Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość TAMPOIK
wIEWM ŻE JEST Na stronie ob ale oni to piszą żeby mieć kasę więc jak brzmi twoja odp TAK lub NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shanti666
Na to pytanie nie można odpowiedzieć, bo każdy jest zbudowany z innych genów. Każdy jest innym organizmem. Nie można więc określić na podstawie wieku, czy tampon się zmieści czy nie. Niektóre dziewczyny szybciej dojrzewają, a niektóre później. Tak samo jak ich pochwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przy lekkich miesiączkach ( takich przy których prawie nic nie leci, ale jednak troche ) mogę używać tamponów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowaiadam
Oczywiscie, tylko najlepiej wtedy wybrać te najmniejsze (mini) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem. tylko właśnie próbowałam włożyć i nie daje rady. do połowy wchodzi i dalej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shanti666
Spróbuj skierować do tyłu. Ja na początku jak nie kierowałam do tyłu, to też mi wchodził tylko do połowy, a ma wejść cały tampon plus jeszcze 3/4 palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowaiadam
Jak już często tu pisano, spróbuj najpierw wsadzić palca. Jeśli wejdzie cały, to nie powinnaś mieć problemów z tamponem, no chyba że wynika to z napięcia mięśni. Ja sama jak zaczynałam to musiałam mocno pchać i mimo to tampon nie chciał wejść. Ale potem stwierdziłam że nic na siłę i pomyślałam tak : "Teraz albo wejdzie albo nie, jak nie to trudno, przecież nic na tym nie stracę" i co? wszedł bez problemu. Czasami jak się czegoś za bardzo chce, to to jak na złość nie wychodzi. Podejdź do tego naturalnie-jakbyś robiła to po raz setny w życiu. I powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) mam problem bo próbuje włozyc tampon ale nie widze tej,,dziurki'' mimo iz dobrze mem rozchylone wargi...cos ze mną nie tak?? Pomózcie...Z góry dziękuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) mam problem bo próbuje włozyc tampon ale nie widze tej,,dziurki'' mimo iz dobrze mem rozchylone wargi...cos ze mną nie tak?? Pomózcie...Z góry dziękuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renda
Siemka! Mam 14 lat! okres mam od września tamtego roku i nie jest zbyt wyrególowany (raz jest co 1.5 miesiąca a raz co 3 tygodnie). Czy moge już zacząć używać tampony??? Proszę o szybką odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowaiadam
Merinda- po pierwsze musisz wiedzieć gdzie znajduje sie wejście do pochwy, zawsze przy tamponach jest ulotka na której są takie rysuneczki. Tam mniej więcej jest pokazane gdzie znajduje sie pochwa. Jak juz wiesz i-jak piszesz- masz rozchylone wargi sromowe to pogmeraj trochę w ich okolicy, a właściwie to trochę poniżej ich. na pewno znajdziesz tą "dziurkę" Przecież krew miesięczna nie wypływa se skóry :) Jak wolisz możesz też wziąć lusterko i obejrzeć zewnętrzne narządy rodne. Ta dziurka na pewno tam jest! Renda-lepiej żebyś nie zaczynała tak wcześnie, co prawda nie ma przeciwwskazań do stosowania tamponów na tym etapie rozwoju, ale lepiej nie ryzykować. Choć właściwie jest to czysto subiektywna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teKtóre
są sie przeżucić na tampony to niech sb kupią tampony MOJE PIERWSZE O.B. pozdrawiam ; * :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patpa
Ja mam 16 lat i wczoraj pierwszy raz włożyłam tampon (ob pro comfort). Na początku go czulam, potem już zapomnialam..;) wcześniej myslalam,ze nigdy nie dam rady wlozyć tego cholerstwa, ale w koncu udało się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiuń.
Czy mogę używać tamponów pomimo że nie mam jeszcze okresuu ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeeee
jak STOSOWAĆ tamponY albo jak UŻYWAĆ tamponóW... w tym wieku podstawy gramatyki powinyście znać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaĆ .
Czy można używać tamponów jak nie ma sie okresu ? WAżNE, ODPISUJCIE NA POCZTE !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja x3
Nie można używac tamponów jak si jeszce okresu nie ma :) Chyba że chcesz sb coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaĆ .
No ale co się może stać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja x3
no wiesz chyba 2 str. wczesniej bylo napisane ale ok jescze raz. Gdy nie masz okresu nie mozesz stosować tamponów, bo mogą obetrzeć ścianki pochwy, potem po prostu mozesz miec problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss me.
Jak mam mnaie powiedzieć że chcę używać juz tamponów (mam 14 lat) Wstydzę się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaĆ .
Aha ... Kurde kdybym wiedziała o tym wcześniej to bym tego nie robiła . Ale ja tylko wsadziłam tego tampona żeby zobaczyĆ jak to jest i po dosłownie 2 minutach {??} go wyciągnęłam .. a dziś jak wróciłam ze szkoły to miałam jakąś brązową plamę na wkładce higienicznej . Nw ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaĆ .
i to nie jakaś plama od gówna czy coś takiego tylko ta plama była na początku wkładki, w takim miejscu w jakim przylega pochwa do wkładki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss me.
prosze o szybką pomoc (niedlugo okres):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia95
Cześć. Słuchajcie, spóźnia mi sie okres, jakies dwa dni. Dzisiaj miałam juz te bołe(chyba wiecie o czym mówie, jak zawsze przed okresem;/) wiec jutro, pewnie go dostane. Chciałam dzisiaj zobaczyć jak stosowac tampony? To był mój pierwszy raz... zapoznałam sie ze wszystkimi instrukcjami, lecz wsadziłam do wiekszej połowy, i dalej nie mogłam;/ wszystko mnie bolało;( prosze pomóżcie i powiedzcie co robiłam nie tak? dlaczego dalej nie mogłam go wsadzic?;/ na poprzednich stronach czytałam, że kiedy nie ma sie okresu nie mozna stosować tamponu? czy to prawda? a jezeli ja tylko wsadziłam do połowy? czy cos sie stanie? i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaĆ .
Ale Ty go wsadzałaś tak na próbe { przed okresem } czy jak już Ci leciała krew i miałaś okres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia95
na próbe;/ nie nie mam jeszcze okresu... ale ja go do konca nie wsadziłam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaĆ .
To tak samo jak ja, pare dni temu wsadziłam se tampona żeby zobaczyć jak to jest, ale też jeszcze nie mam okresu . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia95
tylko, że ja do końca go nie wsadziłam... Słuchajcie dzisiaj juz dostałam okres... moge juz go sobie wsadzic, skoro to jest pierwszy dzień? Boje sie;/ tymbardziej, ze ja próbowałam wczesniej go sobie wsadzic, to wszystko mnie bolało;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×