Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

heja dziewczyny dawno mnie tu nie bylo.....widze ze dalej kombinujecie:-) ja mialam jechac do agencji gaga ale ciagle sie zebrac nie moge bo to tak daleko.:-( nawet juz bylam umowiona na konkretny dzien ale mi cos wypadlo waznego i sie tam nie mogalam pojawic co myslicie o tej agencji????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam że gaga to dobra
agencja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Kobitko co ja ci moge powiedzieć... najlepiej bedzie jak się przekonasz na własnej skórze :P Ja twierdzę (ale to tylko moje zdanie) że jest to bardzo dobra agencja, nawet na stronce widać że często mają różne zlecenia, nawet zagraniczne... Wybór agencji to tylko połowa sukcesu - trzeba też mieć spore szczęście :) Wybierz się do nich a od razu będziesz wiedziała co i jak... przecież to cię do niczego nie zobowiązuje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM PYTANKOOO
w jakich bezpłatnych bankach twRZY WARTO UMIESZCZAC SWOJE ZDJECIE ITP NIE CHODZI MI KONIECZNIE O ZAWOD MODELKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofca a skad wiesz ze bardzo dobra ??????????? dostalalam zaproszenie do tej agencji i zastanawiam sie czy jechac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam o niej wiele dobrego... modelka z ich strony Gabriela byla na okladce Vouga - a to chyba o czyms juz swiadczy jeszcze nie, bede w poniedzilaek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję że spodobasz
sie tam:-)Zawsze to będzie miło wiedzieć,ze jakaś forumowiczka jest uznaną modelką:-)Życzę powodzenia i pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjouka
Wlasnie ja tez mam jechac do "no people" , zaprosili mnie....ale nie jestem wysoka;/ Podobno bardzo dobra, rozwijajaca sie agencja. Chyba sie przejade, ale wiem, ze tak naprawde przez moj wzrost nie mam nigdzie szans;( , bo oni raczej zajmuja sie wybiegami i wysylaniem dziewczyn za granica, a nie na reklamach itp, gdzie wzrost nie jest juz taki wazny.. Pozdrawiam A Gaga (nizsze modelki) na drugim krancu Polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu dzwonil do mnie pan z tej agencji no people i zapytal kiedy moge przyjechac... kurcze dlaczego ja mieszkam tak dlaleko od poznania i krakowa... z gaga tez babka mnie zapraszala...nie moge sie zebrac zeby wstac o 4 rano na pociag...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... musze sie chyba pochwalic... oprocz tego ze jutro jade do rebel i orange, mam jeszcze spotkanie z network, a metropolitan jest zainteresowane wspolpraca ze mna i wysyla mnie na pierwszy casting :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz owieczko
bo staniesz się zarozumiałą snobką z tego zachwytu :P hehehe Powodzenia, pamietaj o forum jak juz wrocisz P.s moja koleznaka miala nawet zdjecia w metropolitan ktore rozylaja po innych krajach i nic, wiec ja tam im nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekamy na relacje OFCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z castingu maja sie odezwac, network mnie nie chce, rebel ma dzwonic jutro, a z orange moge podpisac kontrakt ale za pol roku :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
gratulacje!!......to w sumie u mnie jest podobnie...tzn jak juz pewnie mowilam na tym forum agencje powiedzialy ze chetnie by podpisaly ze mna kontrakt ale zebym przyszla za rok(tak bylo w model plus) a w moda forte powiedzieli ze chcieliby wspolpracowac ale musze zrzucic te cholerne cm w biodrach!!....wczoraj ustalilam sobie bo juz nic nie moglam wymyslec...po prostu nie wiem ajk mozna walczyc z nalogiem jakim sa slodycze...ustalilam sobie 40 dni i 40 nocy.....bez slodyczy...moze sie do konca oducze je jesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczeta widze że małymi kroczkami do celu :D a ty shynshylku ile masz cm w biodrach, ze kazali ci zrzucic? Mamy coś wspólnego - słodycze! A ja się jeszcze szykuje do reklamy pewnej agencji reklamowej :) fajnie co? Tyle ze nie mam teraz czasu. Pozdrawiam was dziewczyny 3 majcie sie i relacjonujcie nam wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
tzn w moda forte zmierzyli moje biodra i wyszlo im.....97!!!!...w d'vision wyszlo 94!!...a aj ajk sobie mierze to najwiecej mi wychozdi 91.......:/....nie wiem jak to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni chyba jakoś inaczej
mierzą:-oMierzą chyba w najgrubszym miejscu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta
tak, tak ;) biodra mierzy sie w najszerszym miejscu jakie jest ;) niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGGAN
shynshylku wspaniale Cie rozumiem! Ja tez zostałam tak pokrzywdzona mierzeniem. Uważam że dziewczeta powinny byc mierzone bez spodni np w stroju kapielowym i to by bylo uczciwsze niz przez grube jeansy i z centymetrem na luzie. Jedne agencje mierza tak... drugie inaczej :P Dobrze mierzy Orange i Mango, a reszta roznie... echhh wiem jak to jest i szkoda mi ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shynshylek
:(..no wlasnie..taki cos dodaje pare cm..:/....ale teraz staram sie cos z tym zrobic..tzn z moimi biodrami...dzisiaj w sumieuslyszalam duzo razy ze schudlam..ale nie wiem czy to byla prawda...czy ktos po prostu nie chce zebym byla szczuplejsza....wlasnie sie zdziwilam jak mnie zmierzyli przez grube dzinsy......a potem poprosili zebym sie przebrala w kostium...i wtedy juz nie mierzyli..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Bezsensu. Przecież takie mierzenie przez grube spodnie nie oddaje twoich prawdziwych wymiarów. Tym bardziej bezsensu jak potem kazali Ci sie przebrać w strój, przecież wtedy mogli Ci zmierzyć .. ehh bo to Polska właśnie. Profesjonaliści od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Digga zgadzam się z Tobą w zupełności. Chyba trzeba miec biodra 85 a talie 55 zeby w swetrze i jeansach wyszlo 60-90 :P Pociesza mnie fakt że są miejsca w których dobrze mierzą... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie w modzie forte dobrze mierzyli - zostaam zmierzona i w spodniach i stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×