Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

Najgłupszy tekst waszego ginekologa.

Polecane posty

Przypomniał mi się jeszcze tekst pani doktor z mojej przychodni. Mówię jej, że ostatnio mam bardzo bolesne miesiączki, a ona mi na to \"ja też mam bolesne \" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyferr
Ale mnie wkurwiłyście ! Jakby któryś ginekolog poleciał takimi tekstami do którejś z moich dziewczyn, typu "jak pizdeczka", to by kurwa wyleciał, ale przez okno, co za kurestwo ! Dziewczyny, bierzcie ze sobą dyktafony, nagrywajcie w ukryciu takie teksty i idżcie z tym gdzieć, do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były już lekarz po badaniu, gdy okazało się , że jednak nie jestem w ciązy:-) kazał kupić pół litra i ogórki aby mi nerwy przeszły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja wam dopiero powiem
Kolezanka u kobiety ginekolog. oto text gina: jest pani w ok 3 miesiecznej ciazy pozamacicznej. A qmpela od pół roku nie kochala sie z facetem. rewelacja, co? Usmiechnela sie do kobiety, zeszla i wiecej sie nie pokazala, a miala jedynie zapalenie jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie, lekarza znalazlam w prywatnej klinice we wroclawiu, zupelnie przypadkiem. moj lekarz nie odbieral telefonu a ja mialam problem i pobiegłam do pierwszego lepszego pod domem. cala klinika okazała sie idyllą, sama nie wierze, że opieka lekarska jest tam na takim poziomie. od tamtej chwili postanowilam, że nigdy nie pójde do żadnego lekarza państwowo, szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qcyk
neoprene a ktora to klonika bo wlasnie szukam ginekologa we wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje wybrac sie do ginekologa,ale po tym co tu czytam az boje sie ze zle wybiore! Jedno jest pewne...panstwowy odpada-> osobiscie zawiodłam sie!! Ale przeciez prywatny tez moze sie okzac beznadziejny... MIeszkam w Warszawie...moze ktos cos poleci?! POzdrwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje wybrac sie do ginekologa,ale po tym co tu czytam az boje sie ze zle wybiore! Jedno jest pewne...panstwowy odpada-> osobiscie zawiodłam sie!! Ale przeciez prywatny tez moze sie okzac beznadziejny... MIeszkam w Warszawie...moze ktos cos poleci?! POzdrwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qcyk ---> to klinika medi-concept na ul. krzyckiej 98 lekarze nazywaja się wiktor jarosz i marta górecka - balcerek wiktor jest znakomitym fachowcem, bardzo delikatny facet, ale na wizyte czeka sie jakis miesiac polecam tez marte, równa babka, przeprowadzała nawet moja operacje w tej klinice nie zlość sie jezeli nie dostaniesz kawy serwuja ja pietro wyżej u urologa, odjechany lekarz, myslalam, ze padne ze smiechu jak mi robil usg ogolnie w tej klinice jest 12 specjalizacji, polecam goraco to miejsce a doktor wiktor jarosz i jego ojciec sa jej załozycielami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska....
JA mialam starszna "przygode" z ginekologiem ktorego polecaly mi moje znajome. Bylam w ciazy i zmienialam ginekologa. Ow pan idiota stwerdzil ze z moja ciaza jest cos nie tak bo mam za maly brzuch. Dziecko napewno podkeslam na pewno bedzie kalekie. Dalsze dowody na to ze jest pewien tego co mowi to fakt ze przebadal setki kobiet i on sie na tym zna, bo to widac. Nie musze dokladnie pisac co po wizycie zaczeło sie ze mna dziac. Przeplakalm caly dzien na srodkach uspokajajacych. Oczywiscie zmienilam lekarza, dzidzius zdrowisienki az za barzdo bo to maly rozrabiak.. Lekarz z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do neoprene a ile kosztuje wizyta w tej klinice? i masz moze nr telefonu? bo zalezy mi na dobrym lekarzu, zarowno ginekologu jak urologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do neoprene a ile kosztuje wizyta w tej klinice? i masz moze nr telefonu? bo zalezy mi na dobrym lekarzu, zarowno ginekologu jak urologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna pacjentka
Ja ogólnie trafiam na ginekologów całkiem spoko, choc zwykle chodze do panstwowych. Jestem dziewicą choc mam 22 lata i tylko raz słyszałam kąśliwe uwagi od jednego typu: "chyba ma pani zamiar kiedys to zmienic". Do niego juz nie chodze oczywiscie, zreszta ostatnio dowiedziałąm się ze moja kolezanka tez kiedys do niego chodziła ale przestała z podobnych powodów. Pozostali byli wporządku, czasem prawie przepraszajacym głosem mówili mi ze musza mnie zbadac:)Szczególnie do przedostatniego chodziłam bez stresów( niestety on juz sam nie wiedział po długim leczeniu jak mi ma pomóc, bo twierdził ze z takim przypadkiem spotyka sie pierwszy raz, ze zadne lekarstwa nie są skuteczne:(:( wiec zmieniłam go na jakiegos innego który sie wydaje tez byc ok, tyle ze to prywatnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgre
ja tez trafilam na suuuper ginekologa we wroclawiu. to jest klinika corfamed. przyjmuje tam kilku lekarzy a najfajniejsze znich to dr zabeilska( teraz na maciezynskim) i dr kotkowska. wizyta kosztuje pierwsza 35 z badaniami gratis a nastepne to 40zl. bardzo sie ciesze ze tam trafilam, nareszcie ktos o mnie nalezycie zadbal. tel do nich: 071 3217315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowa
Co wy na to? Mialam wykonywane usg i lekarka ogladajac wyniki, stwierdzila, ze mam za male pecherzyki i musze przyjmowac hormony. Lekko mowiac przestraszylam sie i pytam, co to tak w ogole sa te pecherzyki, a ona na to, ze mi medycyny nie bedzie wykladac :-/ Tyle sie dowiedzialam. Na marginesie: hormony przyjmowalam przez kilka miesiecy i bardzo ciezko to znosilam- depresja itd. Inny lekarz powiedzial, ze byly zbedne... Ta sama lekarka kilka dni temu. Okazalo sie, ze zalapalam drozdzyce :-/ Zapytalam skad to sie wlasciwie bierze i jak unikac itp., a ona na to, ze sie im ulotki na ten temat skonczyly i ze moze beda jak przyjde na nastepna wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rgre --> a gdzie jest ten Corfamed? bo tanio kurczę, ja płacę 80 za wizytę z badaniami. To i tak nie tak drogo :) Mojej koleżance doktor robił USG przy ciąży bliźniaczej. Stwierdzał płeć i mówi: tutaj mamy małe prącie... taaak... a tutaj...hmmmm... no wargi! :D I urodziła parę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjh
do koza ---> op rety 80??? masakra. corfamed jest na kluczborskiej niedaleko takiego kosciola duzego i parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjh
do koza ---> op rety 80??? masakra. corfamed jest na kluczborskiej niedaleko takiego kosciola duzego i parku aha dodam jeszcze ze obsluga jest niezwykle grzeczna i profesjonalna a za te panie doktor recze glowa, ja nawet lubie tam chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ten Corfamed to rzut beretem ode mnie!! he, nie miałam pojęcia ale chyba nawet wiem gdzie to może być, przejdę się tam, DZIĘKI !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja ostatnio poszlam do ginekologa po recepty (nic mi nie dolegalo) i juz drugiego dnia po wizycie zaczela sie jazda, ostre zapalenie:( Wyleczylam to i niby jest ok, ale boje sie isc znowu do lekarza, zeby mnie zarazil jeszcze jakims swinstwem:( Dodam ze pani ginekolog (ok65 lat) przyjmowala mnie prywatnie w swoim prehistorycznym gabinecie... ze tez nie zwialam od razu:( PROSZE O NAMIARY DO DOBREGO GINEKOLOGA W WARSZAWIE! Dziekuje z gory, bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moinetka
a moj jest chyba spoko... wszystko mu sie podoba... raz powiedziwal, ze mam aldne peirsi [co ginekologowi do nich...? :/], pozniej, ze na dole tez ladnie wygladam... a w ogole to za kazdym razem kiedy do niego ide mowi mi, ze nawet jak nie odbywam aktualnie stosunkow z nikim [nie mam faceta] to i tak dobrzem jakbym zaczela brac pigulki...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooshka
spoko koza, to bylam ja , grooshka, tylko mi sie nika nie chcialo pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze panstwowo, mój gnio to straszny mruk. naszczeście rzadko żartuje, jak zmieniłam w karcie nazwisko to odrazu było pytanie \"to co robimy dzidziusia??\". zazwyczaj niewiele mówi, wyjaśnia wszystko szybko i zwięzłowato, ale nie przepada za pytaniami.mimo to mam do niego zaufanie, bo z kilku opresji mnie wyciągnął. robi mi regularnie potrzebne badania (cytologia, skierowanie na badania krwii itd) i nie płacę za nie jak za zborze. jedyna wada to, że państwowo to usg dopochwowego nie ma i piersi tez raz do roku gdzie indziej badam. co do prywatnych to mam jak najgorsze doświadczenia!! jedna lekarka faszerowała mnie niepoitrzebnie lekami (Diane 35), druga zapisała badań za 700zł (juz gdzieś tu o tym pisałam) z sugestią zeby w laboratorium tej samej kliniki robić (o zapisanej kuracji nie wspominając już), trzecia wypaliła nadżerkę (ja jeszcze nie rodziłam i mam teraz spora bliznę), bo nie miała aparatu do mrożenia, wiadomo że sama chciała na zabiegu zarobić, a ja nie wiedziałam, że nie powinnam się zgodzić na wypalanie. wniosek: dobry państwowy lekarz to skarb, może być nawet chamem, byle by leczył jak trzeba. a swoją drogą co wy małe dziewczynki jesteście, że się odgryźć nie umiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozikowa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozikowa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozikowa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grooshka
a mi ta sama co powiedziala ze musialam nie sluchac poprzedniego dlatego nie wiem ze mam nadzerke powiedziala zebym przyszla do niej prywatnie i ze ma takie specjalne plytny to z nia zrobi porzadek , tu wymienila cene za wizyte , plyny itp - bardzo duza byla. nie poszlam oczywiscie, poszlam prywatnie, gdzie bardzo mila pni powiedziaal mi ze nadzerka jest taka mala ze glupota bylo by ja jakos tam usuwac czy wypalac i mozna ja spokojnie zaleczyc lekami. bleeee, nienawidze gupich bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzerki
sie chyba nie powinno wypalac przed porodem, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp
uupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlinka
A oto autentyczna historyjka: babcia mojej koleżanki postanowila wybrac się do ginekologa. Zasięgnęła opinii swojej córki - mamy koleżanki - do ktorego warto się wybrać. Kobieta dala jej namiary i stwierdzila że to bardzo sympatyczny Pan i do tego fachowiec. Babcia wrócila obużona od lekarza i powtarza corce, że ten lekarz to jakiś żartowniś, bo uśmiechal się caly czas pod nosem a na wstępie, jak usiadla na fotelu to powiedzial jej : " No no, ale się Pani dziś 'odsztafirowała' hihi". Mama koleżanki zapytała zatem babcię, cóż takiego zrobila nadzwyczajnego, że ubawila lekarza. No i babcia opowiada: " No normalnie!!! Umyłam sie dokladnie... ubralam czyściutką nową bieliznę... aaa.. i jeszcze użylam tego Twojego dezodoratu intymnego co stoi koło lustra" . Mama koleżanki się zaniepokoila.. bo przeciez ten dezodorant już jej się skonczyl niedawno.. Zabrala więc babcię do łazienki i prosila ją o wskazanie czego użyla... No i babcia pokazala... a kobieta parsknęła śmiechem i nie mogla się opanowac.. W końcu wykrztusila z siebie.... " Mamo!!!! to jest złoty brokat na sylwestra w sprayu"!!!! Hi hihi.. wyobrażacie sobie jak babcia zaświecila tym brokatem lekarzowi po oczach..? i jaki musial być ubawiony?? :):):) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×