Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość_ruda
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Od ok pół roku staramy się o dziecko. Niestety okazało się że nie mam owulacji. Od dwóch cykli biorę clo. Przy pierwszym brałam jedną tabletkę i nawet nic nie drgnęło, w drugim cyklu dbralam po dwie tabletki i o dziwo ruszyło. Pęcherzyk urósł do 30 mm. Potem moj gin miał urlop i jak przyszlam po tygodniu to juz bylo tylko 21 mm stwierdził że musiał pęknąć. Ale cóż znowu nic. Ja jestem jeszcze na etapie robienia sobie testów. Chociaż przez chwilę mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
malinowa, to super skoro pęcherzyk sam pękł :) Merry, gdzie jesteś? gość_ruda, witamy! U mnie teraz też drugi cykl z clo i na 100% znowu nic.. Dzisiaj zaczęły boleć mnie piersi więc podejrzewam, że już po owulacji i teraz nic tylko czekać na kolejny okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Cześć. Olenika ja nawet nie dostanę @ jak nie wezmę duphaston. Tylko w tym miesiącu lekarz kazał mi się wstrzymać z tym lekiem. Teraz już powinnam go zacząć brać, e za tydzień mam urlop i boję się brać clo jak nie będę mogła być pod kontrolą usg. Zacznę brać w trakcie wyjazdu. Mam nadzieję że może trzeci cykl będzie szczęśliwy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Dziewczyny kochałam się z mężem dzień przed owulka. Czy jest szansa na zaplodnienie??? Bo tak się martwię czy coś może pójść nie tak. Po wczorajszej wizycie gin mówiła żeby jeszcze się poprzytulac ale niestety zmiany w pracy nie pozwoliły na to. I teraz myślę że mogliśmy zaprzepascic ten czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Cześć malinowa. Plemniki utrzymują się w nas średnio 2 dni, niektóre źródła mówią że nawet dłużej. Najlepiej kochać się co dwa dni wtedy jest szansa że nie zaprzepaścimy szansy oraz plemniki są lepszej jakości niż jakbyś kochała się codziennie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Cześć dziewczyny. Ja urlopuje :) cieszę się chwilą :) czuję że w tym cyklu też nic z tego. Jajnik przestał boleć. Czekam na @. Mówi sie trudno :) pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli139
Olenika i Mery 87 glowa do gory i wiecej wiary dziewczyny;) Ja jestem po drugiej stymulacji clo, tym razem 2x1 tabletka od 3 do 7 dc.. Wyhodowalam az 3 pecherzyki. W 10 dc mialy 18 cm takze w koncu cos ruszylo. Lekarz mowi ze zyczy mi ciazy pojedynczej, wiec nie dostalam nic na pekniecie pecherzykow... Mam nadzieje ze jeden z nich peknie;) zobaczymy za 2 tygodnie czy cos z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Ja byłam jeszcze na monitoringu w 14 dc żeby zobaczyć czy faktycznie pękł. Czasem się zdarza że pęcherzyk nie pęknie i tworzy się torbielka. Więc lepiej żeby pękł po tej stymulacji. Ja dziś mam 16 dc no i zaczynam przygodę z duphastonem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Cześć. Malinowa czy Ty już teraz masz zacząć brać duphaston? Ja jak czekalam na pęknięcie pecherzyka, który urósł mi aż do 30 mm to lekarz kazał mi się wstrzymać z duphaston. Widocznie on może zahamować ten proces. Powiedział, że jezeli udaloby się zajść w ciążę to wtedy zaczynam brać duphaston bez przerwy, gdyż podtrzymuję ciążę. Mi chyba wreszcie pękł, bo po tygodniu miałam 21 mm. Lekarz powiedział że musiał pęknąć, gdyż tak szybko by się nie wchłonął. Ale cóż druga stymulacja przyniosła wreszcie pierwszą okupację, ale bez dalszych efektów. Zobaczymy co będzie się działo przy trzeciej stumulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Oczywiście owulacje a nie okupację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Ja już miałam pęknięcie w nocy z 13 na 14 dc. byłam i 13 dc i z rana 14 dc na monitoringu. I było pęknięcie. Więc od dziś dufaston. I czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Jeżeli mam cykle co 28 dni to dufaston bierze się od 16 do 26 dnia cyklu. A te 2 ostatnie dni to czekamy na @ będzie lub nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja mam długi cykl ponad 30 więc lekarz kazała mi brać od 21 dnia. Najpierw wralam 10 dni, a od 4 miesięcy biorę tylko 5 dni. Ja nie dostałabmym @ bez duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja duphaston mam brac od 15 d.c. czyli od soboty a na kolejna wizyte ide dopiero jak sie uda albo jak przyjdzie@;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Pauli, staram się myśleć pozytywnie :) A Ty jak długo się starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od roku ale przy PCO nie mialam wielkich szans, nie dochodzilo do owulacji... Teraz po raz drugi przechodze stymulacje clostilbegyt. Pierwsza nieudana... Pecherzyk nie rosł, lekarz stwierdzil ze za mala dawka leku( bralam 1x1 od 3do 7 dc). Teraz bralam 2x1 i mam az trzy pecherzyki. W 10 dc mialy ok 18 cm. Teraz czekam na @ albo na lepsze wiadomosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Pauli jak może czytałaś wcześniejsze moje posty to ja mialam tak samo. W pierwszym cyklu nic, a w drugim przy zwiększonej dawce pierwsza owulacja. Jeden pecherzyk urósł az do 30 mm i wtedy ok tygodnia cały czas czulam ucisk, a jak się kochalismy to czasem czułam dyskomfort. Po tygodniu ustalo, bo pękł, ale u mnie już wiem że bez rezultatów, ale @ i tak jak zawsze nie dostaję. Muszę zacząć brać duphaston. Teraz chwilę się wstrzymuje, bo jak nie zaszlam w ciążę to robimy sobie urlop. Trzeba trochę wyluzować. Pauli a za Ciebie trzymam kciuki. Będzie dobrze. Ja się pocieszam, że dużo dziewczyn po stymulacji zachodzi w trzecim cyklu. Dziękuję dziewczyny, że tu jesteście. Jak człowiek się trochę wygada to mu lżej na sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Hej kobitki. Ja czekam do wizyty w poniedziałek. Będzie to mój 20 dc. od 3 dni mam obolałe piersi a od wczoraj mam sluz jak mleko. Czy to może być zbliżającą się @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinowa, tak to może być zbliżająca się miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Malinowa, może to być zbliżająca się @ jak i początkowa ciąża :) Jak się teraz czujesz? Mnie piersi też bolą, jest tak samo jak każdego miesiąca więc na ciążę nie liczę.... Jestem pewna, że lada chwila dostanę okres. Mam już tego dość.. Do lekarza pójdę tylko na usg sprawdzić jak to wygląda wszystko po Clo, czy nie zrobił się torbiel i na tym koniec. Ale za Was trzymam kciuki dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Piersi bolą a raczej same sutki. Zrobiły się bordowe. No i kłuja mnie jajniki. Od kilku dni wstaje w nocy bo sikam. Nigdy mi się to nie zdarzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Malinowa, to cudownie! :) Same dobre znaki. Jak długo się starałaś/staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa 30 trzymam kciuki;) daj znac czy sie udalo. Olenika głowa do góry niektore kobiety dlugo nie wiedza o tym ze sa juz w ciazy...nie musisz miec charakterystycznych objawow;) Ja wczoraj mialam 15 d.c. i ból w podbrzuszu, nasilajacy sie przy siadaniu. Mam nadzieje ze przynajmniej jeden pecherzyk pekl... Od dzis biore duphaston i czekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
My staramy się 14 miesięcy. drugi raz Na clo. Pierwszy raz był w styczniu ale nic z tego. Teraz w sierpniu drugi. I czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Malinowa, kochana, czekam na wiadomości! :) Ja też dzisiaj odwiedzę lekarza, wizytę mam o 21.45 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta! Jakiś czas temu pisałam na tym forum kilka razy. Jestem drugi miesiąc na clo 2x1 od 2giego dc (plus duphaston i glucophage). W pierwszym cyklu moje pcoski nawet nie drgnęły - pęcherzyków kilka ale maleńkie i "nie rokujące". W drugim cyklu gin kazał zwiększyć glucophage do 2x1 i tak też zrobiłam, ale wielkich nadziei na ten drugi cykl nie miałam. Dzisiaj w 13 dc miałam się stawić na monitoring. No i się baaaaardzo zdziwiłam :) Mam płyn w zatoce Douglasa, czyli jestem świeżo po owulacji. Przytulaski z mężem były w piątek i dzisiaj po wizycie, więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Czołem Dziewczęta :) ja powróciłam z urlopu do rzeczywistości. Jeszcze trochę i dostanę @, tak czuję. Powiem Wam dziewczyny, że trochę mnie to wszystko zaczyna męczyć. Jeszcze trochę i będzie rok stumulacji z dwoma koniecznymi przerwami. Nic się nie zmienia. Ale chyba tak musi być :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Ja ostatnio pisalam że bez duphaston nie dostane @. A tu zdziwienie, przyszła sama. Wyjezdzam teraz na dwa tygodnie i trochę się boję wziąć clo. Mozliwy pierwszy monitoring będzie dopiero 23 dnia cyklu. Jak myślicie czy powinnam brać clo bez możliwości przyjścia na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Ruda w clo najwazniejsza jest ciągłość. Tak powtarza mój lekarz. Jak ominiesz jeden miesiąc to cały cykl leczenia z clo trzeba zaczynać od początku. Także ja uważam że powinnaś brać. Ale może dobrze by było żebyś skontaktowała się jeszcze ze swoim lekarzem. Troche na tym forum już jestem i zauważyłam że co lekarz to inne zalecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Mery jak tam po urlopie? Olinka i jak po wizycie u lekarza? Który masz teraz dzień cyklu? Malinowa trzymam kciuki ;) będziesz przed terminem @ robić test? gość_ruda wydaje mi się że powinnaś kontynuować leczenie bo tak jak pisze Mery ciągłość jest w tym wypadku bardzo ważna. U mnie dziś 26dc i szczerze to żadnych objawów u siebie nie widzę. Trochę pobolewa mnie podbrzusze, ale to tak jak w poprzednich cyklach więc czekam na @. Jeżeli w tym cyklu się nie uda to mam zrobić sobie miesięczną przerwę od clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×