Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Gość inga29
Gratulacje Dioda i Pralineczka!Jak ja wam zazdroszcze dziewczyny!Już mało nas zostało z brzudszkami trzymam kciki Ciężarówko,Marto24i Foxylady i na nas przyjdzie pora,oby jak najszybciej.U mnie nic sie nie dzieje na razie zero rozwarcia.chyba za długo leżałam cholerka,tak straszyli lekarze od półtora miesiąca a teraz moja Zuzia ani myśli wyłazić.Jestem umówiona na 29 na wywołanie porodu jeśli sie zacznie robic rozwarcie ,a jak nic saie nie bedzie działo to otatecznie na 3 w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkie Mamuśki i ich małe Skarby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA55
ADA55.......28.08.05..godz.22:40.....3340g (37tydz.)54cm BARTOSZ MALTA....Kubuś....................03.09.05..godz.....????????...?????? MAJAJA...Miron....................07.09.05..godz.....4230g.,57cm. Asiak.....Michałek.................???????????..?????.....2980g.,??????? Ola 27...Karolinka.................11.09.05..godz:??.3500g., 53cm Victoria27...Helenka..............16.09...............3366g...52cm Dioda.....Weronika................19.09.05....8:05...3520g...57cm *********************************************************************************** ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? MARTA24 ..............09.09.05..........12 kg.......................córa MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron Ola 27 ..................11.09.05..........19 kg................Karolinka Dagusia 22...........11.09.05............19kg.........synuś-Hubert??? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Asiak...................15.09.05...........16 kg...........Michał/Filip SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś ciężarówka...........18.09.05...........18 kg.....................Oliwia Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek DIODA.................19.09.05 ......... .13 kg.................Weronika Victoria26............21.09.05.............8.5kg .................Helenka foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik macierzanka.........27.09.05............13kg...................mateusz MAŁA25................29.09.05...........16 kg..........................? inga29.................01.10.05............5kg.............Zuzia/Jerzyk Witam!!! Miałam być wrześniówka a bartek urodził się w niedzielę 28 sierpnia - cesarka - ( 10 pkt) tak że teraz czekamy już na 1 miesiąc. Niunia urodziła się z bardzo dobrym odruchem sania, a że po cesarce prawdziwa laktacja zaczyna się po kilku dniach - piersi były "pożarte". Jedynym wyjściem było założenie silikonowych nakładek (ok 1 tydz.). A Tak naprawdę to cesarka( kilka dni po niej) nie wygląda tak pięknie jak się to opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gatulacje dla wszystkich mamusiek i tatuskow. U mnie bez zmian :-( Nic mi sie juz nie chce , chodze taka jakas dziwna tak bardzo chce miec to juz za soba. Juz nie mysle o tym ze bedzie bolalo , ze bede sie meczyc ja poprostu juz chce!!!!! PRZYCHODZCIE SKURCZE PRZYCHODZ PORODZIE !!!!!!!! bo jobla juz dostaje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralineczka - gratuluję. Dioda - z tej twojej niuni to prawdziwa laska, długa i szczupła:D Miron śpi, w nocy znowu dał czadu w dzień zreszta też, aż tata do pracy zaspał. Podłapał od taty lekkie przeziębienie, na szczęście bez gorączki, lekki katarek i kicha. Nie wiecie od którego tygodnia można stosować spray z soli morskiej, na ulotce nie ma żadnych informacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADA55.......28.08.05..godz.22:40.....3340g (37tydz.)54cm BARTOSZ MALTA....Kubuś....................03.09.05..godz.....????????...?????? MAJAJA...Miron....................07.09.05..godz9,40.4230g.,57cm. Asiak.....Michałek.................???????????..?????.....2980g.,??????? Ola 27...Karolinka.................11.09.05..godz:??.3500g., 53cm Victoria27...Helenka..............16.09...............3366g...52cm pralineczka..Ola....................16,09....godz.....3700g...55cm Dioda.....Weronika................19.09.05....8:05...3520g...57cm *********************************************************************************** ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? MARTA24 ..............09.09.05..........12 kg.......................córa MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron Ola 27 ..................11.09.05..........19 kg................Karolinka Dagusia 22...........11.09.05............19kg.........synuś-Hubert??? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Asiak...................15.09.05...........16 kg...........Michał/Filip SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś ciężarówka...........18.09.05...........18 kg.....................Oliwia Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek DIODA.................19.09.05 ......... .13 kg.................Weronika Victoria26............21.09.05.............8.5kg .................Helenka foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik macierzanka.........27.09.05............13kg...................mateusz MAŁA25................29.09.05...........16 kg..........................? inga29.................01.10.05............5kg.............Zuzia/Jerzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała25
Gratulacje Ada55, jak na ten tydzien to spory chłopak :). A ja nadal bije sie z myślami czy isc w poniedziałek czy we wtorek, niby juz sie zdecydowałam na poniedziałek a zawsze cos jeszcze wymysle, że mam do zrobienia i zastanawiam sie nad wtorkiem. Ty ciężarówka zwariujesz bo chcesz juz a ja szczerze powiedziawszy to odłozyłabym to jeszcze ze dwa tygodnie, moze dlatego, że ja juz mam jednego bombla i wiem jak to miałam z nim i boje sie jak bedzie teraz tak samo to zwariuje. Moze i wyrodna ze mnie matka ale co zrobic, ja sie po prostu boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala 25 - co ty zadna z ciebie wyrodna matka :-) a to ze sie boisz ... jak kazdy Ja juz nie mysle o niczym innym , mam wszystko w nosie chce tylko szybko urodzic , im dluzej jestem \' w jednym kawalku\' tym gorzej ze mna bo mam dziwne mysli ze cos jest nie tak ze mna albo z mala. Widze jak wszyscy rodza przed terminem albo w terminie a ja ...... jakas qrde przeterminowana jestem . Wiem ze to dziecko sobie ustala moment kiedy chce wyjsc na swiat i ze w sumie to nie ma juz czegos takiego jak przenoszona ciaza ale mam tak jakos w tej mojej durnej glowce zakodowane ze wszyscy normalnie , terminowo rodza a ja jakos nie. Zle sie z tym czuje. Pozdrowionka dla waszych maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA.......DZIDZIA.......DATA PORODU.....GODZINA.....WAGA.... ADA55......Bartosz.......28.08.05...........22.40.......3340g...54cm MALTA.......Kubuś........03.09.05............?.................?.......? MAJAJA.....Miron.........07.09.05...........9.40.........4230g...57cm Asiak.......Michałek...........?...................?..........2980g... ? Ola 27......Karolinka.....11.09.05.............?...........3500g...53cm Victoria27...Helenka.....16.09.05.............?...........3366g...52cm pralineczka....Ola........16.09.05.............?...........3700g...55cm Dioda.......Weronika.....19.09.05...........8:05........3520g...57cm *********************************************************************************** ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? MARTA24 ..............09.09.05..........12 kg.......................córa MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron Ola 27 ..................11.09.05..........19 kg................Karolinka Dagusia 22...........11.09.05............19kg.........synuś-Hubert??? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Asiak...................15.09.05...........16 kg...........Michał/Filip SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś ciężarówka...........18.09.05...........18 kg.....................Oliwia Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek DIODA.................19.09.05 ......... .13 kg.................Weronika Victoria26............21.09.05.............8.5kg .................Helenka foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik macierzanka.........27.09.05............13kg...................mateusz MAŁA25................29.09.05...........16 kg..........................? inga29.................01.10.05............5kg.............Zuzia/Jerzyk Troche poukladalam \'tabelke narodzin\' zeby byla bardziej czytelna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylady
Well, still nothing... Jutro idę na KTG, bo dzisiaj okazuje się że w moim szpitalu jak nic się nie dziej to nie zrobią mi. Pozdro panny ! (w tym matki i mężatki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam głupie pytanko. Został mi jeszcze jeden szew, czy mogę się już normalnie kąpać tj, poleżec sobie w wannnie z pianką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda rozdwojona
ja po zdjeciu szwow (dzis) fakt ze po cesarce, ale jeszcze przez 2 tygodnie nie moge się moczyc w wannie, tylko prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamusiom i życzę dużo zdrówka!!!! Uaktualniam tabelkę :) ależ z mojej dzidzi ranny ptaszek - hehehe:) MAMA.......DZIDZIA.......DATA PORODU.....GODZINA.....WAGA.... ADA55......Bartosz.......28.08.05...........22.40.......3340g...54cm MALTA.......Kubuś........03.09.05............?.................?.......? MAJAJA.....Miron.........07.09.05...........9.40.........4230g...57cm Asiak.......Michałek...........?...................?..........2980g... ? Ola 27......Karolinka.....11.09.05...........5:00.........3500g...53cm Victoria27...Helenka.....16.09.05.............?...........3366g...52cm pralineczka....Ola........16.09.05.............?...........3700g...55cm Dioda.......Weronika.....19.09.05...........8:05........3520g...57cm *********************************************************************************** ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? MARTA24 ..............09.09.05..........12 kg.......................córa MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron Ola 27 ..................11.09.05..........19 kg................Karolinka Dagusia 22...........11.09.05............19kg.........synuś-Hubert??? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Asiak...................15.09.05...........16 kg...........Michał/Filip SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś ciężarówka...........18.09.05...........18 kg.....................Oliwia Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek DIODA.................19.09.05 ......... .13 kg.................Weronika Victoria26............21.09.05.............8.5kg .................Helenka foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik macierzanka.........27.09.05............13kg...................mateusz MAŁA25................29.09.05...........16 kg..........................? inga29.................01.10.05............5kg.............Zuzia/Jerzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala25
Jade dzis kobitki do szpitala. Wlasnie pakuje torbe i tak kolo 12 wsiadam w samochod i jade. Zobaczymy co zadecyduja. Ale stwierdzilam ze juz nie bede czekac dluzej, bo tak wszyscy o tym w razie W mówią, ze jade dla spokoju. Ale mam przeczucie, że do tego 29 to sobie poleze i poczekam na termin, no zobaczymy. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda rozdwojona
powodzenia Mala !! dziewczyny ktore juz macie swoje skarby - jak często Wasze pociechy robią kupę ? drugie pytanie - czy takim maleństwom trzeba po kazdym przewijaniu smarowac czyms pupkę ??? trzecie pytanie - czy ZAWSZE odbijacie dziecko po jedzeniu ??? czwarte - jak często karmicie, na ządanie czy co 3 godziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dioda Pytanie 1 : Często - chociaż jak piszą w książkach u noworodka normalne jest kupkanie nawet co 2 dni pod warunkiem że rozwija się prawidłowo dużo siusia i kupka jest normalna ( w sensie że nei ma zatwardzenia) Moja wali tak ze 2 duże kupy dziennie + kilka małych oraz niesamowicie dużo sika (trzeba uważać przy przewijaniu) Pytanie 2: Linomag albo sudocrem (jeśli odparzone) i to grubą warstwą - bo jeśli używasz pampersów to połowa tego co posmarujesz wchłania się od razu. U mnie Linomag schodzi jak cholera - bankructwo totalne się szykuje :( Pytanie 3: Staramy się ale nie zawsze się odbija. Moja to wogóle się cholernie przeżera i dość często ulewa. Łapczywie ssie i łyka powietrze więc odbijam ją nawet 2 - 3 razy w czasie jednego karmienia. Położna mówiła że jak kładziesz dziecko do łóżka i ono jest niespokojne to znaczy że trzeba ponosić pionowo i odbić a jak np skończysz karmić dziecko zaśnie - położysz je do łózeczka i śpi spokojnie to nie ma potrzeby go budzić i nosić na siłę i odbijać. No i trzeba do spania na bok odkładać żeby jak się uleje to się nie zaksztusiło. Pytanie 4: Na żądanie. W dzień czasami nawet mała żąda co 20 - 30 minut - sucho jest a jej się chce pić a niczym ani nie dopajam ani nie dokarmiam. Jeśli karmisz co 3 godziny to pewnie bedziesz w dzień musiała czymś dopajać między karmieniami, chociaż wszyscy lekarze teraz zalecają karmienie na żądanie. Ponoć przez pierwszy miesiąc dziecko się regularnie przeżera i ulewa ale po miesiącu to się ponoć unormuje :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda rozdwojona
hmmm, moj mąz pyta, czy jest wariant, ze dziecko jest odbite a w lozku niespokojne :D nasza żąda co 3-4 godzin, sika tez często, no a kupa to wlasnie dziwnie, wczoraj 2 kupy ogromne a dzis zadnej :( No nic, poobserwujemy jeszcze.... Eh babki... wszystko fajnie ale to wstawanie w nocy to koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda, jeśli karmisz piersią co trzy godziny byłoby za rzadko, mleko matki nie jest tak treściwe jak te sztuczne. Kupki Miron robi nawet 6-7 razy dziennie i to na rzadko, położna mówi że dopóki maja normalny kolor i brzuszek nie boli to nie warto za bardzo sie przejmować, to też normalne jak przez tydzień nawet nie zrobi w ogóle, chyba że brzuszek go boli. Dzieci często śpia niespokojnie, to faza snu płytkiego i coś im się po prostu śni. Podobno zdarzaja się okazy które potrafia tak z na wpół otwartymi oczami. Miron często popiskuje przez sen by po chwili rozłozyć szeroko ręce i uśmiechać się. Ja nie zawsze pionuje Mirona. Jak mi zaśnie przy cycu to daję mu spać, zawłaszcza że ze spaniem to u niego cyrki. Właśnie mam za sobą wyjątkowo cięzką noc, spróbowałam duszonej brukselki na kolacje i mam za swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruję pupę tylko po kapieli, chyba ze sobie odparzył, ale to nam sie rzadko zdarza. Z Mironem na reku bo oczywiście nie chce spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie te solo i te jeszcze w calosci Dzisiaj jade do szpitala na patologie. Do 14 mam sie stawic bo moj porod cos daleko :-( Wczoraj pojechalam do szpitala bo moja polozna miala dyzur , zbadala mnie i stwierdzila ze mam rozwarcie na ok 3 cm (czyli bez zmian) i ze glowka jesc ciut nizej ale porod to jeszcze daleko. Jak pomysle o tej patologii to mnie sciska. Czasami zadaje sobie pytane czy ze mna jest wszystko dobrze ze nie moge \'normalnie\' dziecka urodzic tak jak wszystkie babki. Wszyscy rodza w terminie albo przed. Jestem ostatnia babka z mojej szkoly rodzenia ktora jeszcze nie urodzila. Wszyscy maja to juz za soba a ja? Psychika mi siada. Nie tak to mialo wszystko byc. Mialam dostac skurczy w domu , zabrac torby i jechac z mezem na izbe przyjec a nie z patologi na porodowke. Wszystko mialam poukladane w glowie jak to ma byc w koncu to moje 1 dziecko i mialo byc tak \'normalnie\'... Znowu bede sie meczyc na tych szpitalnych lozach, bede sluchac irytujacego chrapania sasiadek obok, wszystko jest nie tak :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzarówka nie przejmuj się ja też wylądowałam na patologii w czwartek a urodziłam w niedzielę (mało nie umarłam w tym szpitalu :( - nienawidzę szpitali) ale jakoś dało się przeżyć a dzidzia wszystko wynagrodzi jak już się pojawi - nawet obolały tyłek na którym przez dłuższy czas nie da się usiąść. A propos tyłka - to jak tam u Was - mamy - te sprawy - siadacie już normalnie? Mnie jeszcze trochę boli - szew został jeszcze jeden na zewnątrz za to w środku jest cała kupa, ale one ponoć mają się rozpuścić :) Co do nocy - to rzeczywiście karmienie w nocy to porażka. Dzisiaj to trochę spałam ale wczorajsza noc to był koszmar bo mała była niespokojna i przespaliśmy się z mężem może ze 2 godziny. Dzisiaj było znośnie - cycek co około 3 godziny. Ja to wstaję, kładę małą u siebie na poduszce, kładę się obok, daję cyca i drzemię. Jak mała się nassie, wypuści cycka i zasypia to wywalam ją do łóżeczka i wtedy śpi. To nawet się w miarę daje pospać. Co do uśmiechania się to moja mała jak już zapokoi głód i bawi się cyckiem to robi mistrzostwo świata, bo się uśmiecha nie wypuszczając z ust cycka - komicznie to wygląda :) Buziaczki dla Was, trzymajcie się i dużo zdróweczka dla dzidziusiów a dla Was duuuużo cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 22
cze dziewczyny? chce wam powiedziedzieć ze ja poród mam już za sobą.Najważniejsze ze wcale się go nie bałam a jednak ....było koszmarnie drugi raz bym chyba tego nie przeżyła......ale nie bójcie sie kazda inaczej to przechodzi.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 22
jesli chodz o pytanie nr 1 to rzeczywiscie dość często maleństwa robia kupke.Po drugie ja przynajmniej smarowałam mojemu maleństwu po kazdym przewijaniu dupkę by uniknąc potem jakiegoś odparzenia.po jedzeniu nie odbijałam bo położan mówiła ze takim maleństwom nie trzeba dopiero jak będzie starsze tak może pół roczne.Tak karmiłam i karmie nadal na żądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda rozdwojona
no i odparzyla sie naszej myszce dupka :( :( :( Uparlam się, zeby nie stosowac zadnych kosmetykow ani chemii przez pierwsze kilka dni no i mamy teraz problem. Biedna mała dupencja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co już urodziły
jeśli możecie to powiedzcie czy bardzo was bolą krocza i czy było warto przechodzic ten koszmar??? I dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda - kup Sudocrem w aptece. Rewelacyjny jest i smaruj grubo (tak żeby dupka była biała) powinno przejść szybciutko. A potem linomag na grubo, moja nie ma ani śladu odparzenia a jak coś się zaczerwienia to smaruję sudocremem i przechodzi szybciuteńko!!! A co do krocza to mi ponoć źle przecieli i mi się wyjątkowo źle goi, ale co tam, warto było. Najgorsze są tak naprewde pierwsze 2-3 dni po porodzie, potem to już całkiem spoko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga 29
Cześć dziewczyny,czytam sobie o waszych maluszkach ,kupkach ,karmieniu i zazdroszcze, bo u mnie nadal nic.Już mam dosyć chodzenia z brzuszyskiem mam wrażenie że coraz większym z każdym dniem,no i oczywiście już nie mogę sie doczekać kiedy zobaczę moja kruszynkę.Trzymaj sie Ciężarówko wszystko będzie dobrze,twoje dzieciatko urodzi się lada chwila.Ja tez raczej trafię na oddział i będą wywoływać.Trzymam kcciuki.Pozdrowienia dla wszystkich mamuś i maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy kolejnego maluszka. Foxylady urodziła wczoraj Bruna. 3450 g 10 p, resztę poda sama potem MAMA.......DZIDZIA.......DATA PORODU.....GODZINA.....WAGA.... ADA55......Bartosz.......28.08.05...........22.40.......3340g...54cm MALTA.......Kubuś........03.09.05............?.................?.......? MAJAJA.....Miron.........07.09.05...........9.40.........4230g...57cm Asiak.......Michałek...........?...................?..........2980g... ? Ola 27......Karolinka.....11.09.05...........5:00.........3500g...53cm Victoria27...Helenka.....16.09.05.............?...........3366g...52cm pralineczka....Ola........16.09.05.............?...........3700g...55cm Dioda.......Weronika.....19.09.05...........8:05........3520g...57cm foxylady....Bruno.........27.09.05...........23.00.......3540 *********************************************************************************** ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? MARTA24 ..............09.09.05..........12 kg.......................córa MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron Ola 27 ..................11.09.05..........19 kg................Karolinka Dagusia 22...........11.09.05............19kg.........synuś-Hubert??? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Asiak...................15.09.05...........16 kg...........Michał/Filip SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś ciężarówka...........18.09.05...........18 kg.....................Oliwia Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek DIODA.................19.09.05 ......... .13 kg.................Weronika Victoria26............21.09.05.............8.5kg .................Helenka foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik macierzanka.........27.09.05............13kg...................mateusz MAŁA25................29.09.05...........16 kg..........................? inga29.................01.10.05............5kg.............Zuzia/Jerzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda rozdwojona
heh, dzieki za rade z sudocremem, wlasnie tak zrobilam wczoraj bo mam probke w domu. I dzis juz w sumie zero sladu mam tez alantan i bepanthen, tak wiec po prostu bede ciagle czyms smarowac i tyle, bez sciemy :) foxylady ! gratulacje ! dochodz szybko do siebie i wracaj-cie do nas tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda r
dziewczyny karmiące - tez macie takie ssanie na picie ? Boshe ile ja teraz piję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 24
MAMA.......DZIDZIA.......DATA PORODU.....GODZINA.....WAGA.... ADA55......Bartosz.......28.08.05...........22.40.......3340g...54cm MALTA.......Kubuś........03.09.05............?.................?.......? MAJAJA.....Miron.........07.09.05...........9.40.........4230g...57cm Asiak.......Michałek...........?...................?..........2980g... ? Ola 27......Karolinka.....11.09.05...........5:00.........3500g...53cm Victoria27...Helenka.....16.09.05.............?...........3366g...52cm pralineczka....Ola........16.09.05.............?...........3700g...55cm Dioda.......Weronika.....19.09.05...........8:05........3520g...57cm Marta 24 ...Basia ........24,09,05...........19:45........3730....58cm foxylady....Bruno.........27.09.05...........23.00.......3540 *********************************************************************************** ANIA....................03.09.05...........10kg ............................? MAJAJA................10.09.05..........9 kg........................Miron Ola 27 ..................11.09.05..........19 kg................Karolinka Dagusia 22...........11.09.05............19kg.........synuś-Hubert??? Efcia 27 ..............13.09.05 ...........9.5kg................... Kubuś Asiak...................15.09.05...........16 kg...........Michał/Filip SKARBELEK............17.09.05...........9 kg ......................synek MALTA.................18.09.05...........7 kg......................Kubuś ciężarówka...........18.09.05...........18 kg.....................Oliwia Lili26...................19.09.05.............10kg.....................synek DIODA.................19.09.05 ......... .13 kg.................Weronika Victoria26............21.09.05.............8.5kg .................Helenka foxylady...............23.09.05...........15 kg..................Bruno Tercia 34..............24.09.05...........8 kg.......................synek Justin..................27.09.05...........6 kg...................sekrecik macierzanka.........27.09.05............13kg...................mateusz MAŁA25................29.09.05...........16 kg..........................? inga29.................01.10.05............5kg.............Zuzia/Jerzyk przepraszam ze tak późno ale ledwoo siedze przed monitorem. Opwoeim wiec innym razem. Basia jest śliczna i kochana. W domku mam full pomoc od taty Basiowego. Cudowny człowiek - kocham go podwójnie :D buziaczki i pozdrowienia dla wszystkich mamuś i tych oczekujących rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×