Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Mery87
Olenika idź na monitoring. Ja w tamtym miesiącu też nie miałam żadnych boleści. Myślałam że pecherzyka nie ma a jednak był ;) także nie zawsze musi bolec jak rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka mnie wcale nie bolał brzuch przed owulacja, dopiero kilka dni po dopadł mnie ból brzucha i piersi który trwa nadal, meczy mnie to uczucie w brzuchu i do tego niepewność ciągła. Testować będę dopiero we wtorek o ile nie przyjdzie @ wcześniej, trzeba byc dobrej myśli pomimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Cześć dziewczyny. U mnie dzisiaj 11dc i żadnych objawow. No moze czasami tak szarpnie mnie jajnik ale to tyle. Jutro popołudniu jade na monitoring :) mam nadzieje ze pęcherzyk jest i rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Klementynka, gratulacje! 🌼 Jak długo się starałaś tak ogólnie, a jak długo z Clo? Może powrócisz mi nadzieję, że marzenia się spełnają, bo przestałam wierzyć.. :( Nie wiem co teraz z moją owulacją i wiedzieć raczej nie chcę... zaczynam odpuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Witam . Jestem tu nowa . Ja mam już drugi raz z clo . Pierwszy był w styczniu ,pózniej zrezygnowałam . Teraz znów zaczeliśmy starania . Oczywiście z clo i bromergon . Czy ktoś tak stosował ?? Jakie były efekty ?? . My z mężem staramy sie juz 14 miesiecy , Nasienie ok . Moje hormony też w porządku . Nie wiem co jeszcze może być nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwcia_88
Witam kobietki, mój pierwsza próba z clo skończyła się poronieniem w 6 tyg.... Ale za pół roku znów próbowałam i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna_
Olenika, zaczęłam się leczyć na PCOs w kwietniu, teraz miałam pierwszy cykl z CLO i od razu takie szczęście :) Trzeba się trzymać tej nadziei że w końcu się uda! Trzymam kciuki za wszystkie panie które trafiają na to forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Klementynka! Extra wiadomosc :) ja jutro mam monitoring. W którym dniu cyklu jestes? I jakie mialas objawy? No wiesz. Czy mialas uczucie ze zbliza sie @ czy raczej bylo inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Ja mam jutro pierwszy monitoring po clo . Dodam że to 6 dc . Może coś tam urosło. Jak w tym nie wyjdzie zostanie mi HSG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Malinowa, ja właśnie wracam z monitoringu. 12dc i jest pęcherzyk dominujący 15mm a w drugim są dwa mniejsze. W związku z tym że mam dlugie cykle to jeszcze jakieś 3 dni i powinien pęcherzyk dojrzec i peknac. A w drugim tygodniu wrzesnia okaze sie czy @ przyjdzie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna_
Mery, ja miałam objawy juz tydzien po owulacji chyba, zaczął mnie boleć brzuch tak jakby na okres ale jednak trochę inaczej, bardzo bolą mnie piersi, muszę spać w staniku bo nawet zwykły tshirt mnie podrażnia :( no i zrobiłam się jak to powiedział mój mąż zaczepna :D wcześniej miałam mega ochotę na przytulania a teraz nie mam wcale, libido zerowe, mam nadzieje że to minie szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Klementyna dwaj znac jak będziesz po wizycie u lekarza :) jeszcze raz gratuluję i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja miałam monitoring 10 dc i wtedy juz miałam pęcherzyk jeden 20 mm a drugi 13 ale mam krótkie cykle bardzo 26-28 dni. Teraz jestem w 28 dc. W piątek idę do lekarza wieczorem potwierdzić. Mam nadzieje ze test sie nie pomylił i wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Klementynka ja za to mam długie cykle praktycznie 30-31 dni. Takze owulacje powinnam miec (wg moich obliczen to 14 dni przed kolejna @) blizej konca tygodnia. Z tego co wiem pecherzyk rosnie okolo 1,5-3mm na dobę takze nadzieja jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Hej. Miałam dziś monitoring. Są pęcherzyki. W lewym i prawym po dwa. Mam nadzieję że będą rosły i wkoncu pekna. Następna wizyta - czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Mery 87. Ja będę miała podobnie tylko ze ja dziś 7 dc ale mam @ co 28 więc też wychodzi na połowę września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Malinowa. To nie zostaje nic innego jak dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Dziewczyny, trzymam za Was kciuki! :) U mnie już 16 dc, ale pewnie i tak znowu nic z tego nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Olenika. Ja już się nastawiłam jakiś czas temu żeby nie robić sobie niepotrzebnie jakiś złudzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Merry, mi co noc kilka łez poleci zanim zasnę.. Już bym chciała szykować pokój, bo stoi pusty... Sama nie wiem co robić :( Wszędzie dzieci... A mi tak bardzo serce pęka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Olenika. Ale co tu można zrobić. Ja też bardzo bym chciała być matką ale nie przyśpieszę tego procesu. Może nigdy nią nie będę. Któż to może wiedzieć. Swoje wypłakałam także pozostało mi tylko brać co przyniesie los. Dzisiaj bardzo boli mnie jajnik w którym mam dominujący pęcherzyk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna_
Dziewczyny trzymam za was kciuki, kiecki do góry i brać sie do działania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Klementyna dzialam od wczoraj ;) czy ktoras z was brala duphaston? Jak tak to od ktorego dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa 30
Ja brałam dupka po kuracji z clo . brałam 10 tabletek od 18 dc do 28 dc . No i oczywiście póżniej była @ bo się nie udało . Teraz mam trochę dodanych leków . Od początku biorę bromergon bo coś z prolaktyna nie tak no i encorton codziennie przez cały cykl . Clo brałam od 3 do 7 dc . Moja Gin mówiła że dupek będzie na pewno i tym razem . Dla bezpieczeństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ja też biorę duphaston. Właśnie dzisiaj zaczęłam nawet brać :) Od 16 do 25 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Ja mam brac od 17dc czyli od soboty. Naczytalam sie duzo ze duphaston wstrzymuje owulacje... może przez niego nic nie zaskakuje? Mam dlugie cykle po 30-31 dni. Owulacja przypada mi gdzies na czwartek-piatek... a duphaston juz od soboty...moze to juz paranoja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
No i dzisiaj dziewczyny bolesci jakies mnie dopadly. Chyba punkt kulminacyjny owulacji. Dzialan ciag dalszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Merry, działaj :) Który masz dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Olenika 15dc dzisiaj. Od 17dc mam brac duphaston przez 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×