Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość asmi
ja brałam tabletki Yasmin ponad 3,5roku. odrzuciłam je w maju tego roku a w lipcu zaszłam odrazu w ciążę więc nie jest powiedziane że po tabletkach nie można odrazu mieć dziecka tylko wszystko zależy od organizmu, natomiast moja siostra brała inne tabletki i od grudnia stara się o dziecko i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka1917
Wtam kochane kobitki. Biore Yasmin od stycznia tego roku. Mial on u mnie wyregulowac miesiaczki, poniewaz mialam plamienia co dwa tygodnie. Na poczatku bylo dobrze Ale przy 4 opakowaniu plamienia pojjawily sie znowu, apozniej bylo w kratke . jeden miesiac spokoju, jeden z plamieniami. A teraz juz 10 dni przed koncem opakowania pojawily mi sie plamienia a przy drugiej tabletce od konca bylo to juz normalne miesiaczkowe plamienie, wioec poztanowilam przestac je zazywac, ale czy jest cos lepszego????? bo to naprawde duzy dyskomfort, kochasz sie z mezem, a tu upsss, niespodzianka. Wybieram sie oczywiscie do lekarza, ale chcialabym wiedziec czy ktoras z was miala podobne objawy?Nie schudlam napewno old tych tabletek, ale tez nie przytylam. No i biust mam ladniejszy.Ale przeciez nie to jest najwazniejsze. Napiszcie slowko , prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1000
ja taż miałam problem z plaminiami ale od te pigułki mi pomogły:) cera mi się poprawiła a i piersi ładniejsze :) kolkeżanko idż lepiej do ginekologa bo nie wolno lekceważyć takich sytuacji ! mi naszczęscie pigułki pasują i jestem z nich zadowolona :) pozdrawiam wszystkiczh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklonowana 15100900
Brałam Yasmin prawie 2 lata. Wszystko byłoby ok, gdyby nie brak libido, suchość i stopniowo pogarszający się nastrój. Pod koniec brania byłam mega płaczliwa, upierdliwa, histeryczna...i zdołowana :( Nie przytyłam ani nie schudłam, pomógł na PMS. Cellulit się powiększył (jak na każdych pilach...). Niestety biust nie urósł. Ale ta cena...:( Aha, no i ciągle chciało mi się pić :) Myślałam już, że mam cukrzyce ;) Skóra tez zrobiła się bardziej sucha. Pryszczy nigdy nie miałam, a na Yasmin to już ani 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklonowana 15100900
Co do włosów-mnie też wypadały masakrycznie... Ale teraz już mniej, oczywiście NIE dzięki Yasmin. Piłam Alveo i stosuję odżywkę Wax z henną. Próbowałam już wieeeeelu wit., odżywek, płynów od dermatol., pigułek... i dopiero ten Wax mi pomaga stopniowo ;) Rośnie mi dużo nowych włosków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka1917
Kasiu1000, ja oczywiscie ich nie lekcewaze, jestem pod kontrola lekarza, mialm robiona cytologie itp, no i powinnam chyba dodac dla sprostowania, ze moje problemy pojawily sie z powodu zazywanego wczesniej Danazolu, ktory mial mi podnieszc liczbe plytek krwi, a niestety rozregulowal prace jajnikow.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migosia
Canada-Monika--------->otóż ja bralam wczesniej logest-w celu wyregulowania miesiączki-niestety tamte tabletki nie poradzily sobie z problemem:( Teraz chce sprobowac yasmin-ALE przy logescie mialam zaburzenia pracy serca, pieczenia w klatce piersiowej, kolatania czesto bol serca budzil mnie w nocy-a skoro Ty sie zle po nich czujesz...hmm...to pewnie ja tez bede miala ten problem gdyz w Jasminie wieksza jest dawka...Wiesz musze to przedyskutowac z lekarzem i wtedy sie odezwe ok? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canada
Ja mialam Yasminelle, pomagal mi na okres, a po tych zle sie poczulam, ale bede jeszcze na nowo probowala po miesiecznej przerwie. Generalnie wszystkie leki maja u mnie skutki uboczne, malo ktory przechodzi bez. W kazdym badz razie daj znac na maila i napisz swojego, to bedziemy w kontakcie. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunia69
Jestem po pierwszym opakowaniu Yasmin i nie wysatpił okres, to 5 dzien od odstawienia. Czy któraś z was miała podobnie? Już wczesniej kiedyś brałam Yasmin i miałam normalne okresy a tuataj nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmin89
ja dostaje 6 dnia popołudniu wiec sie nie martw a to ze dostawalas kiedys wczesniej to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teśka
Witam ja biore yasnim już 6 mieśiąc i czuje się super wcześniej brałam regulon ale niezbyt mi pasował . Yasmin jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pill
hej jesli mi ktos moze odpowiedziec na takie pytanie a dokladniej wyjasnic sytuacje mianowicie po odstawieniu tabletek anty mialam bardzo nieregularne miesiaczki dlatego tez gin przepisal mi orgametril po ktorym mialam dostac okresu i powiedzial mi ze zeby nie zachamowac miesiaczki mam przyjac yasmin na 3 dzien i tak tez zrobilam. wczoraj w nocy wspolzylam bez dodatkowego zabezpieczenia w postaci prezerwatyw... ale jakos w nocy nie moglam spac i myslalam o tym wszystkim z rana poszlam do gin innego i ona mi powiedziala ze tamten to idiota i ze prawdopodobne jest ze moge byc w ciazy. i ze nie przepisze mi tabletek po bo to by byla za duza dawka hormonow czy to prawda?? czy ktos bral te tabletki rowniez z anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaza1
CZESC DZIEWCZYNY ZA CHWILE WEZME 1 TAB.YASMIN I MAM NADZIEJE ZE WRESZCIE SCHUDNE I NIE BEDE CIAGLE ZMECZONA I OSPALA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullaw87
biore Yasmin od 3 tyg i widze ze chudne w oczach chyba je odstawie, wczesniej brałam Yaz i po nich przytyłam dwa-trzy kilo i piersi miałam jędrniejsze:) niestety po nich wystąpiły dosc długie plamienia środmiesiaczkowe i musiałam je zmienic, urodziłam 2 dzieci, teraz waze 48 kg przy wzroscie 169 ja chce przytyc!! Polecam jezeli komus zalezy na utracie wagi, ogolnie samopoczucie ok ale i tak je zmienie, znacie jakies tabletki po ktorych sie tyje? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoska
Ja biorę Yasminelle i trochę przytyłam, ale tak to jest. Natomiast moje znajome biorą inne środki i różnie ... jeśli chcesz przytyć nie od tabletek to spróbuj plastrów Evra i po prostu zacznij więcej jeść, waga powinna zacząć rosnąć. Jeśli oczywiście chcesz i masz możliwość zmienić środek anty. Sama zastanawiam się nad przestawieniem się na plastry bo nie muszę przynajmniej pamiętać o tabletkach. Plasterki są ciut droższe, ale nie wiele, u mnie w aptece Juventy w CH Manufaktura w Łodzi zestaw plastrów kosztuje nieco ponad 37zł, Yasminell z kolei 34zł z groszem, także to żadna tak naprawdę różnica. A co do przytycia jeszcze ... może masz do tego jakąś dietę? Spóbuj pojeść coś co faktycznie dodaje kg. np słodycze ... a może masz taką przemianę materii szybką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullaw87
dziekuje Karoska za rady, ja dużo jem nie patrze na kalorycznosc potraw, pozne pory posiłkow, słodycze rownież...i nic jedynie po tych poprzednich tabletkach wyglądałam jako tako:) cały czas waze tyle samo od 7 lat, po ciazach mi nic nie zostało, moze faktycznie sprobuje tych plastrow...mam pytanie a czy plastry mniej obciazaja wątrobe niz tabletki anty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costamcostam
Przez pewien czas brałam tabletki Yasminelle z powodu niskiego libido przy wcześniejszych tabletkach. Teraz wszystko jest ok, mam jednak problem z plamieniami przed i po miesiączce co w gruncie rzeczy bardzo utrudnia życie. Lekarz przepisał mi na próbę Yasmine, które podobno maja większą dawkę hormonów niż Yasminelle. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Boję się, że przytyje po tych tabletkach albo libido znowu będzie niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazczekolady
dziewczyny, kupowanie tabletek z innych zrodel niz apteki jest mocno ryzykowne. tak mi sie przynajmniej wydaje. nie lepiej przejsc sie do apteki i miec 100% pewnosc co sie kupuje? tym bardziej, ze teraz ceny w wielu aptekach (chociazby siec DOZ) sa naprawde przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupsia84
kobietozczekolady, może najpierw się zapytaj skąd te tabletki? ja zmieniłam pigułki i zostało mi jedno opakowanie, nie wyrzucę, nie połknę bo mam inne, to czemu mam nie sprzedać? nawet na opakowaniu jest kod kreskowy i adres apteki w której zawsze kupuję lekarstwa. nadal uważasz że to niepewne źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśia
Witam:) Ja biore juz Yasmin ponad rok i jestem zadowolona , nie przybrałam na wadze jak to często po takich hormonach , wręcz schudłam około 3 kg. Musze tez przyznac że problemy z cera tez znikły z czego się ciesze , bo walczyłam z trądzikiem a Yasmin mi pomógł :) Chce jeszcze dodać , że nie warto sie aż tak sugerować opiniami na temat Yasmin , ponieważ jest to indywidualna sprawa dla każdej dziewczyny. Warto jednak się samej przekonać . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam 3 opakowanie tych pigułek Yasmin i jestem naprawdę bardzo zadowolona:-) po pierwsze nic nie utyłam, a wręcz przeciwnie schudłam 2 kg nawet nie wiem kiedy i gdzie...po drugie powiększył mi się biust...po trzecie nie mam w ogóle wzdęć, jestem płaska jak deseczka-mam na myśli tutaj brzuszek kochane:-D także tabletki REWELACJA polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semiyorum
Ja jestem przy drugim opakowaniu Yasmin, fakt faktem nie przytyłam a nawet schudłam 2 kg. Problem w tym, że odkąd zaczęłam je brać ciągle choruję, jest mi cały czas zimno i chce mi się spać. Myślicie, że to może być od tych tabletek? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka2225
czesc mieszkam w grecji tabletki yasmin to najlepsze tabletki przepisywane tu przez lekazy tyle z tym ze nie mozna przynich palic. sa naprawde dobre i mysle ze moga ci pomuc.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbababba
A jak było u Was z piersiami podczas brania tabletk Yasmin?? Bo mi zmiejszyły się z rozmiaru D na małe B :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreoko
brałam tabletki jakies 5-6 lat temu, bylam z nich zadowolona-nie przytylam a wrecz wydawalo mi sie ze schudlam...po tylu latach zaczynam znowu brac te same tabletki mam nadzieje ze nic mi po nich nie bedzie...zastanawia mnie tylko jedna rzecz o której napisał "ktos" wyżej...dlaczego nie wolno palic przy ich braniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zazywam kilka mcy yasmin, jestem zadowolona orientujecie sie o co chodzi z tym ze w stanach sa uznane za niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia0070
cześć wam sama biore te tabletki i są naprawdę dobre polecam naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulatek
Brałam Yasmin jakiś czas temu, jednak jestem studentką i liczy się dla mnie każdy grosz, dlatego ktoś podpowiedział mi,że mogę przerzucić się na tańszą Midianę - i tak też zrobiłam. Efekty bez zmian, jak było dobrze tak jest, samego przejścia też nie odczułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaaa
delicious... mam do sprzedania opakowanie Yasmin - zmieniono mi leki w zwiazku z endometriozą cena 25 zl wazne do 2013 oryginalne kontakt na maila bejabor72@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×