Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość
hej po clo endometrium w 20 dniu cyklu 11 dobre czy zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszlam w ciążę w 4 cyklu z clo, jednak był to też 2 cykl po hsg i myślę że to właśnie to badanie mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oleńka
Cześć dziewczyny od jakiegoś czasu obserwuję wasze przeżycia. Gratuluję wszystkim ktorym udało sie z Clo. Ja narazie nie mam szcześcia 3 cylk z Clo pęcherzyli słabo rosna. W czwartym cylku mam brać po 3x1 może i mi wreszcie sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
gość, w 4 cyklu z clo? jak długo się starałaś? ja wiążę jakieś tam nadzieje z hsg, ale boje się.. Mąż odebrał mi dzisiaj wyniki z krwi, wszystko jest w porządku więc nic tylko teraz czekać na okres i dzwonić umówić się na termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam. Lupilupa jak się czujesz? Masz już jakieś dolegliwości? Czy jeszcze tak do końca to do Ciebie nie dociera ;) ;) ;). Mam do was pytanie, czy którąś brała luteine dowcipną? Bo z tego co wiem to ona podwyższa bardzo temperaturę. A ja od kilku dni mam non stop 36,7. Linia prosta normalnie. W poprzednich cyklach z clo i luteiną tempja przy lutce skakała od 36,7-37,8. A teraz cały czas taka sama rano. Ja już naprawdę nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dzisiaj wzrosła do 37,0. Więc problem sam się rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja już nie wiem co chodzi z ta moja owulacją. Tydzień temu miałam w prawym jajniku pęcherzyk 19 mm, dziś 13mm i 15mm (lekarz powiedział ze się zmniejszył). A w lewym tydzień temu nic nie było a lekarz mi dziś mówi że owulacja była z lewego jajnika a lewy jajowód mam niedrożny więc co mam myśleć, są szanse na ciążę? Testy nie pokazały owulacji. Czy te dwa jeszcze urosną? Dziś 23 dc. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara skoro lekarz powiedział, że owulacja byla to znaczy, że już w tym cyklu nie będziesz mieć kolejny raz. Owulacja występuje 14 dni przed przewidywanym terminem miesiączki. Jak długie masz cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Klaro bierzesz CLO? Dziewczyny po wczorajszej wizycie jestem załamana. U mnie wielkość pęcherzyków podobna jak u Klary. Mój ginekolog kazał przyjść jeszcze dzisiaj na wizytę - ale wątpi, że owulacja wystąpiła. Wczoraj w lewym jajniku miałam pęcherzyk 1,88 a w prawym 1.95 i 1, 43 i to był 16dc. Jednego pęcherzyka, który był widoczny w poniedziałek brak jednak ciałka żółtego z niego nie widzi. Ginekolog powiedziała, że jak na stymulację 2x1 CLO to wyniki mam mizerne - i na 4 cykle z CLO miałam tylko 1potwierdzoną owulację. Mówiła, że raczej mi już CLO nie zapisze bo nie widzi sensu i że mam się zgłosić do kliniki niepłodności. Nie wiem po co idę tam jeszcze dzisiaj - mówiła że chce zamknąć ten monitoring... Ja już chyba nie będę mieć dzieci... Boli mnie to strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Cześć dziewczyny ja jadę we wtorek na monitoring 24.01 ponieważ pojawił sie okres i lekarz znów kazał brać mi clo będzie to 12 dc i tez jyz rozmyślam czy cos sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Nie wiem ale ucięło moja wiadomość a wiec jestem ciekawa czy cos sie pojawi i mam do was pytanie jaki śluz macie przy clo? Ja gesty i to 3 tabletka dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Cud... owulacja z prawego i lewego jajnika. Są 2 ciałka żółte - widziałam je - wyglądały jak przebite balony. A ja się wczoraj zdołowałam i z przytulania nic nie było:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Bransoletka32 dlatego też właśnie pisałam już wcześniej aby nie myśleć za bardzo o wszystkim i nie analizować bo przynosi to zupełnie odwrotny efekt. Trzeba być dobrej myśli a wszystko się ułoży i to w najmniej oczekiwanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje cykle są 30-35 dniowe. Brałam w tym cyklu clo. Zdziwiła mnie ta owulacja z lewego jajnika bo ja od czasu ciąży pozamacicznej owulacje mam zawsze z prawego. W tym cyklu tez bolał mi prawy. Pojechałam też do drugiego lekarza bo ten wydał mi się niezbyt kompetentny i drugi powiedział ze owulacji wogole nie było. Nie wiem co myśleć. A śluz po clo u mnie był strasznie słabiutki. A co myślicie o przechwytywaniu jajeczka przez zdrowy jajowód, to możliwe według was? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oleńka
u mnie też skąpy śluz po clo. Tylko podczas badania szyjki jest widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
U mnie śluzu też baaardzo niewiele... Ale od jakiegoś czasu nawet zanim zaczęłam brać Clo tak było. Kupiłam olej z wiesiołka ale nie widzę po nim żadnych spektakularnych rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore clo 2 cykl po 2 tabletki dziennie żadnych objawow nie mam po tych lekach komus sie udalo zajsc po takiej dawce ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Ja czytam i czytam i clo na jedna działa a na druga nie ja tez biorę drugi raz 1x1 przez 5 dni i teraz pobolewają mnie jajniki jakby cos tam sie działo a okaże sie wszystko u mnie we wtorek czy beda pecherzyki czy jednak nie wiec dziewczyny bede wam pisać bardzo bym chciała żeby ten lek zadziałał na mnie i żeby była ta długo oczekiwana ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Dokladnie , nie ma reguły. Na mnie wystarczyło pół tabletki od 5 do 9 dc i jest ciąża a z tego co czytam to nie które kobiety po 3 dziennie biorą i nadal nie ma rezultatów niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam gość. Ja w tym miesiącu brałam 3 dziennie. Ale czy poskutkowało okaże się za kilka dni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Do Lena ....Poważnie połowa tabletki ??? I to za pierwszym razem ? A jak ciaza przebiega ?czy tez miałaś bóle jajników przy braniu clo bo ja teraz cos odczuwam biorę po jednej rano i tez wierze ze ten lek mi pomoże bo jeśli nie to nie wiem co dalej .... teraz z tym lekiem beda pierwsze działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Aga poważnie połowa tabletki, udało się w drugim cyklu co również było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. A co do bólu to owszem bolały mnie jajniki i to bardzo. Podczas owulacji nie mogłam usiąść normalnie, po owulacji ustąpił trochę ale bol towarzyszyl mi właściwie do samego dnia planowanej @. Także bądź dobrej myśli :) skoro je odczuwasz to znaczy, że lek działa i je pobudza ( są to słowa mojego gin ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny ja pierwszy cykl bralam 1 tab. przez 5 dni i nawet nie drgnęło, ale w kolejnym cyklu dostałam 2 x 1tab. i rosły pięknie. Niestety nie udało się, ale być może przez mojego partnera. On teraz już zaczął trzeci miesiąc leczenia(bierze proszki) Potem badania i jeżeli będzie wszystko ok to w połowie marca zaczynam czwarty cykl z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Do Lena ...dzięki za odpowiedz i oby sie udało i było dobrze choc jeśli nie ruszy tak jak powinno to pewnie będzie kazał brać mi dwie zobaczymy we wtorek ....dziś wzięłam ostatnia a we wtorek 12 dc i nie wiem czy zacząć działania czy poczekać do wizyty ...z tym wszystkim człowiek ma mętlik w głowie .... uważam ze nie można sie poddawać i walczyć do końca az sie uda i czasami małe odpuszczenie popłaca tak oczywiście sobie tłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Mi dla odmiany pęcherzyki rosną tylko w prawym jajniku. Ale nie ukrywam jak już są duże i czas jest na przytulanko to niestety nie jest to przyjemne. Niestety boli mnie, a narzeczony musi być bardzo ostrożny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oleńka
Ja brałam trzy cykle 2x1 dwa razy marne efekty potem pęcherzyk ładny ale nic nie wyszło. teraz czekam na miesiączkę i czwarty cykl zaczynam 3x1. ale w sumie nie mam już siły na comiesięczne rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Aga a dlaczego miałabyś sie wstrzymywac? Wydaje mi się, że najważniejsze jest czerpanie przyjemności z przytulania z ukochanym. Nie skupiaj się za bardzo czy to odpowiednia chwila tylko działaj spontanicznie. Rozluźnij się, odprez i mów sobie ze wszystko będzie dobrze. Naprawdę stres i ciągłe myślenie o dziecku może źle wpływać na starania. Także głowa do góry i zafunduj swojemu m przyjemna i zaskakująca sobotnia noc ;) Mój m niestety wrócił do niemiec( gdzie mieszkamy) a ja póki co zostałam w polsce w rodzinnym domu ze względu na badania itp i uwierz mi dużo bym dała aby mieć możliwość na taką właśnie noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Aga a dlaczego miałabyś sie wstrzymywac? Wydaje mi się, że najważniejsze jest czerpanie przyjemności z przytulania z ukochanym. Nie skupiaj się za bardzo czy to odpowiednia chwila tylko działaj spontanicznie. Rozluźnij się, odprez i mów sobie ze wszystko będzie dobrze. Naprawdę stres i ciągłe myślenie o dziecku może źle wpływać na starania. Także głowa do góry i zafunduj swojemu m przyjemna i zaskakująca sobotnia noc ;) Mój m niestety wrócił do niemiec( gdzie mieszkamy) a ja póki co zostałam w polsce w rodzinnym domu ze względu na badania itp i uwierz mi dużo bym dała aby mieć możliwość na taką właśnie noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Oleńka nie trać nadziei. Owszem wiem co to znaczy comiesięczne rozczarowanie, ale potem przychodzi @ i to następna nadzieja. Nie wolno się poddać, my walczymy o szczęście, a na to nigdy nie może zabraknąć siły. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i powtarzajmy sobie że wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Oleńka pomysł sobie ze masz lepiej niż ja bo 4 cykl z Clo przed Tobą a u mnie już trwa... Każde pocieszenie dobre. Ja myślę o tym że do marca jest nadzieja a potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×