Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość porażona-lublin
Witam Chciałabym się was poradzić.. YASMIN biorę od niedawna, niedługo będę zaczynać 3 opakowanie. oczywiście przy 1 opakowaniu miałam krwawienia, bolały piersi ( były też jakby wieksze;d) i nie najlepiej się czułam. między 1 a 2 opakowaniem nie miałam przerwy. we wtorek wzięłam ostatnią tabletkę z 2 opakowania. nigdy nie pominęłam żadnej tabletki. raz niedługo po wzięciu tabletki ( jakieś 3 godz później )wystąpiła biegunka, dlatego wzięłam kolejną tabletkę żeby ochrona nie była zachwiana ( w ulotce jest że jesli 3 - 4 godz po zażyciu tab jest biegunka lub wymioty to nalezy przyjac jak najszybciej kolejna tabletke). - swoją drogą, gdy powiedziałam o tym mojej gin, poradziła mi, żeby się w ogóle nie przejmować biegunką i że mogłabym nie brac tej dodatkowej tabletki a i tak wszystko byloby ok.. i raz też się zdażyło że wymiotowałam ( zatrucie pokarmowe) ale to było jakies 6 godz po wzieciu tab wiec nie brałam kolejnej. tak wiec wszystko jest w porządku?? teraz trochę się stresuję, bo to moja pierwsza 7 dniowa przerwa w braniu tabletek i jeszcze nie dostałąm okresu. podobno krwawienie z odstawienia pojawia sie 2 -3 dzien po wzieciu ostatniej tab, a dzis dopiero 2 dzien przerwy wiec moge byc spokojna? jestem niestety straszną panikarą... oczywiscie w głowie juz mysli, że ciaza itp.. mam sie martwic? czy moge spokojnie czekac na okres ktory na pewno przyjdzie? przez to że wymiotowałam bałam się ze ochrona moze byc zachwiana, dlatego wczoraj ( wiec w 1 dniu przerwy) zrobiłam z porannego moczu test - tak na wszelki wypadek- i wyszedl negatywny. czyli mam cierpliwie czekac na krwawienie i przestac wymyslac? dodam jeszcze ze kochamy sie z chlopakiem bardzo czesto ale do tej pory nie pozwolilam mu jeszcze skonczyc we mnie wiec chyba tym bardziej nie powinnam panikowac? wiec podsumowujac, moje pytanie brzmi: kiedy wystepuje krwawienie z odstawienia ? czy to prawda, ze w 2-3 dniu? i co sądzicie o mojej sytuacji? powinnam przestac panikowac, czy tez mam powody do obaw? trochę to wszystko zagmatwane, przepraszam jestem początkująca jeśli chodzi o tabletki, stąd moje obawy mam nadzieję, że ktoś kto bardziej się zna niż ja, udzieli mi odpowiedzi ( i uspokoi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażona-lublin
Witam Chciałabym się was poradzić.. YASMIN biorę od niedawna, niedługo będę zaczynać 3 opakowanie. oczywiście przy 1 opakowaniu miałam krwawienia, bolały piersi ( były też jakby wieksze;d) i nie najlepiej się czułam. między 1 a 2 opakowaniem nie miałam przerwy. we wtorek wzięłam ostatnią tabletkę z 2 opakowania. nigdy nie pominęłam żadnej tabletki. raz niedługo po wzięciu tabletki ( jakieś 3 godz później )wystąpiła biegunka, dlatego wzięłam kolejną tabletkę żeby ochrona nie była zachwiana ( w ulotce jest że jesli 3 - 4 godz po zażyciu tab jest biegunka lub wymioty to nalezy przyjac jak najszybciej kolejna tabletke). - swoją drogą, gdy powiedziałam o tym mojej gin, poradziła mi, żeby się w ogóle nie przejmować biegunką i że mogłabym nie brac tej dodatkowej tabletki a i tak wszystko byloby ok.. i raz też się zdażyło że wymiotowałam ( zatrucie pokarmowe) ale to było jakies 6 godz po wzieciu tab wiec nie brałam kolejnej. tak wiec wszystko jest w porządku?? teraz trochę się stresuję, bo to moja pierwsza 7 dniowa przerwa w braniu tabletek i jeszcze nie dostałąm okresu. podobno krwawienie z odstawienia pojawia sie 2 -3 dzien po wzieciu ostatniej tab, a dzis dopiero 2 dzien przerwy wiec moge byc spokojna? jestem niestety straszną panikarą... oczywiscie w głowie juz mysli, że ciaza itp.. mam sie martwic? czy moge spokojnie czekac na okres ktory na pewno przyjdzie? przez to że wymiotowałam bałam się ze ochrona moze byc zachwiana, dlatego wczoraj ( wiec w 1 dniu przerwy) zrobiłam z porannego moczu test - tak na wszelki wypadek- i wyszedl negatywny. czyli mam cierpliwie czekac na krwawienie i przestac wymyslac? dodam jeszcze ze kochamy sie z chlopakiem bardzo czesto ale do tej pory nie pozwolilam mu jeszcze skonczyc we mnie wiec chyba tym bardziej nie powinnam panikowac? wiec podsumowujac, moje pytanie brzmi: kiedy wystepuje krwawienie z odstawienia ? czy to prawda, ze w 2-3 dniu? i co sądzicie o mojej sytuacji? powinnam przestac panikowac, czy tez mam powody do obaw? trochę to wszystko zagmatwane, przepraszam jestem początkująca jeśli chodzi o tabletki, stąd moje obawy mam nadzieję, że ktoś kto bardziej się zna niż ja, udzieli mi odpowiedzi ( i uspokoi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmer
Yasmin nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaN111
Posiadam Yasmin. Kontakt gg 39750234.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolka_wa
Pilnie kupię tabletki Yasmin. Prosze o kontakt jolcia_g@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKAZJA TERAZ
ODSPRZEDAM Yasmin dwa opakowani.Zmiana tabletek. 30 ZŁ PLUS KOSZTY PRZESYLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakak
pilnie kupię Yasmin kakak@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymouspl1
kupie jedno lub 2 opakowania pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnie odkupie 1 lub 2 opakowania tabletek yasmin proszę o kontakt na email rafald18_18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macmac66
pilnie kupię yasmin macmac66@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropecka00
Sprzedam 2 opakowania yasmin. zapachwiosny@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudenudeble
pilnie kupie yasmin ,warsawa fanke5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Sprzedam 4 opakowania Yasmin chętne które używają proszę o kontakt e-mail: nikita469@wp.pl z Warszawy pozdrawiam Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Ogłoszenie już nie aktualne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam 3 opakowania yasmin do odsprzedania plus 5 tabletek z niedokonczonego cyklu ( jakby ktoras chciała przesunac okres) info na anastazjastazja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka83
sprzedam Yasmin 2 opakowania cena za opakowanie 40zł data ważności 11.2014. alka83@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka83
JUŻ NIE AKTUALNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam tabletki
mam do sprzedania 1 op. jasmin, cena 30zł (kupione w promocji w Super Pharmie za 32 zł). zmieniam tabletki a zostało mi ostatnie opakowanie. Wrocław- mile widziany odbiór osobisty) kontakt palinkaaa_1988@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silv91
witam, kupię 3 opakowania yasmin do 35 zł za jedno opakowanie. osoby zainteresowane pisać. misia857@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaowca001
hej, poszukuje pilnie tabletek Yasmin, mozliwy odbior w Warszawie lub wysyłka pocztą kontakt: ani_82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkinia
pilnie kupie yasmin, odbior warszawa, legionowo jazkinia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzanka 25
Witam mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Yasmin. Cena za opakowanie 28 zł plus przesyłka gdyż obecnie jestem w Anglii i nie ma możliwości odbioru osobistego. Cena za przesyłkę to 8 zł za 3 opakowania. Data ważności: 05.2015. Zainteresowanych proszę o kontakt: siwek_221@wp.pl. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie yasmin
jak w temacie. jesli mozesz odspredac mi opakowanie - daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguńka
Cześć mam do sprzedania 3 opakowania Yasmin, data ważności do 10.2014 r. Proszę o kontakt: igunia@go2.pl (Wawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzanka 25
Witam mam jeszcze jedno opakowanie tabletek Yasmin cena 28 zł plus przesyłka 6 zł polecam i chętnych proszę o kontakt: siwek_221@wp.pl Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mndalena
Mnie też te tabletki pasują, ale po przeczytaniu artykułu w ANGORZE nr 10 z 10 marca 2013r. zdębiałam! Kobiety w USA,Niemczech, Francji wystęują tłumnie z pozwami przeciwko firmie -pruducentowi leku Yasmin Yaz.... Drospirerenon zawarty w tabletkach może powodować skrzepy w płucach , a nawet wylew. Polecam, przeczytajcie artykuł Wojciecha FIlipiaka naspisany na podstawie"Deutshe Welle" i "Suddeutshe Zeitung" brrrrrr.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzemyslana_91
Witam! Kupiłam ostatnio z przepisu lekarza te tabletki ponieważ jestem uczulona na lateks. Wtedy tabsy wydawaly mi sie jedynym rozwiazaniem, ale znalazlam lepsze:) Nie chce brac hormonow bez powaznego powodu, bo wszystko ze mna okej tzn. mam regularny okres, nie boli mnie brzuch podczas niego i boje sie ze tabletki moga to zmienic. Dlatego nieprzemyslanie kupilam 2 opakowania ktore nie sa mi potrzebne. Zaplacilam za nie 54zl... dla niektorych to malo ale dla mnie to wydatek, dlatego chcialam je sprzedac za 40zl:) chetnych prosze o kontakt na moj adres e-mail: sandra910907@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzemyslana_91
Sorry chodzilo mi o tabletki Novynette:) pomylilam tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×