Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Mery87
Olenika ale jakoś tak jestem sceptycznie nastawiona... raczej rewolucji żadnej nie będzie... już się przyzwyczailam. Także będę czekać na @. Ale we wtorek jadę na urlop więc niech się dzieje wola Boża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Witam dziewczyny. Dziś byłam na monitoringu. Mam piękne pęcherzyki. Jeden ma 14 mm a drugi 17 mm. To mój 9 dc i moja gin mówiła że to dobry znak. Więc trzeba działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Merry, mój lekarz jest na urlopie więc nie wiem co się teraz dzieje u mnie w drugim cyklu z clo :) Może lepiej. Ostatnio z różnych przyczyn często zmieniałam lekarzy, a to przeprowadzka, a to popsute usg u ginekolog do której zdążyłam iść dwa razy.. i tak w kółko. Przed okresem pójdę jednak na usg sprawdzić czy nie zrobił się żaden torbiel. Jajniki kłują więc coś na pewno się dzieje no i działamy, ale też się nie nastawiam... Nie mam na nic wpływu i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Malinowa, super pecherzyki :) oby pekl ;) dzialaj ;) Olenika. Bardzo dobre podejście. Nie mamy wpływu na wiele rzeczy. Chociaż wiem z drugiej strony że stymulujemy swój organizm, w danym terminie następują przytulanki z partnerem a na koniec i tak przychodzi @... następuje pytanie czy cos robie nie tak? :/ mówi się trudno. Nadzieja! To podstawa. A tak wg Aleksa gdzie Ty sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Nie wiem co robimy nie tak, pomysły mi się powoli kończą... Widzę też, że bardzo się u mnie wszystko zmieniło. Kiedyś już dawno leciałabym do lekarza sprawdzić czy jest owulacja i w ogóle co się dzieje.. a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Mi ginegolog mówiła że trzeba więcej luzu ale tak trudno nie myśleć o ciąży jak się stymuluje cykl. Miejmy nadzieję że każdej z nas się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Malinowa mi tez lekarze to powtarzaja. Ale niech sie nie dziwia ze po 3 latach bez zabezpieczenia i 9miesiącach stymulacji nie jestem wyluzowana. Chociaz mam coraz mniejsza nadzieje co sie przeklada na mniejsze spiecie. Juz ni powoli wszytko jedno. Moze to sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Hej Kochane :) nadrabiam włanie zaległości po powrocie z urlopu ;) Klementynka gratulacje!!! Daj koniecznie znac po wizycie u lekarza :) U mnie niestety @ przyszła dwa dni po terminie :( więc teraz działam w 4 cyklu z clo. Dziś u mnie 15dc i wieczorem jadę na zastrzyk z pregnylu. Pęcherzyki w 13dc były aż 3, co u mnie się nie zdarza bo zawsze tylko jeden z lewego jajnika, a tu w lewym ok 12mm, a w prawym 17mm i 14mm ;) Moja gin. zaleciła mi branie przez 4 dni do owulacji po 1/4 tabletki acc na rozrzedzenie sluzu bo podobno clo go zagęszcza (stąd to uczucie że go nie ma) i mimo owulacji oraz starań nic nie wychodzi... zobaczymy czy to coś da... Mery Olenika działamy dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Aleksa no nareszcie! Ileż to można urlopowac ;) ja we wtorek jade z partnerem na kilka dni nad morze. Niestety na tylko tyle pozwalają nam zobowiązania zawodowe... ale zawsze coś ;) dzisiaj mam 16dc. Od jutra wieczór biorę duphaston przez 10 dni... okaże sie 11 września... f**k... to wycelowałam w rocznicę zamachu na WTC :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Haha, Merry rozbawiłaś mnie tym co napisałaś :D Aż się zaśmiałam do monitora. Właśnie, jak się wyluzować? Ja uważam, że każda kobieta która stara się zajść w ciążę to myśli o niej ciągle i zastanawia się czy się udało czy nie. Bo niby jak starając się świadomie można nie myśleć o tym? Ja nie wiem... Clo zagęszcza śluz? No to teraz wszystko jasne dlaczego również u mnie śluz znikł. Dziewczyny, musimy działać! Mi moja wcześniejsza ginekolog poleciła lampkę wina przed dla rozluźnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Olenika. No bo jak tu się nie zastanawiac i nie myśleć. Ja juz od jakiegoś czasu dużo rzeczy przyjmuję na luzie. Ale lampką wina nie pogardze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Kochane podobno lampka czerwonego wina korzystnie wpływa na endometrium ;) ja właśnie praktykuję tę teorię ;) a jeśli się uda to później trzeba będzie na długo się pożegnać ;P Mery teraz zerknęłam w kalendarz i u mnie też termin @ wypada 11 września...ale może się przesunąć w zależności od tego kiedy wystąpi owulacja, a powinnam ją mieć jutro lub w niedziele. Mery Olenika czujecie takie kłucue jajników w okresie owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna_
hej, ja już po wizycie, ciąża wczesna jest, pęcherzyk 4 mm, jutro i w poniedziałek muszę zrobić beta hcg bo na usg praktycznie nic jeszcze nie widać, a ból piersi ustał, pojawił się zwykły śluz i jest możliwość że znowu androgeny wzięły górę :( gin uświadomił mnie uprzejmie że po clo jest bardzo wiele ciąż wczesnoporonnych.. ale to że zaszłam w pierwszym cyklu dobrze rokuje na przyszłość. Takie miłe informacje na dziś. Niby ciąża jest a tak jakby zaraz może jej nie być. Przykro bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
klementyna,nie smuć się na zapas 🌼 Na pewno wszystko będzie dobrze, zobaczysz :) Mój okres ma się niby pojawić 10.. W tym cyklu czuję kłucie zwłaszcza z lewej strony, ale takie delikatne. W poprzednim cyklu gdy pęcherzyki urosły ładne, duże czułam porządne kłucie z dwóch stron :) Niestety w tym cyklu nie wiem co się dzieje z pęcherzykami, ale nie zamierzam przestać działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Aleksa ja miałam kłucie w lewym jajniku wczoraj bardzo intensywne. Domyślam sie że wczoraj miałam owulacje. Klementynka głowa do góry. Najważniejsze nie denerwuj sie i dbaj o siebie. Olenika no działamy działamy. Ale jak już wcześniej wspomnialam nie oczekuje jakiś rewelaji... przeczucie mam ze @ nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Cześć dziewczyny. Dzisiaj kompletnie nie mogłam w nkcy spać. Czuje taki dyskomfort w lewym jajniku :/ tak czasem zaboli czasem jakby ciągnie... może owulacja jednak dzisiaj? A cholera wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Mery może właśnie jest owulacja więc działaj. jest szansa. Mnie dziś też bardzo kłuje i w prawym i w lewym jajniku. Czasem tak ciągnie że aż muszę się zgiac. Jutro mam monitoring a dziś 12dc. Czy może być już owulacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny przepraszam jeśli wcinam się w dyskusje ale może komuś pomogę. Brałam cło dość długo i nic z tego nie wychodziło. Zaszłam w pierwszym cyklu w którym clo zamienili mi na Lamette a Pregnyl na Ovitrelle. Lamette to lek na raka piersi, więc byłam baaardzo sceptyczna. Raka piersi oczywiście nie miałam, za to albo brak dużych pęcherzyków albo nie chciały pekac nawet po Pregnylu. Zmianę leczenia zalecił mi profesor specjalizujący się w niepłodności. Obecnie jestem w 8 miesiącu. Powodzenia i wytrwałości!!! P.S. Duphaston hamuje owulacje! Przed wzięciem go trzeba zawsze zrobić usg i sprawdzić czy pęcherzyka pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała być Clo nie cło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Malinowa. No trudno powiedzieć czy miałaś już owulacje. Wg moich informacji owulacja powinna wystąpić okolo 14 dni przed planowana @. Jutro się okaże na monitoringu. Gościu dzięki za napawanie mnie nadzieją :) ale nie wiem czy coś z tego będzie. Przestaję się łudzić. Mój lekarz powiedział że będziemy stymulować do końca roku i jeżeli sie nie powiedzie to wtedy będziemy zmieniać taktykę. Ale nie wiem sama. Szczerze mówiąc to coraz mniej mi zależy. Nie biegam jak na początku do apteki po testy ciążowe lecz czekam na @. I jak do tej pory zawsze przychodziła także raczej nic innego się nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Ja też miałam taki czas gdzie bogatym po testy co drugi dzień. Nawet po okresie robiłam jak był bardzo skapy bo mówili że czasem można mieć okres i być w ciąży. Ale to rzadkie przypadki. Teraz też już się nie napalam. Po 15 miesiącach starań przeszło mi. Ale nadzieje mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Ależ mam boleści :/ jajnik boli i ciągnie jakoś tak bardziej niż zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mery, nie nakręcaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Gościu, racja racja. Już się opamiętałam ;) myślami na urlopie ;) pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Dziś byłam na monitoringu. Pęcherz wielki 2,4 na 2,7 mm. Jak do jutra nie pęknie muszę iść na zastrzyk. Więc jutro kolejna wizyta. Jutro 14 dc a mnie tak kłuje i boli że może i sam pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Merry, jak się dzisiaj czujesz? Nadal boli i ciągnie? :) malinowa, daj znać jutro co i jak. Trzymam kciuki! A u mnie jakoś...dziwnie. W poprzednim cyklu owulację miałam 14 dc. A teraz.. dopiero od wczoraj czuję dość mocne kłucie jajnika więc tak jakby dopiero teraz była owulacja tyle, że ja mam dzisiaj 21 dc.. Okres mi się pewnie opóźni, bo nic nie wskazuje na to aby się zbliżał. Podejrzewam, że duphaston mi coś knoci... Dzisiaj już 6ty dzień go biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Dziś byłam na monitoringu. Pęcherz wielki 2,4 na 2,7 mm. Jak do jutra nie pęknie muszę iść na zastrzyk. Więc jutro kolejna wizyta. Jutro 14 dc a mnie tak kłuje i boli że może i sam pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Eh dwa razy wysłałam to samo. 21 dc to może być implamtacja też ponoc pobolewa jest między 5 a 7 dniem po owu . Ja mam nadzieje ze mi pęcherzyk sam pęknie i nie będę musiała mieć zastrzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna_
hej, mi hcg w ciagu 2 dni wzrosło mocno z 2400 na 7500, mam teraz powyżej normy ale gin mówi ze to dobry wynik i moze byc wszystko ok, jutro usg zeby zobaczyć czy fasolka sie dobrze rozwija i zeby ustalić dlaczego bez przerwy boli mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Hej kobitki. Dziś byłam na wizycie. Pęcherzyk pękł. Dużo płynu estrogenowego. Endometrium rośnie teraz jest już 1,6 trojfazowe. Gin mówiła że pięknie pękł sam i ostatni dzień na działanie. Od czwartku 10 dni na dufastonie i zobaczymy jaki efekt będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×