Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

hihih Milunia tylko winni sie tlumacza...;);););););) a my wczoraj Gothike ogladalismy...fajny...ale nie rewelacyjny.....jak bedziesz miala okazje.....to ogladnij.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z lubym obejzalam swietna komedie z Nicholsonem, Diane Keaton i Keanu Reevesem \"lepiej poznio niz pozniej\". polecam goraco !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje smak ....................tej nienawisci... czy to znaczy.............ze wciaz jestes? czuje zapach ...................naszej zlosci... czy to znaczy.............ze wciaz jestes? czuje dotyk ....................twojej dloni... czy to znaczy ...........ze wciaz jestes? dobrze poczuc .. .............nawet wtedy ...... .... ......................ze jestesmy jeszcze razem.......... huhuhuhu ale mialam ciezka noc.... ale i tak dzien dobry :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karaaniu > o wspaniała poetko :) jak dzionek , czy słonko świeci ?? Dziękuję Wam za ciepłe słówka , już wyjaśniam , co się dzieje ... Moja babcia miała wypadek , ktoś ją potracił , jest cała połamana , leży w szpitalu i zanosi się na dłuższy pobyt :(:(:(:(:(:(:(:( Bardzo mi smutno i jestem jakaś taka rozbita :0 Ale mam nadzieję , że z każdym dniem będzie coraz lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Leticia..... to pewnie sie zamartwiasz....babci napewno bedzie coraz lepiej.......wiesz co tych kierowcow to sie powinno zamykac!!!! Buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Leticio widzę, że bardzo przeżywasz wypadek swojej babci ale zapewne z pomocą lekarzy i z waszym wsparciem wróci do zdrowia :)) Karaani Ty nasza wspaniała poetko - >> podziwiam Cię ->> skąd u Ciebie taka wena twórcza?? ... Ja zaś nie miewam się najlepiej -> jakoś mnie łepek boli ->>>wypiłam już prawie całą kawę i zjadłam WZ ale wcale nie jest mi lepiej :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Takich kierowców to się powinno &^%$^%$ ........ Złapie za kierownicę i jexdzi jak wariat !! a krzywde ponoszą niewinni ludzie ... :(:(:( Mam nadzieję , że z każdym dniem bedzie lepiej :) Karaani > buźki śliczne 👄👄👄 !! Milunia > będzie dobrze !! :) trzym się i uśmiechnij buźkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna biedna Milunia...bolaca glowka to nic przyjemnego..... Madusiu czesc ❤️ no wlasnie Roblau jak tam kociaki??? Taniuszka ja tez chcialabym ogladnac ten film...i jeszcze ten najnowszy Woodego Allena.....uwielbiam go...i jego poczucie humoru...lekko sarkastyczne i celne.... buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przenikajacy palce ....................dotyk bursztynu uswiadomil mi .......................jak zwykle .......................ze kiedys byles na zawsze odszedles ................i nigdy nie znikniesz powracajace z uporczywoscia .............naglych uderzen goraca wspomnienia mdlace ...........czuje smak w ustach jestes wciaz............. widze .......zludzenia senne odejdz i ..................zostaw mnie w samotnosci nad walsnym szalenstwem pochylona..... delikatny smak kawki z mleczkiem i odrobina cukru pobudza do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! cóz za radykalna zmiana stylu! cudne masz twory! takie...smutne trochę... wy to macie fajnie z tymi ,,normalnymi,, filmami...ja w ten weekend byłam na 3d-inwazja obcych i na strasznym dworze....z edim marfim...yyyyyh!... fascynujace - nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu - - -:) domyslam sie ze twoj ambitny ;);) repertuar filmowy wynika z obecnosci malego potworka???:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i zdradzasz Madus ze kiedys ....w dawnych czasach \"przed wycieciem\" - - - - mialam inny;););) styl:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiłaś! ale przynajmniej miałam trochę spokoju od kuksańców i niewybrednych epitetów w stylu: jesteś gruba jak 3 słonie i 10 kg boczku...wredol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-(( a u mnie pada i nie ma słonka ale mimo to już mi lepiej :D całuję Was mocno 👄 i wracam do papierzysk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
ja też mam doła, bo chciałabym wyemigrowac i nie wiem od czego zacząć swoje starania, zreszta doluje mnie fakt, ze nie znam zbyt dobrze języka, a wlasciwie nie znam go na tyle nawet zeby sie dogadac. I co Wy na to :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
ja też mam doła, bo chciałabym wyemigrowac i nie wiem od czego zacząć swoje starania, zreszta doluje mnie fakt, ze nie znam zbyt dobrze języka, a wlasciwie nie znam go na tyle nawet zeby sie dogadac. I co Wy na to :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitaaa...to moze najpierw jakis intensywny kurs jezyka obcego? a potem się zobaczy... :) to, jaka prace dostaniesz gdzieś tam na obczyźnie zależy od stopnia zaawansowania j. obcego.im lepszy tym praca ciekawsza i napewno lepiej płatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
czyli conajmiej rok, a jesli juz z jezykiem bedzie dosc dobrze, to co dalej :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) karaani - jestem pod wrażeniem Twojej ostatniej twórczości no no no ..... :) madusia - współczuję tego weekendu z potworem :P moje dzieciątko bedie wzorem wszelkich cnót - bedzie mówiło proszę, dziekuję, przeprawszam, nie przerywało starszym, nie brudziło się na dworzu, a w ogóle to bedzie lekarzem :P :D hihihihihihihi milunia 🌻 anita - w takim razie nie pozostaje Ci nic innego jak ostro wziać się do nauki języka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka załatwiła to tak: pierwszy raz pojechała z jakiejś organizacji studenckiej (chyba work and travel). tam załatwili jej mieszkanko i pracę która zależała od poziomu jej angielskiego. na drugi rok też pojechała z tą org. a na trzeci to juz miała znajomosci - sama pojechała, znalazła pracę i siedzi w usa od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffiku! niewatpliwie masz racje! twoje dzidzi bedzie takie fajowe jak ty :) moje bedzie prezesem i dyr. finansowym w jednym jakiejś gigantycznej,miedzynarodowej firmie finansowej :) albo bedzie strażakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu - nie ma jak zaplanoawać dziecq przyszłość jeszcze przed poczęciem :P hmmm ewentualnie dyrektorem też bym mu pozwoliła zostać :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zmykam do pracy .... tak mi się nie chce ..... :0 taki ponury dzis dzień .... gdzie te słonko ??? :( miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaa
dzieki za propozycje, Madusia przyklad Twojej kolezanki jest naprawde budujący, jejku co ja bym dala, zeby tak skonczyc :). A czy gdybym wyjechala uczyc sie tam jezyka, to czy jest jakas mozliwosc zatrudnienia ? czy ktoś moze wie ? :) Ja mam w Polsce naszej ludowej :) prace stałą i moj wyjazd to w sumie najwieksze pragnienie, ale tez dosc duze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauka jezyka za granicą..hmmmto pewnie bedzie musiało być bardzo kosztowne. załuż może topik z takim zapytaniem. na pewno, ktos cos bedzie wiedział :) moi koledzy w tym roku też do stanów lecą na 3 miesiace jako przedstawiciele handlowi coca coli. dostana samochód słuzbowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nigdzie nie wybieram jestem zagorzałą patriotka. ;) wierzę hehehehehe w ten kraj hehehehehehe! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×