Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość meggan
ja twierdze ze jakims cudem da sie zrzucic, wiec pracuje nad posladkami raczej (bo tam sie chowa sporo tluszczyku) a budowe to mam po mamie niestety... mam 93 w biodrach ale bywalo gorzej :/ chcem sie caly czas pozbyc tych 3 cm ale co sie pozbede z 1, 2 to znow wracaja... sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
hmm wiecie co zawsze rano po porannej toalecie ma sie najmniejsze wymiary i takie sie podaje heh:) i już wiadomo że w połodnie jest sie grubszym bo się je;P sprubujcie zmierzyć się przed jedzeniem i po u mnie jest różnica i to nawe ok 3 4 cm :)pozdro a na biodra hula hop polecam heh ja sama w sumie tylko hula hopem sie zjamuję i brzuszkami :) starczy mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
Ja też polecam hula-hop :D:D Kurcze przytyłam 2 cm z biodrach :P:P Przez tą zimee... A miałam sie ybrac do Wawy.. :P Chyba przełoze to na za miesiac:P Jak zrzuce troszke :P =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
no właśnie to wszystko przez zimę! :P Kurcze to ja moze jutro jak tylko wstane to sie mierze, w takim razie zaraz po wstaniu z łózka trzeba biec do agencji bo nie dość ze jest sie ciut wyższym to jeszcze sczuplejszym! Ale numer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
heh zgadzam się:P dlatego przed wypadem do agencji nie powinno sie dużo jeść coś lekkostrawnego jogurt hhe:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucikdrucik
Chyba macie jakies doświadczenie w modelingu wiec chciałam spytać o agencje PURE models, podobno ma duzo kontaktow zagranicznych i niemal na 100% mozna wyjechac za granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludckric czy jakos tak (sorki nie doczytalam :P) - prawda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucikdrucik
a moze cos wiecej na temat PURE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
hmm nie słysząłam o tej agencji podaj linka to sie zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucidrucik podjedź do gory - już pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
pure to moznaby powiedziec ze nowe Metropolitan, czyli agencja kontrowersyjnej postacji pani Ewy, ale ma wiele kontaktow z agencjami za granica, wiec wolna wola- probuj A ja tak z ciekawości chciałabym zapytać co robi nasza brazylijska modelka :P Jak zdjecia? widzialas juz? możesz nam coś pokazać? A jak reszta? NIkt sie nie chwali ze był gdzies w agencji czy moze utrzymuje kontakt za jakąś agencja? DAJCIE ZNAC! Ja bede jescze tylko 2 tyg, potem zmywam sie na wakacje na miesiac, wiec piszcie! Nie zaniedbujcie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszunia123
hmm pure models całkiem fajna się wydaję:P a gdzie ona się mieści wawa standart??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pure sa w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ej cholera 3sprawdziany dziennie..teraz siedze nad glupia dysocjacja i zadania sa tak posrane ze chyba moge sie pozegnac z modelingiem jesli bedzie kolejna 1 tragedia...ach-3majcie sie dziewczyny bo ja poprostu umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
no niestety takie uroki edukacji :/ ale poradzisz sobie! ja matury koncze dzieki Bogu i luuuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
17 znam twoj bol ja spie teraz po 3 godziny i zamiast cieszyc sie slonkiem to zakuwam a poza tym przyszly rok -MATURA juz sie boje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem, ale musze sie tam do pure przejechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa konwalijka
czesc dziewczyny :) fajna tu u Was atmosfera panuje. Mam do Was OGROMNA PROSBE. Wszedzie podaje sie podstawowe wymiary modelek czyli wzrost, biust, talia, biodra, a ja jestem strasznie ciekawa ile przecietnie modelka ma w udzie i w łydce. Czy moglybyscie mi napisac jak wygladaja u Was te wymiary???? I przy okazji wzrost. Ja jestem juz za stara na modeling, ale mam strasznego fiola na punkcie nog. Tak wiec prosze Was bardzo o jakies wpisy :) z gory dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja LO mam już za sobą.. teraz przede mną 4 miesiące wakacji i mam nadzieje, że wykorzystam je na modeling.. nie macie pojęcia jakie to super uczucie jak już się ie musi uczyć tych żeczy, które Ci są kompletnie nie potrzebne.. ehh nareszcie trochę wolności!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
majowa konwalijko niestety nie mam centymetra obecnie wiec nie moge specjalnie dla ciebie sie zmierzyc w udzie i łydce, ale wydaje mi sie ze nie jest to takie istotne ile ma sie tam cm, bo nogi poprostu powinny byc szczupłe i juz, nikt ci nie bedzie lydki mierzyl (chyba) Estello ciesze sie rownie mocno jak ty :) u mnie modeling wejdzie tylko w zycie jak dostane sie na studia do Wawy, jak nie to raczej cienko to widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrunienka
Czesc dziewczyny:* Podziwiam was za ten opór w dażeniu do celu:) bo ktoora dziwczyna nie marzyla o sławie modelki:) Ja sama bym nia nie pogardziła, chociaz za duzych szans nie mam:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
elo elo dziś byłam na spotkaniu z jednym fotografem umuwiłam się na piątek na sesje kolo dobiero rozkręca biznes , otworzył niedawno tu swoje studio . Wydaje sie wporządku :) Ma 24 lata to się dogadujemy heh:) A wogle muszę się spotkać z jesczze jednym i umuwić na sesje ;) bardziej profesjonalniejszym ;) pozdro a co u was >??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamahatymaha
siemano wszystkim!! coż...zamierzam za niedługo ubiegać się o pracę modelki.Widzę,że macie wiele opinii na temat tego,jak dbać o szczupłą sylwetkę.Ja uważam,że nie ma jednej określonej metody. Przecież jest tyle możliwości. Nie radzę jarać,brać fety,koksu,bo moim zdaniem wcale to nie sprawia,że kariera modelki staje się dla nas bardziej dostępna,wręcz odwrotnie-z powodu wycieńczenia,chorób spowodowanych braniem narkotyków nie ma się najmniejszych szans na pracę,która na pewno wymaga poświęcenia i wysiłku. Cos o tym wiem...Co moim zdaniem należy robić,by świetnie wyglądać?Tak,jak wspomniałam wyżej nie ma jednego określonego sposobu.Co mogę polecić to: 1)na początek-CHĘĆ jakiegolwiek WYSIŁKUno i wiara w siebie 2)Zero NARKOTYKów 3)Zjadanie wszystkiego z DYSTANSem-ani za mało,ani za dużo 4)SIŁOWNIA pod opieką trenera-opłacalne...wybierze ćwiczenia odpowiadające twoim oczekiwaniom 5)Czasami warto wybrać się na BASEN -to jest chyba jedna z najlepszych metod uzyskiwania wymarzonej sylwetki 6)ĆWICZENIA w domu przed śniadaniem sprawią,że szybciej schudniesz,a przy okazji na trzeźwo zaczniesz dzień-wystarczy 15 minut-http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11 -na tej stronie są bardzo dobre ćwiczenia praktycznie na każdą część ciała 7)KOLACJA-najlepiej jej nie zjadać w ogóle,ale jeśłi już musisz to najlepiej przed 18.00 i niewiele.Natomiast na śniadaniu można jeść,a nawet należy jeść sporo-nie mam na myśli czekoladek:Daczkolwiek nie trzeba w ogóle nie jeść słodyczy-najlepiej z umiarem-raz na tydzień,dwa. 8)Nie radzę brać się za DIETY,zwłaszcza,że po ich ukończeniu tyjesz i możesz uzyskać efekt jojo.Lepiej brać się za ćwiczenia i jak już wcześniej napisałam,jeść z umiarem:D 9)Odradzam również zażywanie PIGUŁEK ODCHUDZAJĄCYCH. Większość z nich wcale nie powoduje efektów takich,jakie podają na opakowaniu.Ale można zażywać witaminy w tabletkach,a także tabletki musujące na różne rzeczy 10)W wielu miejscach są sklepy z JEDZENIEM FITNESS, w którym są specjalne niekaloryczne batoniki,herbatki na różne dolegliwości, wszystko jest niskokaloryczne-a równie smaczne,więc jak będzie Ci się chciało zjeść coś dobrego-pomyśl o czymś niskokalorycznym. W Krakowie np.jeden taki sklep znajduje się niedaleko rynku...nie pamiętam nazwy ulicy,ale często tam chodzę i powiem,że NISKOKALORYCZNE też potrafu być dobre:D No to chyba się troszkę wypowiedziałam.Oczywiście tych sposobów na utrzymanie sylwetki jest naprawdę z milion,ale ja najbardziej poradzam te.Będę tu jeszcze wpadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
cisza jak przed burzą :D Modelki pouciekały, chyba oceny poprawiają albo rozwijają karierę :P (gratuluje Szyszka16) Witam a zarazem żegnam nowe osoby, ja uciekam na wakacje... jesli ktoś ma ochotę to niech pisze na maila(tam gdzies podalam) Pozdrawiam "stare" i "nowe" forumowiczki :*** Pamietajcie o mnie :P p.s pilnujcie zeby topik przetrwal, bo co ja bede czytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaka_17
No Megan to miłych wakacji :D:D:D Ja dopiero za miesiać :( Ale co tam czas szybko leci :D oczywiście ze topik przetrwa :) Nie moze byc inaczej.. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka16
jasne jasne:) wakacjee hmm też chce ale taka pogoda nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamahatymaha
czy mogłybyście poradzić jakieś dobre agencje w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
wy nie macie wyższych aspiracji? jesteście tak puste ze aż przykro was sie czyta. I to na dodatek w większości maturzystki, więc nie 15-latki co to jeszcze maja prawo byc głupiutkie. Życie nie skłąda sie tylko z urody, sylwetki, bycia albo nie bycia modelką, gwiazdką na jeden sezon. Jest tyle mozliwości, studia, praca za granicą, hobby, zobaczenie świata, ale na to trzeba wykazac się inteligencja a nie tylko ładna buzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×