Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość bransoletka32
No i pojawiła się @... Zaczynam 1 dc... To już będzie 4 próba z CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Dziewczyny ja dostałam wczoraj bardzo zaskakująca wiadomość. Okazało się , że jestem w ciąży !!!!! Spoznial mi się okres 2 dni ale od piątku czułam się podejrzanie. Co zjadłam to zgaga i nudnosci. Wczoraj rano poleciałam po test ciążowy i druga mocna krecha. Pojechałam po południu do lekarza i niestety okazało się , że macica jest pusta wiec ze ciąża może być zbyt wczesna ( teraz rozpoczął się 3 tydzien od zaplodnienia) ale ze tez nie można wykluczyć pozamacicznej. A druga sprawa mam dużo wolnego płynu pod macica i ze może być to albo krew albo poprostu woda ale zmartwilo to mojego lekarza. A mnie tym bardzej :( wczoraj beta 572,6 a dziś 898,6. W poniedziałek z rana mam wizytę na której okaże się wszystko. Będzie to najdluzsze kilka dni w moim życiu. Ale powiem tak, mimo tego , że nie wiem co bedzie prawda jest taka, że udało mi się w drugim cyklu z clo zobaczyć dwie upragnione kreseczki. A co do guzka którego ostatnio wyczulam to zniknął parę dni temu i ani śladu po nim. I to tyle z wiadomości na ten nowy rok ;) musimy walczyć i być twarde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Lena będziemy trzymać kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam. Gość lena, :) gratuluję dwóch kreseczek i wierzę że wszystko będzie dobrze. Szybko Ci się udało! Drugi cykl z clo. Ja już 6 cykl z clo ostatni. Bransoletka 32 , Olenika i reszta dziewczyn, wierzę szczerze że nam się w tym roku uda. Ja dzisiaj 6 dzień cyklu. Od 3 dnia na clo, jeszcze jakieś dziwne plemienia mam, było dużo skrzepów prawie czarnych, to pewnie przez to tyle czasu @ nie było. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 12dniu cyklu brałam 1/2clo 2razy dziennie mam straszne parcie na pecherz.nie mogę sobie z tym poradzić co robić mialyscie Tak po tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam. Ja po clo oprócz wziętego brzucha nie miałam żadnych skutków ubocznych. Zero bóli jajników nic, ale nie wiem czy to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dodam ze biorę teraz 3x1 rano wszystkie na raz. Zaczynałam od 1, potem przez 4 cykle dwie teraz potrójna dawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Dziewczyny znowu nie wiem od kiedy liczyć 1 dc - wczoraj miałam lekkie plamienie dzisiaj @ się rozkręciła... Jak ostatnio pyt. gin. to nie padła jednoznaczna odp. Zastanawiam się czy wziąć CLO 6.01 wieczorem czy 7.01 rano - tylko czy to w ogóle ma znaczenie? Gość_Lena - cieszę się! Zaczynają się dobre wiadomości- nareszcie. Gośćaaa ja też zaczynałam od 1x1, teraz biorę 2x1 a jak się nie uda to ostatnie 2 cykle pewnie też 3x1. Źle się czuję dzisiaj. Okres i spadek ciśnienia mnie dobijają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Gościu Ty masz infekcje - zapalenia pęcherza. Szybko weź 2 tab. Furaginum i zjedz wit.C w dużej dawce. To nie jest efekt brania CLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Bransoletka 32 ja bym wzięła 6.1 wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz normalnie co minute laduje w wc szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Póki co wstrzymam się jeszcze z podziękowaniami dla Was do poniedziałku ale dużo lepiej mi z Waszymi słowami :) Ja również jestem zaskoczona, że tak szybko się udało tym bardziej, że brałam clo tylko 0.5 tabletki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jetem w 15 dniu cyklu bralam clo temperature ciala mam 37,2 nabrzmiale piersi czestomocz czy jest to mozliwe ze na usg 3 dni temunic nie wykazalo a moge byc w ciazy czy sa to objawy po clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gościu jeżeli to twój 15dc to raczej to nie ciąża. Nie wiem kiedy miałaś owulacje, ale po tym potrzeba 7-10 dni do zagniezdzenia się zarodka. Musiała byś mieć owulacje 5-8 dc, a to chyba nie możliwe. To oczywiście moja opinia. Jeśli chodzi o objawy ja raz miałam bolace piersi i oczywiście za każdym razem czuję jajnik. Dziewczyny ja też mam pytanie. Za kazdym razem przy kiedy mialam monitoring to pęcherzyk rósł mi w prawym jajniku. Teraz jak od dwóch miesięcy nie biorę clo to i tak ok 16 dc czuję ból w prawym jajniku. Wygląda na to że co miesiąc prawy jajnik wygrywa zawody. Dziewczyny czy któraś też tak ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Zgadzam się z Rudą w 17 dc nie ma medycznej mozliwości odczuwania objawów ciąży ale zrób test. Wszystkie powyższe objawy występują na skutek wzrostu hormonu - powinien go w takim razie wykryć test. Co to jajników to ja ich w ogóle nie czuję więc nie mam pojęcia z którego występuje owulacja ( o ile ona u mnie w ogóle jest). Leno jak widać jesnym wystarczy 0,5 tab. innym 3x1 nie pomoże. Wszystko zależy od przyczyn zaburzeń. Do poniedziałku trzymam mocno kciuki! Jak u Was 2017 r. - mi on w ogóle nie pasuje. Jakoś mi źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Bransoletka nie martw się, głowa do góry. Trzeba nowy rok dobrze zacząć. Ja staram się myśleć pozytywnie. Chociaż teraz mam drugi cykl bez clo i przede mną jeszcze jeden to mam cały czas nadzieję że jak zacznę brać ponownie clo to w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bransoletka ja też przed @ mam przez ok.2 dni "brudzenie" i mój lekarz nie uznaje tego za okres. Mówi, że spowodowane jest to spadkiem progesteronu i organizm w ten sposób reaguje. W tym cyklu zapowiedź @ (plamienie) pojawiło się 06.12, a ciotka przyjechała 08.12 od 12.12 brałam clo. Teraz jeszcze nie dostałam, jutro mam umówiona wizytę u lekarza w sprawie przygotowań do hsg, wezmę ze sobą wyniki badania tarczycy i progesteronu zobaczymy czy coś mi powie czy przesunie spotkanie na nowy cykl. Lena serdecznie gratuluję :) mi poprzednio też clo pomogło i zatrybiłam w pierwszym cyklu. Teraz już kończę trzeci i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Lupilupa, ja też w najbliższym czasie będę miała badanie hsg. Robisz w szpitalu czy gdzieś w klinice? Co do clo to ja brałam po 1 tabletce i w pierwszym cyklu miałam jeden pęcherzyk dominujący, a w kolejnych to 2-3 dominujące aż się trochę przestraszyłam, za każdym razem same pękają, wszystko ok, a ciąży brak.. Po clo czułam się normalnie, nic mi nie dolegało. Ból piersi jak to zawsze przed okresem oraz kłucie jajników za każdym razem. Zresztą ja nigdy nie miałam problemów z lekami.. nawet brałam bromergon przez 2 miesiące, który lekarz zalecił brać na noc, chodziło o skutki uboczne,złe samopoczucie.. Ale nawet ten lek mnie nie ruszył, czułam się jak zwykle dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
gość_ruda, u mnie było różnie. Raz na jednym, raz na drugim dominujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Lupilupo to może jednak ten cykl będzie udany;) ? Lena zobaczyła 2 kreski teraz kolej na następne z nas... Ruda jak Ty będziesz zaczynała cykle z CLO to ja już właściwie będę kończyć już sama nie wiem, która opcja lepsza... Dziewczyny ja też wierzę, że hsg Wam pomoże - mi się nie udało, ale nie mogło być inaczej skoro moja ginekolog dopiero po tym badaniu odkryła u mnie cykle bezowulacyjne... Ona tak ufa w hsg, że w ogóle od tego zaczyna leczenie. Ja cieszę się z tego, że po 2x1 CLO owulacja w końcu nastąpiła - mam jeszcze 3 cykle na próbowanie - to z jednej strony aż 3 a z drugiej tylko 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w 13 dniu na usg po clo i brak pecherzyka owulacyjnego czy to zadziala .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny clo podobno bierze się 6 miesięcy, a potem co? Czy po jakiejś przerwie można do niego wrócić? Gdzieś czytałam na forum że dziewczyna brała clo przez 2 lata i zaszła w ciążę. Dziewczyny a jak nie to co robić, jak ja bez wspomaagaczy nie mam owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Dziewczyny, musimy wierzyć, że ten rok będzie nasz! :) Mój gin też bardzo ufa hsg i już na pierwszej wizycie pytał czy miałam robione to badanie. Mówił mi też, że mogły się zrobić jakieś maleńkie zrosty które robią problem.. Jajowód w najcieńszym miejscu ma zaledwie pół milimetra! Wystarczy, że będzie jakaś maleńka przeszkoda, a jajeczko dalej się nie przedostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gościu ja przy pierwszym cyklu z clo też nie miałam pecherzyka, po prostu za mala dawka 1x1. Przy kolejnym 2x1 ,i ruszyło. Trzy cykle za mną, teraz ptzymusowa przerwa, aby zadbać o partnera i ok luty / marzec powrót do clo. Już nie mogę się doczekać. Już wolę poczuć porażkę niż taką niemoc jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny może któraś coś mi odpowie na pytanie z wczoraj z 22:54?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Wiesz co mi lekarka powiedziała ze po 6 cyklach na clo nie ma sensu więcej próbować i trzeba do ginja typowo od niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Jeszcze złą godzinę wpisałem, miała być 21:54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziękuję za odpowiedź i pewnie tak zrobię. Teraz do ślubu przed mami akurat trzy cykle z clo a potem jak nic się nie wydarzy to poszukamy kliniki. Dzisiaj umówilam się do ginekologa na następny czwartek i chcę zapytać go o badanie hsg. Chcemy w pełni wykorzystać te pozostałe cykle z clo. Dziewczyny, wydaje mi się że kiedyś któraś wspominała coś o tym badaniu i że jest możliwość zrobienia go prywatnie i to bez boleśnie. Bardzo proszę o jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ja planuje je zrobić w klinice SonoHSG z solą fizjologiczną. Wszystko lekarz będzie oglądał na obrazie usg czy płyn przejdzie czy też nie. Podobno dostaje się ketonal w pupę(różne są możliwości), badanie trwa chwilę i po badaniu do domku :) Niestety samo badanie kosztuje prawie 600 zł do tego jeszcze dojdzie mi jedna wizyta u lekarza z kliniki, która jest obowiązkowa, on mi powie co dalej, jak się przygotować. Potrzebne będą też jakieś dodatkowe badania więc liczę, że ok 1000 zł wyniesie mnie całość... Tak czy siak na pewno do szpitala nie pójdę. Mój lekarz mi to proponował, musiałabym spędzić dobę w szpitalu..z tego co się orientuje różnie to jest.. w niektórych szpitalach to i 3 dni się leży.. No i tam wykonywane jest zwykłe HSG z kontrastem gdzie po podaniu kontrastu robione są zdjęcia rtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj u lekarza. Okazało się że mam jakąś bakterie i muszę się jej pozbyć. Nie jest to nic poważnego, ale podczas badania hsg nic nie może się tam "plątać". Ola miałaś robione jakieś badania w tym kierunku? Ja miałam posiew oraz dodatkowo badanie na obecność bakterii wenerycznych: chlamydii, ureoplasmy i mykoplasmy. Na szczęście nic z tej grupy u mnie nie stwierdzono :) Hsg będę miała robione w lutym na kontraście, również prywatnie. Co do clo to w tym i kolejnym cyklu nie biorę. Skończyłam trzy miesiące kuracji i mam przymusową przerwę. Ponoć nie należy dłużej stosować, gdyż wpływa ono na jakość endometrium i nawet jak dojdzie do zapłodnienia to zarodek się niezagnieździ. Osobiście to pogodziałam się z tym, że mam jedno dziecko i tak już może zostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×