Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Mery87
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam od mojego gin. W związku z tym że podczas owulacji nie będzie mojego partnera to mam przerwac na 1.miesiąc cykl z clo. W październiku od 3dc mam brać po 1 tabl clo. Dostałam też namiary na profesora który pracuje w klinice niepłodności. Ponoć przyjmuje też w przychodni przyszpitalnej. Powiedział mój gin również że można zrobić inseminację na nfz. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za kilka dni bedzie wszystko jasne, nie mam zadnych objawow, jedynie klucie w lewym jajniku od wczoraj ale to moze byc zblizajaca sie @...Czesciej tez miewałam w tym miesiacu migreny ale zmiany hormonalne temu sprzyjaja. Byc moze to efekt duphastonu w polaczeniu z encortonem. Chciałabym juz to wszystko mieć za sobą, pewnie tak jak kazda z Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Dziewczyny nie wierzę! Właśnie jestem 35 dc, spóźnia mi się okres, po duphastonie miałam go trochę pózniej niż po luteinie, w sierpniu @ przyszła w 31. Właśnie wróciłam z pracy, zrobiłam test i są DWIE KRESKI!!! Nie wierzę! Jutro rano jadę do apteki po kolejny test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaTR
Cześć, anaaa005 to super! gratulacje! mam nadzieję, że u nas niedługo będzie tak samo :) Mery87 ja też czekam do następnego cyklu bo mojego M nie ma w domu teraz. Dopiero w październiku będe brała drugi raz, następny clo ale już mniejszą dawkę więc mam nadzieję, ze złe samopoczucie po tych tabsach będzie dużo mniejsze niż za pierwszym razem :) anaaa005 napisz coś więcej brałaś też clo? za którym razm się udało? Pozdrawiam dziewczyny miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Zrobiłam dziś test rano z innej firmy i rownież DWIE KRESKI! Zrobiłam jeszcze beta hcg i dziś wieczorem mam miec wynik, na przyszły tydzien umówię się do ginekologa :) Alicja bodajże 4 miesiące brałam Clo, w tym miesiącu miałam nie brać właśnie, żeby sprawdzić czy faktycznie jest u mnie problem z owulacją i miałam chodzić na monitoring żeby zobaczyć czy bez stymulacji pojawią się pecherzyki. W tym cyklu tylko raz kochaliśmy się z mężem w moje dni płodne i udało się. Wam wszystkim dziewczyny się uda, na pewno! Trzymam mocno za to kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli139
Anaaa005 Gratuluje kochana;);););) Ja dziś mam 28 dc. Zawsze miałam cykle 26 dniowe. Zrobiłam test wczoraj, niestety jedna kreska.. Od srody mam delikatne plamienia ale @ narazie brak... Do lekarza umowiona jestem w pon, zobaczymy co dalej... Trzymam kciuki za reszte dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaaa05 gratulacje!!! A jak wynik bety? Ja dzisiaj przedostatni dzień duphastonu i zobaczymy czy @ przyjdzie. Anaaa05 a miałaś jakieś "nietypowe" objawy, po których domyślałaś się, że to możę właśnie ciążą? Czy tylko brak okresu skłonił Cię do testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Wynik beta hcg 2515 :) Objawy miałam takie jak na @ ból brzucha, zawroty głowy i troszkę mnie wysypało na twarzy, jedynie co zauważyłam to, że chodzę często do wc, mamy pełny pęcherz. Ogólnie jestem osłabiona, nie najlepiej się czuję i szczerze myślę o L4, tylko prace zaczelam dwa tygodnie temu przez pośrednika i nie wiem jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Anaa gratulacje! :* dbaj o siebie :) a reszta dziewczynek, walczymy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście tydzień w ciazy i już na l4 jak potem ten kraj ma funkcjonować . Co za głupie baby już leci do lekarza nie wiadomo po co . Do lekarza idzie się ok 8 tygodnia. Ja też się długo liczyłam ale nie przyszło mi do głowy ze na chorobowe, pracowała do 8 miesiąca przecież to nie choroba. Osłabiona gdybyś nie zrobiła testu to nawet nic byś nie zauważyła. Kobiety trochę rozumu bo tego się czytać nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
anaaa005, gratulacje kochana! :) To był Twój 4 cykl z clo? Nawet nie wiesz jak się cieszę Twoim szczęściem, dałaś mi nadzieję, że jeszcze będzie pięknie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Dziękuję za gratulacje dziewczyny :* u was też pojawią się dwie kreski, na pewno! :) I teraz kilka słów do gościa który bardzo nie miło mnie potraktował, jak widać od jakiegoś czasu udzielam się w tym wątku, miałam problemy z owulacją jak i z hormonami które pomagają zajść w ciąże jak i ją utrzymać, lekarz radził mi abym test wykonywała 2 dni po spóźnionym okresie, żebym przypadkiem nie brała żadnych lekarstw. Nie wierzyłam, że mi się teraz uda, więc cierpliwie czekałam, aż do momentu w którym pojawiły się dodatkowe objawy i zdecydowałam się na zrobienie testu. Do lekarza muszę iść jak najszybciej takie było jego zalecenie, aby powtórzyć badania hormonów itd, żeby dzidziuś dobrze się rozwijał i nie było komplikacji, niestety już wczesniej wspominał o tym, że jak zajdę to mogę miec problem z utrzymaniem ciąży + dodatkowo doszedł by stres w pracy który kompletnie by nie służył, do tego dojazd do pracy tylko i wyłącznie samochodem z zawrotami głowy - podziękuję. Ja chcę urodzić dziecko, a nie stracić je w pierwszym trymestrze ryzykując taki rzeczami, szczególnie jeśli lekarz mnie uprzedzał przed zajściem, więc nie rozumiem Twojej postawy, nie znasz nikogo sytuacji, więc nie oceniaj. Każda ciąża jest indywidualna i każdy zmaga się z innym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara tata w innych krajach europejskich nawet nie chodzi się do lekarza do 3 miesiąca ciazy bo albo się utrzyma albo nie. Takie jest prawo natury tylko w Polsce lekarze podtrzymują ciążę od zapłodnienia bo mają z tego kasę. Oczywiście najlepiej iść na chorobowe i leżeć 9 miesięcy aby przypadkiem nic nie wypłynęła ale czy to jest dobre chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że w dzisiejszych czasach baby w ciazy przesadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu ma ból d**y o zwolnienia w ciąży. Też być poszła na tak długie l4 co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ej, dajcie już dziewczynie spokój. Dajcie jej cieszyć się wielkim szczęściem! :) Każdy przypadek jest inny i każda z nas ma inne zalecenia od lekarza. Np moja szwagierka jest w 5 miesiącu ciąży i nadal pracuje. Tyle tylko, że ona ma taką pracę, że spokojnie może sobie pracować nawet do porodu.. Z kolei dwie moje koleżanki od razu poszły na l4 i muszą bardzo dbać o siebie.. Tak więc każda ciąża jest inna. Jak się człowiek tak długo stara o te wymarzone dwie kreseczki to też ma inne podejście :) anaaa005, Ty miałaś robione hsg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One zazdroszcza, stąd te pomyje. Same pewnie by chciały od pracy odpocząć. Nie mysla o tym, ze to wbrew pozorom nie jest odpoczynek, tylko ciągły stres, zwłaszcza jak się uslyszalo od lekarza, że może być problem z donoszeniem. Co to za "odpoczynek"? Ana, dbaj o siebie i nawet nie zwracaj uwagi na jakieś zawistne komentarze, teraz liczy się tylko twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :) w czerwcu zostałam zwolniona z pracy w której pracowałam ponad dwa lata właśnie ze względu na to, że mogę byc w ciąży i będę pózniej blokować etat. Logiczne jest to, że rozpoczęłam nową prace, starając się o dziecko, bo jak same wszystkie wiemy nie każdej udaje się to za 1 razem, a jakieś dochody trzeba mieć. Olenika hsg nie miałam robionego, przez ten czas przeszłam kilku lekarzy i na szczęście 2 miesiące temu znalazłam takiego któremu ufam w 100%, jutro będę do niego dzwonić aby umówić się na pierwszą wizytę aby zlecił mi wszystkie badania które wykonuje się na początku ciąży - czyli według jego zaleceń - widzę dwie kreski i mam dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
anaaa005, dbaj teraz o siebie :) Ja się nie mogę nacieszyć Twoim szczęściem! Teraz mam swój 3 cykl z clo, jutro jadę na monitoring zobaczyć co się dzieje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Olenika daj znać koniecznie jak się mają pecherzyki, czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a ja nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test o czułości od 10 coś tam. I dupa negatywny. Owulacja była najprawdopodobniej 4 września (tak gin 5 września powiedział) więc stwierdziłam, że po 15 dniach od owulki zrobie. Może to za wcześnie?? Moje cykle przy duphastonie są po 30-31 dni (wczoraj właśnie skończyłam jego kolejną serie). Co o tym sądzicie? Może być jeszcze jakaś szansa? Anaaa005 nie przejmuj się tym co ludzie piszą - zazdroszczą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zazdrość to głupota ze jak któraś w ciazy to od razu idzie na chorobowe . Zarodek jeszcze nie zagniexdzil się w macicy a te już do lekarza i na l4. Też bym Cię zwolniła jakbyś była moim pracownikiem. Ja chodziłam 3 razy w ciazy i prawie do końca w pracy i to nie ze nie mam kasy ale po prostu ciaza to nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.25 to pogratulować, fajnie ze pracowałaś, ale po cholere się wtrącasz w czyjeś sprawy.? Jak chce to niech idzie na l4, czy musi czy nie musi. Wyraziłas swoje zdanie ok, ale wątpie zeby ono obchodzilo jakas ciężarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna nawiedzona, ktorej przeszkadzaja l4 ciężarnych.... O bosh ... Sio stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Od 3 dc biorę clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a ja nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test o czułości od 10 coś tam. I d**a negatywny. Owulacja była najprawdopodobniej 4 września (tak gin 5 września powiedział) więc stwierdziłam, że po 15 dniach od owulki zrobie. Może to za wcześnie?? Moje cykle przy duphastonie są po 30-31 dni (wczoraj właśnie skończyłam jego kolejną serie). Co o tym sądzicie? Może być jeszcze jakaś szansa? Anaaa005 nie przejmuj się tym co ludzie piszą - zazdroszczą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te dzisiejsze kobiety niedorajdy i tyle te w ciazy myślą ze jak nie pójdą na chorobowe to od tego umra co za głupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.18 ulżyłas sobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×