Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość diggaa
Patrząc czym zajmuje sie ta agencja --> Kongres Pneumonologów i Alergologów śmiem wątpić w ich kompetencje... wiem , można mieć szeroki wachlarz usług ale agencja modelek wypozyczajaca zastawe na bankiety?! Światowej kariery to z tej umowy nie będzie. Jeśli to umowa na wyłączność i zerwanie jej wiaze sie z karą pieniężna to sie zastanów czy napewno spróbowałaś wszedzie. Jeśli to jedyna agencja spośród WIELU w których próbowałaś i która chce z Tobą podpisać umowe... twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
Natalioo świetne zdjęcia- moja mama stwierdziła że masz piękny uśmiech :) Mam do Ciebie pytanie czy - musiałaś zwracać koszty za bilet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
dzieki to milutkie:) no cos ty-gdybym miała zwracac 10tysiecy(bo ok tyle gdgzies kosztowała jedna osoba)to by mnie musiało nieźle pokręcić...a o tej agencji ToTu tez mam mieszane uczucia-nie wydają sie zbyt uczciwi bo napotkałam sie juz w życiu na tego typu firmy..w ostateczności możesz pojechac ale powiedz że chcesz kopie umowy do domu i dopiero wtedy sie zdecydujesz czy podpisać-ja tak zrobiłam w swojej agencji i nie było najmniejszego problemu a moja mama żeby sprawdzić korzystnośc umowy poszła do radcy prawnego i dopiero potem sie zdecydowałam podpisać...więc pomyśl nad tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzci mi dziewczyny coś o Juicy Models albo AP Models z Wrocławia? Ja wiem, że to nie SPP, ale nie mam szans na bycie profesjonalną modelką gdyż ogranicza mnie mój niski wzrost (ok.170cm) I tak się zastanawiam....po wybiegach chodzic nie musze, ale jakies sesje zdjęciowe byłyby fajne :) I mam jeszcze jedną prosbę-czy można gdzieś zobaczyc przykładową umowę jaką agencja proponuje modelce? Ja dostałam jedną do obehrzenia i muszę przyznac, ze na połowe punktów w tej umowie bym się nie zgodziła :/ i nie wiem czy to wszystkie agencje mają takie umowy...piasane pod siebie?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_16
17-stko orientujesz się czy w Mediolanie jest duzo pracy ? Przepraszam że tak pytam duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno w Mediolanie jest znaaaacznie wiecej pracy niż w Polsce, tylko ze wiadomo ze tez większa konkurencja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
w Mediolanie jest mnustwo pracy-to przecież również stolica mody:) zależy jeszcze jaki masz typ urody bo nie wszystkie dziewczyny sie tam nadaja(np. ja nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
wczoraj wróciłam z sesji hmm mogą fotki być fajne niektóre ale sama się malowałam i fryzura masakra:P ledwo co się wyrobiłam już na takie umowy się nie piszę albo dadzą kosmetyczkę i fyzjera albo niech się nie zabierają :) a fotki wam pokaże jak dostane od fotografa gdzieś za 2 tygodniee a włąśnie dostałam umowe sesja z apozowanie dla opiekuna z racji takiej że nie mam 18 lat no i on np. jak tam pisze w umowie że może wykożystywać fotki i wogle to np. nie może ich dawać do ww.sex itd nie? a wogle jutro na basen do gryfina z kolegą jade:) heh zobaczymy co z tego wyjdzie:P pozdrawiam laski:) a z tatu hmm dałabym sobie spokój poszukaj innych agencjii lepszych w wawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maritka_19
Zależy jaka umowe podpisałaś, a z jakiej agencji ten fotograf? Z kolega :) Od kiedy na chlopaka sie mowi kolega :)? podrowko dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ej właśnie-pochwalcie się swoimi facetami-napewno macie jakiś obiekt westchnien:) ja teraz jestem szcześliwa z niejakim szymonkeim(no juz 4 miesiace)ale facet naprawde wyrozzumiały opiekuńczy słodki i przystojny:p tylkoo troszki zazdrosny-ale przejdzie mu po czasie...no dziewczymy a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim Rafałem jestem od ponad 9 miesięcy jest strasznie wyrozumiały, cierpliwie znosi wszystkie moje nastroje, no ale oczywiście jest cholernie zazdrosny, chociaż w sumie to dość lubie.. do modelingu nic nie ma za to do fotografów.. :P jak go pierwszy raz zobaczyłam to sobie pomyślałam.. facet jak z okładki.. jest cholernie przystojny i taki hmm.. poprostu mój ideał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny...tyle piszecie, znacie sie na temacie,ale zadna nie odpisze ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
a mogłabyś powtórzyć o co chodziło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
a sorki juz wiem.. wiesz co-nigdy nie słyczałam o tych agencjach-jedynie z wywaidu dziewczyn na forum...naprawde nie wiem czy warto (podaj stronke)ale wydaje mi sie że warto zaczynać od najlepszych a jeżeli chodzi o twoj wzrost to nie jest tak źle(ja mam 173 i jakos sobie radze:P wogóle wiecie co zrobiłam?głupia jestem ale powysyłałam moje foty do 3najlepszych agencji na świecie(starałam się żeby były w Londynie bo pojechałabym na własna rękę do kuzynki i do znajomych)a te agencj e to IMG w Londynie,Oxygen Model Management London,Storm Models London...ciekawe czy chociaż odpiszą-ale widzicie-bierzcie przykład-zaczynamy od najlepszych a nie najgorszych!!!więc dziewczyny-DO DZIEŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ZNACZY NAPISAŁAM IM GŁOWNIE ŻE CHCE WIEDZIEĆ CZY ZNALAZŁABYM W lONDYNIE PRACE BO WIEM ŻE NA TAKIE AGENCJE TO SIE NIE NADAJE ALE WARTO OCENY NAJLEPSZYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Natalia, tak trzymaj, do odważnych świat należy:P też uważam że trzeba zaczynać od najlepszych:D:D jak spadać to z wysokiego konia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
No Natalia i bardzo good:D:D Trzymamy kciuki.. :D Dziewczyny nie ma glupich brac sie do roboty i do agencji :D:D :P Ja jutro dzwonie do jednej ze szczecina i sie umowie na spotkanie :D Do Wawy troszke daleko wiec najpierw zaczne od czegos blizej :) A później jak juz bedzie luz w szkole :/ .. to sie wybiore do stolicy i mam nadzieje ze gdzies tam sie zakrecee... a z tatu daje sobie spokoj :P Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
ee to kolega heh ale czuje że już nie długo nim nie będzie heh:).. jest fajny tomek sie zwie wysoki nawet troche za bardzo bo ma 192 cm ale wysokiego niz liliputka heh:) ma boskie proste zęby heh:) i wogle fajny, inteligentyny a na basenie fajnie fajnie a jeszcze lepiej by było gdyby nam pks nie stanął na pół godziny bo jakieś drzewo przed nami spadło heh trzeba było czekać;) a co do tego fotografa to on z żadnej agencji działa na własną ręke:) pozdro laski:) ide spać heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
jaki pks wam stanął(znaczy jemu)i to na pól godziny?!;P dobra dobra bo ja juz tu szaleć zaczynam i mam zbereźne myśli od dziewcyn z agencji tak sie nauczyłam-cox chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak... wy tu siedzicie i gadacie, a ofca na pielgrzymki jeździ :D ogolnie kto nie byl niech zaluje :P swietna atmosfera, papiez spoko i w ogole :D widzialam go chyba ze 4 razy jak przejeżdzal kolo mnie papamobile :D oczywiscie sfilmowalam go itp, itd :D a ja ze 3 tyg. temu zakonczylam 4-miesieczny zwiazek - moja inicjatywa :D no i sie teraz spotykam raz z tamtym... roznie to bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
no-wolny strzelac-prawidłowo...ja sie tearz kłóce z moim mężczyzna prawie idealnym przez eski-jak zwykle głupolek zazdrosny....byłaś w krakowie-ale ci zazdroszcze-ja to choruje w domu ale tez z chęcią bym się wybrała...może cie widziałam w tv:)wiesz-bacznie obserwowałam:P mnie to ogólnie wkurzało zachowanie i pobyt Kaczuśki ale jakoś nie zawalil tak dramatycznie-chwała Bogu! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
O ofco fajnie :D Ja tez tylko w tv.. dla mnie to za daleko do krakowa.. :( Ostatnio (3 tyg temu ) też zakonczylam pol roczny związek.. Heh zycie :P A teraz nie chce miec facetaa.. taki relax :D No to szyszunia powodzeniaa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mozliwe :P machalam tam do jakiejs kamery :P no kaczynscy jak zwykle medialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia16
medialni racja;) i to jak hehe:p podlizusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraS
cześc. witam wsyztskie dziewczyny. jeste modelka, jak większość z Was:P i mam kilka pytań. @17. Natalio, czy Ty przeszłas do Model Plus z jakiejs agencji? Ja też planuje powysyłac zdjecia...do Next NY :P :) buziaki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
znaczy ja bylam w orange i w mango przez chwile ale nic powaznego-a ty jestes teraz w jakiejs agencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsteraS
No własnie jestem i chcę zmienić ale boję się skutków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
A w jakiej jesteś agencji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
n ojezeli masz umowe to bedzie trudno-zalezy jeszcze w jakiej jestes bo w kazdej maja inne podejscie do takich spraw...a moglabys zdradzic w ktorej...wiem ze w orange jest bardzo terdno rozwiazac umoewe a zniektorymi trzeba sie porostu dogadac-u mnie mysle z ebylby luz bo darek jest barzdo wyrozumialy-lubie goscia...wiec-powiesz nam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
a na jaka agencje chcesz zmienic?chyba ze chcesz wybrac"wolnosc"i tu troche "podziobac"i tam troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×