Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiarah

Kosmetyczne sztuczki.

Polecane posty

Gość zbyt malo doświadczona
Cześć!! Wybaczcie że zadam głupie pytanie, ale ja sie wlasnie na tym niebardzo znam, ten olejek rycynowy na rzęsy to co daje?? z gory dziekuje za odpowiedz :D pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuzka
Fajowy topik, niech nie umiera!! Nie wierze, ze nie znacie juz zadnych sztuczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usialalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt malo doświadczona
no to odpowie mi ktos na co jest ten olejek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serafina
olejek jest na dłuższe i mocniejsze rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt malo doświadczona
SERAFINA dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barara
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borabora
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLCZKA
a ja polecam tabletki silica na włosy ja używam dopiero tydzień,ale słyszałam najlepsze opinnie,a co najważniejsze podobno rosną ok.4 cm na miesiąć,trudno w to uwierzyć,ale zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula316
Dziewczyny własnie przed chwila przeczytalam wasz (juz teraz nasz:))topik-super! Mam dla was kolejna sztuczke-jak bedziecie sie kapac to wlejcie do wody kilka kropelek oliwki dzieciecej np johnsona lub bambino ok łyżki stołowej, efekt piorunujący-cialo swietnie nawilzone,juz nie trzeba smarowac go balsamem-minus to to ze wanne trzeba b. dobrze umyc po pozostaje oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula316
Maseczka na tradzik: pol kostki drozdzy i ok 1,5-2 lyzki mleka,mleka tyle by papka byla sredniorzadka,nie splywala z twarzy i mozna bylo ja latwo nalozyc, mozna stosowac raz na 2 dni,efekty po ok 2 tyg. trzymac maseczke przez 15 min a potem zmyc letnia woda i posmarowac twarz tonikiem a potem wklepac krem:)super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauka
Cześć dziewczyny!! Temat super, czytam i czytam a jutro siądę z długopisem i będę spisywać. Szkoda, że daty zamieszczane obok postó nie podają roku bo juz zwątpiłam kiedy ostatnio ktoś odezwał :D Szkoda by było gdyby znikło to forum wspólnoty jajników;D Od siebie mogę Wam polecić na rogowaciejące miejsca krem z wit. A taki w różowej tubce ok. 2zł, w aptece. Sama wypróbowałam maseczkę z płatków owsianych, piecze ale oczyszcza. Napewno wypróbuję na sobie pilingi z kawą i cynamonem i solą. Pozdrawiam gorąco. NIE UPADAJCIE111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauka
krem z wit A na łokcie jest super i na dłonie, ale ja przez jakiś czas (kilka miesięcy) używałam na twarz. Krem jest tłusty ale do suchej skóry na noc jest doskonały, również na mrozy. Aha a jeszcze jak zimno (opryszczka) próbuje mi wyskoczyć to smaruję odrobiną tego kremu, ale nie bezpośrednio z tubki, palcem albo patyczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy już któraś z was o tym wspominała ale polecam dziewczyny kąpiel Kleopatry :):) może niekoniecznie do końca w mleku ale polecam czasem do kapieli zamiast płynu wlać litr czy tam ile chcecie mleka (im więcej tym lepiej rzecz jasna) mozna też wspomóc sprawę miodem fajna sprawa, dobrze nawilża, lekko natłuszcza i zmiękcza (choć ciężko mi ocenić czy właścicielki mocno suchej skóry będą zadowlone bo takowej nigdy nie miałam ale do lekko suchej jest ok) no i wygląda to też milusio jak się taka biała woda robi :P co byście mi kochane poleciły za krem na zimę...? tylko jest to trochę skomplikowane bo powinien być ochronny (bo nigdy nie zapomnę co się działo, jak sobie w mojej, jak widać bezdennej, inteligencji posmarowałam twarz kremem nawilżającym i poszłam pobiegać na mrozie :P ) ale nie zbyt tłusty bo ja namiętnie zwalczam syfole a nie chcę im jeszcze środowiska bo rozmnażania się poprawiać... dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauka
do Sophie: na mróz krem niestety powinien być tłusty, i jak najmniej wody zawierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie i ja dorzucę trzy grosze ;) Są to głównie przepisy pochodzące od mojej babci (sama ich raczej nie wymyślała, ale swego czasu namiętnie gromadziła wszelkiego typu porady kalendarzowe) * Wygładzający tonik lipowy: usuwając martwy naskórek czyni cerę delikatniejszą i jędrniejszą. Przyrządzamy go zalewając szklanką wrzątku 2 torebki lipowej herbatki (lub jeszcze lepiej garstkę suszonego kwiatostanu lipy). Gdy naciągną (pod przykryciem) dodajemy do naparu pół łyżeczki lipowego miodu. Opłukujemy toniikem twarz i szyję nie wycierając skóry. * SKÓRĘ PLECÓW DOSKONALE UJĘDRNIA nacieranie frotową rękawicą zwilżoną wodą z octem jabłkowym lub sokiem z cytryny (łyżka na litr wody) ewentualnie mieszaniną gruboziarnistej soli, wódki i octu winnego (po łyżce) * NAJTAŃSZY UTRWALACZ MAKIJAŻU- lotion z cebuli. Posiekaną cebulę gotujemy 15 min. odcedzamy, mieszamy wywar z odrobiną soku cytrynowego. Umoczonym w tym płynie wacikiem przecieramy twarz przed umalowaniem się. najlepiej na godzinę. Ja na ręcznik dorzucam jeszcze termofor i przykrywam kocykiem. Wcześniej można zrobić delikatny peeling kawowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki urwalo mi posta - to z tym recznikiem to bylo juz do czegos innego w powyzszej wiadomosci. Nie moja wina, ale glupio wyszło... :( Zaraz postaram się jeszcze napisać coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIELĘGNACJA DEKOLTU: Najlepsza do kąpieli jest rękawica z surówki jedwabnej. Odżywcza papka z banana z łyżką olejku kokosowego lub migdałowego ( w ostateczności może być i zwykła oliwa). Położyć grubą warstwą na dekolt i przykryć rozgrzanym ręcznikiem -> najlepiej na godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYSZCZAJĄCA KĄPIEL CYTRYNOWA Starannie umyte owoce w skórkach kroimy na plasterki, zalewamy wrzątkiem w porcelanowej misce i zostawiamy pod przykryciem na kilka godzin (ja używam około 2kg cytryn), później wlewamy odcedzony płyn do wanny z gorącą wodą, a lniany woreczek wypełniony cząstkami cytryn wieszamy tak, aby zanurzył się w wodzie. Jeśli uzupełnimy jego zawartość suchymi lub świeżymi listkami melisy, zapach cytryn nabierze intensywności, podziała uspokajająco i odprężająco. Jeśli skóra jest bardzo zanieczyszczona, dolejmy jeszcze pół litra octu winnego. BRZOZOWY KOKTAJL KĄPIELOWY Napar z liści brzozy wybiela przebarwienia na skórze i piegi. Zalej 100g. liści litrem gorącej, ale nie wrzącej, wody. Odstaw naczynie na 20min., a gdy naciągnie dolej napar do przygotowanej LETNIEJ wody w wannie. MASECZKA ROZJANIAJĄCA Z CHRZANU do utartego (sparzonego gorącym mlekiem) chrzanu średniej wielkości dodaj 2 łyżki kwaśnego mleka i jedną mąki ziemniaczanej. Po 10min. zmyj preparat zimną wodą. Uwaga - nie dla wrażliwców !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, jezeli smarujecie sie samoopalaczem lub balsamem brazujacym to jak radzicie sobie z plecami? pewnie ktos wam smaruje :P Mi obecnie nie ma kto pomoc, takze nie wiem jakie mam wyjscie...a na solarium nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, jezeli smarujecie sie samoopalaczem lub balsamem brazujacym to jak radzicie sobie z plecami? pewnie ktos wam smaruje :P Mi obecnie nie ma kto pomoc, takze nie wiem jakie mam wyjscie...a na solarium nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline_23
Polecam krem brazujacy z Leader Price,swietnie nawilża,brązuje delikatnie(nie ma smug-a to dla mnie wazne,bo nie umiem dobrze rozsmarowywac samoopalacza) i tani jak barszcz.W bezowej tubce(200ml).od kiedy zaczelam go uzywac nie mam przesuszonego po kapieli ciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOŻE nie wierze
nasz topik umiera smiercia naturalna trzeba odswierzyc up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia187
co ci umiera???!! a ja chce wiedziec ile te tabletki silica kosztuja??iczy maja one wplyw tylko na porost wlosow .Bo ja mam wos do wlosow "wax" sie nazywa tez podobno po nim rosna wlaski ale nie duzo liczylam na wieksze efekty czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam Silicę za 18 zł(opakowanie mniejsze) a wieksze nie wiem ile kosztuje.Łykam dopiero 4 dni,efektów jeszcze nie ma.Silica dziala na wlosy,tez na cere i paznokcie.Pozyjemy,zobaczymy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halojest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauka
na włoski dobry jest skrzyp. Można kupić w aptece wyciąg ze skrzypu polnego lub zaparzać ziółka. Przy okazji zdrówko się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauka
na włoski dobry jest skrzyp. Można kupić w aptece wyciąg ze skrzypu polnego lub zaparzać ziółka. Przy okazji zdrówko się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauka
maseczka z twarożku: łyżkę twarożku, łyżeczkę miodu i łyżeczkę soku z cytryny i dwie łyżeczki chudego mleka rozpaciać i nałożyć na czysty pyszczek, omijając oczkai okolice. po 10 min zmyć wodą. wygładza, zamyka pory i nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×