Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Gość dioda 29 tc
jejku, dzieki babki ! cudowne jestescie !!! zaraz biegnę looknąc w mapę O Biebrzy wlasnie tez słyszalam, tylko ekipa z ktorą jadę jakos napalili się na te Mazury, no ale jeszcze "rozmowy w toku" :D A Warmię znam, bo jestem warmianką :) (dopiero na studia zawiało mnie nad morze, ktore juz mnie wkurza, bo jest wiecznie zimno tu, w kolko jakies sinice albo syfu napłynie, zwłaszcza zatoka Gdanska taka brudaska) jeszcze raz wielkie dzieki ! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesc Ciezarowki! Ja poczatkowo mialam termin na połowe wrzesien, ale dzidzius jest duzy i najprawdopodobniej urodze na koniec sierpnia. Chcialam z Wami podzielic sie nastepujacymi nurtujacymi mnie myslami. W tym wyjatkowym okresie jestem bardzi przewrazliwiona, ciagle mysle czy dzidzia ma sie dobrze i czy ja jestem zdrowa matka. Czuje sie wysmienicie, przybieram na wadze i badania mam prawidlowe.Jednak przyczla mi do glowy mysl, iz moj lekarz nie dal mi skierowania na badania odnosnie (tu uwaga ,wiem ze to strasznie zabrzmi) Aids, ponoc na zachodzie wykonuje sie je rutynowo. Naleze do osob, ktore prowadza higieniczne zycie, jednak z tego co czytam nawet u dentysty, w szpitalu przy pobraniu krwi itp. moze dojsc nie daj Boze do zakazenia (czesto przez lata moze byc bezobjawowe) Czy Wasi lekarze zwracali uwage na \\\"to\\\"? Czy jesli wszystko przbiega prawidlowo powinnam byc spokojna? Prosze o odpowiedz. (ale jestem panikara;)) POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUŚKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Ja mam czasami czarne myśli ale odnośnie tego czy mój dzidziuś jest zdrowy i wogóle i czy ja mu dostarczam wszystkich potrzebnych składników ale o Aids nie pomyślałam nigdy, skąd aż tak czarne myśli w ciąży trzeba być pozytywnie nastawionym i szeroki :) na twarzy, choć wiem, że to nie zawsze jest łatwe Ja znowusz miałam termin na 29.09 ale prawdopodobnie przeciągnie sie na październik ale nie przemianowuje sie na "październikówke" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jesteśmy panikary, może poza Diodą :D. Ale z tym AIDS to chyba rekord pobiłaś :D. Ale się nie obrażaj i nie martw, mi ostatnio po głowie chodzi żółtaczka, cholestoza. Pierwsza ma swoje objawy, ale to nic nie ma jak się pomartwić:), a druga - bo pare razy stopy mnie swędziały. A generalnie to się nudzę, szef pojechał więc przestałam udawać że pracuję, zwłaszcza że więcej poprawiania niż efektów, będę zasuwać w przyszłym tygodniu oj, będę:(. Zresztą moje biuro jest na nowym osiedlu, więc masę mam z dzieciaczkami mam za oknami i jak tu się skupić. Nos zapomniałam rano nawilzyć i zatoki mnie bolą. Więc same rozumiecie że w takich warunkach pracować się nie da.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - a co do terminu, to ja: z OM mam na 10,09, z moich wyliczeń z terminu zapłodnienia to byłby 2-4.09, natomiast z usg - 26.08. Przypuszczam, że na tym topiku rodzić zaczniemy gdzieś w połowie sierpnia, jeśli nie będzie wczesniaków tfu tfu na psa urok do połowy pażdziernika. Tak a mniej więcej rozpiętość jest na innych topikach. Przypominam że 37 tyg ciąża jest ciążą donoszoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak apropos terminów to mi przy ostatnim USG wyszło prawie miesiąc wcześniej:) ale USG w trzecim trymestrze to kiepska metoda do wyzanczania terminu porodu, bo dzieci rosną bardzo różnie. Najbardziej wiarygodne USG co do przewidywanego terminu porodu jest w pierwszym trymestrze bo dzieci rozwijają się na początku bardzo, bardzo podobnie. Ja z miesiączki mam 11 września a tak mi się cuś wydaje że będzie kilka dni wcześniej, ale już raz intuicja mnie zwiodła (wydawało mi się że facet będzie a jest kobitka) więc może się okazać że urodzę i 15 września. A co do donoszenia ciąży to faktcznie koniec 37 tygodnia to zarazem koniec pełnego okresu ciąży, także majaja możemy urodzić i pod koniec sierpnia. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 29 tc
he, mój męzulek jest waga zodiakalna i wymyslił sobie, ze nasze dziecko tez fajnie by bylo, gdyby bylo wagą, ze to niby taki fajny znak ;) no i kurde prawie ześmy wcelowali, tzn przewidywane urodziny naszej coreczki wahają sie na granicy Panny z Wagą :D W sumie bez sensu, bo ciąza nie trwa wcale 9 miesicy tylko tydzien/dwa krocej, gdyby nie to własnie to Waga by byla jak w morde strzelił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Co do znaków zodiaku i terminów to ja sie smiałam bo z synkiem miałam termin na 07.07.2003 i moja siostra- jego chrzesna jest z 10.07 i chciała zeby sie urodzil tak jak ciotka :) a jemu sie nie spieszyło i urodził sie 14.07 takze raczek.Teraz mam termin z USG na 03.10 a ja jestem urodzona 13.10 także jak maleństwo posiedzi dłużej to kto wie :) , takze tak jak mama bedzie waga, ale sobie terminy wymiezyłam. A znowusz moja siostra ma termin na 13.10 a z USG na 17.10 takze moze urodzi swoje maleństwo tak jak jego ciotka :) a jak wogóle jedna przenosi a druga urodzi szybciej to jeszcze moze urodzimy razem :) ale sie nam ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim dziewczynom za szybką reakcję, właśnie to chciałam \"usłyszeć\" :) chyba mam za dużo wolnego czasu na to myślenie ;-) Nie pracuje od początku ciąży ponieważ przez 4 m-ce cały czas wymiotowałam, miałam niekończące się mdłości i chudłam. Teraz wszystko wróciło do normy, przytyłam od mojej \"przedciążowej\" wagi 10 kg :-) Na razie to mnie cieszy, mężulkowi się podobam, choć myślę wrócić po porodzie do poprzedniej kondycji ;) A jak Wam się zmienia waga ? Wiem, że kobiet nie powinno się o to pytać ;) ale my w odmiennym stanie to co innego :) Wg USG jestem w 28 tygodniu ciąży a wg kalendarzyka od poczęcia minęło 26 tyg, ale tak jak wcześniej pisałyście to indywidualna sprawa jak nasze Dzidzie rosną. Pozdrawiam wszystkie Dwuosobówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 29 tc
Lili, my tu mamy taką oto tabelkę, gdzie są takie rzeczy jak waga :) Skopiuj sobie i dopisz się :) TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.........PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ............7.....................córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........5kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........10 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05............10 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.........PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........6 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ............7.....................córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........5kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........10 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05............10 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Lili26...................19.09.05............10kg......................synek fajny pomysł z tą tabelą :-d podałam termin wg kalendarzyka, bo wg USG przypada na przynajmniej 2 tyg wcześniej SERDECZNOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda, widzę że mamy taki sam termin :) ciekawe czy życie to potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamcie ! Co do terminow porodow to ja juz sie nie nastawiam na tego mojego 18-tego bo kurcze w nic juz nie wierze ;-) Tydzien temu urodzil sie synek zonie kolegi mojego meza i to prawie 2,5 tyg po terminie ...... Caly czas biedna dziewczyna lezala w szpitalu i czekala - mozna w glowe chyba dostac ja to juz bym miala najczerniejsze wizje ;-) Moj termin to 18 wiec jak by tak \' sie udalo\' ze urodze moze tez te 2 tyg po terminie to bedzie waga TAK JAK MAMUSIA hehe ;-) bardzo bym sie cieszyla a jak nie to pozostaje panna tak jak tatus A za oknem cieplej i cieplej masakra ... marzy mi sie wyjazd nad morze ehhh ..... ;-) Dzisiaj ide na pierwsze zajecia w szkole rodzenia i sama nie wiem czego mam sie spodziewac najpierw mam miec 30 min cwiczen a potem zajecia troche sie qrde boje ;-) a wlasciwie wiem ze nie mam czego no ale stresik maly jest :-) Pozdrawiam mamuski i witam nowa kolezanke na topiku buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już zeszło na znaki zodiaku to myśmy kiedys planowali, że będziemy celować by dziecko nam się w październiku urodziło, ale nic z tego miesiąc nie przenoszę. My oboje z mężem wagi i nawet pies jest waga i zawsze uważaliśmy, że z dwiema wagami to tylko kolejna waga jest w stanie wytrzymać, więc może być ciekawie. Podobno panny mają upodobanie do porządku, hehe, może będzie za nas sprzątał fajnie by było. Od kilku dni utzrymują mi się kilogramy więc też uaktualnię TABELA NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.........PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ............7.....................córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........5kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........10 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05............10 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.........PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ............7.....................córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........5kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........10 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05............10 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Kurczę miałam już 7 kg do przodu i schudłam.\Nadal wiec 5 kilo ale brzuszek mam daleko przed sobą. Tętno w porządku - krew również wiec powinnam być spokojna ale zwyczajnie uważam to za dziwne i troche sie kontroluję. \dostałam wreszcie zastrzyk immunoglobine. Mamy z tatusiem konflikt Rh i trzeba uważać na przeciwciała. Zastrzyk zwiększa szanse ale nie wykluczona bedzie transfuzja krwi dziecka po porodzie. \brzmi strasznie:( Trzymamy sie jednak pocieszani przez specjalistów ze konflikt krwi nie jest już wyrokiem. \uff i ach zaraz po porodzie sprawdzą dzidzi krew. Czuję się dobrze. Czasami tylko dusi mnie leżąc na wznak lub gdy krzywo siedze. Ucisk na płuca. Dla spokoju ducha wyjechaliśmy nad morze. Dwa najbliższe tygodnie spędzę w lesie i czasami na zakupach.Czeka nas wesele 20 lipca - szukam wiec juz od miesiaca kiecki no i czas na ubranka. Same przyjemności. Wam również życze takich dni i nocy:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ja wlasnie wrocilam z uroczego weekendu nad jeziorkiem. Bylo superasnie. Moj termin w karcie ciazy jest na 1 wrzesnia, ale powinno byc pozniej, ale 10 to bedzie maksimum. Co do opieki nad dzioeckiem po porodzieto oczywiscie wykorzystam caly macierzynski, potem urlop za ten rok, potem chyba za przyszly i na wychowawczy, o ile to marne 400 zl bedzie mi sie nalezec. No i to bedzie gdzies tak do 3 r. ż mojej dzidzi, chyba ze znajde inna prace to przerwe wychowawczy wczesniej. Pozdrawiam Was goraco -zgodnie z pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Hajo ! Kupilismy sobie wczoraj samochód i jest strasznie wielki. W ogóle będzie na mnie zarejestrowany i ja mam nim głównie jeździć i zastanawiam się jak mi pójdzie, bo jeszcze nie jeździłam taką kobyłą (to jest Renault Nevada). Mój luby orzekł, że ja teraz też jestem kobyłka to pasujemy do siebie ;) Strasznie fajny ten wóz na podróże, bo 2 pary z dzieckiem zmieszczą się, ale zastanawiam się jak ja bedę parkować po mieście. Chociaż, zawsze się da. Wiecie co wczoraj kąpałam się w jeziorze i jak wchodziłam do wody, to baby, które były na pomoście strasznie się na mnie gapiły. Jak wychodziłam to nie wytrzymały i jedna powiedziała, że nigdy by nie wpadła na to, że kobieta w ciąży może się kąpać. Faktycznie ewenement ! ;) Śmieszna ta nasza Polska jest. kurka schudłam kilogram, ale pewnie ostatnio ważąc się byłam spuchnięta. Trzymajcie się dziewczyny paa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.........PLEC ANIA....................03.09.05...........8kg ............................? SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek ADA55.................17.09.05.............?...............................? MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron DIODA.................19.09.05 ............7.....................córeczka MARTA24 ..............09.09.05...........5kg.......................córa MAŁA25................29.09.05...........8 kg............................? Efcia 27 ..............13.09.05 .............?......................... Kuba Ola 27 ..................11.09.05..........10 kg................Karolinka Asiak...................15.09.05...........7 kg......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik foxylady...............23.09.05...........10 kg...........................? domini9................27.09.05............0...............................? ciężarówka...........18.09.05............10 kg.....................Oliwia Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek Ciao! Dopisuję się również do listy (ktoś ostatnio mnie pominął, myślę, że przez omyłkę;-) ) Najprawdopodobniej będę rodziła nieco wcześniej. Lekarz ostatnio określił datę 05-09 czyli o jakieś 2 tygodnie wcześniej niż zakłądane było na początku. Ostatnio trochę bolał mnie kręgosłup na dole. Chyba brzuszek coraz bardziej ciąży. Muszę więcej polegiwać w ciągu dnia, ponieważ mój kręgosłup można by powiedzieć trochę już w życiu \"przeszedł\". Dziś czuję się ok i jestem dobrej myśli. Mąż mnie wymasował (lubi to tak samo jak ja ;-) i mi przeszło) A jak Wasze plecki? Kiedy bierzecie się za przygotowania do przyjęcia nowego obywatela:) ? Moj mężu pomalował już pokoleniowe łóżeczko. Ma teraz kolorowe szczebelki:) A kiedy przyjdzie czas na ubranka, pościel i pieluszki.? Już się nie mogę doczekać : ) )Słyszałam, że na początek trzeba mieć pieluszki tetrowe a nie pampersy. Ponoć zakłada się po dwie aby dobrze nóżki w bioderkach się układały. POZDROWIONKA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 29 tc
heja nie moge sie doczekac kapieli w jeziorze !!! Troszke boje sie (poza jakims paskudztwem, ktore niby moze sie przyplatac) o zimno, zeby jaki skorcz nie zlapal od szoku termicznego jak sie wlazi do wody, zanurza dupke - no wiecie :) Eh ta ciaza :) A ciezko mi osobiscie nie jest, tzn kregoslup nie boli, a to az dziwne, bo mam kregoslup krzywy i od zawsze byla w domu panika, czy aby donosze ciaze ha ha ha ha ha ha czasem tylko kosc ogonowa od siedzenia na twardym boli, tak jak np wczoraj w operze lesnej w Sopocie bylismy - twardo i ciasno - beznadzieja. Taka slynna ta opera lesna, a nawet zaparkowac nie ma gdzie i trzeba placic, jaka ta Polska zenujaca jest na kazdym kroku ! Ale zjechalam z tematu. No i w sumie to tyle w takim razie. Chcialam umyc okna w koncu, ale doslownie wszyscy przestrzegaja. No wiec nie umyje, ale sa brudne strasznie ze az wstyd. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz śmigam na pierwszą lekcję w szkole rodzenia:) obaczim co mi tam powiedzą. Ostatnio w sklepie przeraziłam się cenami proszków do prania dla dzieci, rany Julek jaka to drożyzna. Majaja co do spotkanka to ja się chętnie stawię, tylko zaproponuj jakiegoś termina. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa odpada bo mam szkołę rodzenia:) Znów jestem na zwolnieniu, narazie 3 tygdnie. Morfologia znów mi się pogorszyła, ciśnienie niskie jak cholera, dostałam nowe żelazo i mam go brać 2 razy więcej, niedługo chyba będę rdzewieć:) Ech... Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Jesli chodzi o okna to ja myłam w sobote,w dwóch pokojach umyłam sobie wczesniej i posprzątałam a w ostatnim i kuchnia w sobote. No niby mówią, ze nie wolno no ale kto ma to za nas zrobic, pomalutku z przerwami i mozna myc. To tak samo jak z myciem podłóg i jeszcze paroma rzeczami. Przeciez nie jesteśmy chore tylko z ciąży :) a jak kiedys kobiety sobie radziły, kilkoro dzieci i jeszcze na polu robiły... A jeśli chodzi o te pieluchy tetrowe to powiem Wam, że oni tego nawet w szpitalu nie przestrzegają bo mój malec miał zakładane cały czas pampersy "Happy" (osobiscie ich nie polecam :) ) bioderka miał w porządku. Mozna zakładać pampersy a jakby było cos z bioderkami nie tak to wtedy na pampersa owinąć jeszcze tetrową, tak mi powiedziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 29 tc
hej dziewczyny, moze ktoras slyszala w tv jakas prognoze pogody na najblizsze dwa-trzy tygodnie ?? Chcemy podzielic urlop na polowe, troche spedzic nad woda troche w gorach no i zalezy mi, zeby na ewentualne deszcze nie byc nad woda a w upaly nie byc w gorach, hehe. Jak ktos cos wie (nawet jakies goralskie przepowiednie :D) to prosze o info, bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu będę się szlajać między Mazurami a pół. Podlasiem i tam będzie ciepło i słonecznie, potem nie wiem bo niestety dostałam tylko tydzień urlopu :D, tak poważnie to ja zawsze mam ładna pogodę w urlop i nieraz już się zdazyło że specjalnie dla nas się rozpogadzało. Więc jak jedziesz już teraz to na początek polecam Mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
No to jak idziesz na urlop majaja to chyba teraz się nie spotkamy? Z resztą ja na razie nie mogę, bo jadę zarejestrować samochód i jeszcze mam taki interes do zrobienia. Moje małe dzisiaj śpi. Jak byliśmy nad jeziorkiem to bardzo mnie kopał, pewnie mu się podobało. Tutaj gorzej, człowiek w bloku gnije. Ale nic to, pozdrawiam was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 29 tc
hej, majaja napisz gdzie jedziesz na te Mazury, co ? My jedziemy w 4 osoby ze znajomymi i totalnie nie wiemy gdzie uderzyc, zeby byl jakis mily dostep do jeziorka, nie za ludnie, no ale tez nie jakis pustkowie ... Ani oni ani my nigdy nie bylismy na Mazurach i nie mamy pojecia gdzie jechac, jak to w ogole jest z kwaterami, czy one sa w miastach czy przy jeziorach ???? Pod namiotami odpada, bo moja ciaza i w ogole, chcemy sobie sami gotowac itp. Wiesz.. nad morzem to prosta sprawa - brzeg jest caly czas a wiec wejscie do wody wszedzie, a nad jeziorami to jak to jest ?? ogolnie dostepne miejskie plaze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda 29 tc
no chyba ze jedziesz w miejsce, o ktorym pisalas strone temu (jez. Drestwo, Woznawies i park biebrzanski) :) no ale to juz nie Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie urodziłam w Ełku i mam tam rodzinę. Jeśli chodzi o Ełk to już pisałam, że jest sporo róznych hoteli większość na niemiecką kieszeń, ale coś taniego też da się znależć, np. na Kajki jest Zodiak (nocowaliśmy tam po ślubie:) ) i w tamtym roku było schronisko, nad samym Selmentem Wielkim są dwa ośrodki wczasowe, to kawałek od miasta, ale komunikacja miejska jeździ. W samym mieście jest plaża miejska, nad Selmentem jest strzeżona i ogólnie dostępna, poza tym jest cała masa dzikich. Jak z tłocznością nie wiem, bo ja jako tubylec zawsze chodziłam na te dzikie. Poza tym mam być w łomży, ale ja Narwi nie lubię, nie ufam jej czystości, więc ograniczę się do zdjęć. Zaliczę też B-stok i Supraśl, ale tam nie polecam bo ostatnio mieli problemy z sanepidem i nie wiem czy ten ich zalew jest w końcu dopuszczony do kąpieli. foxylady, szkoda że nie możesz, Ola jak masz ochotę to wpadnij w czwartek nwet lepiej niż środa może zdążę posprzątać:) adres bym ci wysłała e-mailem lub smsem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×