Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość ekspert antykoncepcji PO
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina_kasia
sprzedam opakowanie YASMIN nowe z apteki, data waznosci 9/2013 elle_8719@wp.pl wysylka lub odbior w warszawie (30zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.sprzedam opakowanie Yasmin data waznosci 08.2014.Pytanie prosze wysyłac na emaila czarnawdowa76@wp.pl lub pisac na gg 28352962.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byemi
Również mam do sprzedania 2 opakowania tabletek YASMIN. DATA WAŻNOŚCI 08.2014. POSIADAM NAWET PARAGON SPRZEDAM PO NIŻSZEJ CENIE. Piszcie na skorp15@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila_hala
Mam do sprzedania tabletki Yasmin , jedno opakowanie. Gdyż zmieniłam tabletki na inny środek antykoncepcyjny. Cena niższa niż w aptekach. Zainteresowane kupnem proszę o kontakt na lila_hala@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam Yasmin, jeden listek, 30 zł. Zainteresowane prosze o kontakt : ajka_k@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anasthazja
Kupię Yasmin 2-3 listki kontakt anasthazja1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię yasmin,cilest lub kontracept prosze o kontakt emailowo czarna_laguna@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezamki
Sprzedam yasmin, 3 opakowania. info mail: sezamki2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmajka8889
a czy ma ktoś może do sprzedania yasmin 1 opakowanie we Wrocławiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolatkka
mam do sprzedania 1 opakowanie tabletek Yasmin, cena 30zł, odbiór na terenie Wrocławia lub wysyłka, zainteresowanych proszę o kontakt: karooolcia87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,sprzedam tabletki Lesine(tanszy odpowiednik Yasmin),cena 30 zł,odbior na terenie radomia lub wysyłka,tel 533-615-885,kasiakepa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sezamiki oszustka
Uwaga na sezamki to oszustka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macmac66@interia.pl
pilnie kupię yasmin. Prosze o kontakt na adres macmac66@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,sprzedam recepte na Lesine(odpowiednik Yasmin) z dzisiejszą datą(16 08 2012),odbiór na terenie Radomia lub wysyłka,cena 20 zł,tel 533-615-885,kasiakepa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupie Yasmin pilnie!
Odkupię pilnie Yasmin. kontakt zuzeczka13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaapetita
dziewczyny! mam do sprzedania 6 opakowań Yasmin, ważne do lipca 2013r. jeśli jesteście zainteresowane, chętnie odsprzedam, mi już się nie przydadzą:) anitaapetita@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmer
dziewczyny mam do sprzedania jeden listek Yasminu i dwa listki Microgynonu 21 :) kasmer@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana zeschizowana
Dziewczyny dlaczego sprzedajecie Yasmin? źle na Was działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmer
Ja po yasminie bylam strasznie nerwowa. Wahania nastroju byly nie do zniesienia rowniez przeze mnie. Poza tym yasmin spowodowal ze zatrzymywala mi sie woda w organizmie i czulam sie tak jakbym cala puchla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,sprzedam recepte na Lesine (2 opakowania(tańszy odpowiednik Yasmin) z wczorajsza data 27 08 2012.tel 533 615 885,kasiakepa@op.pl,cena 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaomaoma
Hej! Niestety moje doswiadczenia z yasmin nie sa najlepsze. Jako pierwsze bralam Marcilon i okropnie sie po nim czulam- stany depresyjne,spadek libido, okropnie obrzmiale i bolesne piersi, do tego stopnia,ze nie moglam wejsc pod prysznic).Lekarz zapisal mi Yasmin i twierdzil,ze na pewno bedzie lepiej. Objawy zdecydowanie sie zmniejszyly, psychucznie czulam sie swietnie! ale za to zaczelam zatrzymywac wode w organizmie. Moje piersi zrobily sie ogromne i puchly mi kostki. Teraz biore Cilest,ale niestety nie ma wiekszej poprawy. Nastepny krok to plastry Ale oczywiscie wszystko zalezy od tolerancji organizmu a z tego co wiem to raczej Yasmin sa dobrze tolerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajomaomaoma
Hej! Niestety moje doswiadczenia z yasmin nie sa najlepsze. Jako pierwsze bralam Marcilon i okropnie sie po nim czulam- stany depresyjne,spadek libido, okropnie obrzmiale i bolesne piersi, do tego stopnia,ze nie moglam wejsc pod prysznic).Lekarz zapisal mi Yasmin i twierdzil,ze na pewno bedzie lepiej. Objawy zdecydowanie sie zmniejszyly, psychucznie czulam sie swietnie! ale za to zaczelam zatrzymywac wode w organizmie. Moje piersi zrobily sie ogromne i puchly mi kostki. Teraz biore Cilest,ale niestety nie ma wiekszej poprawy. Nastepny krok to plastry Ale oczywiscie wszystko zalezy od tolerancji organizmu a z tego co wiem to raczej Yasmin sa dobrze tolerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas-nie-goni-nas
hej dziewczyny.Brałam yasmin ponadrok,teraz zrobiłam dwumiesieczną przerwe-na prosbe mojego chłopaka który wyjechał za granice;-P na poczatku mialam plamienia ale zniknely.przez jakis czas bylam tez rozdrazniona i nie mialam ochoty na sex ale po jakims czasie te objawy minely.za to od czasu brania tabletek coraz czesciej bolala mnie glowa i nawet wzrok zaczal mi sie psuc.lekarz powiedzial ze wzrok od tabletek psuc sie nie moze.poczytalam troche ksiazki o ziolach i stwierdzilam ze te objawy to moga byc spowodowane przez nerki.no bo w koncu przyjmowanie tabletek przez dlugi okres czasu to obciazenie dla nerek.i zaczelam pic pokrzywe.polecam,bóle głowy minely a wzrok sie poprawil.jak ktoras z was tak ma niech sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas-nie-goni-nas
Hej Mi lekarz przepisał Yasmin głownie dlatego że go o to poprosiłam...Chodziło mi głownie o wyrownanie niedoskanałości na skórze no i oczywiście większe zabezpieczenie...Tabletek jeszcze nie zaczęłąm brać ale jestem teraz zza granicą i nie mam tu sie do kogo zwrócic o pomoc w razie potrzeby.Pracuje jako modelka więc również nie moge mieć znaczących zmian w biuście ,cerze czy sylwetce(chyba że na lepsze )czy uważacie więc że powinnam zacząc brać je tutaj czy to zbyt ryzykowne??bo opinie są tak zróżnicowane że już sama nie wiem....I jeszcze jedna sprawa-czy podczas brania tabletek można palić???bo lekarka jak lekarka-zabroniła ale w ulotce nic takiego nie wyczytałam... Dziekuje z góry za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuyyyyy
A nie jest dziewczyny troche tak, ze zrzucacie wine na tabletki? Rozumiem, ze jak ktos ma plamienia, czy dretwienie lydek itd to ewentualnie moze uwazac, ze jest to wina tabletek i zastanawiac sie nad ich zmiana lub porzuceniem calkowitym, ale humorki? Skad wiecie, ze te zmiany nastrojow nie sa od tak po prostu? Czasami czlowiek tak ma, ze raz jest szczesliwy, za chwile placze itd. Nie da sie udowodnic, ze jest to spowodowane tabletkami, bo przyczyny takiego stanu moga byc baaardzo rozne. Czy nie jest tak, ze zbyt pochoponie doszukujecie sie u siebie skutkow ubocznych? Naczytacie sie o nich na forum, a potem tylko czekacie czy pojawia sie u was. Kada najdrobniejsza zmiane od razu traktujecie jak skutek uboczny. Zastanowcie sie, czy tak wlasnie nie jest.. Ja biore Yasmin juz od prawie 3 lat. Jak zaczynalam, to rowniez weszlam na to forum i bylam przerazona. Przeczytalam co moze mi byc, jakie ewentualne choroby itd i strach mnie oblecial. Zaczelam szukac u siebie, jak tylko bolala mnie glowa to zaczynalam sie zastanawiac czy to nie przez tabletki. Bol brzucha - pewnie wina tabletek itd itp. Ale w pore sie opamietalam, wyluzowalam, przestalam wchodzic na forum i do tej pory czuje sie dobrze. Zdarzaja mi sie zmienne nastroje, ale nie uwazam, ze jest to wina Yasmin, tylko wina kobiecej natury. Czuje sie swietnie, odkad przestalam czytac forum i brac to wszystko do siebie Wam rowniez to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuyyyyy
A nie jest dziewczyny troche tak, ze zrzucacie wine na tabletki? Rozumiem, ze jak ktos ma plamienia, czy dretwienie lydek itd to ewentualnie moze uwazac, ze jest to wina tabletek i zastanawiac sie nad ich zmiana lub porzuceniem calkowitym, ale humorki? Skad wiecie, ze te zmiany nastrojow nie sa od tak po prostu? Czasami czlowiek tak ma, ze raz jest szczesliwy, za chwile placze itd. Nie da sie udowodnic, ze jest to spowodowane tabletkami, bo przyczyny takiego stanu moga byc baaardzo rozne. Czy nie jest tak, ze zbyt pochoponie doszukujecie sie u siebie skutkow ubocznych? Naczytacie sie o nich na forum, a potem tylko czekacie czy pojawia sie u was. Kada najdrobniejsza zmiane od razu traktujecie jak skutek uboczny. Zastanowcie sie, czy tak wlasnie nie jest.. Ja biore Yasmin juz od prawie 3 lat. Jak zaczynalam, to rowniez weszlam na to forum i bylam przerazona. Przeczytalam co moze mi byc, jakie ewentualne choroby itd i strach mnie oblecial. Zaczelam szukac u siebie, jak tylko bolala mnie glowa to zaczynalam sie zastanawiac czy to nie przez tabletki. Bol brzucha - pewnie wina tabletek itd itp. Ale w pore sie opamietalam, wyluzowalam, przestalam wchodzic na forum i do tej pory czuje sie dobrze. Zdarzaja mi sie zmienne nastroje, ale nie uwazam, ze jest to wina Yasmin, tylko wina kobiecej natury. Czuje sie swietnie, odkad przestalam czytac forum i brac to wszystko do siebie Wam rowniez to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbaj bajjj
Miałam podobny problem ze swoim mężem-on też bał sie kończyć we mnie ale jakoś sobie poradziłam Podam Ci kilka moich sposobów na to żeby przekonać do siebie faceta. Po pierwsze powinnas pochować wszystkie prezerwatywy a następnie rozpalić do czetwoności swojego chłopaka czy to erotyczna bielizna czy to tańcem erotycznym, jednak napewno zachęcisz go do seksu jesli z nienacka np.podczas ogladania telewizji spodejdziesz do swojego chłopaka w seksownej bieliżnie i zaczniesz powolutku ssać mu peniska powolutku a potem coraz bardziej-zobaczysz ze zaraz bedzie chciał na Ciebie wskoczyć a tu niespodzianka nie ma prezerwatyw-myślisz ze sie powstrzyma? Mysle że chciała bys poczuć jego sperme w sobie-ale tu zeby go przekonać potrzeba wiecej zachodu i starań. Nie wiem jaki stosunek masz do jego nasienia.Ja sama na poczatku naszego zwiazku miałam bardzo negatywny ale pózniej okazało sie ze wszystkie opinie na forach sa przesadzone a sperma mojego męża jest tak samo kochana jak i on. Zeby Twoj chłopak doszedł w tobie musisz posłuzyć sie jakimś fortelem. musisz powiedzieć ze zrobisz coś o czym on zawsze marzył jesli on pozwoli na to co chesz. Moj mąż marzył o tym żebym doprowadziła go do szczytowania ustami. Zrobiłam to i co bardziej musze Ci powiedzieć ze sperma jest swiatna maseczka na cere . Mysle ze jesli zaproponujesz mu to o czym maży kazdy facet czyli orgazmie na twarzy lub ustach to i on nie bedzie Ci dłużny i dojdzie w tobie.A moge zagwarantować Ci ze nie ma nic bardziej wspaniałego niż poczuć orgazm ukochanej osoby w sobie. Pozdrawiam Ci.Napisz na forum co udało Ci sie dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirosława_wawa
Cześć Dziewczyny! Ja byłam wczoraj u ginekologa i też dostałam receptę na Midianę. Wcześniej, od 18 roku życia (a mam 22 lata) brałam Cilest i z reguły źle nie było, nie mówiąc nic o częstych migrenach, bólach głowy i zmieniającym się libido, często bardzo słabym niestety ;/ Zostało mi jeszcze 5 tabletek z Cilestu, a to co się ze mną działo w ostatnim czasie to była tragedia - pod koniec ubiegłego opakowania najpierw dostałam krwawienia, a potem dziwnych upławów. W czasie przerwy wszystko się uspokoiło, ale jak zaczęłam brać to ostatnie opakowanie (co teraz kończę), to już mam dosyć - bóle podbrzusza, jajników, piersi, upławy, złe samopoczucie, przybranie na wadze (ponad 3 kg przytyłam w miesiąc) - koszmar. No i postanowiłam, ze najwyższy czas coś zmienić i od razu sprawdzić, czy to nie małe baby (test wyszedł negatywny, bo oczywiście robiłam). Badanie nic nie wykazało, a po rozmowie z panią ginekolog uspokoiłam się, bo mi powiedziała, że to przez te tabletki (a bardziej przez produkcję Brytyjską - to ta z fioletowymi opakowaniami) i że nie jestem pierwsza, która w ostatnim czasie przychodzi i się na nie tak skarży ... Także jutro idę do apteki po Midianę Mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak co niektóre piszecie jestem dobrej myśli Oczywiście będę informowała jak na mnie wpływają i po ile są w mojej aptece (jestem z Goleniowa) Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×