Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość Olenieczka
Co do Drominy to trogie dziewczynki on jest nie tylko na włosy itp, ale i na odchudzanie! Otóż jest na bazie drożdży i jak jesz taka tabletkę to zapycha ci żołądek i masz spokój przynamiej na 5 godz :):):):) pozdrowionka!!! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalija
Cześć dziewczyny! Ostatnio wyczytałam jedną sztuczkę kosmetyczną. Jest to maseczka na włosy z łupieżem. Należy ją sporządzić z ciepłej przygotowanej wody, octu jabłkowego i olejku z drzewa herbacianego. Jest tylko jeden problem, nie podali proporcji w jakich trzeba to przygotować, może któraś zna ten sposób i wie ile czego trzeba dać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josephine
Dziewczyny,który żel pod oczy jest lepszy świetlik+rumianek z Flos Leku czy świetlik z Ziaji? Z góry dziękuję za odpowiedz:) Od dzisiaj piję drożdże-nawet nieżle smakują...Świetny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam że ten Pantelon to taki zwykły opatrunkowy i nie taki drogi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlae
A ja polecam moczyć nogi w płatkach owsianych - super sprawa. Wsypujesz płatki do miski, zalewasz gorącą wodą, czekasz az trochę przestygnie, moczysz nózki, scierasz martwy naskórek i masz super mięciutkie stópki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM BARDZO SUCHE I MATOWE WŁOSY PO ROZJAŚNAINIU I FARBOWANIU... I KIEDYŚ KTOŚ WSPOMNIAĄ NA TOPIKU KOSMETYCZNE ZAKUPY KTÓRYCH ŻAŁUJECIE.... ŻE NAJLEPIEJ MYC WŁOSY SAMĄ ODŻYWKĄ .... RWELACJA JUŻ PO PIERWSZYM UMYCIU WOSĄ SĄ MIEKKIE WCALE NIE PRZETŁUSZCZONE... CUDO... MYŁAM JE ZŁOTĄ LINIĄ PANTE PROVI .. SIUPER MIETKIE.. POLECAM.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoZa
hej witam wszystkich mam takie male pytanko czy picie drożdży wpływa równiez korzystkie na suchą skórę????czy tylko na tłustą.Natknęłam sie dzis na wzmiankę iz drink z drożdzy wpływa na CELLULIT- kto ma ochotę niech sobie poczyta !!!! http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=12355312&v=2&s=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenieczka
wiele tu pyań jak przyżądzać drożdże do picia oto odp: Drozdze lepiej zalac mlekiem niz woda, sa wtedy mniej niesmaczne. Mleko nie cieple a gorace!!! - temperatura musi byc dostatecznie wysoka aby drozdze zabic. A to dlatego, ze gdyby tak sie nie stalo to w organizmie zyly by sobie dalej i odzywialy sie witaminami z grupy B, ktorych przeciez maja dostarczyc. Witaminy nie zdaza byc zniszczone przez temperature - bo stygnie to dosyc szybko. Jesli chodzi o proporcje to nie ma chyba jakis ustalonych - chodzi po prostu o to aby mleka (wody) bylo dostatecznie duzo zeby drozdze rozpuscic i _odpowiednio_ podgrzac. Nie za duzo bo dobre to to raczej nie jest (przynajmniej dla mnie). Jesli chodzi o pore to mozna i pomiedzy posilkami, wtedy wszystkie "rzeczy" w drozdzach zawarte nie beda "sumowaly" sie z tymi z posilkow i tym samym latwiej sie wchlona a nie zostana z powodu nadmiaru wydalone. A jesli cos z tych drozdzy jest rozpuszczlne w tluszczach to dostatecznie duzo tluszczu jest w mleku. Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia
Droga Oleniezko.Nie rozumie dlaczego podajac przepis na cudowny napoj z drozdzy piszesz o MLEKU.Na poprawienie wygladu skory,paznokci,wlosow itp. najwazniesze w drozdzach sa witaminy B a te rozpuszczaja sie w wodzie a nie w tluszczu,ktory zawiera mleko.Dla twojej informacji tylko witaminy A,D i K sa rozpuszczalne w tluszczach a o ile mi wiadomo tych akurat drozdze nie zawieraja (przejrzyj strone 5,tam ktoras z dziewczyn opisala sklad ) Jezeli jednak nie smakuja ci z woda,a z mlekiem ci tez pomagaja to nie ma sprawy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
a ja pije drozdze pol na pol troche wrzatku i troche mleka i pol lyzeczki cukru,przyzwyczailam sie juz do ich smaku i wcale jak dla mnie nie są takie zle :) a efekty sa rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv
Witam dziewczyny Gratuluję pomysłu na to forum. Z wielu sposobów zamierzam skorzystać i z wielu już skorzystałam np z WAX-u, dla moich włosków rewelacyjny. Mam też pytanie co do drożdży. Moja skórka nie posiada wyprysków itp, a przynajmniej bardzo rzadko, więc pod tym względem nie mogę narzekać. Za to ma skonności do przesuszania się. Czy można pić drożdże przy takiej cerze. Czy oprócz oczyszczania mają np właściwości rozjaśniający, po prostu pięknej, rozświetlonej cery? Ja taką właśnie posiadam po miesiączce i czy znacie dziewczyny sposoby aby tak już pozostało :) Z góry dziękuję za dopowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol
fajna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie siedze nad szklanka z rozpuszczonymi drozdzami i zastanawiam sie jak wy to pijecie :D i czy faktycznie da to sie wypic... :P ??? Laski jestescie niesamowite... :) tyle tu porad i domowych kosmetykow ze wlasciwie sama nie wiem co zaczac robic najpierw :P .. mam pytanko wiecie moze jak naturalnie przyciemnic sobie wlosy.. ?? jakies ziola moze ?? bo nie chce znowu uzywac farby ;/ ktora zreszta i tak na pasemkach sie zmywa.. i mam 7 odcieni rudo brazu na wlosach ;/... ma ktos jakis pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usia
przejrzyj topik, można plukać wlosy w kawie i herbacie zajrzyj też na topik na gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam cały topik i nie wiem za co sie zabrać...Zacznę chyba od drożdży. Jeśli chodzi o domowe sposoby, to przypomniał mi się sposób na mocne i ładne paznokcie. Otóż trzeba je smarować jodyną. Po prostu trzeba tym nasączyć patyczek kosmetyczny i wcierać płytke paznokcia. Oczywiście od razu po smarowaniu będa miały \"prześliczny\" pomarańczowo - żółty odcień :P , ale nie ma co sie obawiać czym to później zlikwidujecie. Ponieważ po stosunkowo krótkim czasie ten kolorek zniknie. Swoja drogą, to im szybciej się to stanie, tym bardziej waszemu organizmowi brakuję jodu ( a jak wiadomo niedobór tego pierwiastku, czy jak to tam nazwać, może powodować choroby tarczycy ). Dodam tez, że nie należy przesadzać z ilością jodyny i tak na próbę to możecie nasmarować np. nie wszystkie paznokcie ( albo poeksperymentować z tymi na nogach ), no i zrobic to na noc. Pozdrówki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy
hej wam widzę na tym topiku dużo rad więc może pomożecie i mnie!!? otóż moje stopy (pięty,palce itd) mają jakiś żółto-pomarańczowy kolor i paznokcie jakby trochę tez:( czym to moze byc spowodowane i czy jest na to jakis sposob?? pomozcie blagam lato sie zbliza a z takimi stopami to ani w klapkach chodizic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te przebarwienia możesz spróbowac sok z cytryny, powinien poprawić od jakiegos czesu zaczełam stosowac Panthenol------mozna powiedziec do wszystkiego: 1)na rózniego rodzaju otarcia naskórka,odcisk po niewygodnych butach, małe ranki kilka tzw. okładów (az wsiaknie) i skóra prawie zregenerowana 2) Na włosy, po kilku kuracjach moje końcówki nie sa juz prawie rozdwojone, i ładnie sie błyszcza 3) na zrogowaciały naskórek na łokciach, tez zostaje delikatna ładna skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy
dzieki mam nadzieje ze to pomoze bo nie wiem co z tym robic jak poszlam do dermatologa kiedys to sie mnie spytal czy nie nosze przypadkiem zoltych skarpetek ktore mogly mi to zafarbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na
piękne,super włosy doskonała jest śmietana 12%.Nakłada się,owija folią,a potem normalnie myje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia kkkkkkkk
mam bardzo suchą skórę i żaden balsam nie pomagał, ale zaczełam wieczorem smarowac się zwykła oliwą z oliwek, a na partie które u mnie sie przesyszały brzuch uda, dodatkowo balsam Garnier ujędrniajacy, rano smaruję się balsamem brązującym kolastyny, moja kóra jest teraz mięciutka i dobrze nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×