Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość kanida
Witam, mogę odstąpić dwa opakowania yasmin gratis. Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata12345
hejka :) jestem kolejna przyjamująca yasmin. choc biero go dop hmmm 9 dni - dzis jest 10 to nie czuje zadnych negatywnych skutkow jakie niektore z was odczuwaly. wrecz przeciwnie, czuje sie bardzo dobrze:) mam nadzieje ze to sie nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia2208
Witam. Mam pytanko. Jestem po pierwszym opakowaniu tabletek Yasmin. Dzisiaj jest 4 dzień przerwy, a ja nadal nie dostałam okresu. Przede wszystkim tabletki dostałam dlatego, że mój okres występował co 14 dni, a po drugie jako tabletki antykoncepcyjne. Żadnej tabletki nie pominęłam, nie brałam antybiotyków ani żadnych innych tabletek. Dzisiaj od rana boli mnie brzuch trochę, czy to znak że dostanę w końcu ten okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda hollywoodu
TUŚKA, dostaniesz lada moment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanida
witam, moja oferta odstąpienia tabletek yasmin jest już nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera 29
Biorę Yasmin 2 miesiac i mam problem z oczami,są strasznie suche. Czy to może byc związane własnie z Yasmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogosia
Witam, przeczytałam Wasze opinie za i przeciw. Stwierdzam ze każdy organizm inaczej reaguje na jakie kolwiek leki. Gin przepisała mi Yasmin, ze wzgledów na nasilający sie zarost na twarzy i nieregularne (bardzo!!!) miesiączki . Nadmienię ze jestem rok po urodzeniu dziecka. Jestem ciekawa czy któras z was ma taki przypadek , jesli tak to prosze o wpis. Jescze nie brałąm tych tabletek. Narazie czekam na miesiączkę. pozdrawiam forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haja:) ja bralam pigułki Yasmin pzrez ponad 3lata z powodu b.bolesnych miesiaczek.Jakis czas temu mialam zmiany hormonalne,okres mi sie zatrzymal na 2m-ce i brzuch mialam nabrzmialy,bardzo bolalo.odstawilam yasmin na 3m-ce bo tak poradzil ginekolog.dostalam w koncu okres, w zasadzie lecialy same ciemne skrzepy:/ mysle ze poczekam jeszcze troche i znowu zaczne brac yasmin.Jak dla mnie jest dobry.Cera bez wypryskow, dobrze sie czuje po nim, nie przytylam po nim no i polecany jest dla osob mlodych:) teraz do was mam pytanie.bralam Yasmin przez ponad 3lata, ginekolog kazal mi odlozyc na 2-3m-ce zeby wszystko w organizmie wrocilo do normy, slyszalam ze po odlozeniu przez jakies 6m-cy jest sie bardzo plodnym.ostatnia miesiaczke mialam 11maja, Yasminu nie biore od konca maja.wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia 31maja w niedziele.czy jest jakies ryzyko ze zaszlam w ciaze?bylam u lekarza, kobieta powiedziala mi zebym kupila test i zrobila za jakies 2tyg,wtedy bedzie najbardziej skuteczny i prawdziwy.jedna kobieta zas opieprzyla mnie za to ze mozliwe ze jestem w ciazy i bez zadnej gadki wypisala mi na recepcie tabletke wczesnoporonna Levonorgestrel 1.5mg :| ale nie wykupilam.napiszcie co o tym sadzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmi
cześć mam do odsprzedania 2 opakowania YASMIN z datą ważności 06.2011 opakowanie za 30zł. Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupsia84
Olka8922, ciężko mi coś Tobie poradzić, wszystko w sumie zależy od Ciebie, jeżeli nie chcesz mieć dziecka a masz obawy że jesteś w ciąży to wykup te wczesnoporonne, jak zrobisz test ciążowy może być za późno, zresztą jeśli będziesz wiedziała o ciąży to myślę że przy chęci usunięcia może być Ci ciężko. A jeśli nie wiesz czy jesteś w ciąży to weź profilaktycznie. Nic więcej Ci nie doradzę. Sama jestem matką i jakbym miała obawy że jestem teraz w ciąży przy moim szalonym dwulatku to nawet bym testu nie kupowała tylko kupiła te pigułki. nie dałabym rady z dwójką;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupsia84
Asmi, do Warszawy byś przysłała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi 1
Witam. Mam 2 wspaniałych dzieci. Przed braniem tabletek yasmin byłam zupełnie zdrowa!!! Chciałam tabletki antykoncepcyjne ....i dostałam yasmin......przy ich braniu dobrze się czułam....brałam je 2,5 roku. Chciałam zrobić sobie przerwe.....i tu okazała się masakra..pierwszy miesiąc dostałam okres z odstawienia.... ale na drugi sobie czekałam i czekałam.!!!!!! Zmieniłam ginekologa na USG wyszło że mam PCO -niestety od tabletek....teraz jestem bezpłodna....Także nie piszcie że nie ma skutków ubocznych , dopóki je bierzecie jest OK......teraz mam przyjmować Diane przez okres 6 miesięcy potem będę leczyła bezpłodność / jakbym wiedziała że tak będzie to bym nie wchodziła w antykoncepcje/.......Yasmin to nowość na rynku a my jesteśmy królikami doświadczalnymi...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaa2007
dziewczyna ma może któraś z Was do odsprzedania tabletki Yasmin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminka29
Hej.Yasmin brałam 2,5 roku. Odstawiłam w maju.W czerwcu okres spóźniał się i zrobiłam test, wynik negatywny.Po 9 dniach dostałam. W lipcu to samo, powtórzyłam test i wynik negatywny a okresu nie mam nadal.Jeśli ktoś miał podobny problem napiszcie proszę? Nie wiem co robić, czy iść do ginekologa czy poczekać jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psc_olka
Mam pytanie, skończyłam właśnie pierwsza serię tabletek yasmin i się zastanawiam czy istnieje możliwość że zaszłam w ciążę po mimo ich brania? Czy one na pewno od razu działają? wyczytałam że działają jak są dobrze dobrane a ja po tak krótkim okresie brania nie mogę być pewna ze zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie. Mam pytanie: czy wiecie gdzie można we Wrocławiu kupić yasmin za mniej niż 40zł? Bo tam gdzie ja mieszkam są diabelnie drogie, ostatnio zapłaciłam 44,50zł. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
Hey, Ja bralam Yasminelle przez ok 8 miesiecy,a potem zmienilam na Yasmin, bo wyjechalam za granice, a tu nie ma Yasminelle. Biore je ok pol roku... Ja nie narzekam na nic, zadnych wiekszych zmian, waga w normie, cera tez, nastroj w porzadku. Okresy bardzo regularne i male:) Praktycznie zero bolow przedmiesiaczkowych, a to byl moj najwiekszy dramat. Podobno Yasmin sa bardziej niebezpieczne od innych tabletek, ale to takie gadanie, nikt niczego nie udowodnil...Pigułki mają swoje ujemne strony,o czym jest napisane na kazdej ulotce w opakowaniu...Jak ktos nie chce ryzykowac, to niech nie bierze tabletek w ogole.Jesli ja czuje sie ok po nich, to nie widze powodu,zeby je odstawiac tylko dlatego, ze ktos tam gdzies od nich zachorowal... Trudno tutaj cokolwiek doradzic, kazda musi sie na wlasnej skorze przekonac, czy akurat te tabletki sa dla niej dobre czy nie. Bez sensu jest gadanie "nie, nie bierz ich" albo "tak, one sa najlepsze!" Mozna sie tylko dzielic wlasnymi doswiadczeniami. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! skończyłam dopiero pierwsze opakowanie yasmin, lekarz przepisał mi je ze względu na hirsutyzm i wypadanie włosów, tyle, że jak narazie włosy wypadają jeszcze bardziej i na twarzy wyskoczyło mi mnóstwo krostek:/ czy myślicie, że mój organizm musi się przezwyczaić do tych tabletek?? bo już się zastanawiam czy nie poprzestać na tym opakowaniu?? Czy zauważyłyście poprawe włosów po przyjmowaniu tych tabletek, bo to jest moim najgorszym problemem, boję się, że niedługo będę łysa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaa01
witam mam do was pytanie czy ktoras z was moze mi pomoc od dzisiaj jem tabletki yasmin ale jestem na diecie i od jakiego czasu jem tabletki wspomagajace odchudzani typu cla i inne wiecie moze czy ma to jakis wplyw na antykoncepcje czy moze to oslabic dzialanie yasminu porosze was o odpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam właśnie 2 opakowanie tabletek Yasmin , nie schudłam , cera się nie poprawiła , libido spadło do zera ;/ ;/ Za to piersi urosły i to o jeden rozmiar , okres się uregulował a miałam naprawdę nieregularny np. raz na pół roku. Samopoczucie - dobre , ale często boli mnie trzustka nie wiem tylko czy to przez tabletki. Ogólnie będę brała jeszcze jedno opakowanie i zobaczę jak się bedę czuła , potem idę na konsultacje do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihka111
do pumaskooo, witam jestem ciekawa czy zaraz po tab. będziesz mogła zajść w ciąże i jak długo je stosowałaś. Jastem w podobnej sytuacji też planuje maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunia69
witam, gdzie kupujecie Yasmin i w jakiej cenie? Czy można dostać go taniej niż 40 zł? proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunia69
do niki22 a jak nazywa się apteka w której kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila1
Witam. Mam pilne pytanie. Dopiero zaczęłam brać Jasmin i wolę się upewnić. Chodzi mi o 7 dniową przerwę. Rozumiem, że przez 7 dni nie biorę tabletek, dopiero na 8 dzień. Czyli jak skończylam we wtorek to następne opakowanie zaczynam w środę? Tak? ps. proszę bez śmiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
chwila 1 Dobrze myślisz zawsze tabletki bierzemy po 7 dniowej przerwie tj. 8 dzień, czyli tak jak napisałaś w Twoim przypadku środa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję Yasmin w aptece Tesco po 30 zł , taniej już chyba nie ma :) Dziewczyny a jak jest u was z cerą i wagą po tych tabletkach ? Podobno po 3 opakowaniu się poprawia cera i waga spada , ja właśnie kończę 3 i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunia69
czerwony maczek Jesteś kochana ze powiedziałaś ze w aptece tesco Yasmin jest tańszy , muszę tam zajrzeć bo ostatnio płaciłam 46 zł ;( a jeśli chodzi o działanie przeciwtrądzikowe to ja wierzę w ich działanie , sama na razie biore 1 opakowanie ale brałam yamin 2 lata temu i bardzo mi pomógł. Takze cierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×