Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

spałam, spałam Robalku 🌼 za oknem takie cudowne słonko, że chyba zjem śniadanko i wezmę się albo za mycie okien, albo za przesadzanie kwiatków tylko najpierw muszę skoczyć do sklepu i zakupić potrzebne rzeczy, a zwłaszcza gumowe rękawiczki bo nie chcę utracić mojego cudownego wzorku na paznokciach, który wczoraj tak starannie namaziałam :):) ...miłego dnia KOFANI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu🖐️🌻 jak tam zakupy??? Tez miłego wtorku i uwazaj na pazurki:P Wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zaledwie chwile więc szybciutko sie witam Cleopatra i Milunia sprawdźcie poczte. Do wieczorka( mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi -> dzięki :D:D:D a co tak przelotem czasu mało :) Robal zakupy ok kupiłam ręczniki papierowe, gumowe rękawiczki, kartki świąteczne, chleb i muslli :D:D jeszcze podskoczyłam na solarkę niestety zauważyłam (tzn. dobrze, że zauważyłam, a źle, że tak się stało) że mi coś cieknie z samochodu, podjechałam do mechanika, i co się okazało, że chłodnica poszła...😠 ma mi zrobić auto na jutro z tym, ze nie wiem czy zdąży na tą co bym chciała, bo umówiłam się z kol. o 15 a chłodnice sprowadzą na 11 więc nie wiem czy zdąży ->> oby i tak oto chwilowo jestem niemobilna wprawdzie jeżdżę od niedawna (jak wiecie) ale już się przyzwyczaiłam do tej wygody, że nie trzeba stać na przystankach itp... ..a dzisiaj zrobiłam dużżżo pożytecznych rzeczy umyłam okna -> całe 5 szt. poprałam firany, poprzesadzałam kwiaty i oczywiście doprowadziłam dom do porządku bo po tych wszystkich czynnościał było brudno, że ho,ho... teraz idę się myć bo ja też się umorusałam, później zaś będę wypisywała kartki świąteczne oraz robiła pracę domową z anglika, jak mi starczy sił i czasu to tak przed 24 wpadnę :D:D:D życzyć Wam pisankowych snów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzątałam i sie pałętałam momentami bez celu :( Ale porządki posuwają się powoli do przodu ;D A zaraz będę obchodzić 3 rocznicę pożycia z moim misiem :) Jak ten czas szybko leci... Nawet na tę okazję kupił winko, a nie jak zwykle piwsko , wódę lub drinki :( I nawet kwiatka mi przyniósł ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluniu jestesmy ale pochowane w domowych pieleszach. Emi gratulacje z okazji rocznicy 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMI gratulejszyn :) ->oby każdy dzień z mężusiem był tak cudowny jak tylko potrafisz to sobie wyobrazić albo jeszcze bardziej :D ...a ja to już chyba pójdę spać bo właśnie opadłam z sił a do anglika zaglądnę jutro z rana :) buziaczki 👄 i całuski 👄 na dobranoc ❤️ i pisankowych snów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi 👄 może na dzisiaj wystarczy tych pieleszów pora odpocząć babeczki :D zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim. Nie wiem czemu nie moge nic wyslac. To co pisze znika sobie po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako pierwsza podpisuję dziś listę :D głowa jeszcze boli po wczorajszym. Czy któraś z Was ma odlot po 2 (słownie dwóch) kieliszkach wina? :O Zawsze miałam słabą głowę, ale tym razem to przeszłam samą siebie :O I jak tu sprzątać w tej sytuacji? Bo właśnie zaplanowałam sobie, że skończę porządki... :( No i po co włączyłam komputer??? Chyba będą nici z porządków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Matko , witajcie dziewczęta ! 👄 Widzę, że zanurzacie się w wiosenno-świątecznych porządkach - fajnie :) Tylko chyba u mnie jeszcze wiosny nie widać - co prawda słończe świeci, ale jest bardzo zimno :( Święta już tak blisko...... Wczoraj pożegnałyśmy się z dziewczynami z uczelni - to te, które mieszkają na stancji i na święta wcześniej wracają do domu . I oczywiście zaplanowałyśmy po powrocie imprezę , bo tyle okazji nam się nazbierało, że trzeba to wszystko uczcić ! i to hucznie :P Dziś jeszcze jadę do miasta na 2 wykłady i idę załatwiać sobie praktyki wrześniowe - może tym razem mnie przyjmą ;) Emi - gratuluję 3 rocznicy 🌻🌻❤️👄!!!!!!!!! A tak w ogóle to mam wolne od czwartku, czyli od jutra, a na uczelnie wracam w następny czwartek :) Tylko, ze po świętach mam kilka kół zapowiedzianych i teraz lektury muszę czytać i do pracy chodzę, nie móiąc juz o przygotowaniach do świat i porządkach ....więc nie wiem czy odpocznę . Bo tak na razie z moim nastrojem to od 3 dni sobie wegetuję, chodzę taka przybita - pocieszam się , że za jakiś czas wszystko się zmieni :):):):):):):P:P:):):P:):):P:);) Buzi BUZI dla WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzienDoberek🌻Witam Serdecznie W Srodowy Ranek......Tyle Słonca W Całym Miescie.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca Robalku?????? Gdzie?????? U mnie ani promyka, a do tego zimno, że psy można ganiać :( A ja właśnie szoruję okno w salonie i ręce mi zamarzają 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga 56.2 :) :) :) jeszcze tydzień i bedzie poniżej 56 :D :D juuupi!!! dzień dobry! ......🌻...... jak sobie uroczo gruchają gołąbeczki! :) hi! a ja nie mam czasu, bu! eeeh! mieszkam juz w nowym domeczku :) jest fajnie! :) tylko szafy żadnej nie mamy i sypialnia jest jedna wielka zagracona garderoba :) ale jaką wannę mam boską! fakt, że bez bąbelków ale jaka duziaa :) hi! i kuchni nie mam :) ale fajnie, bo nie musze gotowac :) he! dobra i to tyle! później was sobie pocvzytam kochanieńkie a na razie spadówka! papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie dzisiaj świeci piekne słoneczko, wreszcie nadchodzi wiosna, może nie jest jeszcze zbyt ciepło, ale nie ma co narzekać. Muszę dzisiaj wybrać się na zakupy, bo przydałby mi sie jakiś wiosenny płaszczyk, ale podejżewam, że z tym może być już gorzej, nie lubie takich zakupów, bo wtedy zwykle nie ma nic w sklepach. Ja porządków zbyt wielkich nie zamierzam robic, poczekam aż się ociepli, nie można być niewolnicą własnego domu. behemotek nasz pojawił się i znikł, to pisz nam po kilka zdań, może wtedy nie będzie znikało, bo mnie ciekawość zrzera co u iebie słychać. Ma-dzik super, zazdroszczę Ci tego mieszkanka. Pozdrowienia i znikam do pracy, ale pjawię się później. Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss, przepraszam za błędy w tekscie powyżej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słoneczka brak, zastrajkowało i jakoś na złość chyba sie przeziębiłam, o zgrozo :( Madziku fajnie ze nowe mieszkanko Ci sie podoba, czekam na jakieś foteczki nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słoneczka brak, zastrajkowało i jakoś na złość chyba sie przeziębiłam, o zgrozo :( Madziku fajnie ze nowe mieszkanko Ci sie podoba, czekam na jakieś foteczki nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko się witam 🖐️ i zmykam oj jestem na urlopie, a czasu mam mniej niż zazwyczaj wpadnę późnym wiczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest dzisiaj cudowny dzień, cieplutko, wiaterek nie wieje, słoneczko świeci, aż nie moge się doczekać, jak wyjdę już z pracy. Właśnie otworzyłam sobie okienko i wpada mi do pokoju, rześkie, świeże powietrze. Sylvi, lecz sie, żebyś na świeta była zdrowa. Miluniu zwolnij trochę, bi nam się zaganiasz na tym urlopie, odpocznij trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś załatwiłam sobie praktyki :D i dla poprawienia humoru pojechałam do miasta w mini - słońce mnie do tego natchnęło - buziaki ! ja tez jestem w trakcie porządków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja :) ponownie Was witam :) Leti -> to super, że z praktykami wszystko ok mam nadzieje, że będziesz miała je fajnej szkółce z fajnymi dzieciarami :0 Inguś nie mogę zwolnić tak jakoś mi to nie wychodzi :) ale tak jest :classic_cool: sylvi najedż się czosnku i innych be specyfików i nam tu zdrowiej :) ma-dzik waga jak tralala, ale jak Ty ją zdołasz utrzymać przez święta nie boisz się, że zamias 0,2 na minusie to będzie 0,5 na plusie :P ...a co do świąt to zapawiada mi się jak zwykle dużo gości (znajomi) i imprezki :) to może bęsdzie fajne i nie będzie kluchowato :):):) ...całuje Was mocno 👄 i spadam bo już ledwo na oczy widzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam optymizmu i zadowolenia. Mnie rozożyło dziś na całego (nie pomogły specyfiki), 3 dni leżenia jak nic. Ale jest jeden plus, zero roboty, duuuużo wolnego czasu, gdyby tylko nic nie bolało, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 🖐️ No i lecę sprzątać 😠 Ale jeszcze zajrzę ;) I zdrówka dla Sylvi duuuuuuuużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×