Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość samasobie
nic nie krzepnie :) trzeba wymieniać i zachować higienę i będzie dobrze. weź to na zdrowy rozum: tyle kobiet używa tamponów, że gdyby miały one zły wpływ na zdrowie już dawno byłby o to hałas. a takie opowieści jak tego chłopca wyżej, to równie prawdopodobne jak yeti :) chyba censuored wrócił i znowu postraszy zabójczymi skutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
he dzięki:D:D nie no własnie się nad tym zastanawiałam ze pełno osób mówi że to niezdrowe i przez to są choroby... itp. a tak logicznie myśląc do przecierz pełno osób używa tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
według mnie choroby są, ale głównie z braku higieny. pewnie są jakieś przypadki szczególnej wrażliwości, albo też podrażnień, jeśli używa się tamponów przy stanach zapalnych, ale ja nie słyszałam o takiej historii od żadnej z moich znajomych. zobacz, nawet polopiryna ma rozpisane szeroko ewentualne skutki uboczne, a tak na prawdę to tylko w bardzo rzadkich przypadkach one występują. znam za to smutny przypadek ostrej alergii na perfumowane jakieś podpaski. bardzo nieprzyjemne miejsce na wysypkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek xDD
Ginekolodzy mówią sami, że nie ma chorób od tamponów. Nie dbasz i higienę to masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
no też racja :D No ja właśnie też słuszałam o uczuleniu na zapachowa podpaski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
:P napisze tu niedługo jak mi poszło :P:P a od jakich tamponów zaczynałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
ja zaczynałam w poprzednim stuleciu :) to chyba ob były, wybrałam na chybił-trafił. wtedy to nawet forum nie było, żeby zapytać, takie to dawne czasy ;) wybierz mini, co prawda na noc ich nie polecam bo są małe i mogą przeciekać, szczególnie na początku (chyba że wkładka albo podpaska dla bezpieczeństwa), ale chyba łatwiej zaczynać od mniejszych. w tej chwili firma nie ma dla mnie znaczenia, mam teraz ob pro comfort (duuuuże) i safe z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek xDD
Ja zaczynałam z belli... są praktycznie takie same jak ob mini i nie przepuszczają okresu... nie zaleje cię w nich... ale nadal upieram się przy ob... muszę je kupić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3445
lala22 tampony kosztują ok 5-6 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Co za głupio mądry chłopak się tu wcinał??? Ja nie wierzę, że takie choroby się robią, gdy ktoś dba o higienę. A jak jakaś dziewczyna trzyma w pochwie jeden tampon parę dni to już jej kłopot xD XD Kii XD W wydzielinie miesiączkowej są takie składniki, kore nie pozwałają krzepnąć krwi. Też takie coś słyszałam o krzepnięciu, ale to mit. Także tym się nie martw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Aha i miałam opisać te nowe tampony z Biedronki. :) Kupiłam sobie Safe Mini. Są malutkie, kosztują 5,99 za 32 sztuki i wyglądają na dosyć dobre :D Jeszcze ich nie używałam, bo nie dostałam okresu, ale myślę, że są dobrej jakości. Mają fajne dziewczęce pudełeczko, takie niebieskie z kwiatkami i motylkami ;) I na tyle pudełka też są różne informacje (na jakie krwawienia są polecane itp.) To chyba wszystko :D Ale jakby co to pytać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
No ja mam próbki o.b i chcę sobie kupić o.b mini dla początkujących i tam też jest takie różowe pudełko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czykturaś zamawiała próbkiz tej str.www.myob.pl ?? przyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwww
Ja zamawiałam. Doszły po jakiś 2 tygodniach, były tam chyba z cztery tampony, kalendarzyk i książeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
Ja też zamawiałam mi chyba z miesiąc dochodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Ja też zamawiałam, ale jeszcze nie przyszły :) Wierzę, że jednak mi przyślą, a jak nie to trudno. Mam Safe Mini i też są malutkie. :D Mają zaczepiste pudełeczko i naprawdę się opłacają xD Polecam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
EDESSO. nie wiem czy mnie pamiętasz pisałyśmy na stronie 71 oraz 72 :) chciała bym ci szczersze podziękować za twoje rady nie tylko co do tamponów ale tez co do chlopaka :) jestem ci bardzo wdzięczna :) pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
hehe mi dochodziły z miesiąc :) kolezanka zamowila sobie i mowila ze tam pisze ze tylo raz mozna a zamowila drogi raz i tez doszły :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
czy ktoś mogłby wysłać mi link do strony darmowych probek naturelli lub discreet ?? prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina155 jasne ze pamietam, opowiadaj co u ciebie? co sie stało i jak ci poszło ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olu
ja mam pytanie czy jak mam 12 lat to powinnam mieć miesiączką i czy jak będe miał 1 miesiączkę to czy moge użyć tamponów ob Mini dla nastolatek????? prosze o szybką odpowiedz bo jade zaniedługo nad morze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna155
oczywiście, że możesz użyć :) tampony już można użyć od pierwszej miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD Kii XD
Olu. Ja dostałam okres jak miałam 13 i pół lat więc nie mósisz jeszcz dostać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana xD
dziewczyny a jak mam okresy nieregularne to mogę używać tamponów? bo słyszałam, że nie można używać jeśli ma się nieregularne okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
ZWARIOWANA xD To co słyszałaś, to bzdura :) Tamponów możesz używać nawet przy nieregularnych miesiączkach, ponieważ tampony nic nie mają wspólnego z nieregularnymi okresami :) Ja a szczęście od samego początku mam regularne miesiączki, także nie muszę czekać, ani się złościć, że a wcześnie. Pozdrawiam :) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana xD
Dobra udało mi się złożyć tampona. ale strasznie boli!! założyłam na długość całego palca. was też boli jak macie tampony? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3445
Mnie też tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana xD
natka/ chyba mamy oby dwie pecha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3445
Zwariowana :) Masz racje :( Ja miałam okres dopiero pierwszy raz i pierwszy raz zakładałam tampon na poczatku nie wychodziło a gdy juz mi sie udało włozyc to strasznie mnie bolało :( Czekam teraz na następny okres ktory powinnam dostać za kilka dni i bede probowała wlozyć go tak zeby nic nie bolało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×