Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość Anetanaa
Witam serdecznie mam do sprzedania 2 opakowania(6blistrow) Yasmin oraz 1opak mycrogyne Cena do uzgodnienia e-mail anetanaa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenamiss
POZEW ZBIOROWY - szukam kobiet do pozwu zbiorowego przeciw firmie farmaceutycznej B..... po stosowaniu przez kilka lat Diane 35, Yasminelle i Yaz wystąpił u mnie zator płuc i ostra zakrzepica żył głębokich kończyn dolnych, jeśli i Ty brałaś te leki i miałaś udar, wylew, zator płuc, zakrzepicę odezwij się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Posiadam 3 opakowania yasmin, data ważności 11.2015 mi nie będą już potrzebne. Kontakt i więcej info @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Posiadam 3 opakowania yasmin, data ważności 11.2015 mi nie będą już potrzebne. Kontakt i więcej info @. aneta2013@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do sprzedania tabletki yasmin cena 30 zł za listek.osoby chętne proszę pisać na emai pipi96@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam do sprzedania tabletki yasmin cena 30 zł za listek.osoby chętne proszę pisać na emai pipi96@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesssska
Sprzedam tabletki Yasmin. Cena - 3 listki za 80 zł + koszty przesyłki (polecony, za pobraniem, ze sprawdzeniem zawartości) agunia_69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi123
Sprzedam Yasmin Mam do sprzedania dwa listki Yasmin firmy Bayer. Cena 2 listków z wysyłką 65zł. nowe, data ważności 12.2015. Kontakt: organa69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddam w dobre rece 1 opakowanie tabletek Asubtela (odpowiednik Yasmin) kontakt: green.bee(at)o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze uważać na pigułki antykoncepcyjne Yasmin kobiete sparalizowalo po tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze uważać biorąc pigułki Yasmin polski lekarz wypisal lek pacyjetce i została sparaliżowana do konca zycia ostrzegam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z anty
Hej! Zakończyłam przygodę z antykoncepcja. Zostało mi całe opakowanie 21 tabletek. Sprzedam za 25 zł + przesyłka (koszt w zależności czy polecony ekonomiczny czy prio, za pobraniem do wyboru). Nie wysyłam zwykłym listem. Czemu taniej bo szkoda mi wyrzucić a wiem że czasem brakuje komuś recepty i trzeba się ratować. Kontakt p.lukijanczuk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletki Yasmin. Cena - 3 listki za 80 zł + koszty przesyłki (polecony, za pobraniem, ze sprawdzeniem zawartości) Termin ważności 09.2016 agunia_69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania tabletki yasmin, 3 opakowania. Cena za wszystkie to 80 zł plus koszty przesyłki. Kontakt ana8819@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam jedno opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Jasmin za 35 zł. Wysyłka poleconym ekonomicznym 4,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam jedno opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Jasmin za 35 zł. Wysyłka poleconym ekonomicznym 4,50 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt 513 037 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issskierka99
Issskierka999y opakowania. Jezeli ktoras z Was posiada a juz nie potrzebuje, prosze o kontakt issskierka999@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Issskierka99
Odkupie dwa czy trzy pelne opakowania. Jezeli ktoras z Was posiada a juz nie potrzebuje, prosze o kontakt issskierka999@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam do odstąpienia 3 opakowania pigułek yasmin ważnych do 2016 roku. Kupiłam sobie na zapas ale zdecydowaliśmy się starać o dziecko. Może ktoś byłby zainteresowany. Pozdrawiam, Inez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inez to dalej aktualne? Jeżeli tak to poproszę o kontakt na m280819@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromedawroc
Odkupię Yasmin albo odpowiednik z odbiorem osobistym we Wrocławiu Proszę o kontakt andromeda.wroc@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski, zdrowia nie szanujecie? jak można od kogoś odkupować lek? kupią od was jakieś małolaty, które wstydzą się iść do gin, a seksu się nie wstydzą... do każdej tabletki anty trzeba się zbadać! yasmin w aptece w Warszawie nie jest wcale drogie - http://aptekagold.pl/yasmin-tabl-x-21.html nieco ponad 40 zł, a wy pewnie sprzedajecie jakieś przeterminowane albo trefne :/ nie wiem jak się kupującym opłaca takie rozwiązanie, ale laski nie świrujcie za bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania YASMIN jeden blister do lutego 2016. za 18zł plus 5zł przesyłka. lato_wiosna7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam pełne opakowanie tabletek Yasmin, kupione w aptece, w oryginalnym opakowaniu, z ulotką. Data ważności op: 02.2016, Cena 20 zł plus wysyłka 5 zł. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Kontakt: witka16@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi się sprzedawanie leków przez neta. Yasmin - apteki w Warszawie mają ją za 25-27 zł: http://aptekagold.pl/yasmin-tabl-x-21.html a wy głupie baby odkupujecie od innych i potem się dziwicie, że lek przeterminowany albo jakoś dziwnie działa. Albo wstydzicie się iść do ginekologa. Dorosłe, by mieć faceta, ale do ginekologa to się wstydzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromedawroc
Odkupię Yasmin albo odpowiednik z odbiorem osobistym we Wrocławiu Proszę o kontakt andromeda.wroc@gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania YASMIN. Termin ważności 06.2016. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub Siedlcach. Cena 40zł opakowanie. Zainteresowane osoby proszę pisać na aniae.w@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 opakowania YASMIN. Termin ważności 06.2016. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie lub Siedlcach. Cena 30zł opakowanie. Zainteresowane osoby proszę pisać na aniae.w@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 1 opakowanie Yasmin. Cena 30 zł. Możliwy odbiór - Wrocław. Kontakt - ontofercig@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×