Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość Klara4
A kto zna przepis na porządną,nawilżającą ,domową maseczkę?Taką do skóry suchej i upierdliwej? PS.Płatki owsiane nadają się do skóry mieszanej i tlustej ,bo dzialają jak naturalny peeling.Ludziom z suchą skórą,radzę ostrożnie z płatkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara4 :) Ja znam takie domowe nawilżajće maseczki: :) Suchą skórę nawilża mieszanka chudego twarożku i miodu (zamiast twarogu można użyć jogurtu). Serek utrzeć na gładką masę z łyżeczką miodu. Papkę pozostawić na buzi przez 10 do 15 minut. Potem zmyć twarz przegotowaną lub mineralną wodą. Maseczka jest również skuteczna w walce z pryszczami. :) Dwie łyżki miodu zmieszać z 2 łyżkami otrębów i 1 białkiem z jajka kurzego. Nałóżyć ją na twarz na około 20 minut, a następnie zmyć ciepłą wodą. :) 2 łyżeczki Nivea Soft (najlepiej zimnego!) 1/4 zielonego ogórka bez pestek zetrzeć na tartce, 3 świeże liście mięty, 1 łyżeczka soku cytrynowego, 1 białko z jajka kurzego. :) Rozgnieść widelcem połówkę banana i wymieszać ze słodką śmietanką. Aby papka nie zsunęła się z twarzy, przykryj ją wilgotną gazą. Maseczka pojędrnia skórę, dostarcza jej wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksero
Dzięki dziewczyny za wszystkie domowe sposoby pielęgnacji ciała. Stosuję maseczkę z drożdży, wit A+E ,piję drożdże, bratek efekty są zadziwiajace. mam jeszcze ochotę wypróbować pealing z fusów kawy na ten diabelny celulit może wreszcie coś mi pomoże. Mam jednak prośbę może znacie jakiś sposób, aby moje włosy "pierzaste" zrobiły się "śliskie i ciężkie" wierzę że mi pomożecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QLASYRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QLASYRA
MAM PROBLE MUSZE SCHUDNĄĆ JAK NAJWIECEJ JAK NAJSZYBCIEJ JAK NAJTANIEJ WAŻE65 KG A CHCIAŁABYM 48-50 MAM 170 CM WZROSTU BŁAGAM POMÓŻCIE MI JAK NAJSZYBCIEJ SCHUNĄC DO 30 MAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOL LASKA
POMÓZCIE MI SCHUDNĄĆ JAK NAJSZYBCIEJ WAŻE 65 KG A CHCE WAZC 48-50 BŁAGAM POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
Qlaryska czy ty chcesz wygladac jak wieszak? przeciez do twojego wzrostu ta masa ciala ktora posiadasz naprawde jest ok co ty chcesz z siebie zrobic? nie radze ci sie az tak odchudzac bo sama zobaczysz jak tragicznie bedziesz wygladac a zreszta podczas takiego szybkiego odchudzania sie skora na calym ciele ci sie pomarszczy i zwiodczeje naprawde tego chcesz? zastanow sięa wierz mi ze teraz chudzielce wychodza powolutku z mody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
Qlasyra mialo byc a nie Qlaryska pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze wszystkim ;) mam pytanko cos na wagry ?? macie jakies sposoby do delicji: do stóp to peeling z avonu i krem tez z avonu do zmiekczania stop, superowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
hmmm.......... topik nasz podupada :( a szkoda bo wiele ciekawych rzeczy tu mozna bylo sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...
UP UP UP !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
na innym topiku mi wiadomosc nie idzie to moze na tym,mam pytanie czym najlepiej jest rozjasnic wloski tak zeby zabardzo ich nie zniszczyc i zeby kolorek nie byl zoltawo-rudy? mam z natury wlosy ciemne takie brazowawe jakies prosze poradzcie mi jakis specyfik wyprobowany i fajny z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagga
Kamila229 :) Chcesz pasemka czy całe rozjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
jagga pasemka :) znasz jakis fajny rozjasniacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szorstkie łokcie polecam krem Keratolan 2, lub mieszankę kremu, np. Nivea i miodu. Taką papkę trzymam ok 15 min. a potem zmywam ciepłą wodą. Łokcie są gładziutkie i niezaczerwienione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila229 ja do pasemek użwam rozjaśniacza firmy Ce Ce. Sama nie rozjaśniam chodzę do fryzjerki która używa tej firmy. Jestem zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi
Kamila, pytałaś o rozstępy i ujędrnienie skóry. Nie mam takich problemów, ale wycztałam, że na rozstępy najważniejszy jest regularny peeling, a na pojędrnienie skóry - naprzemienny zimny i ciepły prysznic, picie dużej ilości wody mineralnej, łyżka mielonego (!) siemienia lnianego dziennie. I GIMNASTYKA. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
kaśkaa a ten rozjasniacz mozna normalnie w sklepach drogeryjnych kupic? czy tylko w specjalnych fryzjerskich? Iwi dzieki wyprobuje te sposoby :) moze cos pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila tylko w sklepach fryzjerskich :) Przynajmniej ja w takich kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Miłe Panie :) Świetny topik ksero - mam pytanko - pijesz te drożdże i bratek jednocześnie ? Ile razy dziennie ? Przymierzam się właśnie po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi tutaj do zadbania o cerę \"od środka\" i nie wiem na co się zdecydować - drożdże , czy bratek , a może by tak właśnie oba naraz ? Napisz proszę ile razy dziennie pijesz bratek , ile drożdże , no i w ogóle jak długo już ? Z góry dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =-=-=-=-=-=-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na oczyszczanie organizmu polecam picie codziennie wodę z plasterkiem cytryny- ważne cytrynę wkładamy do zimnej wody!!! Poprawia się cera i czuję się lżejsza (pozbywam się toksyn :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksero
Do RYBECZKA Wszystkie te " mikstury" piję codziennie, rano po śniadaniu wypijam filiżankę bratka (zalecane jest picie po jedzenia) w południe drożdże 1 łyzeczkę zalewam wrzącą wodą wypijam (wcale nie są takie strasznie), po kolacji znowu filiżanka bratka. piję wszystko juz okolo 3 tygodni , ale widze poprawę miałam na buzi bardzo rozszerzone pory teraz znacznie sie zmniejszyły , a właśnie jeszcze 2 razy w tygodniu robie sobie maseczkę z drożdży. I co jeszcze zauważyłam , schudłam odkąd zaczęłam pić bratka , czytałam że ma on właściwości oczyszczające krwe ze złogów i to chyba racja moja figura zrobiła sie bardziej smukła . Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksero
do Arias czy tą szklankę wody + cytryna wypijasz na pusty żołądek cytryna ma być ze skórką, woda przegotowana czy mineralna. Czytała ostatnio wypowiedź pewnej gwiazdy filmowej , która właśnie zdradziła swój sekret pięknej cery piła właśnie wodę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ksero - bardzo dziękuję za odp. zaczęłam pić już drożdże , piję dwa razy dziennie ( rano i wieczorem ) , no cóż smaczne to one nie są , ale czego się nie robi dla urody :D maseczkę z drożdży też już robiłam teraz tylko systematyczność i może do lata będzie o.k. pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirah >>> dzieki za odpowiedz wiesz, ostatnio zaczelam smarowac stopy kremem aqua cream johnson\'s baby i jest mi troszke lepiej,ale nadal mam to okropne uczucie..nie pozostaje mi chyba nie jak tylko sie z tym pogodzic i smarowac i wiesz co ? ja nigdy w zyciu butow na obcasie nie mialam, max wyskokos to 2-3 cm !!! chodze na plaskim i to w naprawde wygodnych, porzadnych butach. w moim wypadku to nie jest roowacenei chyba bo nie ma tam czego wycinac, nawet pumeksem piet scierac nie musze bo mam gladziusienkie i delikatne ale niestety nie przeklada sie to na nawilzenie stop. \"pancerz \"jak byl tak jest. pozdrawiam,jak wpaniesz na jakis fajny sposob daj znac, ja tez bede szukac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sposob na rozszerzone pory sok z kiszonej kapusty mieszam z przegotowana woda w stosunku 1:1 i przecieram twarz,sok mozna zastapic sokiem z cytryny efekt jest taki ze moje wielkie pory sa prawie niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ksero wodę z cytryną piję ZAWSZE przed śniadaniem i w ciągu dnia kiedy mam na to ochotę (czasami 2 szklanki czasami żadnej), zdarza mi się również wieczorem, ale podobno nie polecana ze względu na kwasy. Woda najlepiej mineralna, ale jak nie ma to przegotowana, cytryna bez skórki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×