Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

fotomodelko mysle ze to moze przejść :) sama tak miałam, gdy mialam lepsze wymiary zyskalam wieksze szanse. DZIEWCZETA MAM WIELKA PROSBE, MOZE ZNACIE FOTOGRAFÓW CO ROBIA ZDJECIA DO PORTFOLIO ZA DARMO LUB CHOCIAZ W PRZYSTEPNEJ CENIE :) (NAJLEPIEJ W WARSZAWIE) NO NIC W NECIE NIE DAM RADY ZNALEŚĆ I NIEWIADOMO NA KOGO MOŻNA SIE NACIĄĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle>a to Tobie podawalam dane fotografow??sprobuj u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla mnie:P Napisalam wtedy do pana Wanata ale on mi nic nie odpisal, teraz sprobuje do tego drugiego fotografa (bue chcialam do niego pisac bo nie podal nawet nazwiska, ale teraz zaryzykuje, skoro Ty mi to proponujesz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--ŕDo Ailyn ....no sorry ale rozbawiłas mnie...ile ty masz lat dziewczyno ze gadasz takie pierdoły...cytuje „Trzeba zauważyć znaczącą różnicę : wiekszość dziewczyn moze byc modelkami w \"niedobrych\" agencjach (mowiac delikatnie)”.....serio no porażka z twojej strony wierz mi, że mniejsze agencje są znacznie lepsze i nie wymądrzaj się jak nie masz o tym pojęcia, gdybyś chodż troche miałą nie gadałabyś takich pierdół. Druga wypowiedz która powala na kolana cytuje „Kate Moss ma 168 a nie 164chyba by specjalne ubrania musieli szyc na modelke majaca 164. renomowana agencja nie spojrzy nawet na taka, zwlaszcza w Polsce” specjalne ubranie kurwa ty chyba potrzebujesz specjalnych ubrań i leków...widać że nie masz pojęcia o niczym...Przeciez ciuchy są dostosowywane do modelek i na prawe nie widac róznicy miedzy laską która ma 164cm czy 174cm .....mam duzo kolezanek o wzroscie ponizej 170 którym dobrze się powodzi w tym biznesie uczestnicza w pokazach mody znanych firm i zarabiają wiecej niż modelki z tych twoich „dobrych agencji” Najważniejsze to mieć ciekawą twarz a wymiary i wzrost nie jast wazny w przypadku gdy jesteś nieprzecietna i naprawde ciekawa a to na takie kobiety czekają naprawde poważne firmy castingii i tableki z wymiarami są dla całej reszty przecietnych wychudzonych lasek które mysla ze tlylko ze są wysoki i szczupłe mogą być modelkami...ale wiecie co trzeba mieć cos jeszcze w głowie a ty wybacz masz tam pustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
do Models20 => Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nic nie mów, te forum jest nie po to, aby w niekulturalny (zeby nie powiedzieć gorzej) sposób wyrażać poglądy o innych, których naprawdę nie znasz, ale po to by móc zwrócić się o pomoc lub dać komuś radę. Każdy ma prawo do swojej opinii - taka jest idea forum :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurentha
popieram Models20 dziewczyny nie dajcie sie zwarjowac i nie wciskajcie kitów innym prawda kazdy ma ropawo do swojego zdania ale do momentu .......... a to co wygaduje Ailyn jest poprostu smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka
Racja, bo twarz jest najważniejsza... Co z tego że wymiary są ok jak twarz brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
Models 20: topowych modelek PONIŻEJ 170 cm praktycznie nie uświadczysz, moja droga:) Kilka wyjątków potwierdzających regułę, tylko tyle.Widać, że bladego popjęcia nie masz o modelingu-że ciuchy są dopasowywane do modelek- ciuch mozna zwężyć, poszerzyć, ale skrócic? Oj, nie bardzo:D Mniejsze agencje nie są i nie będą lepsze, prawo rynku. Im większa, bardziej znana agencja, tym większe możliwości, no ale chyba nie potrzebuję Ci tego tłumaczyć? Widzę, że chyba zazdrość Cię zaślepia, przykre...;)Odczep się od Ailyn i może spróbuj okiełznać swoje nerwy, bo po słownictwie widać, ze słabo z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) chyba faktycznie nie mam o tym pojecia:)pozdrawiam dzieki Meggan i Gandzia13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zazdrosc faktycznie hehe :) szkoda tylko ze ja zarabiam pieniadze a wy sie tylko wymadrzacie i sorry nie mam wam czego zazdroscic hehe:) a ciuchow nie trzeba skracac :) tak apropo mowicie o tym tak jakbym miała na uwadze jakies karły ale sorry dziewczyny ponizej 170 nie sa jakimis liliputami a tak dla uscislenia sama mam 179cm A nerwy rudno okiełznac kiedy widzi sie jak ktos wygaduje takie brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13
"szkoda tylko ze ja zarabiam pieniadze a wy sie tylko wymadrzacie i sorry nie mam wam czego zazdroscic hehe"- kto tu sie wymądrza?:) Zarabiam na modelingu od 16. roku życia i wiem " z czym to się je". ŻADNA z dziewczyn nie dała do zrozumienia , że dziewczyny poniżej 170 cm to karły(!), nadinterpretujesz. NATOMIAST jeśli chce się być tzw. fashion model nawet 170 cm to za mało i rzadko się zdarza, że dziewczyna nizsza coś tu moze zdziałać.Skoro pracujesz i "zarabiasz pieniądze" to powinnaś o tym wiedzieć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortadena
zgadzam sie z Models w moim otoczeniu tez duzo dziewczyn ponizej 170 cm robia niezła kariere jako fotomodelki i modelki al;e nei sa to dziewczyny ktore chodziły na castingi ale czesto sami zainteresowani zaczepiali je na ulicy i szczerze idzie im lepiej niz mi chodz ja mam 182cm i niby mam predyspozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze tu i siedze i wkoncu jakies efekty.Znalazlam mojej bratowej agencje która jest naprawde ok i zaproponowali jej wspólprace.Jest naprawde fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monnix
a jaka to agencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadajmy na gg
monnix4933497

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotomodelka
kurde tak bardzo maże, aby troszke pieniążków zarobić i gdzieś się dostać. A ile taka przeciętna fotomodelka zarabia? I niewiecie czy kastingi, które można znaleść w ogłoszeniach też są dobre? Co ja mam zrobić?Warjuje już:( ale jestem pełna nadzieji:) a co jest na takim castingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
do 'models20' => Ty też mnie rozbawiłaś. Akurat to o czym pisze Ailyn to szczera prawda. Na dziewczynę niższą niż 174 cm nawet nie spojrzą. Jeżeli ma ładną buźkę może być fotomodelką ale modelką? W życiu! Obejrzyj sobie jakąś relację z zagranicznego pokazu (w Polsce takie rzeczy nie mają miejsca) i zobaczysz jak trzeba wyglądać, żeby pokazywać modę. Co do małych agencji - nie są dobre, bo z reguły każą płacić za portfolio, nie dają dobrych zleceń, nie wysyłają na castingi... Długo by wymieniać, a jeśli te twoje koleżanki faktycznie zarabiają kasę na pokazach, to pewnie są to pokazy w kraju, w centrach handlowych, które z prawdziwym modelingiem mają niewiele wspólnego. Po prostu polskie firmy pokazują na swoich 'pokazach' ciuchy w takich rozmiarach, jakie można kupić w sklepach bo nie mają kasy żeby szyć specjalne ubrania na modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duzo materiału idzie
na ciuchy dla modelek bo są takie wysokie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
ona22-> Czy aż tak boisz się konkurencji, że nie chcesz podać, w jakich agencjach pracujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyba tak
hehehehehe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandzia13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlascicielka art agnecji
Ja mam wlasna agencje w Wrocławiu. Niesety wiekszosc dzieczyn jest nieszczegolna. Ciezko trafic na kogos wyjatkowego.Albo grube uda albo meskie rysy i jeszcze to zadufanie w sobie ze sa nie wiadomo kim. Ale jakos prosperuje moja firma i to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agencji
czy ty polecasz ta agencje? Czy kto[ z was dziewczyny zna ja albo pracowal dla nich.Prosz o odpowiedz bo zalezy mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomócie
napiszcie co wiecie o agencji no1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O agencji numer 1 wiem tyle że wspólpracuja z czeską agencją modelek, i zapewne pokazy mody itp. organizują w Polsce albo w Czechach... już nie jest to Mediolan czy Paryż. Jednak mysle że jest to dobra agencja jednak napewno nie jedna z tych najlepszych, które wymieniały nasze modelki z forum kilka stron temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×