Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość ewuuunia
ja Wam powiem Jedno, długo szukałam dobrego, naprawdę dobrego kremu nawilżającego do twarzy i co i nic! do czasu kiedy nie poszłam do kosmetyczki. Poradziła mi krem-żel nawilżający Dermika, seria SPA, w buteleczce z dozownikiem (niebieska butelka). Cena u kosmetyczki 27 zł, widziałam w sklepie po 44zł. Polecam, dopiero teraz wiem co to jest nawilżenie. Avon niech sie schowa bleeeeee :( Aha - peeling z fusów kawy rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shandusia
Łagodząca kąpiel:D W zimnej wodzie rozprowadza się 25-50 dag.mąki ziemniaczaneji dodaje do gorącej,przeznaczonej do kąpieli wodyNajlepiej gdy temp.wody wynosi 37stopniC.Kąpiel ta ma działanie łagodzące i wygładzające.Jesliktoś ma normalną i suchą skóre-REWELKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shandusia
Łagodząca kąpiel:D W zimnej wodzie rozprowadza się 25-50 dag.mąki ziemniaczaneji dodaje do gorącej,przeznaczonej do kąpieli wodyNajlepiej gdy temp.wody wynosi 37stopniC.Kąpiel ta ma działanie łagodzące i wygładzające.Jesliktoś ma normalną i suchą skóre-REWELKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, mam własnie na włoskach majonezik.Hehe.... troszke nie za miło pachnie, ale lubie sałatki. ;) Pół godzinki i pod prysznic. Kupiłam sobie wreszcie kremik z Ziaji, matujacy z seri niebieskiej BIO- Balance. Jest poprostu swietny. Moja skóra jest skłonna do trądziku, a do tego sie swieci. Jest on idealny na takie \"skorzenia\" ;).Mam dzisiaj dzień piekności. Za niedługo pójdę do apteki i kupuję ta glinke- jesli tylko bedzie. Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ja mam takie pytanie....Otóż, może któraś z Was ma sposób na usunięcie niechcianego zapachu? Perfumy, które miałam w perfumetce, zaczęły hym... brzydko pachnieć. Szkoda mi wywalić perfumetkę, bo jest nowa i ładna. Jak i czym usunąć ten zapaszek? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa
Witam kobitki:) znalazłam ciekawy sposób na eyeliner niemalze za darmoche. Tak se dzis wymyslilam, ze bede uzywala do makijazu wlasnie eyelinera, a ze w portfeliku chilowo kompletna pustka, musialam poradzic sobie sama. Potrzebujecie do tego jakiegos pedzelka (moze byc od farbek), ktory nalezy przystrzyc nozyczkami, tzn chodzi o to ze ma byc to cieniusi pedzelek. Nastepnie taki pedzelek macza sie w zwyklym tuszu do rzes i ot cala filozofia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o perfumetce
ja jak mi sie skonczyly nalewane perfumy to chcialam sobie przelac troche innych, zeby nie nosic duzej butelki i poprostu wyparzalam ja... nalewalam wrzatek i tak przez kilka razy. Zapach co prawda nie calkiem ale zniknal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czosnek leczy trądzik: kilka sporych ząbków czosnku zetrzyj i zalej szklanką oliwy lub oleju roślinnego, odstaw w ciemne, chłodne miejsce na 2 tygodnie. przecedź i dodaj 10 kropli wit E. Dwa razy dziennie używaj do przecierania skóry/nie nadaje się do skóry wrażliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia_77
ja po depilacji stosuje krem dla dzieci penaten(jest ciezki i fatalnie sie rozprowadza ale dziala)i masc nagietkowa(w aptece bez recepty ok.4 zl)PS.ja zapisalam 2 strony waszych porad.dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiggaa
moze podrazniać-najlepiej weż sobie jakąś czysta stara szczoteczke z tuszu do rzez i wieczorem delikatnie na/"gołe" rzęsy nałóż małą ilość-następnego dnia rzesy są jednak tłuste i nie da sie ich dobrze pomalować-należy więć dokłądnie je umyć!!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The fresmaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The freshmaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoprene
juz na pewno slyszalyscie o pillingu do ciala z fusow kawy rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie, czy ten pelling, mozna użyc na twarz??? Któraś stosowala?? Jakie rezultaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ro storowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to stosowałam
rewelka..skóra gładziutka,ale jak nie bedziesz myła głowy zaraz po tym to nie radze robić, kawa wchodzi z przodu we wlosy i Cięzko jest wymyc :/ ale jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki przyłączyłam się do Waszej kuracji. Herbatki z bratka mniam, ale ten skrzyp fuj fuj fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwiniaa
cześć dziewczyny, bardzo podoba mi sie że powstal taki temat gdzie można dzielić sie swoimi sekretami urody ;) a ja mam pytanko, gdzie można kupić ową zachwalaną, czerwoną herbatkę? raczej apteki czy takie normalne sklepy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofi
liluś mam ten sam problem i obawiam sie ze nie ma magicznych sposobow. dam ci rade...uwazaj na rady, ktore sa tutaj zamieszczone. sa super, ale ja mialam probemy z wieloma takimi eksperymentami. co do skory to polecam physiogel (fizjożel), stosuje sie go do oczyszczania twarzy, jest bardzo delikatny i skuteczny a do tego nie trzeba urzywac wody, wystarczy przetrzec wacikiem. mam do tego tez krem i tez jest super. efekty sa rewelacyjne jak sie urzywa ich razem. ja jestem zadowolona bo nie mam podraznien a skora jest oczyszczona i sie nie przesusza. poszukaj jednak na forum innych opinii, bo to dosc droga impreza (zel ok 25zl, krem ok 38zl) wiec sie upewnij czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożecie mi
ja też mam problem mam strasznie szorstką skórę na pietach i mimo że się zawziełam i codzień wieczorem moczę stopki robię pilling i smruje krem do piet dalej sa szorstkie ja te stopki smaruje też rano ale to nic nie daje pomózcie mi wstydzę sie chodzić w sandałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika_vika
Cześć kobitki! Ja tak czytam te wypowiedzi i czytam...Jak się robi ten peeling z kawy? Mam dla Was parę sztuczek! Co to jest? Nabłyszczacz do każdego rodzaju włosów. Składniki: 2 łyżki octu jabłkowego, 1 łyżkę miodu, 1 szklanka zwykłej wody. Jak to zrobić? Do pustej butelki wlej ocet, dodaj wodę i rozpuść w tym roztworze miód. Umyj włsy szamponem, a kiedy odrobinę przeschną, polej je już gotowym nabłyszczaczem. Imbirowy olejek: kosmetyczne olejek pobudzający wzrost włosów! Składniki: 1 łyżka startego, święzego kłącza imbiru, 4 łyżeczki oleju sezamowego. Jak to zrobić? Utarty imbir umieść na kawałku gazy, wyciśnij z niego ćwierć łyżeczki soku i połacz z olejem sezamowym. Wszystko dokładnie wymieszaj. Wmasuj specyfik w skórę głowy i pozostaw na 10 minut. Na koniec umyj głowę szamponem. Żel do włosów: Składniki: 20-25 nasion ze świeżej pigwy oraz 4 łyżki wody. Jak to zrobić? Wsyp nasiona do szklanki, zalej wodą i zostaw na noc. Nasiona pigwy pęczniejąc zaczną wydzielać żelowaty płyn. Zanim zaczniesz układać włosy, wetrzyj w nie trochę otrzeymanego żelu. No, to by było narazie tyle! Te przepisy są z gazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika_vika
No co Wy, kobitki! Taki fajny topic, i nikt nic nie psize...PISZCIE, TOPIC MUSI ŻYĆ!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenieczka
cześć dziewczyneczki!!!!!! Mam problem. A mianowicie ogólnie to jestem chuda ale na moich udach po obu stronach jest jedno miejsce gdzie skóra nie jest taka gładka jak gdzie indziej tylko wygląda jakby był tam cellulit. Ale to tylko jedno miejsce. Żebym niewiem ile ćwiczyła to wszystko mi schudnie oprócz tych miejsc. Błagam musze coś z tym zrobić bo za 3 tyg jadę na Mazury z przyjaciółmi i nie wiem jak założe kostium kompielowy. Acha i jeszcze jedno jak unicestwić rozstępy na piersiach?? zaczęły mi cycki :)rosnąć hehe i sie porobiły. Boshe dziewczynki dzieki z góry za odp!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł!!! Co się dzieje? Czyżby sztuczki się wyczerpały? Dorzucę w takim razie mój mały sekrecik: otóż po odstawieniu pigułek anty moja cera zwariowała - przez rok miałam straszne problemy z syfkami. Pomógł mi olejek z drzewa herbacianego, który ma silne działanie antseptyczne i jest ogólnie anty-krostowy. smarowałam nim pojedyńcze wypryski oraz dodoawałam kroplę do żelu do mycia twarzy. Niestety smierdzi on okropnie, ale czego się nie robi dla urody. Pomogło mi to bardzo. Jest to tani sposób - olejek kosztuje ok. 8 zł i jest łatwo dostępy w aptekach. Robiłam sobie takze okłady z rumianku - torebkę rumianku zaparzałam, moczyłam waciki i robiłam okłady na twarzy. Rumianek oczyszcza i łagodzi podrażnienia np. po wyciskaniu krostek. Chciałam jeszcze powrócić do kwestii olejku CYNAMONOWEGO - na tym forum przeczytałam o jego właściwościach wyszczuplających w połaczeniu z balsamem i owijaniu się folią. Ponieważ lubię wszystkiego spróbować wyruszyłam do apteki po olejek. Niestety od tygodnia w całej Warszawie nie mogę go nigdzie dostać! Chyba zamowię przez internet. Czy któras z Was stosowała go dłużej - jakie były efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorella
Sluchajcie dziewczyny! nie przesadzajcie z ta cytryna na wlosy poniewaz ona wysusza wlosy i staja sie szorstkie, ale przyznaje, ze sie blyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×