Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość MaryyYy
A gdy będę go wyciągać to czy sznureczek mi sie nie urwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie urwie się, przez 12 lat żaden mi się nie urwał. jak nie wierzysz to spróbuj z jednego wytargać, a zobaczysz, że to nie takie łatwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka16
Mam jedno pytanie. kiedy zakładam tampon i stoje to wszystko jest ok ale gdy siadam czy sie po cos schylam okropnie mnie boli czy to jest spowodowane tym ze zle go zakladam??? ale gdy go zakładam to wszystko jest dobrze i nie wydaje mi sie ze jest zle założony. Prosze pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
tyśka16 czy tampon jest włożony na całą długość palca (tzn czy maksymalnie daleko go wsadziłaś ?) zmień kerunek wprowadzania, do tylu i po skosie :) Pzdr :) Ja miałam 13 lat jak zaczełam stosować tampony, tampon mozna wkładać od pierwszej miesiączki i na pewno nie przebije błony !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka16
Tak wydaje mi sie że tak. a czy to jest jakaś różnica czy na cała długość czy na jakąś inna??? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otworz_oczy
chce zaczac stosowac tampony ale nue wiem co z wydalaniem wtedy sie go wyciaga czy nie? prosze o odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! a co to ma wspólnego? nie wyciąga się, przeczytaj ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
tyśka16 tak, jeśli włożysz za płytko bedziesz odczuwała ból ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
otwórz_oczy wiesz tampon w tobie gnije i nie trzeba wyciągac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilika
Ja mam 12 lat i miesiąc temu dostałam okres i ożywam tamponów. troszkę poczytałam i nic nie czułam przy wkładaniu, wyciąganiu siadaniu itp. :)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
No i dobrze! :) Tak powinno być za każdym razem ;) Ja miałam tak dopiero za 2-3 razem, ale teraz jest świetnie z tamponami :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
Ale ci zazdroszcze, ja się namęczyłam troche zanim doszłam do wprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati3445
a ja jeszcze sie nie nauczyłam boli mnie tylko porzy siadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderka xD
Ja aż sama się zdziwiłam, że mi tak gładko wszedł. :D Za pierwszym razem było masakrycznie! :( Nie chciał wejść i było "tam" za ciasno... Ale cuda się zdazają xD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana_beauty
Mam zamiar pierwszy raz użyć tamponu. I mam glupie pytanie do was xD Czy jak będe chciałą zaaplikować tampona (tampaxy z aplikatoerm) to mam siedzieć, stać czy coo ;DD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna155
do banany beatuty najlepiej jest dać nogę np na brzeg wanny a druga nogę na podłogę. i rozluznij się i wejdzie :> powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana_beauty
ale strasznego mam stresaa... a jeśli załóże tampona o 7.00 a wracem ze szkoły o 14.25, to moge go mieć tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna155
może nie tak równo o 7. ale może jak zaraz będziesz wychodzić do szkoły? co ty na to? ale pamiętaj na noc nie wkładaj tampona.. i nic się nie stanie :> nie bój się, wiem ten pierwszy raz zakładanie jest dość stresujace ale później będziesz się śmiała, że się balas :] gwarantuje Ci to :> mnie przecieknie Ci bo sama tak zmieniam. a masz obfite okresy? czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana_beauty
te dwa pierwsze dni są najgorsze. zwykłe podpaski są za małe, musze wtedy noscic MAXI ;DD ale może na wszelki wypadek ubiorę sobie jeszcze podpaskę? a po za tym, przed chwilką próbowała i udało się! STrasznie się bałam, ale nawet nie zauważyłam kiedy było już po wszystkim ;)) Jednak mam wrażenie, że nie włożyłam go do końca bo trochę go czuję... Na stępnym razem (jutro) zrobię to dokładniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
Mnie też, wiele razy mialam tampona na noc i nic sie nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujtjyjytjyjy
Jezu dziewczyny weźcie same pomyślcie logicznie! Tampon to nie jest studia bez dna! Przy małym krwawieniu, tym końcowym zazwyczaj, owszem tampon można trzymać przez połowę dni i nic się nie stanie bo krwawienie małe. Ale jesli któraś z was pisze i wie,że nawet te największe podpaski były za małe na wasze krwawienie to jak tampon to wytrzyma przez 8 czy 9 godzin? W takim wypadku tampona trzeba wymieniać co 3, 4 godziny! Chyba że chcecie z plamami na dupie chodzić. W szkołach są łazienki, tampon spokojnie można wymienić. Ja nie narzekam na obfite krwawienia ale nawet pomimo tego największy tampon z o.b. mi nie starczał na cały dzień w szkole więc zastanówcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana_beauty
właśnie xd ja dzisiaj ubrałam do szkoły tampona i oprócz tego jeszcze podpadkę przychodzę ze szkoły, ide do WC i patrze - podpaska brudna ;DD dobrze że ją miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka16
hmmm czyli tampona powinno się zakładać cały tampon + cały palec??;/ wtedy nie będzie on odczuwalny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuNa__
mam 15 lat i chciałabym zacząć używać tamponów...;) boje się że mnie będzie bolało przy wkładaniu lub wyjmowaniu;( moim zdaniem podpaski są nie wygodne np. na dyskotekę lub jakąś imprezę... czy mogłybyście mi jakoś pomóc;) z góry dzięki;) i buźka dla was;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
Tyśka16 tampon+ cały palec , chyba ze ie chcesz palcem to mozna kupić tampaxy Nuna pierwszy raz moze nie wyjśc , drógi , trzeci ale TRENING CZYNI MISTRZA !! jeśli wsadzisz za płytko bedzie bolało ;/ ale jesli dobrze wsadzisz to nie :) jeśli przy wkładaniu bedziesz czuła opór to zmień kierunek wprowadzania, lekko do tyłu i poc skosem :) hehe tez mam 15 lat , tamponów używam od dwoch lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka16
paulina155 dzięki za odpowiedzi pozdro;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę wiedziec
słuchajcie mam pewien problem bo nie wiem jak włożyc podpaskę nie wiem jak to zrobic a potrzebuję takiej rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati3445
Do chcę wiedzieć jak wyciągasz podpaske odklejasz ją od spodu takie coś i przyklejasz do bielizny ;)) Nic trudnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×