Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość gość_ruda
Bransoletka Ty też nam się nie załamuj i nie trać nadziei. Ja powiedzialam sobie, że jak z clo nie wyjdzie to pójdziemy do kliniki i zrobimy inseminascje. Póki jest jakakolwiek inna możliwość, nie można tracić nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oleńka
Dzięki dziewczyny za otuchę. Macie rację trzeba mysleć pozytywnie :) Będzię dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Super. Będzie dobrze ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy po clo może cofnąć się okres bo skończył mi się na 5 dzien A na 6 znów przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oleńka
Mi sie tak jeszcze nie zdarzyło. ale nie sądze że to skutek uboczny clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Myślę, że clo nie wpływa na okres. Ja osobiście mam każdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Do Lena .. az miło sie czyta twoje wiadomości i potrafisz podbudować człowieka za co bardzo ci dziękuje ☺masz racje z tym żeby działać i nie skupiać sie wiec czas wyluzować ... a jeśli moge zapytać to w którym miesiącu ciazy jestes ? Tez bym chciała żeby mi sie szybko udało z clo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dziewczyny ja też potrzebuję pocieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Dzisiaj 25 dzień cyklu. Zaczyna bolec mnie podbrzusze. Druga noc z rzędu kiedy budzi mnie ostry kłujący ból z prawej strony jakby jajnik. Jeszcze kilka dni niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość aaaa jakiego pocieszenia potrzebujesz? U Ciebie wszytko na dobrej drodze. Można tylko trzymać kciuki i to robimy. Dziewczyny jak ja bym też już chciała zacząć cykl z clo. Niestety jeszcze ok półtora miesiąca czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Aga polecam się na przyszłość ;) Jeszcze nie tak dawno sama miałam wątpliwości czy kiedykolwiek uda mi się zobaczyć 2 kreseczki a tu zdarzył się cud dlatego też mocno wierze, ze każdej z nas się uda w swoim czasie. Dopiero będę zaczynać 8 tc a jutro mam wizytę sprawdzajaca bicie serduszka fasolki także troszkę się denerwuje żeby było wszystko w porządku. Gość aaaa nie smuc się, dopóki nie ma @ to nadzieja zawsze jest :) Moja znajoma starała się 5 lat o dziecko. Raz poronila ale po tylu latach w końcu się udało i ma teraz 3 miesieczna core. Wiadomo, że każdego wiele to kosztuje nerwów stresów smutnych chwil i nikt tego nie zmieni ale po tych gorszych chwilach trzeba się podnieść i działać ;) ja trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wiadomości od was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Lena .... oj nie martw sie napewno będzie dobrze i usłyszysz serduszko wiec pisz po wizycie ....az łza w oku sie kręci jakie to wspaniałe chwile przed tobą ☺ja bede pisać we wtorek po wizycie czy clo działa na mnie czy nie choc dziś nic za wiele nie odczuwam i zaczynam myślec ze nic z tego nie będzie No ale przekonamy sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupilupa
Lena to chyba jesteśmy na podobnym etapie, u mnie też obecnie 7tc. W czwartek zacznie się 8. 3mam kciuki, aby wszystko było ok i z niecierpliwością czekam, aż kolejne dziewczyny zobaczą dwie kreski. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Gość_ruda, gość lena ja po prostu czasami przestaje wierzyć że się uda. Robię się coraz starsza. Czasem nachodzą mnie myśli że może to i lepiej że nie mogę zajść w ciążę i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Gość_ruda mówisz że bóle kłujące podbrzusza to dobry znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Gość lena trzymam kciuki za to bijące serduszko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Dzięki dziewczyny. Dam znać wieczorkiem bo wizyta po południu dopiero. Aga oby ta jutrzejsza wizyta przyniosła dobre wieści :) Lupilupa do nas szczęście się uśmiechnęło :) teraz kolej na inne kobietki :) Gość aaaa a w jakim wieku jestes ? Nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Lena mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
U mnie dzisiaj 21dc więc jeszcze tydzień... Nie lubię tego etapu złudzeń. Jak przyjdzie @ to zaraz potem bierze się Clo a po nim monitoring i coś się dzieje. Moja przyjaciółka właśnie zaczęła starania o 4 dziecko. Jak ja znam za 2 tygodnie zobaczy 2 kreski na teście... W 1 ciąży byłyśmy razem może teraz się też uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość aaaa tym wiekiem to nie stresuj sie kozuchowska aktorka urodziła w wieku 41 lat wiec tym sie można pocieszyć ze mamy szanse ☺damy rade....powiem ci ze mam 33 lata właśnie wczoraj obchodziłam urodziny wiec tez czas najwyższy na dzidziusia wiadomo .Rok temu dokładnie w tym czasie poroniłam w 6tc i tez jak o tym myśle zła jestem bo już bym była po i moje szczęście było by ze mną ale niestety nie udało sie i to z winy tarczycy bo mam niedoczynnosc po poronieniu wyszło ze przez to właśnie poroniłam a dziś piękny wynik i starania z clo w którym pokładam nadzieje .A masz już dziecko czy tez to twoje pierwsze będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Xxxxyaga mam dziecko, ale już duże. No rozumiem że masz wyrzuty sumienia, że może można było coś zrobić, że może dzidzia by była no nic nie zrobisz a zadręczanie się raczej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Xxxxaga miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość aaaa tak a tez z drugiej strony myśle ze gdyby moje dziecko miało być chore to lepiej jak organizm zarodek odrzucił ale teraz jestem dobrej myśli ze ten nowy rok będzie dla mnie lepszy i dla nas wszystkich dziewczyn starających sie o dzidzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oleńka
gość aaa mam podobnie jak ty tracę nadzieję, wiecznie myślę o tym, dołuję się. Również czekam na okres jeszcze pięć dni, ale ja już nie mam nadziei na dwie kreski mam małe planienie na brązowo i ból brzucha. Ale to co dziewczyny piszecie to prawda nowy miesiac nowa szansa. Ciężko być dobrej myśli ale chyba nić innego nam nie pozostało musimy myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Oleńka a ty również walczysz z clo ? Który cykl ? Ja teraz pierwszy tak szczerze mówiąc i tez sie zastanawiam co wyjdzie na usg przez to idzie zwariować i doskonale rozumiem to o czym mowisz ze czeka sie a jak widzisz plamienia to już zapadamy w dol i jesteśmy zrezygnowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Oleńka rozumiem ze tez starasz sie z clo ? Który cykl? Mój to pierwszy i tez zastanawiam sie czy cos mi pomogą i co pokarze usg jutro ....doskonale rozumiem o czym mowisz jak widzimy plamienia itd wtedy już jesteśmy zrezygnowane ze to okres i po dwóch kreseczkach No ale nic nam nie pozostaje jak być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Oleńka rozumiem ze tez starasz sie z clo ? Który cykl? Mój to pierwszy i tez zastanawiam sie czy cos mi pomogą i co pokarze usg jutro ....doskonale rozumiem o czym mowisz jak widzimy plamienia itd wtedy już jesteśmy zrezygnowane ze to okres i po dwóch kreseczkach No ale nic nam nie pozostaje jak być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Ja czekam do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
A jeszcze dodatkowo chyba złapała mnie jelitówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość aaa jeżeli coś się dzieje w środku tzn że reagujemy na leczenie. Gorzej jakby się nic nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×