Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

Najgłupszy tekst waszego ginekologa.

Polecane posty

Gość Olivka 35
"... jeszcze nie widziałem tak pięknego pępka.. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.M.
Rok temu wybrałam się do ginekologa ,ktory stwierdził u mnie zapalenie gruczołu Bartholinai nadżerę. oczywiście zaproponował od razu punkcję gruczołu ,zgodziłam się . Zapłaciam 150 zł+ 80 za antybiotyk. Skonczyło się to tym ,że tydzień póżniej wylądowałam na stole operacyjnym,gdzie ów doktorek, przeprowadził zabieg usunięcia gruczołu(tak byl zapaskudzony ropą) i pyta mnie bezczelnie -Kto mi robił punkcję?....No ręce opadają.Przy wizytach kontrolnych ,inny już lekarz jakoś nie wspomniał słowem o nadżerce. Pytam się : co znaczy dla niektorych imbecylów przysięga Hipokratesa???......Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_Gosia :) Nikaa21 :) Ja też jestem z boat city :) Mam świetną ginę, pzryjmuje w Palmie nazywa się Kawińska. ZA bardzo nie stać mnie na prywatne wizyty i gdyby nie wystrój publicznej przychodni to obsługa u niej jest jak prywatnie. Zreszta w prywatnej przychodni trez przyjmuje ale na kasę chorych, więc też jest dobrze a i warunki lepsze. Jutro idę do niej na wymrażanie nadżerki. Jest bardzo miła i sympatyczna, jak poszłam do niej jeszcze jako dizewica to bez tekstów, z delikatnym badaniem i wogóle super. Mala_Gosia mam pytanko, czy twój pan dr robi usg dopochwowo przy każdej wizycie? Bo w sumie jeszcze nie miałam a jak mam iść i płącić to do jakiegoś polecanego lekarza. Ja tez uważam, że dobrze czasem przejść się do okgoś innego, tak kontrolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaa21 - wciąż trzymam kciuki 🌼 Mam nadzieję, iż wystarczająco mocno :):) Bradzo trudno stukać kciukami w klawiaturę :) Mam już ten nr tel. do dr Roczniok. Nawet nie musiałam specjalnie zastraszać pani w recepcji :):) Niestety, nie wiem, czy to nr do domu czy do gabinetu, ale i tak postaram się jutro zadzwonić, więc jakbyś była nadal zainteresowana, to dam znać. A nr to - 657-44-70 Kariolka81 - witaj 🌼 Coraz więcej łodzianek się pojawia - jak miło ❤️ U Szalczyńskiego usg dopochwowe jest na każdej wizycie. Wg jednych to wyciąganie pieniędzy, ale wg mnie to bardzo rozsadne postępowanie. Przecież nawet jak się przychodzi po nową receptę na coś tam, to warto sprawdzić, czy wszystko jest w porzadku. Inne badania też są za każdym razem. To jedyny lekarz, u którego nie trzeba się dopominać badania piersi, a przynajmniej jedyny z tych, których ja miałam szczęście i nieszczęście spotkać. A co do tekstów ginekologów. Przypomniała mi się historia mojej koleżanki, która w wieku 16 lat udała się na swą pierwszą wizytę do takowej pani i wyobraźcie sobie.... była badana w obecności własnego taty, bo pani dr tak sobie zażyczyła. Argumentem ponoć miało być to, żeby nikt jej nie oskarżył o molestowanie nieletniej :P Czasem brak słów.... Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to czasami możesz te kciuki puśćić ;) jak np. piszesz na kafe :) ja za ok. 2tyg. pójde na wizyte do niego :> p.s. miewam problemy z jajnikami więc u mnie usg przez powłoki brzuszne czy usg dowcipne sa niezbędnę na każdej wizycie :) także te gabinety w których nie ma tej opcji odpadają na wstepie p.s. jak w ogóle gabinet ginek. może nie byc wyposażony w usg o_O dla mnie to cokoliwek dziwne 🖐️ idę bo za kilka h mam exam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zycia wzięte..
powiedzcie mi niedoswiadczone..o czym koniecznie trzeba pamietac przy pierwszej wizycie u gin. dodam ze jestem dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinna/powinien badać Cię wziernikiem bo moze boleć i uszkodzić błonę. Powinna wypytać Cię o wszystko, o schorzenia, o problemy z hormonami i takie tam rzeczy. Powinna przeprowadzić badanie piersi. To chyba wszystko. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaa
sprobuj rano sie dokladnie oproznic umyj sie przed wizyta ginekolog sam powiniem zapytac czy juz wspolzylas a jezeli nie to mu przypomnij zapamietaj kiedy mialas pierwszy okres i ostatni jezeli robilas ostatnio jakies badania np moczu to tez wez ze soba to w sumie wszystko moze nie jest to nic przyjemnego ale mozna przezyc ja bylam pierwszy raz w lutym tego roku( taż dziewica) u kobiety bylo ok i chyba znowu musze sie wybrac powodzenia paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaa
go karoliny 81 mnie badala wziernikie i zaznaczala ze to typ dzieciecy jak zaczela mi go wkladac zaczelo mnie bolec a ona zaczelam mi go pokazywac i wszystko tlumaczyc i bylo ok wiec nie wiem (dziewica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zycia wzięte..
do basiaaaaa , ja już planuje i planuje no bo mam juz swoje lata i pasowałoby sprawdzic czy wszystko wporządku, w koncu to nie zarty, ale jakos nie moge sie zebrac :-( jeśli moge zapytac co sprawiło ze ty sie zebrałaś?miałas jakąś motywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaa
ja tez mam juz swoje lata bo 22 i trzeba bylo sie wybrac , wybieralam sie tez tak ze dojsc nie moglam az w koncu bolal mnie jajnik (ale okazalo sie ze to nie byl jajnik tylko stan zapalny po kolce) , a po drugie moja kolezanka szla taz na pierwsza wizyte wiec bylo nam we dwie razniej. potem bylam 2 raz juz na samym usg sama i tez bylo ok trzymam kciuki najgorszy pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzynka mi opowiadała o dwóch swoich przyjaciółkach chodzących do gina, do którego ja też chodzę :O Pierwsza: Lekarz do niej po badaniu: ma pani mały guz, który trzebaby było wyciąc. Babka poszła do innego ginekologa i okazało się, że jest w 3 miesiącu ciąży :O Druga: Leczył ja ten lekarz i leczył a babka cały czas się źle czuła, nic nie pomagało poszła do innego a tamten stwierdził, że ogromna część macicy jest w stanie gnilnym i musieli jej usunąć wszystko :( Przyszła więc po operacji do tego spowrotem, siada na fotel, gin ja bada, po skończeniu mówi: no wszystko w porządku, wszystko na swoim miejscu, przepiszemy inne tabletki, i cos tam cos tam, babka wstała ubrała się i mówi mu: panie, z pana jest jakis ciulik a nie lekarz. Jaka macica ? Ja 3 miesiące temu miałam operacje usuniuęcia macicy, gdzie pan znalazł ją u mnie ? I wyszła. A facet jest po 60-tce. JAk do tej pory nic mi nie wymyślał ale po usłyszeniu takich historii sama zaczynam mieć pewne obawy i myślę by go zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z życia wzięte
do basiaaaaa, ;-) ja mam 21 fajnie spotkać rowieśniczke jeszcze dziewice, toż to szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaa
czasem mozna tak pomyslec ale znam jeszcze pare dziewic w naszym wieku, moja pani ginekolog na szczescie nie robila mi zadnym aluzju to tego ze jestem dziwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę tylko
polecić Dr. Drąbkowski Tarnowskie góry przychodnia Bi Med super lekar z NFZ pracuje także w Katwickiej klinice ale nie wiem jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F3
hmmmm mi kiedyś gin powiedział : ale ma pani piękne uda , takie jędrne , a ja mu bardzo dziekuje panie doktorze a on , nie ma za co jeśli jest cos ładnego to mówie o tym pacjetce :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F3
a ja mam pytanie na filmach amerykańskich widać jak babka idzie do gina to lezy na fotelu przykryta takim zielonym prześcieradłem i nic nie widac , czy to tak do filmów tylko czy na codzień tez tak postepuja amerykańscy lekarze ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do F3
fajny lekarz;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi ginekolog powiedzial
"po stosunku nie idzie pani zaraz sie umyc!! Jak sie spusci w srodku to trzyma pani jak najdluzej! To jest jak balsam!" Ale nie pamietam juz o czym rozmawialismy ze tak powiedzial, bo to dawno bylo. I jeszcze dobre bylo jak mialam zapalenie i przepisal mi clotrimazolum i kazal mi smarowac czlonka mojego chlopaka. Tlumaczyl mi jak mam to robic :) i jeszcze rekoma pokazywal. A smiac mi sie chcialo ze nie wiem. No ale ginekolog powazny byl przy tym. A na koniec jak juz wychodze to zawsze mowi "milego sexu" albo "milego uzywania" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka
Ja ostatnio usłyszałam tekst, z którego serdecznie się usmiałam. Leżę w szpitalu na patologii ciąży, bo miałam jakies niepokojące skurcze. Wołają mnie na usg, tam miły młody pan doktor monologuje pod nosem w trakcie badania "sprawdzimy jeszcze, czy szyjka się nie rozwiera... hmmm... nie, szyjka piękna, gładka, łabędzia..." :) Mało mu z łóżka nie spadłam ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam, ze ktos mi opowiadal(ale nie wiem czy to prawda czy tez jakis dowcip jak z tym brokatem) ze laska przychodzi pierwszy raz na badanie, siada na fotelu a lekarz do niej: no prosze nogi na zapietnascie trzecia...wow.....jeli to prawda to niezla gimnastyka w gabinecie:) a moja pani gino jest bardzo spokojna, i rzeczowa ale trzeba od niej wszystkie wiadomosci ciagnac, odpowiada spokojnie i dokladnie nawet na najdziwniejsze fanaberie wiec i na powazne pytanie uzyskuje wyczerpujaca odpowiedz.na dowod jej spokoju i opaowania przytocze historyjke o przygodzie mojej i kolezanki: poszlysmy razem na badania, musialam wspierac przyjaciolke na duchu, bo panikowala(zreszta jak zawsze) ze moze byc w ciazy, ale tym razem mogla to byc prawda, bo kolezanka zapomniala wziac pigulki z czwartku a zorientowala sie dopiero w sobote, a w miedzyczasie kochala sie z partnerem(najgorsze bylo to ze miala zamiar z nim zerwac i nie chciala kinder niespodzianki akurat teraz)owo opuszczenie pigulki, wziecie jej pozniej, tudziez seksik w miedzyczasie miala wyrysowany na diagramiku wlasnego projektu tzn: pigulka czwartkowa nie wzieta-wielka czarna trupia czacha:) dni miedzy czwartkiem a sobota: wielkie niebieskie pytajniki pigulka wzieta w sobote- wielki czerwony krzyzyk piatkowy sexior: wielki ogromniaste czerwone serce:) w drodze do lekarza zdolala mi ze czterdziesci razy opowiedziec co i jak , co jaki symbol oznacza itd, dojechalysmy , plyniemy do poczekalni a tak tlum, ze hej, akurat byla przeprowadzka, gabinet tymczasowy polowe mniejszy, biurko zaraz przy drzwiach, wiec wszystko slychc o czym tam sobie dyskutuja panie w srodku.... wchodzi moja kolezanka a ja i reszta jakiegos pietnastoosobowego grona slyszy: bo widzi pani, ja sie boje, ze jestem w ciazy, bo ta trupia czaszka to to, a te pytjniki to to , a to serduszko to seks...co pani o tym mysli?pani gin: no, moze byc taka mozliwosc...kolezanka: nie no ja nie chce byc z tym facetem, to niemoze byc prawda...wszyscy w tej poczekalni wzrok przenosza na mnie, jedna ciezarna musiala wyjsc bo jakby dluzej powstzrymywala smiech to pewnie dostala by skurczy porodowych...rany ale jaja wtedy byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w góre
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to w góre
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichosza nastała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre...
noieźle sie uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie...
własnie mialam dzisiaj isc do ginekologa i umowic sie na wizyte, ale po przeczytaniu tych wszystkich historyjek chyba nigdzie sie nie wybiore. musze sie najpierw troche pokonsultowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstawać szkoda dnia
odswiezam, bo można sie niexle posmiać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by mi lekarz wyjechal z czyms takim, to od razu do sadu;-) zreszta tutaj (USA) to bardzo modne podawac do sadu hehe lekarz uwaza na to co mowi. Ktos pytal o zielone pzrescieradla.. u mnei sa biale jednorazowe \"fartuszki\" ktore pacjentka na siebie zaklada, wlasciwie toto ma 2 czesci.. jak potrzeba zbadac piersi to pole \'fartuszka\' lekarz odkrywa tylko u gory. Kultrualnei jest, bez zadnych wariacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×