Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balleyage

pigułki Yasmin

Polecane posty

Gość Magda84
antynastawiona! U mnie po odstawieniu Yasmin zrobil sie torbiel. (Lekarz uwaza ze to nie przez pigulki). Na leczenie torbiela znowu dostala Yasmin (pigulki anty to I sposob na leczenie cyst). No i krwawilam caly miesiac...ale wiedzialam wtedy ze to sie torbiel likwiduje. Jesli sie niepokoisz to zglos sie do lekarza i zapytaj co on o tym mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
Myślę,że nie tabletki byly powodem powstania torbiela.Gdyby tak bylo to w ogole nie bylyby w sprzedazy.Na pewno zanim weszly na rynek byly testowane itd.Torbiel kazdemu moze się zrobic,ale to nie jest wina tabletek.Ja biorę Yasmin prawie rok i nic mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda84
Podczas brania pigulek torbiel sie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emyu
Hej dziewczyny, mam pytanie odnosnie brania tabletek - opakowanie po opakowaniu, bez robienia przerwy 7dmiodniowej. Otoz wlasnie tak zrobilam i mam jakies dziwne objawy. Bole piersi, bole glowy, zgagi, zawroty glowy, twarde podbrzusze, mdlosci... Dzis w nocy poltorej godziny wymiotow a rano biegunka, wiec to raczej jakies zatrucie a nie nic zwiazanego z tabletkami a tym bardziej mam nadzieje z ciaza :) Moje pytanie jest takie czy ktoras z was moze nie robila przerwy i tez miala jakies dziwne objawy? W koncu to dodatkowa dawka hormonow bez krwawienia... A i jeszczejedno... biore jasmin juz chyba ponad rok. Dziekuje z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz tak robiłam, i żadnych podobnych objawów nie miałam. Zawsze było ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emyu
Hmm to sie chyba zaczne martwic... :) No ale wpadek chyba przy yasminach nie ma albo jest ich bardzo malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
Eee pewnie wszystko sie unormuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola123
Hej dziewcznyny ja własnie mam zamiar sie wybrac poraz kolejny po tableki po długiej juz przerwie wczesniej brałam jakies ale nie pamietam nazwy nic nie jadłam a tyłam w oczach... a niestety przy moim wygladzie nie jest to wskazane. A więc chciałąm zapyta co mi radziie z własnego doświadczenia: yasmin czy jakies plastry antykoncepcyjne wiem ze to i tak od lekarza zalezy co mi przypisze ale chodzi mi o opinie użykowników . bede bardzo wdzięczna, pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
Wiesz,ja mysle,ze nie ma reguly i nie mozna stwierdzic czy akurat po Yasmin przytyjesz czy nie.Jedne tyja, inne chudna , a jeszcze inne nie zmieniaja swojej wagi.Dopoki nie sprobujesz sama, to sie nie dowiesz;)Ja ogolnie jestem zadowolona z tych tabletek, nie mam zadnych skutkow ubocznych itd,ale co do wagi to nie do konca mnie uszczesliwily:/Naleze do chudzielcow,jestem bardzo drobna, mialam nadzieje,ze gdy zaczne zazywac tabletki antykoncepcyjne to przybedzie mi pare kilo i ,ze ogolnie moja sylwetka troche zmasywnieje:p A tu niestety nic,schudlam 2 kg i bardzo mi to przeszkadza:/Nie waze nawet 45 kg,a chcialabym dojsc do 50 kg:P No coz,chyba nie ma ludzi zadowolonych w 100% ze swojego wygladu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megal
Wtajcie... Przeczytałam bardzo dużo z tego co zostało tutaj powiedziane... kilka dni temu moja pani ginekolog przepisała mi te tabletki...po mimo tego, że dzięki wam wiem więcej nadal mam obawy co do tych tabletek... Może ktos mnie przekona... a obawa z tego wynika, że to mój "pierwszy raz" z tabletkami antykoncepcyjnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
Nie ma sie czego bac:) Wiadomo,ze kazdy inaczej reaguje na tabletki, ja jestem z Yasmin bardzo zadowolona,ale czytalam tutaj o wypowiedziach dziewczyn,ktore mialy odmienne zdanie. A wiec dopoki sama nie sprobujesz, to sie nie dowiesz:) Sprawdzisz na wlasnej skorze czy to dobre tabletki dle Ciebie.Ja biore je juz rok , to tez sa moje pierwsze tabletki, wczesniej nie bralam zadnych innych i bardzo dobrze mi sluza:) Gdyby jednak Tobie nie pasowaly, to po prostu je odstawisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGAL
Dziękuję GOSIEK za odpowiedz... spróbuję je i sama dam wam znac co i jak.. oczywiscie zapytałam się mojej kolezanki na temat tych tabletek... i dowiedziałam się że jednak pomimo tych skutków ubocznych to jednak jedne z najlepszych tabletek... każdy lek wywołuje skutki uboczne tylko nie każdy z nas na nie reaguje... dlatego trzeba spróbowac a później sie obawić... niestety w oczach naszych lekarzy ginekologów jestesmy królikami doświadczalnymi własciwie na nasze zyczenie :) nie byłoby takich problemów gdybysmy miały robione badania pod kontem poziomu hormonów i na tej podstawie dopasowywane tabletki... ale niestety nie jest tak... :( POZDRAWIAM Wszystkie laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
No ja nie mam zadnych skutkow ubocznych, w ogole nie czuje ,ze je biore , samopoczucie mam bardzo dobre , libido tez:D Jedyne czego zaluje , to ,ze nie urosly mi po nich piersi , a szkoda:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megal
Prawie każda z nas chciałby być szczupła z dużymi piersiami i ... ale chyba najważniejsze jest to by być szczęśliwym i zaakceptować się tym kim się jest oraz jak się wygląda... bo nie zawsze ma się to wszytsko... jak np. Doda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mnie po Yasmin strasznie bolały nogi, szczególnie pod kolanami-takie dziwne rwanie i szczypanie.Poza tym żyły zrobiły mi sie bardziej widoczne na nogach, piersiach i rekach. Ginekolog powiedziała, ze to na pewno nie żadna zakrzepica i ze wiekszość kobiet przez pierwsze 3 miesiace ma takie dziwne uczucie z tym szczypaniem łydek (o czym nie pisza w ulotce yasmin dlatego sie przestraszyłam i poszłam do lekarza) a zyły mogą stac sie bardziej widoczne w zalezności od organizmu kobiety.Oczywiscie trzeba obserwować organizm tym bardziej kiedy w rodzinie sa skłonności do zylaków. Zmianiła mi Yasmin na Yasminelle i jest duzo lepiej, nogi nie bolą, nia mam hustawki nastrojów, piersi nawet mi sie nie powiekszyły bo po Yasmin to o 2 numery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megal
Witajcie ja od wczoraj rozpoczęłam swoje pierwsze opqkowanie... poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka *
siemka wszystkim kobietka :) ja biore yasmin od kilku dni . zobaczymy co bedzie dalej , jak na razie nie mam zadnych skutkow ubocznych czuje sie bardzooo dobrze mam swietny humor a okres hmmm ja go prawie nie odczowam hehe jestem zadowolona a do tego moj chlopak jest w niebo wziety :P polecam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desire-22
witam mam pytanie, czy po yasmin urosly wam piersi? ja wiem ze to indywidualna sprawa dla kazdej dziewczyny. mnie po miesiacu troszke sie powiekszyly ale caly czas bardzo mnie bola:/ po jakim czasie zauwazylyscie ze sa wieksze i czy was rowniez tak bolaly a jesli tak to kiedy przestaly? prosze o odpowiedz i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
Mi niestety sie nie powiekszyly:( A bolec tez mnie nie bola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara M.
Ja tez biore Yasmin,dla mnie sa super:):):) Bardzo dobrze sie po nich czuje:) Jedynym minusem moze byc to,ze schudlam po nich 2 kg, a jak dla mnie to niedobrze,bo naleze do chudzielcow i bardzo chcialabym troche przytyc:/No ale coz,poza tym wszytko jest ok:) Zadnych boli brzucha przed okresem,libido wysokie , nastroj bardzo dobry:)Biore je juz pare miesiecy. A co do piersi to niestety mi sie po Yasmin nie powiekszyly:( Bolec,nie bola:)Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam kilka pytan 1. czy po tabletkach yasmin rosnie biust? jak bardzo? po jakim czasie widac efekty? 2.sa krwawienia od odstawienia czyli po 21 dniach brania jest 7 dniowa przerwa i w tym czasie jest to krwawienie tak? jak dlugo ono trwa? czy oprocz tego krwawienia jest miesiaczka? czyli tak jakby ma sie miesiaczke dwa razy? jesli ktos moze to niech to opisze bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka z irlandii
ja biore jasmin juz pol roku i ogolnie jestem zadowolona:) piersi moze na poczatku sie troszke powiekszyly ale po ok 2 miesiacach wrocily do dawnego rozmiaru:( anitka to krwawienie z odstawienia to zwykly okres , u mnie pojawia sie 4 dnia przerwy i niestety teraz wydluzyl sie o 2 dni od kiedy biore pigulki, kiedys mialam 3 dni ,ale bolal mnie strasznie brzuch.teraz mam 5 dni ale czuje sie swietnie. polecam jasmin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli krwawienie od odstawienia to jest poprostu okres tak? i wystepuje regularnie zawsze tak samo? i oprocz niego nie ma juz normalnie? :D to super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desire-22
krwawienie z odstawienia to jest okres, nie wystepuje zawsze tak samo to zalezy od organizmu i wielu roznych czynnikow. ja mialam przez pierwsze 2 tyg plamienie ale pozniej minelo. a po 2 dniach od skonczenia 1 opakowania dostalam okres ktory trwal 5 dni. piersi tez nie zawsze rosna, mnie sie troche powiekszyly i przy pierwszym opakowaniu strasznie bolaly ale to juz minelo i nie rosna...a szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
No tak,krwawienie z odstawienia to zwykly okres i jest zawsze co tyle samo dni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
Ja odkad biore tabletki zawsze mam okres co 29 dni , zawsze w srode , czwartego dnia przerwy tabletkowej:P I moj okres zawsze trwa 5 dni:D A co do piersi,to np mi niestety sie nie powiekszyly po Yasmin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienie z odstawienia to nie jest zwykły okres, bo ten nie może wystąpić - tylko właśnie sztucznie wywołane krwawienie przypominające okres :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek2602
No tak,ale chodzi o to,ze jak juz ma sie to krwawienie to jest to w ramach okresu,ze potem nie wystapi juz okres tylko to jest wlasnie to. Bo jedna z osob pytala tu czy to krwawienie w czasie przerwy czy to jest okres, czy moze po nim bedzie jeszcze jedno krwawienie, a w efekcie dwa,czyli krwawienie po odstawieniu a po nim jeszcze miesiaczka. Wiec napisalam w odpowidzi , ze w czasie przerwy wystapi jedno krwawienie a potem juz nie bedzie okresu bo to jest wlasnie to:p Mam nadzieje,ze rozumiesz ten moj zawily monolog:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :). Chciałam tylko zaakcentować, żeby dziewczyny nie panikowały, że skoro normalny okres, to i w ciążę zajść można ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia009
wczoraj bylam u lekarza i przepisal mi wlasnie yasmin, dzisiaj kupilam tabletki i zauwazylam ze sa one oznaczone dniami tygodnia i teraz chcialabym wiedziec czy jesli okres zacznie mi sie w piatek to czy mam wziac pigulke oznaczona "pt" czy zaczac od poczatku opakowania tak jak ida strzalki?bardzo prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×