Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

ja nie miałam boli wiec spoko wlasnie o to chodzi zeby nie bylo pms zyli m.in boli a jesli sie pojawia to po prostu tak ma byc i tyle badz dobre mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się być dobrej myśli ale zaczynam już panikować :-( nic mnie nie boli itd najgorsze jest to że nie brałam tabletek o stałej porze (były odchylenia do 3 godzin) :-( jeszcze nigdy nie czekałąm tak na okres jak teraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bummm
Luzia nic sie nie martw ;) Ja praktycznie nigdy nie biore tabletek o stałej porze,i nic sie nei dzieje ! Zadnych dzieci nie mam ;) w sumie nigdy do tego az takiej wagi nie przyjmuje, bo co do minuty przeciez nie trzeba ich brac.....tez kiedys dostalam prawie w 5 dniu przerwy -okres! Bedzie dobrze!!! P.S bierzesz Yasmin?? jak długo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówiłyście okres w końcu się zaczął dziś (4 dzień) :-) Kurcze nigdy nie sądziłam, że kiedyś będę aż tak czekała na okres :-) Yasmin biorę już 3 miesiące od soboty zacznę 4 opakowanie. Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, poza plemieniem podczas przyjmowania pierwszego opakowania teraz jest wszystko ok nic nie boli :-) Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka macie wydzieline podczas brania tbsow ja biore yasmin?? ja mam taka gestsza prezroczysta czasem biała(to jest ta co sie zageszcza zeby plemnikow nie przepuszcac??-w ulotce jest o tym wzmianka))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugax
Brałam Yasmin 6 m-cy- koszmar, na mnie działały wyjątkowo zle. Bóle głowy i infekcje intymne, dalam sobie spokój. Poza tym już dwóch ginekologów mi mówiło że Yasmin jest mocno wypromowane przez producentów( ja się na to złapałam), a wcale nie najlepsze, bo sporo ich pacjentek ma po nim problemy. Nie ma idealnych tabletek dla wszystkich- niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szajbus
Moja dziewczyna je bieąe od trzech miesiency i jest wszystko w pożontku. nic złego sie nie dzieje. Są w pożądku nie martwcie sie tak tą zakrzepicą albo innymi przeciw wskazaniami. Ryzyko nnie jest aż takie duże. niestety idealnego środka niema. Pozostaje wstrzemienżliwość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewucha//
mnie yasmin nie spasowaly...wiazalam z nimi starszne nadzieje bo po Jeanine strasznie bolaly mnie cycki i libido mi spadlo niemilosiernie..niestety mimo zapewnien producentow po yasmine tez bolaly mnie piersi i nabrzmialy strasznie a do tego przytylam a niby wody w organizmie nie powinny zatrzymywac. niestety na mnie nie podzialalo... nie ma leku dla wszystkich ale mysle ze warto probowac, kazdemu co innego pasuje...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhr
witajcie -mam pytanie -wzielam dzis pierwsza moja tabletke-yasmin -w 1 dniu cyklu -od kiedy tabletki beda dzialac-od jutra czy juz od razu?? czy podczas stosowania tabletek moge spozywac alkohol ?? Bede wdzieczna za kazda odpowiedz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez biore
Juz 6 miesiecy bedzie sa genialne swietnie sie po nich czuje tylko ze sucho podczas sexu a kiedy juz raz na ruski rok jest mokro to i tak boli i nie wiem czy to od tego ale raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka 1234
Hej !! Ja brałam już kiedyś Yasmin i czułam się bardzo dobrze. A teraz znowu chcę zacząc je brać ( przylatuje mój chłopak). Tylko że czy mogę zacząc je brać dopiero w 5 dzień okresu???? W pierszy nie zdążyłam.... Jeśli TAK to po jakim czasie zaczynają działać????? Z góry dziekuję za info!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M F
Yasmin biore od około 2 tygodni i jak na razie nie jestem zadowolona... mam ciągłe plamenia- po prostu jakby mi sie okres nie skończył, dzień w dzień. to moje pierwsze tabletki, więc nie mam doświadczenia, ale to chyba kwalifikuje sie do konsultacji z lekarzem? czy ktoś sie na tym zna albo miał podobny przypadek? nie chce znowu bulić za wizyte... lekarz ostrzegał mnie ze moga wystąpic plamienia, ale chyba nie az tak...? boje sie, ze to moze byc niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M F
A zaczynaja działac chyba po 7 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekula
do M F . ja wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie i miałam podobnie - plamienia przec chyba dwa tygodnie, lekarz mowil mi to samo, wiec sie nie martwilam i Ty tez nie masz czym. w kolejnym cyklu tez moga sie pojawic - przeciez to kolosalna zmiana dla organizmu. wiec nie trac pieniedzy na wizyte bo nie ma czym sie martwic. Jesli chodzi o działanie, jesli zaczelas przyjmowac w pierwszym dnniu cyklu, to skutecznosc antykoncepcyjna zaczyna działac juz po 4 godzinach pierwszej tabletki. Ale jaki okres super -trwal u mnie 3 dni, bez bolow brzucha, nic! Musze przyznac ze to moje drugie tabletki i jestem zadowolona. ani nie przytylam, na poczatku wyskoczylo mi pare pryszczy , a tak to cacy. aha i wlosy mniej mi sie przetluszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam jedno opakowanie Yasmin (data ważności 05.2009). Cena 40 zł (pokryję koszty wysyłki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona Anita
Cześć.Jestem w środku pierwszego opakowania Yasmin,w zasadzie jest wszystko w porządku mój organizm chyba toleruje nowe pigułki(wcześniej brałam Microgynon przez 1,5 roku ale ginekolog powiedziała że trzeba zmieniać co dwa lata na inne pigułki).Po Yasmin zauważyłam ze częściej muszę do toalety,kilka razy było plamienie ale to podobno naturalne przy pierwszym opakowaniu.Jedynie co mnie martwi i tu proszę WYPOWIEDZCIE się dziewczyny na ten temat to cera mi się popsuła.Wcześniej miałam piękna gładka skóę a teraz porobiły się jakieś krosty i wypryski a nie jestem juz nastolatką :) Czy też tak miałyście?Czy to minie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekula
Do Anity. Jesli chodzi o cere po Yasmin to mi na poczatku tez sie popsula. Zawsze mialam drobne problemy z cera, ale rzeczywiscie przy dwoch pierwszych opakowaniach widocznie sie to zaostrzylo.ponadto pojawily sie wypryski na ramionach, plecach czego nigdy wczesniej nie mialam. Ginekolog powiedzial ze organizm musi sie przyzwyczaic. i faktycznie, teraz jestem w trakcie 3 opakowania i jest o niebo lepiej. takze mysle ze warto poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia007
Zaczynam brać yasmin, nie wiem ktora tabletke wziac - jak zaczynam brać w srode tabletki to ktora srode mam wziac bo na opakowaniu jest pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat nie ma żadnego znaczenia, bo wszystkie są takie same, jak cos to pytaj dalej. biorę je od dłuzszego czasu i praktycznie nie mam ubocznych ,poza pocenie się w nocy jak szczur. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona Anita
Dzięki za odpowiedź ekula.Masz rację też myślę ze warto poczekać moze problemy ze skóra znikną.Skończyłam w piatek pierwsze opakowanie Yasmin i teraz czekam na okres.Jak u Was było po pierwszym opakowaniu czy okres wystąpił po ilu dniach od odstawienia?skąpy czy obfity i ile trwał .Dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brykajaca
witam, czy ktoras z Was miala po zazywaniu tych tabletek problemy z bezsennoscia? ja od jakiegos czasu wlasnie kiepsko sypiam, czesto sie budze itp, w tym okresie wlasnie zaczelam brac yasmin (biore 4te opakowanie), wiec nie wiem czy to nie po nich.. miala ktoras podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie okres pojawia sie ok. 4 dnia po odstawieniu, i do 4 dni. Problemy ze spaniem miałam zawsze wieć to nie po nich u mnie ale potrafię się kilka razy przebierac, nie zawsze co jakiś czas może to zależy od części cyklu w którym jestem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekula
U mnie tez pojawia sie okres w 4 dniu po skonczeniu opakowania i trwa 4-5 dni. no skapy to on raczej nie jest. ale co charakterystyczne zauwazylam jeszcze po yasmin to ze w nocy jak sie budze, albo rano to jestem cala spocona,az leje sie ze mnie. rozmawialam z kolezanka i ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona Anita
Faktycznie okres pojawił sie 4 dnia po odstawieniu i raczej nie jest skąpy (wcześniej brałam Microgynon i okres był bardzo skąpy-więc po zmianie na Yasmin to się zdziwiłam) Zaniepokoiło mnie mianowicie coś innego,wcześniej pisałam ze mam kłopoty ze skórą po Yasmin, a teraz na szyji pojawiły się czerwone plamy,coś takiego jakby uczulenie ,a nie jestem alergiczką.czy to moze być spowodowane zażywaniem Yasmin?Czy u Was wystąpiły podobne skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekula
Spokojnie Anitko, to też minie, przynajmnie u mnie minęło. Tez mialam plamy, w dodatku na nogach i swedzialo mnie cale cialo, od stop az po skore glowy. Masakra. ale minęło. także jedyne co myśle to przeczekać, chociaz wiem, ze to latwo sie mowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona Anita
Dziękuje ekula za odpowiedź plamy na skórze znikają (a swędziały cholernie :) Mam do Ciebie prośbę ekula pomóż mi bo zgłupiałam kompletnie.Skończyłam pierwsze opakowanie Yasmin w piątek ostatnia tabletke potem ta 7 dniowa przerwa wystąpiło krwawienie i teraz jestem głupia- Czy następne opakowanie Yasmin pierwszą tabletkę mam wziąść 7 dnia czyli w piatek czy w sobote??Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggg
w sobote masz wziasc tabletke bo przerwy ma byc cale 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona Anita
dziękuję :) bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekula
W sobote, zgadza sie. Heh, ja przyjmuje takim samym trybem Anita :) w piatek biore ostatnia, a pierwsza w sobote :) ciesze sie ze plamy znikaja, i oby jak najmniej tych ubocznych efektow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona Anita
Jeszcze raz dziękuje za pomoc,nie byłam pewna kiedy zażyć pierwsza tabletke :) Zaczynam właśnie drugie opakowanie i jak na razie to nie jestem za bardzo zadowolona ,pomijając juz te zmiany na skórze(które nie wiem czy nie powrócą ;{ to jeszcze ,tylko nie jestem pewna czy to wina pigułek ale zaczynam cierpieć na bezsenność co mi się nigdy wcześniej nie zdazało,a powinnam paść bo pracuje po 10 godzin .A zmieniłam pigułki na Yasmin bo usłyszałam od mojej Pani ginekolog że po nich się chudnie ;} ja narazie nie widzę u siebie zmian wagowych,powiedziałabym nawet ze mam większy apetyt.Zobaczymy co będzie dalej .Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×