Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

cześc...u mnie podobna monotonia...tylko że wygląda tak: fotel w pracy, łóżko w domu, fotel w pracy , łozko w domu, fotel w.....itd.. jessu ale mi sie nic nie chce....wr! u mnie zima ...ekhem sie roztapia....akurat wtedy kiedy wreszcie kupiłam sobie puchóke jak złoto. cudna taka, w czarnym kolorz z jakimiś czerwonymi sznurkami przy suwakach :):).jest lód i ledwo chodze, mogłam glany zarzucić, a nie teraz bede wracała do domu i z 8 razy wyląduje na tyłku albo odnóża połamie jak nic na tych...obcasach...wr... wasnie zdjecia chce obejrzeć elfiatka, ale cholera coć nie chce mi sie nic w pizdu otworzyć...:) ale na pewno jest cudna, bo inaczej być rzecz oczywista nie może1 🌻 pozdrówka moje ekhem moi kochani! mam kur...na duzo pracy! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas też juz po zimie .... przynajmniej na razie - plucha wszędzie straszna przez roztopiony snieg, choć świeci słoneczko .... co do zdjeć - nie dostałam żadnych nowych - jeśli tylko dostanę od Was (sylvi, emi) podeślę swoje i Meluchny :) ale ejstem interesowna hehe :P madzoczq - zdjęcia ciężko sie otwierają, bo nie zmniejszyłam i są w duzej rozdzielczości - ale troche cierpliwosci i poogladasz :) i miłej pracy mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja gdzie dla mnie zdjątka ???? sylvi, emi -> ja również czekam :) i objecuję wysłać swoje :) ->>> dzień doberek wszystkim :) właśnie wróciłam do pracki do do Was moi Kochani :D:D:D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ na nartach było wspaniale ,to kolejna sprawa ktora kocham poza woda;) zycze miłego wtorku🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narty....narty...narty.... a jaki sens jest w wjezdżaniu na wielka góre, tylko po to zeby zaraz z niej zjechac...i tak w kółko...przez cały dzień....po jaka cholerę?....to jakas kara czy co? :) :D hehehe elfi! zdjatak otworzyłam....chlip...jest cudna...amelcia jest słodziuchna :D tez chce taką!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal :D ma-dzik święta racja z tymi nartami i do tego można odmrożeń dostać nie lepiej poleżeć w saunie i się wygrzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal :D ma-dzik święta racja z tymi nartami i do tego można odmrożeń dostać nie lepiej poleżeć w saunie i się wygrzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal :D ma-dzik święta racja z tymi nartami i do tego można odmrożeń dostać nie lepiej poleżeć w saunie i się wygrzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie w błedzie po takim dniu na stoku dopiero sauna i basenik sa mile widziane czesto z tego zestawu korzystam,a narty trzeba kochac ,nikogo sie nie namawia jesli nie masz ochoty nie jedz to to samo co z rowerem jedziesz zeby wrocic;) pozdrawiam Serdecznie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich uciekinierów. No super znowu tłoczno. Ja dopiero teraz mialam czas tu wstąpić i mile mnie zaskoczyliście. Wreszcie jak w domciu i tylu znajomych. Prosze tak dalej. EMI - zdjątka doszły dziś. Dzięki. Najlepsze że bałam sie otworzyć tego e-maila, bo nie wiedziałam co to. A ostatnio mam jakiś nalot spamu i załączników z wirusami. Więc z ostrozności nie otwieram. Elfik, Cleopatra, milunia, ma-dzik wysyłam Wam zaraz zdjęcie i oczywiscie prosze o zwrotne e-maile. Bo jak nie to Was znajde! Robal- ja też nart nie lubie, pewnie dlatego że ciągle mi zimno i czekam na morze i słońce. Ale moja koleżanka to maniaczka w tym temacie i widze że cała jej rodzinka szaleje jak snieg widzą, Więc wiem o czym piszesz. A i słuchaj ten tekścik pod spodem jest super. Podoba mi sie strasznie. Uciekam na chwile. Może potem jeszcze zajrze. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi dzieki👄 mnie tez sie bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi dzieki👄 mnie tez sie bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi dzieki👄 mnie tez sie bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi dzieki👄 mnie tez sie bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi dzieki👄 mnie tez sie bardzo podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze planowany spokoj!!! przed atakiem rozmowy;P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Robalku stopkę masz the best sylvi - ja wczoraj zaglądałam do poczty ale przed 17 ale mam nadzieje, że czeka tam na mnie Twoje zdjątko objecuje też wysłać swoje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu pogoda się polepszyła nie pada, nie sypie i mam nadzieje na jakieś mini promienie słoneczne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalka jak ja mam chwilę przed burzą pracy to na naszym topiku jak zwykle cisza i pustka och Wy śpiochy wstręciochy nie ładnie tak spać i nic nie pisać chociaż przez sen byście coś maznęli ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Przepraszam,ze mnie nie ma i nie czytam.. Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka Ty nie przepraszaj tylko lepiej czasami nas nawiedź :D pozdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia\"Malutka\"👄🌻 Witam z usmiechem na twarzy i zycze udanego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Was. Niestety nie bedę duzo pisała, do dupy sie czuje i taki mam tez nastrój. Bierze mnie jakaś grypa czy piorun wie co. Wszystkie mnie boli, węzły chłonne powiększone, gardło nie mówie i wogóle. Spadam chyba pod kołdre. Czekam na zdjęcia, bo do tej pory nadal moja skrzynka pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się stresowałam , że źle napisałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja się kłaniam ;) Moje dzieciątko już w domu, ale wypisu jeszcze nie mam i nie wiem co jest w wynikach. :( Rano jak zwykle był kłopot z netem, więc znalazłam sobie robotę. A teraz muszę ją skończyć a tu jest net... :( Spróbuję zaraz wysłać Wam zdjęcia, ale i tak nie wiem czy się uda 😠 U mnie sypie, że szok! Niedługo chyba mnie zasypie. A do tego zimno... 😭 Afryka to dla mnie byłby raj! ;) 😘 for alll Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi - bo nie kapuje, co było z małym. Nic nie pamiętam z netu. Skleroze mam totalna chyba. Emi, Elffik, Leti- dzieki za zdjęcia. Doszły w całości. Super wyglądacie dziewczyny. I dzieciaczki tez macie fajniutkie. Czekam na dalsze foteczki. POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..to nawiedzam!!! Latalam po lekarzach...i to nie koniec...echh 😡 Nio..ja na razie szukam jakiegos sposobu na zdobucie kasy :P musze kupic bilety, bo chce pojechac do L :) Ide sie polozyc...przed TV a pźniej... koncert!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - jestem w szoku! Na outlooku pisze mi, że zdjęcia zostały wysłane... :O Sprawdzcie czy doszły, bo jakoś trudno mi w to uwierzyć... ;) Powinny dojść do: leti, cleopatry, elfika, madzik, miluni, a do sylvi poszły wcześniej. Mój mały miał robione badania kontrolne w związku z SNP, a że sporo tego się nazbierało lepiej było go położyć do szpitala niz robić w warunkach ambulatoryjnych. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi - dzięki za zdjęcia - śliczne ! Nawet nie wiesz jak Twój nick na Kefe do Ciebie pasuje ! Idealnie :) ( to była moja pierwsza myśl po ujrzeniu fotek ) Zaraz Ci ślę moje . ja mam w pt ten nieszczęsny exam ... ale się uspokoiłam , bo dzwoniłam do tych ludzi , którzy mieli dzis w pierwszy dzien i nie jest tak źle ! jutro za to mam wyniki z historii ... Buźki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×