Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość kataryna71
Yasmin to świństwo ja po tych tabletkach dostałam rozległego zawału serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.loiooo
sprzedam 2 nowe, zafoliowane opakowania yasmin .cena za 1 op. 30 zł +wysyłka. wazn.2014 rok; zieloneoczy24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja11ja11
Mam pytanie. w sobote miałam niewielkie plamienie na czerwono. w niedziele jak okres zupełnie poleciał przyjełam pierwszą tabeletke anty. Prosze o infomeację czy zabezpieczenie jest 100%? czy ten pierwszy dzien okresu to miał byc pierwszy dzien plamienia? Dodam ze współrzyam bez wytrysku do srodka z chlopakiem 6 dnia cyklu. Tego dnia robiłam test owulacyjny (negatywny). Czy moge juz współrzyc bez dodatkowego zabezpieczenia i czy w tych pierwszych dniach juz byłam dobrze zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę odstąpić receptę na dwa opakowania yasmin. Mnie ten lek uczula i nie mogę tego brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię kilka opakowań Yasmin za rozsądną cenę. Przy większej ilości miło widziane wystawienie przez allegro lub za pobraniem. Proszę o kontakt na maila : mondoverde12@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRZEDAM YASMIN LUB WYMIENIE NA CILEST PILNE!!! POSIADAM 3 OPAKOWANIE YASMIN DATA WAŻNOŚCI 2014. CENA 45ZŁ BLISTER. ALE BARDZIEJ ZALEZY MI NA SZYBKIEJ WYMIENIE NA CILEST :(( MOŻLIWY OBIÓR OOBISTY W OKOLICACH RZESZOWA. EWENTUALNIE WYSYŁKA ZA POBRANIEM. eeyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 5 listków tabletek jasmin, od lekarza w orginalnym opakowaniu, zakupione w angli, cena - 35 zl za listek, gg 3137200 oswiecim i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż 4 opakowania tabletek YASMIN. 0,03mg + 3,00 mg, tabletki powlekane, Ethinylestradiolum + Drospirenonum. 3 opakowania: Numer serii: 043300, Termin ważności 10.2013r 1 opakowanie: Numer serii 04346A, Termin ważności 11.2013r Importer równoległy: Delfarma Sp. z o.o Przepakowano w: Zakłady Farmaceutyczne Polfa-Łódż SA. Kupione w aptece, w białym opakowaniu zastępczym, z powodu niższej ceny. Każde opakowanie ma nazwę apteki,oryginalną cenę i kod kreskowy. Sprzedam, gdyż po wykupieniu recepty i konsultacji u innego lekarza zostały mi przepisane inne pigułki. Cena 35zł za opakowanie + 5zł przesyłka. w przypadku 4 opakowań cena 140zł z przesyłką mail: piorin@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 3 opakowania Jasmin – w każdym jest po 3 blistry (po 21 tabletek). Cena za blister 35 zł + przesyłka (7 zł). Tabletki były zakupione w aptece, sprzedaję bo nie biorę już tabletek. Termin ważności tabletek to: 07.2015. dorotap14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yasmin i cilest to SYF zmiencie na plastry lub ringi, minitabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkajax
Hej, mam do sprzedania blister Yasminu, sprzedam za 30 złotych, mozliwy odbior osobisty w lublinie. Lekarz dzis zmienił mi pigułki. Kontakt figga007@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. mam na sprzedaz 12 listkow yasminu.odbior osobisty lub wysyłka.mieszkam w bydgoszczy.pozdrawiam kasia radek777@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam yasmin 3 opakowania w cenie 100 zł wraz z kosztami przesyłki z terminem wazności do 2015 roku i mozliwością wysłania zdjęc tabletek. Kontakt : konstancja-konstancja@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam yasmin 3 opakowania w cenie 100 zł wraz z kosztami przesyłki z terminem wazności do 2015 roku i mozliwością wysłania zdjęc tabletek. Właściwy adres meilowy !!! (Kontakt) : konstancja-konstancja@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferta nadal aktualna lecz cena wynosi 30 zł. płatność z góry na konto mail90@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataO_8772
Korzystaliście z leku co się nazywa Yasmin? No bo szukałam informacji na temat tego leku i chciałam Was zapytać. Możecie cokolwiek powiedzieć mi o tym produkcie? Jest sens go kupować, znacie jakieś zamienniki? Tutaj jest trochę opinii o Yasmin: http://www.listalekow.pl/yasmin/ - myślicie, że warto się tym zasugerować? Nie chciałabym się i roztrwonić bezsensownie pieniądze, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie kupie Yasmin w wiekszej ilosci. Chetnie nawiaze wspolprace na stale. Prosze pisac na yasmin.yasmin@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta1973
witam! biorę yasmin już 2 lata,czuję się świetnie,okresy słabe,nie mam żadnych ubocznych skutków,nawet na słodycze nie mam ochoty. pierwszy miesiąc brania to czułam sie żle opuchnięta i zła byłam jakaś a już w następnym było ok i jest tak do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwaaaa
hej, mam do sprzedania trzy blistry Yasmin, 30zł jeden, ważne do 02.2015 kontakt: sylwiaoliwa46@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania receptę na Yasmin kontakt justyna-b22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznik000
Ja kupuję je bez recepty, Ogólnie są b. fajne, poza tym że zawsze przybieram jakieś 3-4 kg na wadze. Innych ubocznych skutków nie widzę. No i to jedyne chyba tabletki które mój organizm w miarę zaakceptował. stosuję je od 5 lat i jestem zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani_82
Pilnie kupie Yasmin. W Warszawie możliwy odbiór osobisty, jeśli dalej to poczta Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do sprzedania 1 opakowanie tabletek Yasmin. Termin ważności 07.2015. Cena 30 zł + przesyłka. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: mail90@o2.pl Tylko poważne propozycje! Nie toleruję oszustw (a zdarzają się tacy)! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania 1 opakowanie tabletek Yasmin. Możliwość odbioru w Kielcach lub wysyłka. Cena 30 zł + ew. wysyłka. Kontakt olak.1992@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J A
Hey, mam do odsprzedania tabletki yasmin. Kupiłam zapas, jednak okazały się nieodpowiednie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chetnie odkupie nr gg 3493797

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera1313
Witam Posiadam w sprzedaży 4 listki tabletek antykoncepcyjnych Yasmin Cena za opakowanie 32 zł, data ważności 07-08.2014 Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pilnie potrzebuję Yasmin, przynajmniej jednego blistra. Mój kończy się za 4 dni, a moja ginekolog jest chwilowo kompletnie niedostępna, nawet na recepcji nie odbierają telefonów - nie wiem o co chodzi, w każdym razie nie mogę przerwać brania tabletek. Szczególnie zależy mi na możliwości odbioru osobistego w Warszawie lub jej okolicach. Mój mail: ad1924@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam receptę na 1 opakowanie Yasmin bez wystawionej daty i danych osobowych, cena do negocjacji justyna-b22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×