Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość anaaa005
Aleksa87 daj znać koniecznie jak tam po monitoringu :) Ja dziś byłam drugi raz i na prawym jajniku pęcherzyk 24,5 mm, kolejny monitoring w poniedziałek, ale lekarz powiedział że dziś lub jutro powinien pęknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Anaa a ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Mery87 dziś mam 19 dc. Dziewczyny w którym dc przeważnie dostajecie @ biorąc duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
anaaa, mi lekarz powiedział żebym brała go od 16 do 25 dc i jeśli dwa dni po odstawieniu go okres się nie pojawi mam zrobić test :) Ale w sumie podpisuję się pod pytaniem jak to jest w rzeczywistości Aleksa, daj znać co z pęcherzykiem, koniecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Olenika, też biorę go od 16 do 25 dc, wcześniej jak brałam luteinę dopochwową to też miałam brać od 15 do 25, ale zawsze @ przychodziła wcześniej i nigdy nie brałam do 25. Mam nadzieję, że w tym trzecim cyklu się uda i @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Kochane pęcherzykł pękł więc teraz czekam do terminu @ :) u mnie ostatnio sporo się działo i dopiero dziś miałam chwilę aby tu do Was zajrzeć. Też biorę duphaston od 16 do 25dc i u mnie zazwyczaj @ przychodziła po 3 dniach od odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ja już mam 21 dc i niestety żadnych objawów na to że tym razem się udało :( a jak u Was? No piersi jedynie bolą mnie po zewnętrznej stronie i sutki, ale tylko gdy dotykam... ale czasami mnie bolały przed @ więc na ciążę nie liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Dziewczyny mam ostatnie 10 tabletek duphaston ..myślicie czy mogłabym je wziąść po 1 tak jak miałam mies temu przy clo ? Bo tak to musiałabym je wyzucic a dziś akurat mnie O świeciło że brałam od 16 dc ..czyli dziś i tak kombinuje bo przecież sobie nie zaszkodze nimi ..proszę o wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Tiffi, mi lekarz powiedział, że jeśli teraz nie zajdę to w następnym miesiącu mam brać tak samo CLO + duphaston. Jak u Ciebie? Coś się dzieje? Mi dzisiaj znowu jajnik prawy dokucza.. mam głupie myśli, że zrobiła się z na nim torbiel :( W dodatku delikatnie pobolewa mnie brzuch jak na okres.. To mój 22 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTiffi
Olenika..mój lekarz mnie olał..zostałam bez clo ..w tym mies . Ale zostało mi z poprzedniego duphaston ..i niewiem czy wziąść na własną rękę czy nie .pierwszy zeszły cykl był stymulowany a teraz nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Ja jestem po trzecim ostatnim monitoringu w tym cyklu, pęcherzyk pękł i jest teraz płyn owulacyjny - o ile dobrze zapamiętałam ;) Dziś 20 dc, więc do 25 biorę duphaston i po 2-3 dniach gdyby nie przyszła @ mam zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Annaa, mój 21 dc.. masz jakieś objawy? dziwny ból? cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Olenika na ten moment żadnych objawów, szczerze watpię aby mi się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Annaa... możemy sobie rękę podać... u mnie to samo :( Nic co by mnie zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Olenika, tak bardzo bym chciała aby tym razem się udało, ale wydaje mi się to takie nierealne... Tak bardzo pragne dziecka, że aż wydaje mi się to nieosiagalne... :( Dziewczyny mocno liczę na to, że Wam się uda, że któraś napisze że jej się udało, dacie wtedy siłę innym którzy nadal się starają, z całego serce życzę tego każdej z Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Olenika, a masz jakieś objawy takie typowe przed @? Ja na ten moment żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Mam 24 dc.. Ostatnie dni bolał mnie prawy jajnik, po prostu czułam tak jakby pęcherzyk był już duży i nie pękł.. Na lewym jajniku pękł w 14 dc więc te bóle prawego jajnika mnie dziwiły. Zadzwoniłam wczoraj nawet do swojego lekarza, powiedział że faktycznie może nie pękł, ewentualnie pękł i płyn który się z niego rozlał powoduje ból, ale minie i mam się nie martwić.. Oczywiście jeśli by się ból nasilał kazał dzwonić. W sumie to z trzy razy, może cztery mnie zabolało, to nie był taki ciągły ból, ale ja panikara.. :) Dzisiaj nie boli mnie już wcale ten prawy..za to lewy się odzywa i chwilami podbrzusze mnie mocno boli jak na okres tylko chyba mocniej.. W sumie to jest tak, że nie boli, nie boli, nie boli... i nagle jak zaboli to aż ściska :) Ale póki co żyję, daję radę :P Podejrzewam, że dostanę okres na dniach.. Szybko bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich Obserwuję was wszystkie i czytam to co piszecie i mnie też wzięło na napisanie o naszym problemie. My z mężem staramy się o dziecko 2 lata, ponad rok temu ciąża biochemiczna i do tej pory nic. Od dwóch miesięcy biorę clo od 2-5 dnia cyklu i nic. Ja mam owulacje, mąż ma dobre nasienie i nic nam nie wychodzi. Zaczynamy tracić nadzieje patrząc jak wszyscy wkoło cieszą się już dziećmi albo tym że są w ciąży. Jako jedyni mamy problem z zajściem w ciążę z naszych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Betaka, miałaś robione badanie na drożność jajowodów? Mi lekarz takie badanie ostatnio sugerował i jeśli za jakiś czas znowu nam się nie uda pewnie się na takie badanie wybiorę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam we wrześniu iść do szpitala na HSG. Troszkę się boję, ale muszę dać rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny .Od jakiegoś czasu czytam sobie różne fora o ciąży i może komuś to da nadzieję -mam syna 16 lat w ciążę zaszlam w pierwszym cyklu z clo (po 2 latach staran) i wszystko pięknie. I od 16 lat nic,w tym czasie brałam kilka razy po 2 m-ce clo ,miałam dwa razy hsg i wraz nic ale teraz znowu postanowiliśmy spróbować i brałam clo a teraz czekam na wynik i mam nadzieję ,że się udało.Myślę, że trzeba mniej nadzieję i mocno wierzyć w sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Czesc dziewczyny. U mnie dzisiaj 26dc. Dołączam sie do stwierdzeń że nic się ciekawego nie dzieje ze mna czym mogłabym chociaż troszkę się zaniepokoić a dokładniej dumać że może się udało. Standardowo jak co miesiąc. Czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Mery a ile u Ciebie trwa cykl? Dopóki @ nie przyjdzie jest zawsze szansa że się udało :) Olenika a jak tam u Ciebie? Ja mam dziś 24dc i żadnych szczególnych zmian nie zauważyłam. Pobolewa mnie od wczoraj podbrzusze i tyle. Czyli tak jak w poprzednich cyklach :( no trudno czekam do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ale idziemy łeb w łeb :D Mój 26 dc :) Objawy mam takie jak na @ cały czas tylko, że są nieco inne..inaczej boli... Ciekawa jestem kiedy pojawi się okres i jak będzie wyglądał. Trochę mnie też korci zrobić test, ale..no właśnie..to ALE. Może po Duphastonie tak mi się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaa005
Ja też mam dziś 24 dc i póki co żadnych objawów zwiastujących @ które miałam w poprzednikach cyklach, nie chcę się póki co cieszyć, bo może mój organizm inaczej reaguje przez duphaston... Dziewczyny trzymam mocno kciuki żeby Wam się w tym cyklu udało, aby ta okropna @ się u żadnej z nas nie pojawiła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Olenika wydaje mi się że test możesz już śmiało zrobić najwyżej za dwa dni powtórzysz. Ja pamiętam że mi test wyszedł pozytywny już 2 dni przed terminem @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Korci mnie.. znowu zaczynam się bez sensu łudzić :( Jaki człowiek jest głupi. Dostała któraś z Was okres? Ja nadal nie,a jutro 27 dc więc w sumie okres się jeszcze może pojawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika, ja mam dziś 26 dc i póki co @ nie przyszła. Dziewczyny robicie wcześniej test? Ja już nie mogę doczekać się wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa87
Ja test planuję zrobić we wtorek. To będzie mój 28dc i jeżeli się udało to już powinno wyjść na teście. Cieszę się że wszystkie jesteśmy prawie w tym samym dniu cyklu i w przyszłym tygodniu będziemy już wiedziały :) jest nas trochę więc którejś musi się udać ;) oby wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery87
Cze dziewczyny. Aleksa ja mam długi cykl. Praktycznie 30 dni. Ostatnio miałam miesiączkę 11 lipca. Także czekam do przyszłego czwartku. Wczoraj zaczęły bolec mnie piersi jak przed @. Także nie spodziewam sie niczego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×