Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

witajcie 🌻 sylvi .. nie no !! tylko bata na taka wziąć !! nie odzywa się \"latami\" a potem jedno słowo :0 tak się nie robi feeee jakoś mi dizś smutno .... powód - baardoz przyziemny - kasa a raczej jej brak ehhh :( no tak do końca to może nie brak ale ..... :( moja wypłata to śmieszna sparwa - dizś ja wzięłam i juz. prawie nie ma - a nic a nic nie szalałam :( no dobra - rpzyznam sie - kupiłam sobie paczke cukierków za 5 zł :( :( :( to jest chory kraj .... a widziałam taaaką świetna zabawkę dla małej :( byłaby świetnym prezentem na roczek :( "jedyne" 128 zł :( ehhh ja tu narzekam a ludzie maja prawdziwe problemy :( powinnam Bogu dziękować za to co mam .... cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małutka - wiedziałam, ze to tylko kolejny kryzys :P Wy tak niezmiennie chyba juz od roku albo dwóch Uszy do góry - będzie lepiej A jak rzeczywiście masz dość tego związku to podejmij konkrettną decyzję i jaka by nie była (wyjazd do niego od razu po maturze lub rzucenie go w diabły) trzymaj się jej uparcie :) powodzenia kochanko .. cóż .... można by rzec \"wiedziała w co się łauje a teraz jej źle\" ... hmmm ... ale ja nie oceniam .... nawet potrafię Cię zrozumieć ... kiedyś o mały włos ......... wpółczuję .... danuśka - zapraszamy do nas częścije - myślę, że dizęki dizewczynom nieraz sie uśmiechniesz :) tu jest baardoz ciepła atmosfera ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugiii
Też mam doła :-( .Dni już krótkie ,mąż ciągle w pracy,a jeszcze widziałm wypadek ,kobietę samochód śmiertelnie potrącił :-( pełno krwi ,szok.Tak mnie to jakoś okropnie przygnębiło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest dlaczego tu tak pusto...????? 👄 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik...kurcze..w sumie to tak..mam dosc..ale kocham tego trola wiec nie umiem odejsc..ale chyba wyjade :) Elffik kurcze..nie wiem co napisac..odnosnie braku kasy..cholera..jesli Cie to pociesyz..to mi tez brakuje kasy..na wszystko..dlatego pisze pozew o podwyzszenie alimentow..zobaczymy co z tego wyjdzie..na razie mam dola..bo jak ja moge wlasna matke podac do sady..cholera no..ale zmusila mnie doi tego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała .. ehh te pieniądze.... i czasem rodzice ... ja mam najwspanialszych rodziców pod słońcem ... i nie rozumiem jak można być innym dla swojego dziecka ... tym bardziej współczuję ... coś Wam wysłałam ... tylko Tobie malutka nie - nie wiem jak to się dzieje, ale wciaż nie mam Twojego maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik! bo ja juz pisałam kilka razy,że zmieniam adres na paws@tlen.pl No nie wiem..ale moja musia sie zdziwi i wkur...zy jak dostanie pozew :) hehe..a potem bede wnosila wniosek o wywiad srodowiskowy...wścieknie sie jeszcze bardziej :P hehe..wlasnie nie wiem.nie rozumiem tego..ma kupe kasy...a mi sepi.. :( moze mnie w szpitalu podmienili? WSZYSCY! ZAPISAĆ SOBIE PROSZE ADRES MALUTKIEJ! NO! paws@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka :) adres zapisałam :D ...a co do kasy -> jak większość cierpię na jej niedostatek cały czas jadę na debecie :O ale pocieszam się, że nie jest aż tak źle i żeby nie te ciągłe domowo ogrodowe wydatki było by całkiem dobrze :) ....niektórzy mają już weekend, a ja niestety ciągle w pracy :( i nie wiem czy jutro też nie będę musiała pracować.... pracuję, staram się jak mogę, a zarobki wciąż stoją w miejscu.... całuję wszystkich mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) Aż się boje czy mnie kto nie walnie? hihiih Elficzku wpadłam podziękować za zdjęcia niuniu, ale ona urosła i coraz ładniejsza :) A u mnie, no cóż. Praca, praca, praca. Teraz troche luzniejszy tydzień miałam bo siedziałam w domciu, ale niestety troche chora byłam, więc leżałam zamiast pisać :P Obiecuje wpadać częściej, jeśli tylko czas pozwoli Pozdrawiam wszystkie topowiczki, dużo 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała - już mam adres :) i posyłam fotki :) miluś - ja też dziś pracowałam do 16.30 :) sylvi :) cieszę się, że moja gwiazdka sie podoba :) zresztą jakżeby mogło być inaczej ;) :D i chociaż Cię sprowokowałam do odezwania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja mam doła takiego ogromniastego, takie coś siedzi w środku i nie chce wyjść ze mnie, rozrywa mnie od środka, chciałabym krzyczeć.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Made of Sun---nie martw się,po burzy zawsze swieci słońce 🌻 Elficzku---dzieki za Melę :) jest cudna ze jak fotki ogladałam to do monitora gadałam \"jakaś ty cudna dziecinka \" :)rozpływam sie w zachwytach :) Leti---ja ciągle czekam na fotki :) co u Ciebie? jak tam spotaknia z narzeczonym? Sylvi---wpadaj jak najczęściej bo brakowało Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tutaj wszystkie zaprzyjaźnione już jesteści to ja może nie będę wam przeszkadzać. Niech mnie tylko ktoś przytuli...buuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo 🌻 👄 Made of sun - to, że my z dziewczynami się już znamy nie znaczy, ze nie możesz do ans dołączyć :) jeśli tylko masz chęć - zapraszamy :) moz ecos o sobie nappiszesz ? albo \"wygadaj się\" co Cię tak zasmuciło .... od razu lżej an duszy jak sie człowiek wyzali ... jutro z pewnością będzie juz lepiej ... :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis niemam doła spotkałam wczoraj dawną miłość, było cudownie jestem szczęśliwa choćby narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie wlazłam tutaj z buciorami i nawet się nie przedstawiłam :O Przepraszam. Nawet nie wiem co mam osobie powiedzieć......hmmm Mam na imię Agnieszka (choć nie wiem czy to istotne), mam 24 lat, studiuje zocznie i pracuję. A dziś mam doła....... Znalazłam taki topic, więc się wpisałam. Czuje się beznadziejnie, a nie wiem dlaczego, samo się dziej, nie jestem z siebie zadowolona. Coś mnie od środka niepokoi, ale nie wiem co i sprawia, że chce mi się krzyczeć. :(:( Płakać też.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotulek :) jak rozumiem miedzy Toba i dawną iłością coś znowu zaiskrzyło ??? made of sun - studia i praca ... skąd ja to znam ;) u mnie bywało nawet tak, ze były studia (podyplomowe ale jednak), obrona innej podyplomówki i osesek :) ale dałam radę :P a co do samopoczucia - czasem tak bywa - smutkowanie bez powodu ... to pewnie przez ta pogodę tak masz ... aura nie nastraja zbyt optymistycznie ... jak możes zpokrzycz sobie, popłacz - to powinno pomóc - wyrzucisz z siebie złe emocje i od razu będzie lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiję melise, potem wezmę kąpiel......włącze muzykę relaksacyjną i pójdę spać. Zobaczymy jutro, czy coś podziałało......ehhh........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik,Kotulek 🖐️😘 MadeOfSun--zapraszamy do nas,pisz kiedy tylko masz ochotę :) mnie czasem tez biora doły bez powodu.....my kobietki tak mamy :) Trzeba się wtedy rozpieszczać,sprawiac sobie przyjemności,robić to co lubimy najbardziej,nawet jak nam się nie chce.....najgorzej jet położyć się i cierpieć ;) mam nadzieję ze u Ciebie dzis lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję........ Niestety nie jest lepiej....... Jakaś jesienna depresja czy co...... Może zrobie dziś coś pożytecznego...... Mówisz rozpieszczać, no cóż zjadłam dziś trochę pianek w czekoladzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję........ Niestety nie jest lepiej....... Jakaś jesienna depresja czy co...... Może zrobie dziś coś pożytecznego...... Mówisz rozpieszczać, no cóż zjadłam dziś trochę pianek w czekoladzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) to szkoda ze jeszcze sie nie polepszyło.....wcinaj pianki w czekoladzie,posłuchaj ulubionej ale wesołej muzyki,pooddychaj świeżym powietrzem,moze mały spacerek? cos zeby nie myśleć o tym że jest źle ;) pozdrówka serdeczne,trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Made of Sun, moje słodkie ;) 👄 Wyłaź z dołka, a jak nie to całe Dołkowo złapie za łopaty .... i wypędzi wszystkie złe myśli :D Ja miałam doła wczoraj, miałam się z lubym zobaczyć i nic z tego nie wyszło :( Może wreszcie jutro się zobaczymy.................. Elfciu, zdjęcia dostałam :D Mała rośnie jak na drożdżach ;) ( i już niedługo nie będzie \"mała\" :P ) Cleo, a ja czekam aż mi koleżanka zeskanuje zdjęcia .... i się nie mogę doczekać :( Może ktoś inny mi to zeskanuje ;) Sylvi, wreszcie, wreszcie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Taniucha! Dziei za fotki!!1 piękne! przepiękne! cuuudo! Elffik...mała jest słodziutka! kurna no! też chce mieć takie dzidzi :P I Sylvi sie pojawoła! w końcu! no! Cleo 😘 Made Of Sun Witamy! :) 🌻 słuchaj..no czekaj..były pianki w czekoladzie,tak? była muzyczka? to teraz kąpiel w piance..lampka winka i książeczka fajna do rączki :) Bosz..Wy mi tu o lubych..a moj się znowu nie odzywa..wurwa! i na studniowke ide...S A M A ! ! ! Nie..no wogole zajebisice! super! wurwa..jestem taka szczesliwa,że mam ochote z tej mojej wielkiej radosci komus gebe obic :) zyc nie umirac! fuck! DÓŁ! fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka nie nerwuj się jak zawsze zaświeci słońce :) Szybko pobiegłam do skrzynki emailowej, ale nie mam nic no tak wkońcu nie było mnie tu całe wieki :P Jutro już do pracy, więc napisze dopiero wieczorem :) Udanego nowego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! pisze do WAS a oczy mi sie kleja ze zmeczenia. pracuje 6 dni w tygodniu i zamierzam jeszcze troche wiecej bo chcialam rodzince ladne prezenty spawic na swieta. moj luby tez pracuje 6 dni w tygodniu wiec malo mamy wplnego czasu dla siebie, ale nie ma co narzekac, wazne ze wieczorem jestesmy razem. dzis misiek (moj luby) stwierdzil ze musimy sobie wymyslec jakis plan na wspolne zycie (ciekawe o co mu chodzi). jestem otwarta na kazda ewentualnosc. :P buuu, ja tez chce Wasze zdjatka !! moj adres tjuszczyk@o2.pl aha,ciesze sie ze moje zdjatka sie podobajapodobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×