Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Gdzie Wy jesteście???? buuuu, chora jestem i nikogo nie ma. Ach te święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi kochanie...wracaj do zdrówka!!! Ale na świeta sie rozłożyłaś...:( Dziękuję za kartkę :) dziewczyny,jak sie macie?mało zagladacie,bo pewnie robicie specjały świateczne :)Placuszki,sałatki,sosy tatarskie...mniam ;) Ja jeszcze mieszkam z mamusią :) więc mam spokój :) Buźka dla Was 😘 I nasz Behemotek niech pisze bo wieki jej nie było.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylivi nie smutkaj się tylko szybko wracaj do zdrówka :) Cleo ja też mam spokój nie szykuje specjałów na święta :D bo mam ten luksus, że pewna cudowna kobita to za mnie robi :) ja tylko zrobię sałatkę ale to już w sobotę :) porządków też nie robię bo mam czysto jedyne co zrobiłam to kna pomyłam, firanki poprałam i kwiatki poprzesadzałam, jeden dzień mi to zajęło i z głowy ...za chwilę przyjedzie mój luby może razem skoczymy po jakieś zakupy ale już chyba jutro bo dzisiaj może być zmęczony a tak poza tym to okres mi się zbliża i jutro na pewno będę nie do życia 😠 ale to dobrze, że jutro bo w sobotę mamy gości, a w niedzielę idziemy na balety, żeby jak należy przywitać lany poniedziałek :) 👄 ...❤️ dużo zdrówka i uśmiechniętych pisanek 👄 👄 niestety dzisiaj czeka mnie coś okropnego muszę zrobić VAT jak ja nie lubię tej papierkowej roboty 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ledwie żyję... kto wymyslił te cholerne porządki???? 😠 a potem zamiast człowiek świętować, to nie da się rady ruszyć ze zmęczenia... 😭 Wybieram się na zakupy - prezenty dla 4 chrześniaków ... A wymagania nawet małych dzieci z każdym rokiem rosną, że hoho... :O Dzięki Bogu, że ja lubię robić prezenty ;) No i muszę zaopatrzyć swoją lodówkę ;) I załatwić masę innych dupereli... :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia wszystkim. EMI kochana nie szalej tak! porządki nie zając nie uciekną, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj jeszcze jestem w pracy, a atmosfera jest do kitu. Bradzo sie ciesze, ze chociaz prez 3 dni nie bede musiala ogladac co niektorych osob, bo dzialaja mi na nerwy, zarzucajac mi cos z czym nie mialam nic wspolnego. Szkoda gadac... Pozdrowienia i buzki dla wszystkich obecnych i tych nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Już pachnie mi świętami ! Piekę z mamą placki, robie ostatnie porządki. Wczoraj byłam w pracy i jutro idę - staję się coraz bardziej zakręconą osobą - ale chyba każda z Was tak ma przed świętami :D http://kartki.onet.pl/_i/d/mowimynie.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, Sylvi, Inguś, Leti 👄 za to, ze jesteście 👄 jak to miło, że nawet w ferworze porządków pamiętacie o innych i zaglądacie do dołkowa, ja mam dzisiaj doła, no może nie tak do końca doła ale umieram, przepotwornie boli mnie brzusysko i już nie mam siły cały dzień nic nie robie tylko się przemieszczam z miejsca na miejsce i stękam :( -> coś okropnego 😠 ....a na dodatek jestem sama, a może i dobrze, bo lubego wysłałam na zakupy i w poszukiwaniu letnich opon ❤️ 👄 dla wszystkich Kochanych i tych okropniastych dłokowiczek i Robala Leti -> kartak jest :classic_cool: :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi się pomerdało do kogo wysłałam życzonka, a do kogo nie dlatego teraz tak publicznie życzę 🌼 WESOŁYCH ŚWIĄT :D :DKOLOROWYCH PISANEK CUDOWNYCH KRASZANEK:D :DZAJĄCA BOGATEGO I DYNGUSA OBFITEGO :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy z tymi życzeniami dzisiaj a jutro kto tu zajrzy???? U mnie sałatka jest i ciasto gotowe.Jutro sprzątanie i dbałość o wyglądzik prywatny. A ja dziś mialabym święta jak ta lala, sąsiadka mało domu nie spaliła nam. Mało brakowało a święta mialabym w obcym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo sylvi 🖐️🖐️ prawdziwa gospodyni z Ciebie :) ...oj to dobrze, że nic się nie stało - uff :) 👄 ...ja to kto ja tu jutro zaglądnę to oczywizda :) a przypomniał mi się kawał:D przychodzi córka do matki i mówi: - Mamo jezdem w ciąży matka na to: - dziecko drogie bój się boga 2 tyg. do matury, a ty jezdem mówisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie że zaglądasz i mam nadzieje że rozliczysz po świętach nygusków nie podpisujących listy obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu gwarno ! :D Miło (bardzo ), że jesteście i zaglądacie, i piszecie 👄 Milu _> buziaczki i niech Ci szybko przyjdzie brzuszek - ja na tę \"dolegliwość\" wciąż czekam ... wyglada na to, że zawita w Święta - a myślałam, że \"uporam\" się z nią przed - niestety :( Z lubym mam kontakt niestety tylko telefoniczny ... Niech już te Święta przyjdą - może wreszcie się zobaczymy, bo zdążyłam się już bardzo stęsknić .................................. ❤️ Jutro niestety nic nie święcę - ide do pracy, na szczęście tylko do 14. Potem mykam na miasto, bo podobno butki, które sobie zamówiłam jakiś czas temu, już, więc może już jutro będą moje :P Nie wiem czy jutro zdążę do Was zajrzeć. Jesli nie , to życze Wam spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti ❤️ oby jutro czas do 14 przeleciał Ci raz dwa, wygodnych nowych butków i co najważniejsze szybkiego oraz udanego spotkania z lubym :) ...a jakbyś już w święta nie dała rady tu wpaść to jeszcze wiadra wody w lany poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I specjalnie dla naszego rodzynka Robalka: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Obyś w łóżku był tak mocny jak zajączek wielkanocny, żeby była też owocna Twoja Palma Wielkanocna, abyś spuszczał się z fajfusa tak obficie jak w Dyngusa. :P :P :P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanek w koszyczku Radości bez liku Jajeczka smacznego Dyngusa mokrego Bazi jak snieg białych Radości duzych i małych Wesołych Swiąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za piękne kartki świateczne 🌻 KOLOROWYCH JAJECZEK WEŁNIANYCH OWIECZEK ROZKICANYCH KRÓLICZKÓW PYSZNOŚCI W KOSZYCZKU A PRZEDE WSZYSTKIM MOKREGO UBRANIA W DNIU WIELKIEGO LANIA :) Wesołych świat kochani 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 -> wierszyk specjalnie dla miłośników świąt 🌼 którego oczywiście sama nie wymyśliłam ale wyszperałam w necie 👄 Święta, Święta Wielkanocne Jak wesoło, jak radośnie 🌼 Już słoneczko mocno grzeje Miły wiatr wokoło wieje ❤️ Rośnie trawa na trawniku Żółty żonkil w wazoniku 🌼 Na podwórku słychać dzieci Ach, jak dobrze, że już święta 👄 A w koszyczku, na święcone Jajka równo ułożone ❤️ Śliczne, pięknie malowane Różne wzory wymyślone 🌼 Jest baranek z chorągiewką Żółty kurczaczek ze wstążeczką 👄 I barwinek jest zielony W świeże kwiatki ustrojony ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, ze wszyscy świętują, a mi dzisiaj pewien zajączek przyniósł cudowny prezent i jestem happy :):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj mega doła:(...siedze do rana w pracy:(...niech mnie ktoś przytuli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carcass -> tuli, tuli 👄 nie dołkuj się :) 👄 sylvi dostałam meilem super zdjęcie rodzinne robione przez jednego z machaczy bo nie wiem czy wiesz ale czasami też występuje na machniętym topiku, takie śliczne w kształcie jajeczka, w środku którego są nasze zdjęcia (tzn. zdjęcia machaczy) bardzo mnie to ucieszyło :D 🌼 ...tak ogólnie jestem szczęśliwa, że dzięki netowi poznałam tak wspaniałych ludzi ❤️ zarówno na tym topiku jak i na topiku o machaniu :D 👄 ..wiem święta powinny być rodzinne ale.... hym.... tak jakoś nie bardzo są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne wierszyki !! I już po ( prawie ) wszystkich przygotowaniach, dziś sie trochę zmordowałam, bo wstałam w pół do piątej, byłam w pracy, potem praca w domku, teraz późno idę spać ......SPAĆ O GODZINĘ KRÓCEJ 😭 Co za ból ... a jutro trzeba bardzo wcześnie wstać ;) Jeszcze nie wiem co będę robiła jutro i pojutrze, ale chciałabym, aby ten czas był spędzony spokojnie i radośnie :) I pocieszę się, że zobaczę mojego lubego za kilka godzin :P http://www.download25.vel.pl/100lat/swf/74.swf Buziaki ❤️ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 dzięki za następną super kartke :D ...i dobrze, że mi przypomniałaś o przestawieniu zegarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam Wszystkim Zdrowych Wesołych Swiat Wielkiej Nocy....... Zeby Wasze Marzenia NAwet Te Najskrytsze Spełniły Sie W 100%. No i zeby nikt wody nie załował na Wasze Osobistosci;) Tego zyczy Robal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×