Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość lunienka
Dziekuje bardzo za opinię. Mam zamiar sprobowac ten Yasmin, bo to jedyny sposob, aby sie przekonac,a potem napisze jak sie czuje!Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkam
Ja biore juz trzecie opakowanie Yasmin. Przy pierwszym opakowaniu mailam hustawke nastrojow, 2 razy nudnosci, ciut powiekszone cisnienie i obnizyly mi libido do minimum:( Przy drugim opakowaniu juz nie mialam hustawki nastrojow, tylko pare razy zabolal mnie brzuch. Ogolem skutki uboczne mi sie pomniejszyly:) ale libido ciagle male:( Z pozytywnych rzeczy moge powiedziec,ze cera bardzo szybko mi sie poprawila na lepsze:) i schudlam kilo:) Ale mimo wszystko-zamierzam wkrotce zmienic je na inne, bo chcialabym miec taki poziom libido jak przed rozpoczeciem brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka19
Dziewczyny prosze was o to,zebyscie napisaly mi czy po tych pigułkach powiekszyły wam sie piersi????????Yasmin bierze moja tesciowa i przyjaciolka i w ich przypadku to prawda.A jak jest u Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIA88
Ja właśnie zaczęłam brać moje pierwsze opakowanie tabletek anty - ginekolog zapisał mi Yasmin. Po wzięciu pierwszych kilku tabletek nic sie nei zmieniło w moim życiu, ale teraz gdy wybrałam już połowę zauważyłam że piersi mnie troszke bolą i powiększyły sie... - fajnie ze sie powiększyły ale czemu bolą ?? może są nabrzmiałe tylko :/ jeśli chodzi o tycie... to napewno nie schudłam po nich, bynajmniej na razie... przytyłam 2 kilo ale niewiem czy to od tabletek :P z libido to sama niewiem - napewno sie nie zwiększyło. W sumie na razie żadna rewelacja ale zobaczymy potem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka20lat
mnie też boląpiersi po yasmin i siępowiększyły... co to znaczy ?????? że yasmin zatrzymuje wode w organiźmie czy że piersi mi rosna i po prostu bolą ????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
20:31 beata1612 (brunetka13@op.pl) witam wszystkich!!!dziewczyny yasmin jest najnowoczesniejszymi tabletkami antykoncepcyjnymi,ktore sa takze przepisywane ne cere ale sa tak zrobione ze dla dziewczyn ktore przytyły po innych tabletkach moga nawet schunac po yasminie poniewaz ten srodek antykoncepcyjny niezatrzymuje wody w organizmie kobiety i uniemozliwia tycie!!!ja juz biore tabletki z 17miechow ale najbardziej jestem zadowolona z yasminu ktory biore juz 8 miesiecy i polecam naprawde choc jest drogi to naprawde opłaca sie go zażywac!!!!pozdroffkam wszystkich!!! 21:15 ela3456 mam do Ciebie male pytanie jak wygladaja Twoje okresy po yasmin? bo ja na poczatku mialam takie w miare normalne chociaz troche bardziej skape niz normalna miesiaczka a teraz z czasem biore juz ponad rok sa jakby jeszcze bardiej skape i czy to jest norma ze tak sie dzieje czy powinnam sie moze czyms niepokoic? z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatris9
haj dziewczyny,biore yasminod 1,5 tygodnia i ciagle mam plamienia,czy ktoras miala cos podobnego i czy one ustapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga_x
Brałam Yasmin prawie pół roku, myślałam, że będzie inny niż moje poprzednie tabletki czyli Minulet, ale dla mnie nie było żadnej różnicy. Rzeczywiście nie przybrałam na wadze, no i nie miałam ochoty na seks.Ale co najgorsze, dostawałam strasznych migren połączonych z tzw.aurą czyli drętwieniem jednej strony ciała. Jakiś koszmar. Nawet poszłam do szpitala taka byłam przerażona co się ze mną dzieje. Myślałam ,że to jakiś guż mózgu czy coś. Okazało się na szczęście ,że wszystko jest ok, ale pani ordynator neurologii odrazu zapytała mnie czy biorę tabletki antyk. Gdy odpowiedziałam, że tak kazała mi je bez gadania odstawić. Dziewczyny, jeśli macie skłonności do bólów głowy nie powinnyście brać tabletek. Jest to całkowiete przeciwskazanie! Ja drugi miesiąc nie biorę, tak się przestraszyłam.Nie miałam jak narazie żadnego bólu głowy. Teraz szukam z moim narzeczonym innej metody. Już nie wrócę do tabletek mimo ,że długo je brałam. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore
yasmin i co? narazie nic:) tylko ze czekalam az cera mi sie poprawi:(narazie dalej mam syfy i tlusta cere:( ale biore dopier 2 op. zadnych skutkow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore
no tak piersi mi sie piowiekszyly, niby fajnie ale bluzki mi sie rozpinaja:( wszystko ma swoje + i - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore
do Beatris9 ja mialam plamienia przez cale 1 opakowanie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore
a okresy sa bardziej skape po kazdych pigulkach bralam wczesniej harmonet, i tez tak mialam:) to jest fajne:) brzuch w ogole nie boli...maly okresik mmm:) po prostu sie nie meczymy jak kiedys:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegiMłoda
cześć :) lekarz przepisał mi yasmin i są to moje pierwsze tabletki.po zażyciu pierwszej pigułki poczułam się źle...po około 3 godzinach pojawiły się wymioty.kolejną pigułkę przyjęłam następnego dnia. zastanawiam się czy mogło to wpłynąć na skuteczność talbetek i jak powinnam postępować w tej sytuacji.będę wdzięczna za pomoc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka20lat
ja wybrałam już całe pierwsze opakowanie co nie. Teraz mam 7 dniowa przerwe. SKutki uboczne : brak ochoty na sex, bolace piersii duże :P - to ich usprawiedliwia, waga bez zmian, cera- na początku troche pryszczy ale juz znikły , żadnych plamień i z tymi drętwieniami to tez coś było ale nie przejmuje się tym - sex jest fajniejszy z tabletkami - można zawsze i wszędzie. A wy miałyscie jakies skutki uboczne ? i czy schudłyście po tabletkach ?? bo ja nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA123
Hej dziewczyny ja już tez biorę dłuższy czas te tabletki (około roku) plamień żadnych nie miałam, chodzę do solarium od 3 lat średnio raz na tydzień lub na dwa tygodnie nie widzę skutków ubocznych prócz maluśkich plamek na przedramionach, ale nie są zbytnio zauważalne. Jak zaczęłam brać te tabletki ochotę na seks maiłam ogromną za to teraz nie mam wcale, czy też tak macie, bo troszkę mnie to niepokoi? Piersi minimalnie mi urosły (szkoda że nie bardziej). Są to moje któreś z kolei tabletki ale po Yasmin najlepiej się czuję. Tylko ta cena 42.70zł straszna. Ale coś za coś POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA123
Proszę wypowiadajcie sią przecież same wiecie że te tematy są ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkatwenty
Niewiem co sie dzieje ...... mam pytanie : czy jesli stosuje pigułki juz od miesiąca i stosuje sie do zalecen, biore je o regularnej porze i kocham sie z chlopakiem bez zadnego innego zabezpieczenia to czy jestem zabezpieczona ? Bo ostatnnio ciągle mi niedobrze... może to przez upały, ale obawiam sie ze moge byc w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbinko
a ja po pierwszym opakowaniu yasmin mam ogromną ochotę na sex, mój facet jest tym zaskoczony, bo zaczyna się perwersja ;)....powiekszyły mi się piersi, czasem mam nudności i jestem senna, ale to jest do przeżycia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurora20
biore juz drugie opakowanie- mam nudnosci prawie codzien, pojawiają się małe wypryski, spadło mi libido i przytyłam. Do tego bolą mnie piersi i mam wilczy apetyt, jestem po prostu brzydsza. Miewam też chumory, które są nie do zniesienia.. Sama niewiem co robić ? Niewiem moze yasmin po prostu nie są dla mnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmin są THE BEST
Ja nie narzekam - własnie koncze 3 opakowanie :) NIe przytyłam- waga jest na stałym poziomie, sex stał sie super ekstra - bez ograniczeń bez stresu, bez zachamowań :P MOje libido wzrosło ogromnie :P Ciągle myśle i mam ochote na sex z moim facetem ! :P Cera w porządku, plamień nie ma żadnych. Co do mdłości to rzezywiście pod koniec pierwszego i na początku drugiego opakowania wystepowały codzień... ale teraz jest okej :) POLECAM GORĄCO !!! I znowu myśle o seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASZ RACJE
Ja stałam sie jakby nimfoamnką - w głowie mam tylko jedno ! A moje piersi ? :) Teraz pozwalam je częściej dotykaćchlopakowi bo są wieksze a zawsze byly takie malutkie :P. zmiejszyło mi sie owlosienie na udach, i na twarzy :) Libido wzrosło d omaksimum - nigdy nie mialam takiej ochoty na sex !! skutki uboczne to nudnosci :( czy i wy je macie ? bo widze tu duzo na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kula21
Może sie niezle poprzewracac w glowie od czytania tych komentarzy, ale w pozytywnym sensie. W przyszlym tygodniu rozpoczynam również Yasmin. jednak chcialabym dodac cos czego tu nie przeczytalam do tej pory. Fachowy lekarz zanim przepisze tabletki powinien dac skierowanie na szereg badan, w szczegolnosci poziomu hormonów oraz usg ginekologiczne. dopiero na podstawie wynikow powinno odpowiednio dobrac sie tabletki. stad to wiem, gdyz dwa lata temu od reki lekarz przepisal mi Cilest. W ciagu dwoch miesiecy przytylam 6 kilo, piersi ogromne, a po odstawieniu pojawil sie tradzik sterydowy. teraz rowniez mam obawy co do tych tabletek, jednak uspokaja mnie fakt zrobionych badan. dlatego zapytajcie waszego ginekologa. dla zainteresowanych te hormony to : progesteron, estradiol, FSH I LH. dodatkowo moze byc cholesterol, fT3, fT4, morfologia. Mam nadz ze komus sie to przyda. jak juz zaczne brac, to wtedy wypowiem sie o ich dzialaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiga
ja biore yasmin juz od 9 miesiacach i jest supeer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina21
hej dziwczyny ja biore yasmin od dawna i jestem z nich zadowolona pozatym ta sa moje 3 pigułki polecam mi dobrze słuza a z tym schudnieciem bywa róznie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka123
Witajcie! mam problem bo zażywam tabletek yasmin i jednoczesnie piłam kilka razy zieloną herbatę i xenne czy to osłabia działanie, czy nie jestem nalezycie zabezpieczona i czy czekac z nów do nastepnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bummm
hej.....od 5 lat brałam Logest- lecz w ostatnim czasie bardzo nasiliły mi się bóle głowey! Poszłam do neurologa, i zalecił zmiane tablek (np. Yasmin)......poszlam wiec do lekarza po zmiane tabletek, ale jak czytam niektore opinie o nich-to az sie boje! nie chce przytyć.... nie chce mieć nabrzmiałych piersi.... Na innym forum czytalam-ze yasmin ma "końska dawke" homonow.... Prosze o wypowiedz-i jakies dobre słowo Ta są najnowszej generacji tabletki-to chyba nie mogą być az tak złe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakieś bóle przepowiadające okres? Dziś mam 3 dzień przerwy a nic mnie nie boli a okresu wciąż brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×