Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m_ala

wkładka wewnątrzmaciczna- czy ktoś stosował? poradźcie...

Polecane posty

Gość Klara Inez z serialu
Renia a jaką masz wkładkę?miedzianą?bo ja mam UT380 z miedzią ale mąż narazie nie kończy we mnie bo boję się panicznie,że nie zadziała.Powiedz ,jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia76
Czesc ! Mam zalozona z hormonem Mirene . Wspolzyje od kiedy mam ja zalozo na , nie ogladam sie czy sa dni plodene czy tez nie . Ja sie chcesz cos wiecdej dowiedziec to moje numery tel. 600 621 098 lub 661 228 934 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
kurcze chętnie bym z Tobą porozmawiała ale ty czujesz się pewniej bo masz z hormonem i nie dziwię Ci się,że sobie używacie ile wlezie bo hormon dodatkowo zabezpiecza.Ja natomiast bałam się,że będzie na mnie działam fatalnie jak pigułki czy plastry i dlatego mam miedziankę,ale też dlatego tak się boje,że zawiedzie.Narazie mąż nie kończy we mnie, apotem nie wiem-może jakoś się zdecydują na do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia76
rodzilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak ma się
taką zwykłą z miedzią to nie mozna kończyć w środku???? Jezu,ja idę założyc w tym tygodniu. Mnie polecił Cooper t 380. Skoro nie można kończyc swobodnie e środku to po co to zakładac??? Odpowie mi ktoś? To można czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara Inez z serialu
mi lekarz powiedział,że oczywiście,że można.co więcej-ja nie rodziłam naturlanie tylko cc i powiedział,że nie widzi możliwości się jej przesunięcia bo mam wszystko tam mega wąskie ale to moja psycha ze strachu przed kolejnym dzieckiem mnie tak zżera,że nie pozwalam mężowi kończyć w sobie.Ja nie potrafię się przemóc,tyle babek tu pisze,że wpadły na spiralach,ale może dlatego wpadły,że nie kontrolują jej czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dwa lata temu założyłam wkładke domaciczna multiload cu250/cu375. Wczoraj dowiedziałam się,że jestem w ciąży.Szczerze,to nie wiem czy chcę urodzić trzecie dziecko...Jest to dla mnie szok!Nie spodziewałam sie,że właśnie mnie to spotka. Poradźcie.Nie wiem co robić!Czy to możliwe aby płód normalnie się rozwijał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda26
o maaatko partysia współczuję.Ja mam wkładkę ale maż nie kończy we mnie bo zwyczajnie nie ufam jej na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do.Patrysia. HEj. ja mam też założoną wkładkę multiload, założyłam 21.09.2009 r. Narazie niby wszystko jest ok. Terasz mam tylko problem, ostatni okres miałam 2 stycznia, skończył mi się w sobotę 7 stycznia, w niedziele współżyłam z mężem, ale nie skończył we mnie i niestety od tej pory nic już nie było bo wyjechał. Okres mam bardzo nieregularny, obfity, ale max. ok. 35 dnia zawsze dostałam, dziś jest 37 dzień. Niby w tą niedziele tj. 05 luty dostałam jakieś plamienia myślałam, że się zaczyna, ale niestety ciągle mam tylko plamienia, nawet nie potrzebują wkładki higienicznej, sama niewiem co o tym myśleć. Czy jest to normalne. Tobie współczuję, bo skoro masz wkładkę to dzieci nie planowałaś, ja już mam trójkę i tez nie chcę mieć więcej. Powiedz mi czy kiedykolwiek zdażyła ci się taka sytuacja. Niewiem co robić. Proszę o jakieś wypowiedzi pozdrawiam. Mój nr gg 7062551; lub e-mail: elzbieta-dziedzic@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja właśnie dzisiaj byłam u ginekologa na założenie wkładki mam wkładke te doro gold t mini ze złotem , jeszcze nie rodziłam dlatego mam rozmiar wkładki mini . Każdy ma inną tolerancje bólu ja nawet nie poczułam żeby coś zabolało a już było po wszystkim hehe dostałam granulki pod język Arnica montana w razie gdyby pojawiły się plamienia i ból brzucha jak narazie czuję się normalnie tylko cały czas myślę że mam w sobie ta wkładkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×