Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

pragnie ujrzec slonce........... wiec wyglada niesmialo, cieplo delikatnie go piesci....... wciaz slyszy spiew ......... ........................nie wie jeszcze ze to ptak zdziewienie miesza sie z radoscia ..........................moze to juz dzisiaj? delikatnie prostuje platki........ ..........................otwiera sie na swiat nie przeszkadza mu nawet .....................................ze to juz poczatek konca............... jest taki piekny.... pierwszy....... wiosenny......... .................................kwiat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani - szkoda, że się nie minęłyśmy :) moze by na cos skusiło, zeby sie do siebie odezwać :P i znałybyśmy się z reala - jak dziewczynki z wawki :) ale ......... wszytsko przed nami w zasadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Elffik ok. ja zajmę się Twoją piwnicą, a Ty moimi oknami :-) Karaani jak przeczytałam Twój wierszyk to aż mi się ciepło na duszy zrobiło i tak jakoś się rozmarzyłam 👄 szkoda tylko, że za oknem tak jakoś szarawo :-( :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhuhu no bo ja siem wyzywam poetyczno na topiku \"bar pod zapomnieniem\"...huhuhu...ale ostatnio zginal nam jeden moj wiersz z tamtego topiku..powiedzcie jak to mozliwe..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! 🖐️ jak tam weekend? u mnie okropnie! miałam u siebie 8 letniego potwora który mnie pogryzł, popdrapał i poobijał i jeszcze powyzywał od grubasów... przez niego nie chce nigdy w zyciu mieć dzieci chlip! wstrętny, rozpieszczony małomądry gnojek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magus 🖐️ nie wszystkie dzieci są takie wstrętne, niektóre są jeszcze wstrętniejsze :-)) A serio jak sobie dzieciątko wychowasz takie masz :-)) W przypadku 8 latka za jego zachowanie odpowiedzialni są rodzice (tak myślę ja).Ty przeciez możesz być (kiedyś oczywiście!!!!) super mamuśką o wyjątkowych zdolnościach wychowawczych - >>> niestety wychowanie dzieci to olbrzymia sztuka dlatego ja (mimo mojego podeszłego wieku) jeszcze nie jestem pewna czy dałabym radę, czy byłabym dobrą maktką ->> mądrą, rozsądną, konsekwentna itp. ->>> to na tyle tej mojej paplaniny bez składu i ładu 👄 ... Chce mi się spać!!!!! :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki ;) leticia kochana, trzymaj sie. 🌼 👄 dla Was kochane kurcze ale mnie melancholja ogarnela, mam nadzieje ze nie skonczy sie ona w dolku :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia, słońce moje! dzięki za docenienie moich ukrytych pokładów macierzyńskich. zgadzam się, że rodzice są odpowiedzialni za zachowanie dziecka...ale jak jego mamusi wiaze mu buciki bo jemu sie nie chce...sama rozumiesz....albo w zyciu nie słyszałam, żeby za cos podziękował....taki ...gbur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu nie przejmuj sie ;) ja mam 4 letniego diabelka (jestem jego matka chrzestna), ktory moze nie gryzie ale za to pluje :D. na dodatek babcia rozpieszcza go do granic niemozliwosci :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle jest niezadowolony,krzywi się, i tylko: daj mi to!, weż to! zrób to, kup mi to! ja chce to! nie chce tych butów!!! chce reeboki!!! (za 4 stówki.... :) ) choć bardzo lubie dzieciaki to tego gburaczarna chmura nie znoszę i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to , że anka - jego mama wszystko TO robi z uśmiechem i mój kochany bakuś, taki madry chłopiec! no cofa mnie! przy tym ma ograniczony zasób słownictwa i jak opowiada mi coś słyszę tylko: ten tego i ten a potem z tego bo stegował i się ten! :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło! taniuszka, to odizolujcie go jak najprędzej od babci!!!! bakuś wychowuje się z mamą , babcią i dziadkiem więc jest tak rozpieszczony, że nawet rzeź małych świnek to dla niego nudy....jest całowany, chuchany, wszystko pod nos, nic nie robi, bo mu się nie chce i juz....babcia mu rosołek na sniadanie zrobi jak sobie zażyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusiu powiem krotko, znam ten bol ! tylko ze ja sobie nie pozwole na wchodzenie brzdaca na moja biedna glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny milunia- przykro,mi że miałaś\"roboczą\" niedzielę, ja z mężem pojechałam na wieczkę rowerową, było cieplutko i słonecznie, słowem WIOSNA elfiku- dużo zdrówka i odpoczynku, Leticia- trzymaj się cieplutko Inga-jak zdrówko, i oblewanie pracy mag. Dla wszystkich Was DUŻA BUŹKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Molly ja też chcę na rowerek, a w tygodniu to raczej nie mam kiedy :-( ale wylewając wodę z piwnicy też dobrze się bawiliśmy, żartowałam, że mamy własny basen, a i prawie cały dzień na dworzu spędziłam (przed domem to przed domem ale na powietrzu ;-)) :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki syskim! Leticia...dużo buziaków..trzymaj sie cieplutko..uszka do góry...bo na pewno wszystko będzie dobrze> 🌻 Madusia...wstretny bachor..ja w życiu bym tak nie zrobiła!Moje rodzeństwo chyba też.. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszeczkę, może nie usnę (spałam tylko 2 godz.), a wieczorkiem idę na gimnastyczkę (ciągle Was tym zanudzam :D) poszłaby też na saunę ale tam jest tak przyjemnie, że mogłabym zasnąć jak nie w... to na leżaczku pod.... Bawcie się dobrze w to poniedziałkowe popołudnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszeczkę, może nie usnę (spałam tylko 2 godz.), a wieczorkiem idę na gimnastyczkę (ciągle Was tym zanudzam :D) poszłaby też na saunę ale tam jest tak przyjemnie, że mogłabym zasnąć jak nie w... to na leżaczku pod.... Bawcie się dobrze w to poniedziałkowe popołudnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Doberek Dziewczyny🌻 👄 jak wam poniedziałek leci ?? co bo mnie nawet nawet ,bywało gorzey bo tak z zasady to nie lubie poniedziałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Robal...milego dnia.....a poniedzialek leci jak krew z nosa...jak wszystkie poniedzialki zreszta.....;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a mnie zleciał szybko ,znaczy jak do tey pory bo jescze przed nami go troche jest ;) Mój Kot został ojcem heh ma 4 sliczne kociaki,jade dzis je obeyrzec,bo jeden dla mnie jest ,heh ale sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Robal tylko nie zagłaszcz milusińsko-malusińskich kociaczków na śmierć :D Karaani ->> spałam tak krótko bo jak się już uporaliśmy z piwnicą to pojechaliśmy do znajomych, a później jeszcze film \"Brusa wszechmogącego\" oglądaliśmy i tak jakoś zleciało, a że byłam wyspana to się spać nie chciało, a o 5 musiałam wstać :D ->>> Uwielbiam nocne życie ->>> żeby jeszcze rano możn było spać do bólu.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE w głaskaniu to moze jestem dobry;) ale zeby na smierc heh Witam Cię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dopiero chwilka wytchnienia od rana. Swój tytuł opiłam, za Wasze zdróweczko też wychyliłam co nieco. A ja swoją niedzielę spędziłam całkiem milo, pospacerowałam z Oliwką (wreszcie zaczęła chodzic). Troszkę pojeździłam naszym samochodkiem na placu manewrowym, żeby swoje umiejętności trochę udoskonalić. Zobaczymy dzisiaj czy są jakieś efekty. Leticia 👄 trzymaj się, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i szybko wróci do normy. Madusiu, oj to nieciekawy miałaś weekend z takim niesfornym dzieciakiem. Tylko współczuć. Pozdrowienia dla wszystkich i 👄. U mnie piekne słoneczko, byle jak najszybciej do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kociaczki są takie tyci, tyci zaraz po narodzinakch czy już troszeczkę odchowane?? ja lubię kociaczki ale nie koniecznie chciałbym mieć w domku ->>> mam pieska to mi wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kociaczki są takie tyci, tyci zaraz po narodzinakch czy już troszeczkę odchowane?? ja lubię kociaczki ale nie koniecznie chciałbym mieć w domku ->>> mam pieska to mi wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kociaczki są takie tyci, tyci zaraz po narodzinakch czy już troszeczkę odchowane?? ja lubię kociaczki ale nie koniecznie chciałbym mieć w domku ->>> mam pieska to mi wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×