Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość ewamalgorzata1
beciaaa czy masz jeszcze yasmin na zbyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uptown_m
Sprzedam Yasmin. cena 40zł. data ważności 07.2013r. szybka wysyłka. koala9@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Poznan
Z powodu pomyłki w aptece (sprzedaż 3 listków w opakowaniu w cenie 1) mam na zbyciu 4 zbędne listki YASMIN. Cena 25 zł. Odbiór w Poznaniu. patom7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszłam na Yasminelle, więc chętnie pozbędę się 1 opakowania Yasmin, długa data ważności. Możliwość odbioru os. w Wawie. Nr gg 3142516.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana__24__
Kupie pilnie 6 opakowan Yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana__24__
Kontakt: majeczka222@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam dopiero brać ten lek. Na tym samym forum czytałam przerażające rzeczy o Diane 35. Jakoś przeżyłam, jednak ilość wody zbierająca się w moim organizmie w pewnym momencie nie pozwalał mi nawet normalnie oddychać. Po yasminie mam narazie od dwóch dni biegunkę :?. nieco mnie to dziwi, zobaczę jak będzie dalej i najwyżej odstawimy. Na bolesne miesiączki polecam cilest, jednak znam już kilka kobiet, które mimo regularnego brania, zaszły w ciążę. Pozdrawiam P.S. Co do zakrzepicy na każdej ulotce jest informacja o tej chorobie. W ulotce yasmin znalazłam informację, że po 35 roku życia wskazane jest rzucenie palenia, ponieważ wtedy występuje największe ryzyko zakrzepicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Posiadam do sprzedania kilka nowych opakowań. YASMIN!!! 40zł za paczkę jestem z Zabrza ania321321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalinaaaa
Pilnie kupie Yasmin najlepiej Wrocław, lub szybka dostawa (do soboty) Agnieszka agnieszka.z.malina@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza1990
Kupie yasmin, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvonnea
Kupię tabletki Yasmin - 2 lub 3 opakowania. Odbiór osobisty w Lublinie lub przesyłka pocztowa. Pilne! y_aftyka@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvonnea
Kupię tabletki Yasmin - 2 lub 3 opakowania. Odbiór osobisty w Lublinie lub przesyłka pocztowa. Pilne! y_aftyka@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sprzedam 3 listki pigułek YASMIN - termin ważności lipiec 2014r. cena: 1 listek / 40 zł za sztukę Oczywiście tabletki są oryginalne, kupione w aptece, sprzedaje bo odstawiłam tabletki. kontakt alo123@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3literki
Sprzedam 4 op pigułek yasmin , ważne do 09.2013r (cena 40 zł/ opakowanie). Zostały przeze mnie nie wykorzystane gdyż musiałam przejść na htz. Możliwy odbiór osobisty w Warszawaie.Adres e=mail literki3@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.cz
Cześć, Mam dodatkowe recepty na Yasmin. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę wykupić i odsprzedać. Mój email: anna.czerska83@gmail.com Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel86
kupię 1 listek yasmin. pilne. proszę pisac na bibinio1@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel86
przepraszam , na bubinio1@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina99
mam do odsprzedania taniej 2 oakowania Yasminu, nowiutkie, prosto z apteki.cityart@wp.pl Odstawiam pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aina99
po 38 zł za opakowanie. jestem z Warszawy. Mogę wysłac pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti39
Chciałabym odkupic pigułki Yasmin - bea351@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaaaaaaaaa1234
Pilnie kupie 6 opakowan Yasmin. majeczka222@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Koszczyk
Hej, Sprzedam kilka opakowań Yasmin. Lek oczywiście oryginalny (zakupiony w aptece), w oryginalnym nieotwieranym opakowaniu. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: marta.koszczyk@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Koszczyk
Hej, Sprzedam kilka opakowań Yasmin. Lek oczywiście oryginalny (zakupiony w aptece), w oryginalnym nieotwieranym opakowaniu. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: marta.koszczyk@gmail. com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara112
Witam. Sprzedam listek Yasmin ważny do 01.2013 za 30 zl plus koszty przesyłki listowej. Prosze o kontakt na bara112@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Koszczyk
Hej, Sprzedam kilka opakowań Yasmin. Lek oczywiście oryginalny (zakupiony w aptece), w oryginalnym nieotwieranym opakowaniu. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: marta.koszczyk@gmail. com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara112
już nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha270
Hej Wam.ginekolog przepisał mi yasmin nie mam pojechać jak to zacząć brać wiem że pierwszego dnia krwawienia przez 21 dni potem 7 dni przerwy tylko że mój problem polega na tym że przypuśćmy krwawienie wystąpi w poniedziałek czy to jest bez różnicy który poniedziałek wezmę z opakowania?proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta123456
Tak, to bez roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pilnie kupię yasmin 2-3 op., za pobraniem, jak ktoś ma proszę pisać asia_niki@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×