Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

👄 czasami, a zwłaszcza w piątki po g. 13 dołkowo mi nie działa dlatego już teraz na wszelki wyp. życzę Wam cudownego weekendu ->> słonka, radości i mnóstwo miłości :-)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo noooooo...pojdz w me ramiona.....wirtualne oczywista,,,,,moja kochana MAGISTERKO....cudne sa te dni.....👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄.👄 CONGRATULATIONS!!!!!!!!!! baloniki pszly w powietrze z wielkim swistem...Madusia z Efciusia ululane juz lezakuja pode stolem, zawiany Behemocik wystawia nosek z krzaczorow, ciagnie ja z bluzke Kitka...Milunia cieszy sie i skacze, Taniuszka robi koleczka po pokoju..Leticia wesolo nuci piesn zwyciezcow.....Malutka trzesacymi sie rekami przezuca kartki ksiazek probujac sie uczyc...ale Elffik jej zabiera ksiazki i proponuje sok....:):);)...bo nic innego nie moga - - -musza zachowywac sie odpowiedzialnie hihi.....Ingusia stoi w srodku i cieszy japke az milo...karaani biega dookola niej i spiewa...wina....wina...wina...wina...daaaaajcie!!!!!!!1 buziaki dla was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....po czym, jak juz karaani dostała swój 10 litrowy baniak wina i natychmiast go oprózniła, dolączyła do lezakujacych pod stołem...heheheheheheh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzuięki Wy6 moje słonka, a co do nowego stanowiska, to jeszcze daleka drpga (mam nadzieję że za wczesnie sie nie pochwaliłam). Zobaczymy co z tego wyniknie, bo porobilo się ostatnio w pracy porobiło niezłe zamieszanko i rewolucja stanowisk. Karaanii, szkoda, że tylko wirtualna ta imprezka, ale jutro mam zamiar się już upić z tego swojego szcześcia, wypiję i za Wasze zdróweczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda ale co tam Ty wypijesz nasze zdrówko, a my Twoje (ja jutro!!!) i będzie git!!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Halo czy ktoś mnie jescze pamięta, po kilkudniowej przerwie(miałam zepsuty komp) mam niezłe zaległości. Inga z tego co wyczytałam jesteś już Panią Mgr- WSZYSTKIEGO NAJ Behemotku- bardzo się cieszę, mam nadzieję,że nie jest to żart Prima Aprilisowy Wszystkie smutaski- GŁOWA DO GÓRY, MAMY WIOSNĘ!!! Pozdrowionka dla WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Molly -> 👄 a co do Behemotki -> to, a zresztą niech Ci się sama przyzna :-)) za to mamy inna przyszłą mamę :-)) ale która z nas nią jest to tajemnica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Molly -> 👄 a co do Behemotki -> to, a zresztą niech Ci się sama przyzna :-)) za to mamy inna przyszłą mamę :-)) ale która z nas nią jest to tajemnica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Molly -> 👄 a co do Behemotki -> to, a zresztą niech Ci się sama przyzna :-)) za to mamy inna przyszłą mamę :-)) ale która z nas nią jest to tajemnica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe i wziely sie z Madusia za bary o ostatnia butelke whisky.....a bidna karaani musiala ustapic poteznej....;);););)...czrodziejce Madddussiiiii.....i poddac sie z pokora...po czym Madddussiiiiia.....wytrabiwszy butle do konca...zaczela zawodzic tesknie........: OOOOO IIIIInguniu nasza mala takam dumna z Ciebie cala az nie moge i wypije i karaani pobije... po czym dala mi w leb i wypadlysmy pod sklep... tam kupilysmy winko i bylo dobrze dziewczynkom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiecie...ja to juz dziś kurcze szapmanika łykłam....z okazji zrobienia wszystkiego w terminie, zostałyśmy docenione i szefowa postawiła flaszunie... :D mogła by krzynkę, bo co to dla nas ale dobre i to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia
jutro piątek :-))) więc głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka
Czy ktoś tu coś wspominał o imprezce? Czy ja mogę się dołączyć? To ja poproszę dużego drinka coby zalać robala Coś mi humorek szwankuje , przesilenie wiosenne czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomówka
Czy ktoś tu coś wspominał o imprezce? Czy ja mogę się dołączyć? To ja poproszę dużego drinka coby zalać robala Coś mi humorek szwankuje , przesilenie wiosenne czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inguśś gratulacjeeeeeeeeeeeeeee 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄🌻 👄 🌻 👄 karaani - wracałam przez taką kłądkę - bo na tamtej ulicy mieliśmy samochód ... czyli szłam tyłem za kliniką, potem kąłdka ni potem kawałeczek ulicą - nie byłam sama - byłam z miśkiem :) mnie widziałaś mnie mnie ?????? całuski dla wszystkich i dzięki za wsyztskie wyrazy sympatii - ale gratualcji miało jeszcze nie być ...... na podtrzymanie nic nie mam ... nie wiem czy to konieczne - w końcu w tak wczesnym czasie, jak cos sie dzieje, to dlatego, ze płód był w jakiś sposób uszkodzony .... sama natura tak chyba chce ..... będę na siebie uważała - jadła zdrowiej itd. a potem jakieś witaminki .... i to wszytsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku...to uwasaj na siebie bardzo:)..buziaki..i ściskam delkitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodyczowy potwór
a ja ma dzis doła bo tak ładnie szło odchudzanie a dzis i wczoraj zaczełam podjadac słodycze i boje sie wejsc na wage 171 65 kilo buuuuuuuuuuuu est mi tak zle i cały cza o tym mysle zeby cos zjesć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,i zycze Powodzenia i wytrwałosci ,a takze miłego wekendasa;) Co tu tak pusto????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki , w piatek mnie nie było i pewnie teraz niezbyt wiele napisze , ale u mnie jest bardzo duże zamieszanie . Mam przykrą sytuację w rodzinie , szpital i te sprawy ...... jak się więcej wyjaśni napiszę ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Robalku .... trzymam się - jak na razie , mam nadzieję , ze wszystko będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Leticio mam nadzieje, że wszystko dobrze się ułoży :-)) Karaani jak tam ten Twój sobotni stresik - sprawa załatwiona :-)) 🌼Jak minęła Wam ta piękna niedziela ->> bo mi nie szczególnie ->> miałam takie super plany, wstałam rano, spojrzałam za okno i zamarzył mi się spacer lub krótki wypad na łono natury, obudziłam mojego lubego i ... i właśnie okazało się, że zalało nam piwnicę ->> wylewanie wody, sprzątanie... zajęło nam cały dzionek  ale nic na pewno to nie była ostatnia cieplutka, słoneczna niedziela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Milunia....sloneczko bardzo mi przykro ze wam zalalo piwnice.....to sie pewnie bidulko natargalas.......w sobote poszlo oki...w sumie jestem zadowolona.......buziaki dla ciebie...👄 Leticio kochanie...trzymam kciuki zeby sie wszystko dobrze skonczylo.....buziaki ci sle......trzymaj sie....👄 Czesc Robal❤️ Duza buzka dla wszystkich an nowy tydzien.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani... co do piwnicy to nie taka tragedia ->> przynajmniej mamy teraz porządek i pozbyliśmy się zbędnych rzeczy ale szkoda mi było tak pięknego dnia 👄 Dobrze, że u Ciebie wszystko ok :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Leticia 🌻 mam nadzieję, ze wszystko sie ułoży ...... karaani 👄 nie napisałam mi, czy to meni widziałaś - napisałam Ci jak szłam - czy to byłam ja ?? :P Miluniu ...... przydałabyś sie w mojej piwnicy - co prawda wody tam nie ma - ale za to niepotrzebnych rzeczy cała masa i bałagan jak sie patrzy :P jeszcze mam dwa okna do umycia i jedno malutkie buuuuu chyba się wezmę za jedno dziś po pracy .... za drgie jutro i jakos pójdzie ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie Elfficzku...ale caly dzien tak intensywnie o tobie myslalam, ze widzac taka jedna dziefczynke, moglabym przysiac ze poczulam , ze to bylas ty.....takie mocne wrazenie...ale ona byla sama....❤️ ale strasznie sie ciesze ze wszystko jak do tej pory jest oki.....buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×