecam zwykly majonez:) przed myciem wcieram go we wloski potem zwykla jednorazowka na glowke na to ręcznik i tak okolo [pl godz to trzymam potem myje dokladnie tak jak zawsze wloski po tym sie swieca ladnie i sa takie mieciutkie ;) a śmietanke tez wyprobuje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na włosy...
ja stosuję maseczke co jakiś czas. Robię ja z żółtek, olejku rycynowego i cytryny. Mam wklosy tak do ramion i biore 2 zoltka lyzke oleju rycynowego i pare kropli cytryny swietna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagoslawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagoslawa
przy klopotach z pekajacymi naczynkami odradzam stosowania kremow i innych kosmetykow z aloesem (gdzies to wyczytalam) a tak w ogole to ja mam ksiazke z jakimis poradami Babci Aliny :P Zawiera porady na kazdy temat... moze popytajcie w rodzince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagoslawa
aha i jeszcze przepis na maseczke sciagajaca, takze do cery tradzikowej (mialam wrazenie ze moje blizny po przyszczach, tak jak i one same znikaly, chociaz moze to moja wiara :D) Skladniki: 2 bialka (chociaz ja robilam z 1 i w zupelnosci wystarczalo, kilka kropel soku z cytryny, szczypta soli Ubic na pianke i polozyc na twarz, zmyc ciepla woda po 15 -20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenieczka
ejj błagam o pomoc!!! a więc wakacje są a ja mam na plecach takie krostki które próbowałam usunać ale nic nie pomogło a za miesiac wyjeżdzam z przyjaciółmi na Mazury i muszę miec ładne plecki prasze o pomoc!!! :) moze wyznacie jakieś preparaty tudzież zabiegi. Pozdrawiam i z góry dziękuję!!1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olenieczka
może maseczke z drożdży połóż.... skoro pomaga na buźke, to na pleckach też może coś zdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam super sposob na ladna cere to bardzo tanie i naprawde dziala nalezy pokroic na plastry ziemniaka i ulozyc na twarzy nic tak nie wygladza skory staje sie ona badrzo delikatna pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum Jezeli jutro znajde troszke czasu to napisze jeszcze kilka innych rad ktore stosuje i na mnie dzialaja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :D Przerylam caly topik ale nie znalazlam tutaj swojego sekretu dotyczacego peelingu wiec Wam go zdradze: - 1szklanka cukru - 1 lyzka miodu - 1/4 szklanki oliwy z oliwek - 1/4 szklanki oliwki dla dzieci badz innej kosmetycznej - pare kropel olejku grajfrutowego badz soku z normalnego grejfruta (moze byc tez z cytryny jesli nie macie grejfruta) Tak wymieszane mozecie trzymac jak dlugo chcecie (w granicach rozsadku oczywicie ;) ) Polecam! Dla mnie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowa_lady
nie wiem czy ktoś już tu pisał o maści z witamina A. Jest super. ja ją stosuje na noc na usta i podrażnienia skóry. Stosuje sie ja również na szorstka skórę łokci i pięt, na paznokcie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na wybielenie płytek paznokci: podgrzac oliwe z oliwek wycisnac do niej 3 cytryny i moczyc paznokcie az mikstura wystygnie przepis od mojej kosmetyczki miksture mozna pogrzewac wielokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23
czesc Dziewczyny, mam pytanie do pan, ktore stosowaly kuracje drozdzowo-bratkowa. Czy zanim cera sie poprawi trzeba przejsc przez okres kiedy pryszcze pojawiaja sie ze zdwojona czestotliwoscia? kiedys kolezanka polecila mi na cere picie pokrzywy ale zrezygnowalam kiedy po tygodniu moja buzia pokryla sie niemal w calosci pryszczami :-( pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenieczka
Ojj tak!!! żeczywiscie przyszczyki wyskakują gdzieś po tygodniu i trzymają sie tak mniej więcej 2 tyg ale potem ;d potem to już tylko piękna biała lśniąca skóra. A tak poza tym to w aptece znalazłam swietna maść króra nazywa sie BENZACNE trochę śmierdzi ale jak sie stosuje tylko na noć to już po tygodniu w ogóle nie musicie się niczego wstydzić!!!! Naprawdę polecam!!!! (żel jest lepszy niż maść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc znalazlam ostatnio w starym zeszycie przepisy mojej babci i napradwde sa ok (sama sprawdzalam) -Aby rece byly jedwabiste i biale- musimy je moczyc conajmnij 2 razy w tygodniu w bardzo cieplym mleku przez ok 20 minut -Wzmocnienie wlosow- aby je wzmocnic nalezy przez 2 miesiace zjadac codziennie ok 10 gramow zelatyny np galaretki wlosy staja sie geste i mocne oraz lsniace -wlosy polysk- po umyciu nalezy delikatnie spryskac piwem i ostatnie na ladna cere herbata z bratka Pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa
Topik świetny :)) Mam ochote wyprobować wszystko naraz, ale chyba dnia mi braknie :P Nie zauważyłam żeby ktoś tu pisał o zielonej glince. Mi bardzo pomogla. Przez osttanie 5 lat z nigdzie sie nie ruszałam bez podkładu,nawet na plaże!! Aż mi poradziła kolezanka maseczke z zielonej glinki, do kupienia w aptece (nie kazdej niestety) za ok 4,80 zl. W srodku jest instrukcja, ale uwazajcie zeby za duzo wody nie dodac. A podkładu nie uzywam od 3 miesiecy juz:)) Ah no i polecam chrom organiczny. Biore juz od poltora miesiaca i jestem zachwycona, bo ochota na slodycze jest znikoma, ba - wogole jem mniej i schudlam juz 2 kg, z ktorymi sie meczylam po swiatecznym obarstwie :P Nie stosowalam przy tym zadnych cwiczen, wrecz przeciwnie - mialam sesje i przez miesiac tyłka z lozka nie podnioslam, i spodziewalam sie przytycia ok3 kg, wiec polecam :)) I chcialam zapytac czy znacie jakis sposoby na odzywienie i nawilzenie dlugich kreconych (naturalnie) wloskow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa
Topic podupadł :/ To nic, spróbuje reanimowac :D Więcc mam dziś przedpołudnie piękności;) Po 10 miesiącach tłuczenia sie po akademikowych prysznicach, kąpania sie w wodze warunkowo!! zdatnej do użycia postanowiłam zadbać o siebie :) Nałozyłam sobie maseczke z drozdzy i mleczka, a na wloski maseczke z 2 zoltek, soku z cytryny ,troszq miodq i oleju (zwyklego, z oliwek sie skonczyl) i nalozylam zrywke na gloofke, poza tym nogi i okolice bikini posmarowalam kremem do depilacji Sensual i ogladałam tv :)) Niedawno sie wykapalam, po kremie musialam maszynka poprawiac i zostaly brzydkie zaczerwienienia :( wiec wysmarowalam sie olejem, zobaczymy co to da:P a łokcie i przedramiona wysmarowalam kremem z cukrem:) Niedlugo ide myc glowke, planuje do plukania dodac octu winnego, cytryne juz testowalam, ,rezultaty swietne, ale cytryna sie skonczyla :P Potem sie odezwe i poinformuje o rezultatach, pozdrawiam slicznotki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimari
do aniaa - proszę napisz jaka to glinka - jak o nią poprosić w aptece - czy jest w proszku? i czy naprawdę kosztuje niecałe 5 zeta?? Wiesz.. ja tez miałam dzień piekności dzisiaj - ja niestety jescze na uczelni buuuuu jescze obrona tylko:) aaa i napisz proszę jakie efekty daje ta maseczka?? pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinki, mam w piątek cholernie ważną rozmowę o pracę. Musze wyglądać...jak nie ja. Pomóżta mi ustalić jakiś program upiększający, cobym cosik zrobiła:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa
do marimari : ta maseczka wyglada jak zielony proszek, w aptece poprosisz o "maseczke z zielonej glinki", tylko nie zraź sie jak powiedzą Ci, że nie maja takich rzeczy, bo nie kazda apteka ma to w swojej ofercie, wiec szukaj dalej. A co do ceny, to ani razu nie płaciłam wiecej niż 4 z groszami:) Ah i naprawde uważaj z dozowaniem wody, dodaj normalnie kilka kropel,bo łatwo zrobić ja zbyt rzadka i splywa po buźce i nieprzyjemne uczucie jest. Pozatym na twarz spokojnie wystarczy ci mała lyzeczka tego proszku, bo jest baardzo wydajna:) A ja własnie wyszłam spod prysznica, włoski mam mięciutkie jak kacuska :P i świeca się ślicznie, co nie jest zgodne z naturą kręconych włosków, które są generalnie suche i matowe niestety:( Czerwone plamki po kremie do deplicji zeszły,a ramionka mam super nawilżone, no i pije własnie te drożdze pierwszy raz, nie są wcale takie ohydne:) A w podziękowaniu za tyle cennych rad, podaje wam stronkę z ciekawymi pomysłami na pomalowanie pazurków :) http://www.euro-fashion.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimari
do aniaa DZIĘKI bedę pytała o tą maseczkę. Czy możesz jescze napisać jakich dokładnie efektów mogę sie spodziwewać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa
qrde marimari, widzisz ciapa jestem :P pytasz drugi raz:P No więc w zależnosci jaki masz problem, sa 2 możliwosci: ta maseczka albo odswieza poszarzałą, zmeczoną cerę albo zasusza wszelkie krostki i niedobre pryszczyki przy czym wygładza buźke. Mi zalezało na tych dwoch ostsanich. Tam w opakowaniu znajdziesz instrukcje, jak przygotować maseczke w jednym i drugim przypadku. Mozesz takze stosować ja punktowo i zostawić tak na cała noc, ale w zadnym wypadku nie rob w ten sposob, gdy nakladasz maseczke na calą buzię lub dekold, bo ma działanie wysuszające, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam pytanko moze smieszne ale czy te drozdze trzeba pic a nie mozna ich najzwyczajniej zjes np pol kostki wieczore i pol rano ja lubie drozdze i chetniej bym je zjadla niz wypila prosze o odpowiedz pozdrawiam pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marimari---->a kiedy sie bronisz? Bo ja jutro i strrrasznie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shandusia
teraz ja wtrące moje 3 grosze)dla podtrzymania wątku:D coprawda są tu juz niemal wszystkie moje sposoby,ale tego chyba nigdzie nie czytałam ..otóż abylakier trzymał się dłużej na paznokciach należy natrzeć je skórką z cytryny,bądź też sokiem.Działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazlam w necie przepis na naturalny zel do wlosow: Ten naturalny żel do układania włosów pomoże utrzymać fryzurę, nawet przy wilgotnym powietrzu. -------------------------------------------------------------------------------- Składniki: 2 łyżki siemienia lnianego 1 szklanka wody Wykonanie: Wsyp do garnka siemię lniane, zalej wodą i zagotuj. Zdejmij garnek z ognia i pozostaw na 15 minut. Odcedź klarowny żelatynowaty płyn i pozostaw do ostygnięcia, a następnie przelej do czystego, zamykanego pojemniczka. Żel można nakładać na mokre i suche włosy. Wydajność: 1 1/3 szklanki. Nie robilam tego ale byly pozytywne komentarze-ale poniewaz nie ma w tym zadnej chemii to nie powinno zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×